AI assistant
Softimat S.A. — Audit Report / Information 2014
Apr 30, 2015
4003_10-k_2015-04-30_c5f0bccf-fde6-412c-8f52-a321c67aac80.pdf
Audit Report / Information
Open in viewerOpens in your device viewer
www.softimat.com
Inhoud
| 1 | Beheerverslag 3 | ||
|---|---|---|---|
| 2 | De bestuursorganen 6 | ||
| 3 | Geconsolideerde financiële overzichten 8 | ||
| 3.1 | Geconsolideerde balans per 31 december 2014 | 8 | |
| 3.2 | Geconsolideerde winst- en verliesrekening per 31 december 2014 | 9 | |
| 3.3 | Geconsolideerd resultaat per aandeel | 9 | |
| 3.4 | Staat van het geconsolideerd totaalresultaat | 10 | |
| 3.5 | Verdeling van de omzet | 10 | |
| 3.6 | Tabel van de bewegingen in het geconsolideerde eigen vermogen per 31 december 2014 | 10 | |
| 3.7 | Geconsolideerde kasstroomtabel per 31 december 2014 | 11 | |
| 4 | Nota's bij de geconsolideerde jaarrekening 13 | ||
| Nota | 1 – Bedrijfsinformatie |
13 | |
| Nota | 2 – Grondslag voor de opstelling van de financiële overzichten |
13 | |
| Nota | 3 – Consolidatiecriteria |
13 | |
| Nota | 4 – Consolidatiekring – hergroepering van ondernemingen |
13 | |
| Nota | 5 – Lijst van de geconsolideerde en gelijkgestelde bedrijven |
14 | |
| Nota | 6 – Boekhoudkundige principes |
15 | |
| Nota | 7 – Seizoenschommelingen |
17 | |
| Nota | 8 – Eigen aandelen |
17 | |
| Nota | 9 – Warrantenplan |
17 | |
| Nota | 10 – Bedrijfssector |
17 | |
| Nota | 11 – Evolutie van de activiteiten |
18 | |
| Nota | 12 – Materiële vaste activa |
22 | |
| Nota | 13 – Vastgoed bestemd voor verkoop |
22 | |
| Nota | 14 – Financiële Vaste Activa |
22 | |
| Nota | 15 – Financiële passiva |
23 | |
| Nota | 16 – Handelsvorderingen en overige |
23 | |
| Nota | 17 – Handelsschulden en overige |
24 | |
| Nota | 18 – Eigen Vermogen |
24 | |
| Nota | 19 – Personeelskosten |
26 | |
| Nota | 20 – Belastingen |
26 | |
| Nota | 21 – Uitgestelde belastingvorderingen en –verplichtingen |
27 | |
| Nota | 22 – Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen |
27 | |
| Nota | 23 – Bijzondere risico's en opportuniteiten |
28 | |
| Nota | 24 – Honoraria van de Bedrijfsrevisoren |
30 | |
| Nota | 25 – Transacties tussen verbonden partijen |
30 | |
| Nota | 26 – Evenementen na afsluiting |
31 | |
| Nota | 27 – Verklaring van de verantvoordelijke personen |
31 | |
| 5 | Verslag van de Commissaris over de geconsolideerde jaarrekening 32 | ||
| 6 | Jaarrekeningen per 31 december 2014 34 | ||
| 7 | Nuttige informatie 40 |
1 Beheerverslag
INLEIDING
Alle cijfers vermeld in dit financiële verslag zijn uitgedrukt in duizendtallen (EUR), tenzij anders bepaald. De negatieve bedragen zijn tussen haakjes geplaatst.
HOOFDCIJFERS
EERSTE VERKOPEN IN DE VASTGOEDPROMOTIE DALING VAN DE KANTOORVERHUUR VERKOOP VAN HTF sas IN NOVEMBER 2014 BEDRIJFSCASHFLOW POSITIEF OP 1.976.000 EUR
| I In duizenden € | 31 dec 2014 | 31 dec 2013 |
|---|---|---|
| Resultaat Groepsactiviteiten | ||
| Opbrengsten kantoorverhuuractiviteiten |
1.716 | 1.847 |
| Opbrengsten verkoop vastgoedbeleggingen |
1.563 | 0 |
| Opbrengsten vastgoedontwikkelingsactiviteiten |
0 | 89 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen |
(764) | (758) |
| Bedrijfsresultaat |
1.212 | 332 |
| Bedrijfscashflow |
1.976 | 1.090 |
| Nettoresultaat |
1.099 | 358 |
| Nettocashflow |
1.863 | 1.116 |
| Gedetailleerde bedrijfscashflow | ||
| VASTGOED |
1.936 | 600 |
| - Kantoorverhuur | 1.579 | 1.682 |
| - Meerwaarde – verkoop vastgoedbeleggingen | 1.563 | 0 |
| - Residentiële vastgoedontwikkeling | 0 | 89 |
| - Niet-bestemde interne kosten | (1.206) | (1.171) |
| SOFTWARE – Overdrachtresultaat |
0 | 546 |
| OVERIGE ONDERBROKEN ACTIVITEITEN |
40 | (56) |
| Balans | ||
| Maatschappelijk kapitaal |
21.150 | 21.345 |
| Eigen vermogen |
19.702 | 18.796 |
| Nettogeldmiddelen op korte termijn |
3.524 | 3.180 |
| Koers van het aandeel | ||
| Aantal aandelen |
6.242.124 | 6.309.439 |
| Aantal eigen aandelen behouden per 31/12 |
0 | 0 |
| Hoogste notering van de periode (EUR) |
3,23 | 3,99 |
| Laagste notering van de periode (EUR) |
2,09 | 3,05 |
| Laatste notering van de periode (EUR) |
2,15 | 3,10 |
| Gemiddeld volume van de verhandelde aandelen/dag |
2.765 | 3.143 |
| Market capitalization per 31/12 |
13.421 | 19.559 |
EVOLUTIE VAN DE ACTIVITEITEN
Boekjaar 2013 werd gekenmerkt door de overdracht van onze 51% participatie in INFOMAT, wat boekhoudkundig gezien een positieve geconsolideerde impact op het bedrijfsresultaat ten bedrage van 546.000 EUR heeft opgeleverd, en wat operationeel gezien het definitieve einde van de Software-activiteiten betekent voor de Groep; deze concentreert zich nu volledig op vastgoed, met de verhuur van kantoren enerzijds, en vastgoedontwikkeling op residentieel gebied anderzijds.
Wat betreft 2014 werd het boekjaar gemarkeerd door de verkoop van het bedrijf naar Frans recht, HTF sas, dat als enige activa een gebouw voor gemengd gebruik (industrie en kantoren) behield. Deze transactie heeft gezorgd voor een geconsolideerde meerwaarde rond 1.563.000 EUR (na tenlasteneming van advies- en expertisekosten). De geldmiddelen van de Groep gaan hierdoor tevens vooruit met 3.070.000 EUR.
Hierbij moet nog worden vermeld dat de inwerkingtreding van de overdracht contractueel werd vastgelegd op 31 oktober 2014, zodat SOFTIMAT tot die datum nog heeft genoten van de huuropbrengsten verbonden aan het overgedragen gebouw. Als gevolg hiervan bedragen de huuropbrengsten 292.000 EUR in 2014, tegen 346.000 EUR in 2013.
In totaal heeft de kantoorverhuuractiviteit tijdens boekjaar 2014 nettohuurgelden ten belope van 1.716.000 EUR gegenereerd, tegen 1.847.000 EUR in 2013, ofwel een afname met 7,1%. Deze is vooral te wijten aan de overdracht van HTF (-54.000 EUR) en aan verminderde huurinkomsten in Luxemburg waar een belangrijke huurder in maart 2013 is vertrokken en sindsdien nog niet is vervangen (-80.000 EUR).
De nodige stappen werden ondernomen om de vrijgekomen ruimten weer in orde te brengen en zo vlug mogelijk te verhuren op een huurmarkt die op dit ogenblik niet gunstig is.
In deze context is de in 2012 opgestarte activiteit m.b.t. residentiële vastgoedprojecten duidelijk de toekomstige ontwikkellingsrichting die SOFTIMAT heeft gekozen om het juiste tegenwicht te vormen tegen de 'oorspronkelijke' kantoorverhuuractiviteit.
Deze activiteit m.b.t. residentiële vastgoedontwikkeling heeft tot op heden nog geen winst opgeleverd, met uitzondering van de meerwaarde van 89.000 EUR voortvloeiend uit de verkoop in 2013 van onze participatie van 50% in FIELD FUND, een bedrijf dat als enige activa een perceel te Brussel behield, voor een proportionele waarde van 413.000 EUR. Er werd sedertdien geïnvesteerd in verschillende projecten, die momenteel in uitvoering zijn, waaronder:
- het 'ELISE'-project: in maart 2013 werd een oude drukkerij aangekocht in de buurt van de VUB te Brussel. Daar wordt een complex van vijf appartementen gebouwd, met een totale oppervlakte van 850m². De werken zijn zo goed als afgerond en de eerste loten worden nu in verkoop gebracht.
- het 'ARCHIMEDE'-project: in oktober 2013 werd een in de Europese wijk gelegen landschapskantoor van ongeveer 450m² samen met een partner-bouwpromotor aangekocht (50/50). Het project bestond in het omvormen van deze oppervlakte in 12 studio's en/of appartementen. Sinds januari 2015 zijn de werken gereed. Twee loten werden reeds in 2015 verkocht.
- het 'URBANITY'-project: SOFTIMAT heeft in december 2013 samen met een partner-bouwpromotor voor 50% aan dit project voor de bouw van een appartementsgebouw van ongeveer 650m² deelgenomen. De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'CAPOUILLET'-project: in maart 2014 is SOFTIMAT overgegaan tot de aankoop van een landschapskantoor dat zich op het gelijkvloers bevindt van een pand voor gemengd gebruik in de buurt van het Stefanieplein te Brussel. Dit 'CAPOUILLET'-project behelst de ombouw tot 4 luxeappartementen (met een totale oppervlakte van 500m² exclusief terrassen en tuinen) en 2 handelsruimten en/of ruimten voor vrije beroepen (350m²). Dit project wordt uitgevoerd samen met een partner-bouwpromotor (50/50). De bouwvergunning is in aanvraag. Oplevering is eveneens voorzien in 2017.
- het 'MATTHYS'-project: in maart 2015 heeft SOFTIMAT een oude kantoor-/opslagruimte aangekocht in Vorst. Het project beoogt de bouw van 8 appartementen, met een totale oppervlakte van 1.200m². De oplevering is voorzien in 2017.
- het 'RAUTER'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT in Anderlecht een oud atelier in een huizenblok aangekocht. Het project bestaat uit het omvormen van de ruimte in 4 appartementen met een totale oppervlakte van 450 tot 600m². De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'LEMAN'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT een 25% participatie genomen in het bedrijf BEGEGI bvba, dat zelf twee percelen in de buurt van het Jourdanplein, in de Europese wijk, in eigendom heeft. Hier wordt een nieuwbouw bestaande uit 8 appartementen en 1 handelspand op het gelijkvloers neergezet met een totale oppervlakte van 1.100m². De werken zijn in het 4de kwartaal 2014 van start gegaan en de oplevering is voorzien in 2016.
Verder moet worden vermeld dat de Groep, omwille van haar grondige heroriëntatie, tijdens boekjaar 2014 eenmalige bedrijfsopbrengsten voor een bedrag geschat op ongeveer 40.000 EUR heeft geboekt. Dit bedrag is verbonden aan de onderbroken activiteiten.
Het bedrijfsresultaat van de Groep per 31 december 2014 komt dus uit op een bedrijfswinst van 1.212.000 EUR, terwijl de bedrijfscashflow 1.976.000 EUR bedraagt.
GELDMIDDELEN
De nettogeldmiddelen van de SOFTIMAT Groep nemen toe van 3.161.000 EUR per 31 december 2013 naar 3.524.000 EUR per 31 december 2014, hetzij een toename met 363.000 EUR die voornamelijk te verklaren is door:
-
- De inning van de verkoopprijs verbonden aan de overdracht van HTF sas, alsook de terugbetaling van de courante rekening ten gunste van SOFTIMAT, ofwel 3.070.000 EUR;
-
- De inning van het vervallen bedrag m.b.t. het krediet verleend aan MAN-ITH in het kader van de verkoop door de Groep van haar participatie in INFOMAT, hetzij 14.000 EUR;
-
- De bedrijfscashflow voortvloeiend uit de vastgoedactiviteiten, ofwel een positief effect ten bedrage van 373.000 EUR;
-
- De bedrijfscashflow voortvloeiend uit de onderbroken activiteiten, ofwel een positief effect van 40.000 EUR;
-
- De uitbetaling van bedrijfsbelastingen door bepaalde dochterondernemingen van de Groep, goed voor 47.000 EUR;
- De geldmiddelen bestemd voor het terugbetalen van de schuld op lange termijn die van 237.000 EUR per 31 december 2013 naar 187.000 EUR per 31 december 2014 is gedaald, ofwel een afname met 50.000 EUR;
- Het terugkopen van 67.315 eigen aandelen ten belope van 195.000 EUR. Voor een deel van deze teruggekochte aandelen (ofwel 58.822 aandelen ten bedrage van 169.000 EUR) moeten de statuten nog worden bijgewerkt;
- De geldmiddelen bestemd voor de renovatie van het gebouw in Luxemburg die normaliter ten laste viel van de vertrekkende huurder, maar die niet behoorlijk door hem werd uitgevoerd, ofwel 54.000 EUR. Het totaalbedrag voor de renovatie van het gebouw is geschat op 835.000 EUR, waarvan SOFTIMAT in 2013 reeds 285.000 EUR in beslag heeft genomen via de huurwaarborg van de vertrekkende huurder; deze is dus volledig bestemd voor de renovatiewerken. Voorts heeft SOFTIMAT voor het resterende deel een rechtsvordering tegen de vertrekkende huurder ingesteld;
- De uitbetalingen bestemd voor de investeringen m.b.t. de verschillende residentiële ontwikkelingsprojecten zoals hierboven beschreven, ofwel een totaal bedrag van 2.457.000 EUR;
- De uitbetaling van ongeveer 166.000 EUR voor de renovatie van het gebouw 'Lasne 1';
- De uitkering van 298.000 EUR in het kader van de kapitaalvermindering naar aanleiding van de beslissing van de Buitengewone Algemene Vergadering van de Aandeelhouders van 2013.
VOORUITZICHTEN VOOR HET JAAR 2015
In 2015 zou de activiteit m.b.t. kantoorverhuur minstens jaarlijkse nettohuurgelden moeten opleveren ten bedrage van ongeveer 1.425.000 EUR. In 2015 vervallen namelijk geen huurovereenkomsten en de huidige bezettingsgraad ligt op 71%.
Wat betreft de ruimten die momenteel beschikbaar zijn werden de nodige stappen ondernomen om deze op de markt te zetten. Ondanks de geleverde inspanningen zijn de vrijgekomen ruimten echter nog niet verhuurd.
De activiteiten m.b.t. residentiële vastgoedontwikkeling die gekenmerkt wordt door lange uitvoertermijnen bevinden zich dus nog altijd in hun ontwikkelingsfase. De strategie van SOFTIMAT bestaat erin om vooral te investeren in residentiële vastgoedprojecten van gelijkaardige omvang als die reeds gerealiseerd in 2014, gelegen te Brussel of in de omgeving. Dergelijke andere projecten zouden dus snel kunnen worden gerealiseerd en zullen, in voorkomend geval, op onze website www.softimat.com worden aangekondigd.
Na een nauwkeurige analyse van de geldmiddelen en toekomstige behoeften heeft de Raad van Bestuur beslist de huidige geldmiddelen vooral te besteden aan deze nieuwe activiteit.
Opgemaakt te Lasne, op 2 april 2015,
Voor de Raad van Bestuur,
Socomade n.v., Gedelegeerd Bestuurder, vertegenwoordigd door Bernard Lescot, Gedelegeerd Bestuurder.
2 De bestuursorganen
DE RAAD VAN BESTUUR
Softimat wordt geleid door een Raad van Bestuur die bestaat uit minstens 3 leden, al dan niet aandeelhouders. Zij worden door de algemene vergadering van aandeelhouders aangesteld voor een termijn van maximaal zes jaar, en kunnen door diezelfde algemene vergadering worden afgezet.
De aftredende bestuurders zijn herverkiesbaar. De benoeming van de leden van de Raad van Bestuur en de vernieuwing van hun mandaat worden geregeld volgens de statuten en zijn onderworpen aan de stemming van de algemene vergadering van aandeelhouders. Er is geen leeftijdsgrens voorzien voor de uitoefening van de functie van bestuurder.
Elke bestuurder werd in die hoedanigheid benoemd of herbenoemd tot 26 mei 2020. De vergoeding van de bestuurders is vastgelegd in de statuten van de vennootschap en vertegenwoordigt een vast bedrag van 8.000 EUR per bestuurder per jaar.
DE WERKING VAN DE RAAD VAN BESTUUR
De Raad van Bestuur van Softimat vergadert minstens vier keer per jaar en telkens wanneer het belang van de onderneming dit vereist.
Tijdens de bijeenkomsten van de Raad van Bestuur wordt vooral de algemene strategie van de Groep en van haar dochterondernemingen besproken, alsook de langetermijndoelstellingen. Verder geeft de Raad zijn goedkeuring aan de belangrijkste te realiseren investeringen en bepaalt het beleid betreffende de bestemming van het bedrijfsresultaat.
De beslissingen van de Raad van Bestuur worden genomen bij gewone meerderheid van stemmen.
De Raad van Bestuur beschikt over de ruimst mogelijke bevoegdheden om alle acties te ondernemen die nodig of nuttig zijn voor het verwezenlijken van de bedrijfsdoelstellingen, voor zover de wet of de statuten deze bevoegdheden niet aan de algemene vergadering voorbehouden.
Behoudens bijzondere opdracht of bijzondere volmacht zijn alle andere acties die tot de bevoegdheden van de Raad van Bestuur behoren maar niet onder het dagelijks bestuur vallen, slechts geldig mits ze ondertekend zijn door twee bestuurders.
DE LEDEN VAN DE RAAD VAN BESTUUR
Jean-Claude Logé, voorzitter van de Raad van Bestuur. Geboren op 30 maart 1941, behaalde in 1963 het diploma van licentiaat in de handels- en financiële wetenschappen aan de UCL. In 1984 richtte hij Softimat op. Hij is Bestuurder van het bedrijf waarvan hij tot 31 december 2010 de strategische richting heeft bepaald.
Socomade nv, Gedelegeerd Bestuurder van Softimat, vertegenwoordigd door zijn Gedelegeerd Bestuurder, de heer Bernard Lescot. Bernard Lescot werd geboren op 12 juni 1957 en studeerde in 1981 af als licentiaat in de economische en financiële wetenschappen aan het Institut d'Administration et de Gestion van de UCL. Hij is de medeoprichter van Softimat en is verantwoordelijk voor de dagelijkse werking op commercieel, administratief en technisch vlak.
Nicolas Logé, Bestuurder en financieel directeur. Nicolas Logé, geboren op 2 december 1965, behaalde in 1989 het diploma van licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen aan het Institut d'Administration et de Gestion van de UCL.
Pierre Herpain, Bestuurder van ondernemingen. Pierre Herpain, geboren op 27 april 1955, studeerde in 1979 af als handelsingenieur aan de Ecole de Commerce Solvay. Hij is Afgevaardigd Bestuurder van Herpain Entreprises nv. Als medeoprichter van Softimat kent hij de onderneming door en door en staat haar vanaf het prille begin bij met raad en daad.
Jacques Ghysbrecht, geboren op 6 februari 1941, behaalt in 1964 een doctoraat in de rechten aan de ULB en 2 jaar later, aan dezelfde universiteit, het diploma van licentiaat in economisch recht. Van 2 september 1964 tot en met 1 november 2003 werkt hij niet alleen als advocaat aan de balie te Brussel maar is hij ook Partner bij Baker & McKenzie. Tot 2007 was hij docent fiscaal recht aan de Rechtsfaculteit van de ULB en tot 2001 bekleedde hij dezelfde functie aan de Ecole de Commerce Solvay.
Jean-Luc Henry, Bestuurder van ondernemingen. Geboren op 21 april 1945, Jean-Luc Henry is handelsingenieur, een diploma dat hij behaalde aan de Université d'Etat de Mons. Hij heeft een masterdiploma in bedrijfsbeheer. Jean-Luc Henry is Afgevaardigd Bestuurder van de Comase Groep en Bestuurder bij andere ondernemingen.
DE DIRECTIELEDEN
Het dagelijkse bestuur van de Groep wordt door de Raad van Bestuur overgedragen aan één Gedelegeerd Bestuurder, namelijk het bedrijf Socomade nv, vertegenwoordigd door Bernard Lescot.
Het financiële beheer van de Groep wordt uitgevoerd door Nicolas Logé, eveneens Bestuurder van Softimat.
BEZOLDIGING VAN DE DIRECTIELEDEN
De bezoldiging van de uitvoerende directieleden vertegenwoordigde in 2014 een globale kost (inclusief sociale lasten, exclusief aanwezigheidspremie) van 525.000 EUR, die als volgt wordt verdeeld:
| | Kortetermijnvoordelen | 525.000 |
|---|---|---|
| | Voordelen na uitdiensttreding | 0 |
| | Overige langetermijnvoordelen | 0 |
| | Uitkeringen na beëindiging van het arbeidscontract | 0 |
| | Uitkeringen op basis van aandelen | 0 |
In de voordelen op korte termijn zijn de premies van het afgelopen boekjaar inbegrepen, daar de uitbetaling ervan telkens uitgesteld wordt tot het eerstvolgende jaar.
OPERATIONEEL ORGANIGRAM VAN DE GROEP
3 Geconsolideerde financiële overzichten
3.1 Geconsolideerde balans per 31 december 2014
| I In duizenden € | 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|---|
| VASTE ACTIVA | 14.132 | 14.501 | |
| Immateriële activa | 3 | 1 | |
| Vastgoedbeleggingen | Nota 11.1.3 | 9.986 | 10.556 * |
| Overige materiële vaste activa | Nota 12 | 475 | 207 |
| Participaties | Nota 14 | 431 | 431 |
| Participaties opgenomen volgens de vermogensmutatiemethode |
Nota 14 | 226 | 143 |
| Vorderingen (overige financiële vaste activa) | 5 | 6 | |
| Uitgestelde belastingvorderingen | Nota 21 | 3.005 | 3.157 |
| VLOTTENDE ACTIVA | 8.333 | 5.853 | |
| Activa bestemd voor verkoop | Nota 13 | 2.914 | 1.192 |
| Handelsvorderingen en andere vorderingen | Nota 16 | 1.385 | 986 * |
| Vorderingen m.b.t. de overdracht – Systemat | 0 | 0 | |
| Vorderingen m.b.t. de overdracht – Popsy | Nota 16 | 400 | 400 |
| Vorderingen m.b.t. de overdracht – Infomat | Nota 16 | 75 | 89 |
| Geldmiddelen en kasequivalenten | 3.524 | 3.161 * | |
| Overige vlottende activa | 35 | 25 | |
| ACTIVA BESTEMD VOOR VERKOOP | 0 | 1.963 * | |
| TOTAAL DER ACTIVA | 22.464 | 22.317 | |
| EIGEN VERMOGEN | 19.702 | 18.796 | |
| Maatschappelijk kapitaal | Nota 18 | 21.150 | 21.345 |
| Reserves | Nota 18 | (1.310) | (2.410) |
| Belangen van derden | 0 | 0 | |
| Conversieverschillen | (138) | (139) | |
| LANGLOPENDE VERPLICHTINGEN | 818 | 680 | |
| Voorzieningen | 0 | 12 | |
| Leasingschulden | Nota 15 | 92 | 0 |
| Overige financiële schulden | Nota 15 | 58 | 0 * |
| Uitgestelde belastingverplichtingen | Nota 21 | 668 | 668 * |
| KORTLOPENDE VERPLICHTINGEN | 1.945 | 2.495 | |
| Leasingschulden | Nota 15 | 21 | 131 |
| Overige financiële schulden | Nota 15 | 16 | 33 |
| Handelsschulden en andere schulden | Nota 17 | 1.241 | 1.730 * |
| Schulden m.b.t. belastingen, lonen, e.d. | 311 | 300 | |
| Overige verplichtingen op korte termijn | 355 | 301 | |
| PASSIVA BESTEMD VOOR VERKOOP | 0 | 347 * | |
| TOTAAL DER PASSIVA | 22.464 | 22.317 |
* Herwerkte bedragen ten opzichte van het jaarverslag 2013. Deze herwerkingen waren genoodzaakt door de verkoop HTF SAS, maar hebben geen invloed op het nettoresultaat.
3.2 Geconsolideerde winst- en verliesrekening per 31 december 2014
| I In duizenden € | 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|---|
| Huurinkomsten uit vastgoedbeleggingen | Nota 11.1.4 | 1.716 | 1.847 |
| Overige bedrijfsopbrengsten – Vastgoedbeleggingen Meerwaarde op overdrachten |
1.563 | 0 * | |
| Overige bedrijfsopbrengsten – Residentiële vastgoedprojecten Meerwaarde op overdrachten |
0 | 89 * | |
| Overige bedrijfsopbrengsten - Vastgoedbeleggingen | 523 | 617 * | |
| Gebruikte goederen | (704) | (786)* | |
| Personeelskosten | Nota 19 | (875) | (883)* |
| Afschrijvingen | (764) | (758) | |
| Waardeverminderingen en voorzieningen | 0 | 0 | |
| Overige bedrijfskosten | (287) | (283)* | |
| Bedrijfsresultaat van de vastgoedactiviteiten | Nota's 10 & 11 | 1.172 | (159) |
| Bedrijfsresultaat van de onderbroken activiteiten | 40 | (56) | |
| Resultaat van de verkochte ondernemingen | 0 | 546 | |
| Bedrijfsresultaat | Nota's 10 & 11 | 1.212 | 332 |
| Financiële opbrengsten | 81 | 138 | |
| Financiële lasten | (26) | (58) | |
| Belasting op het resultaat | Nota 20 | (169) | (54) |
| Nettoresultaat | Nota 10 | 1.099 | 358 |
| Aandeel van de Groep | 1.099 | 358 | |
| Aandeel van derden | 0 | 0 | |
| * Herwerkte bedragen ten opzichte van het jaarverslag 2013, zonder invloed op het nettoresultaat. |
| 3.3 Geconsolideerd resultaat per aandeel |
||
|---|---|---|
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
| AANTAL AANDELEN | ||
| Bij het openen van het boekjaar | 6.309.439 | 6.327.402 |
| - Vernietiging eigen aandelen | (67.315) | (17.963) |
| Bij het afsluiten van het boekjaar | 6.242.124 | 6.309.439 |
| - Aandelen in eigen bezit | 0 | 0 |
| Verwaterd aantal uitstaande aandelen | 6.242.124 | 6.309.439 |
| RESULTAAT PER AANDEEL | ||
| Bedrijfsresultaat (in EUR) | 0,194 | 0,053 |
| Nettoresultaat (in EUR) | 0,176 | 0,057 |
| VERWATERD RESULTAAT PER AANDEEL | ||
| Bedrijfsresultaat (in EUR) | 0,194 | 0,053 |
| Nettoresultaat (in EUR) | 0,176 | 0,057 |
3.4 Staat van het geconsolideerd totaalresultaat
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Geconsolideerd nettoresultaat | 1.099 | 358 |
| Variaties in de omrekeningsverschillen | 1 | 10 |
| Andere elementen van het totaalresultaat | 1 | 10 |
| Geconsolideerd totaalresultaat | 1.100 | 368 |
| Aandeel van de Groep | 1.100 | 368 |
| Belangen van derden | 0 | 0 |
3.5 Verdeling van de omzet
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Opbrengsten vastgoedactiviteiten | 1.716 | 1.847 |
| Opbrengsten IT-activiteiten (onderbroken) | 0 | 0 |
| Totaal gewone bedrijfsopbrengsten | 1.716 | 1.847 |
3.6 Tabel van de bewegingen in het geconsolideerde eigen vermogen
| 01/01/2014 | Omreke nings verschillen |
Belangen van derden |
Eigen aande len |
Resultaat 2014 |
Bedrijfs overdracht – Badwill |
31/12/2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kapitaal | 21.345 | (195) | 21.150 | ||||
| Reserves | (2.410) | 1.099 | 1 | (1.310) | |||
| Belangen van derden | 0 | 0 | |||||
| Omrekeningsverschillen | (139) | 1 | (138) | ||||
| Eigen vermogen | 18.796 | 1 | 0 | (195) | 1.099 | 1 | 19.702 |
| 01/01/2013 | Omreke nings verschillen |
Belangen van derden |
Eigen aande len |
Resultaat 2013 |
Kapitaal vermind. |
31/12/2013 | |
| Kapitaal Reserves |
24.561 (2.768) |
(61) | 358 | (3.155) | 21.345 (2.410) |
||
| Belangen van derden | 380 | (380) | 0 | ||||
| Omrekeningsverschillen | (149) | 10 | (139) |
Toelichting
Daar de aangekochte eigen aandelen op hun aanschaffingswaarde worden gewaardeerd en in mindering worden gebracht op het maatschappelijk kapitaal van SOFTIMAT NV, is het bedrijfskapitaal afgenomen met 195.000 EUR door het vernietigen van 67.315 aandelen. Hierbij dient te worden vermeld dat voor het resterende deel van de ingekochte aandelen, ofwel 58.822 aandelen, goed voor 169.000 EUR, de statuten nog moeten worden bijgewerkt.
3.7 Geconsolideerde kasstroomtabel per 31 december 2014
| Tableau de | 31.12.2014 | 31.12.2013 |
|---|---|---|
| Nettowinst / (-verlies) | 1.099 | 358 |
| Correcties op belastingen | 169 | 54 |
| Correcties op afschrijvingen | 764 | 758 |
| Correcties op voorzieningen | 0 | (74) |
| Correcties op meerwaarde gerealiseerd op de verkoop van ondernemingen | 0 | (546) |
| Belangen van derden | 0 | (380) |
| Bedrijfskasstroom vóór wijziging van het bedrijfskapitaal en belastingen |
2.031 | 170 |
| (Toename)/afname in de voorraden (gebouwen bestemd voor de verkoop) | (1.722) | (779) |
| (Toename)/afname klanten en overige schuldenaars | (144) | (883) |
| Toename/(afname) leveranciers en overige crediteurs | (227) | (499) |
| Toename/(afname) overige schulden (kapitaalvermindering) | (306) | 262 |
| Toename/(afname) overige bedrijfsactiva en passiva | (382) | 362 |
| (Toename)/afname activa en passiva bestemd voor verkoop | 1.616 | (809) |
| Wijziging bedrijfskapitaal | (1.165) | (2.346) |
| Betaalde belastingen op het resultaat | (57) | (105) |
| Kasstroom der bedrijfsactiviteiten | 809 | (2.281) |
| Aanschaffing immateriële activa | (4) | 0 |
| Aanschaffing materiële vaste activa | (328) | (414) |
| Aanschaffing participaties verwerkt volgens de vermogensmutatiemethode | (83) | (143) |
| Vorderingen op de verkoop van participaties (lening aan de kopers) | 0 | (100) |
| Meerwaarde gerealiseerd op de verkoop van ondernemingen | 0 | 850 |
| Inning/(uitbetaling) verleende leningen | 14 | 1.011 |
| Verkoop/buitengebruikstelling van immateriële activa | 1 | 0 |
| Verkoop/buitengebruikstelling van materiële vaste activa | 127 | 1.915 |
| (Samenstelling)/terugvordering van borgsommen | 0 | 5 |
| Kasstroom der investeringsactiviteiten | (273) | 3.124 |
| Toename/(afname) van leningen die binnen het jaar vervallen | (128) | (81) |
| Toename/(afname) van leningen op méér dan één jaar | 149 | (238) |
| (Kapitaaluitkering) | 0 | (3.155) |
| (Vernietiging van eigen aandelen) | (195) | (61) |
| Omrekeningsverschillen | 1 | 10 |
| Kasstroom der financieringsactiviteiten | (173) | (3.525) |
| TOENAME/(AFNAME) VAN GELDMIDDELEN | 363 | (2.682) |
Toelichting
De nettogeldmiddelen van de SOFTIMAT Groep nemen toe van 3.161.000 EUR per 31 december 2013 naar 3.524.000 EUR per 31 december 2014, hetzij een toename met 363.000 EUR die voornamelijk te verklaren is door:
-
- De inning van de verkoopprijs verbonden aan de overdracht van HTF sas, alsook de terugbetaling van de courante rekening ten gunste van SOFTIMAT, ofwel 3.070.000 EUR;
-
- De inning van het vervallen bedrag m.b.t. het krediet verleend aan MAN-ITH in het kader van de verkoop door de Groep van haar participatie in INFOMAT, hetzij 14.000 EUR;
-
- De bedrijfscashflow voortvloeiend uit de vastgoedactiviteiten, ofwel een positief effect ten bedrage van 373.000 EUR;
-
- De bedrijfscashflow voortvloeiend uit de onderbroken activiteiten, ofwel een positief effect van 40.000 EUR;
-
- De uitbetaling van bedrijfsbelastingen door bepaalde dochterondernemingen van de Groep, goed voor 47.000 EUR;
- De geldmiddelen bestemd voor het terugbetalen van de schuld op lange termijn die van 237.000 EUR per 31 december 2013 naar 187.000 EUR per 31 december 2014 is gedaald, ofwel een afname met 50.000 EUR;
- Het terugkopen van 67.315 eigen aandelen ten belope van 195.000 EUR. Voor een deel van deze teruggekochte aandelen (ofwel 58.822 aandelen ten bedrage van 169.000 EUR) moeten de statuten nog worden bijgewerkt;
- De geldmiddelen bestemd voor de renovatie van het gebouw in Luxemburg die normaliter ten laste viel van de vertrekkende huurder, maar die niet behoorlijk door hem werd uitgevoerd, ofwel 54.000 EUR. Het totaalbedrag voor de renovatie van het gebouw is geschat op 835.000 EUR, waarvan SOFTIMAT in 2013 reeds 285.000 EUR in beslag heeft genomen via de huurwaarborg van de vertrekkende huurder; deze is dus volledig bestemd voor de renovatiewerken. Verder heeft SOFTIMAT voor het resterende deel een rechtsvordering tegen de vertrekkende huurder ingesteld;
- De uitbetalingen bestemd voor de investeringen m.b.t. de verschillende residentiële vastgoedprojecten zoals hierboven gedetailleerd, ofwel een totaal bedrag van 2.457.000 EUR;
- De uitbetaling van ongeveer 166.000 EUR voor de renovatie van het gebouw 'Lasne 1';
- De uitkering van 298.000 EUR in het kader van de kapitaalvermindering naar aanleiding van de beslissing van de Buitengewone Algemene Vergadering van de Aandeelhouders van 2013.
4 Nota's bij de geconsolideerde jaarrekening
Nota 1 – Bedrijfsinformatie
SOFTIMAT NV (de "onderneming") is een naamloze vennootschap naar Belgisch recht, gevestigd te 1380 Lasne, Chaussée de Louvain 435, onder het ondernemingsnummer BE0421.846.862. Deze geconsolideerde financiële overzichten bevatten de financiële overzichten van SOFTIMAT NV en van zijn dochtermaatschappijen (hierna genoemd "SOFTIMAT" of "de Groep").
Nota 2 – Grondslag voor de opstelling van de financiële overzichten
Deze geconsolideerde financiële overzichten zijn opgesteld in overeenstemming met de International Financial Reporting Standards (IFRS) die de door de International Accounting Standard Board (IASB) uitgegeven normen en interpretaties omvatten, alsook de International Accounting Standards (IAS) en de interpretaties van het Standing Interpretations Committee die worden goedgekeurd door het International Financial Reporting Interpretations Committee (IFRIC).
De geconsolideerde financiële overzichten zijn opgesteld op basis van het principe van historische kosten. De boekhoudkundige principes en methodes van toepassing in dit verslag werden niet gewijzigd ten opzichte van diegene gebruikt in het jaarverslag afgesloten per 31 december 2013.
Nota 3 – Consolidatiecriteria
De geconsolideerde rekeningen groeperen de rekeningen van alle dochterondernemingen waarover de moedermaatschappij de wettelijke of feitelijke controle uitoefent, met uitzondering van de ondernemingen waarvan de cijfers niet significant zijn. De globale integratiemethode werd gebruikt voor de ondernemingen die aan deze criteria voldoen.
In overeenstemming met IFRS 11 werd de vermogensmutatiemethode weerhouden voor de tijdelijke ondernemingen die onder de definitie van een gemeenschappelijke onderneming vallen, waarvan de controle gezamenlijk wordt uitgeoefend.
De ondernemingen die niet aan bovenvermelde criteria beantwoorden, werden ingeschreven in verhouding tot onze participatie.
De geconsolideerde rekeningen werden afgesloten per 31 december, na eliminatie van alle betekenisvolle transacties tussen de geconsolideerde bedrijven.
Gezien de internationale activiteiten van de Groep werden de financiële staten van de buitenlandse bedrijven herwerkt om ze homogeen te maken met de presentatie van de rekeningen van de Belgische bedrijven.
Nota 4 – Consolidatiekring – hergroepering van ondernemingen
Een nieuw bedrijf werd in de consolidatiekring geïntroduceerd tijdens boekjaar 2014, namelijk SOFTIMAT FUND BIS BVBA, waarvan SOFTIMAT 100% in handen heeft. Dit bedrijf werd geconsolideerd volgens de globale integratiemethode.
Tijdens boekjaar 2014 werden twee bedrijven uit de consolidatiekring gehaald, namelijk:
- SOFIM EXPORT SAS, waarvan SOFTIMAT 100% in handen had, en die genoodzaakt werd een verzoek tot surseance van betaling in te dienen in maart 2014. De handelsrechtbank van Parijs heeft vervolgens een vereenvoudigde gerechtelijke liquidatie uitgesproken die dus momenteel wordt uitgevoerd.
- HTF SAS waarvan SOFTIMAT 100% in handen had, en die als enige activa een gebouw te Toulouse behield. Dit bedrijf werd per 1 november 2014 uit de consolidatiekring gehaald.
Nota 5 – Lijst van de geconsolideerde en gelijkgestelde bedrijven
| Naam, volledige adres van de zetel en, voor de bedrijven naar Belgisch recht, vermelding van het BTW- of nationaal nr. |
Gebruikte methode |
Kapitaalparticipatie (in %) |
Wijziging van het aandeel in het kapitaal (ten opzichte van vorig boekjaar) |
|---|---|---|---|
| Softimatny Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0421.846.862 |
G | n/a | n/a |
| Softimat Sud nv Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0432.137.968 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Noord nv Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0428.292.909 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Luxembourg sa Parc d'Activités Capellen 77-79 L - 8308 Capellen LUXEMBOURG LU 16 119 112 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Consulting nv Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0466.802.897 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Liège nv Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0423.352.639 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Fund Bvba Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0503.928.064 |
G | 100,00 | 0,00 |
| Softimat Fund Bis byba Chaussée de Louvain 435 $B - 1380$ Lasne BELGIË BE0546.991.413 |
G | 100,00 | 100,00 |
| HTF sas Rue de la Boétie 128 FR-75008 Paris France |
G | 0,00 | $-100,00$ |
| Sofim Export sas Rue de la Boétie 128 FR - 75008 Paris FRANCE |
G | 0,00 | $-100,00$ |
| Marsofim sarl Rue Ahmed Kadmiri Valfleuri Maarif Casablanca MAROC |
G | 100,00 | 0,00 |
Nota 6 – Boekhoudkundige principes
Gewone bedrijfsopbrengsten
De gewone bedrijfsopbrengsten worden exclusief samengesteld uit 'Vastgoedactiviteiten'.
- Wat betreft vastgoedbeleggingen worden de huurbedragen prorata temporis geboekt, naargelang van de terbeschikkingstelling van het aan de huurder toevertrouwde vastgoed.
- Voor de vastgoedontwikkelingsprojecten, wordt de verkoop van gronden en/of gebouwd vastgoed in opbrengsten geboekt op de datum van de uiteindelijke eigendomsoverdracht.
Overige bedrijfsopbrengsten
De overige bedrijfsopbrengsten houden het doorfactureren van lasten in die rechtstreeks aan de verschillende huurders worden toegeschreven. Deze lasten worden geboekt onder 'gebruikte toebehoren' of 'overige bedrijfsopbrengsten'. De lasten worden geboekt naargelang van de uitvoering van prestaties en/of de levering van producten. De opbrengsten worden geboekt in de vorm van maand- of kwartaalvoorzieningen en worden om het jaar geregulariseerd, zodat lasten en opbrengsten in overeenstemming worden gebracht.
Immateriële vaste activa
Software voor intern gebruik die rechtstreeks wordt aangekocht en gebruikt voor de verbetering van de prestaties, moet onder de activa van de balans worden geboekt wanneer het waarschijnlijk is dat deze uitgaven toekomstige economische voordelen kunnen opleveren. De kosten worden lineair afgeschreven over de geraamde gebruiksduur van de software.
Vastgoedbeleggingen
In overeenstemming met IAS-norm 40 worden de vastgoedbeleggingen gewaardeerd volgens hun aankoopprijs (BTW- en transactiekosten inbegrepen) en worden dus niet geherwaardeerd. De onderhouds- en herstellingskosten worden ten laste genomen op het ogenblik dat ze worden gemaakt.
De in leasing gegeven vastgoedbeleggingen, zoals bepaald door IAS-norm 17, worden aan de actiefzijde weergegeven volgens de geactualiseerde waarde van de toekomstige betalingen. De overeenkomstige schuld wordt ingeboekt onder de financiële passiva.
Aangezien de ondernemingen slechts een beperkt deel van haar eigen vastgoedbelegging in gebruik heeft, wordt het gehele gebouw opgenomen als vastgoedbelegging.
Net als voor de materiële vaste activa worden deze activa lineair afgeschreven in de resultatenrekening.
Materiële vaste activa
De overige materiële vaste activa worden eveneens gewaardeerd volgens hun aankoopprijs, verminderd met de gecumuleerde afschrijvingen.
De afschrijving van de materiële vaste activa wordt lineair berekend op basis van de aankoopkosten. De looptijd van de afschrijving wordt gebaseerd op de geraamde gebruiksduur van de verschillende categorieën van activa, waarvan de belangrijkste hieronder worden vermeld:
| Constructies | 3% | |
|---|---|---|
| Inrichtingen | 10% | |
| Onroerende installaties | 10% | |
| Roerende installaties | 20% | |
| IT-infrastructuur | 33% | |
| Rollend materieel | 20% | |
| Kantoormateriaal en -meubilair | 10% à 20% (naargelang van de aard) |
Er wordt een herziening doorgevoerd indien de afzonderlijke vennootschappen andere regels zouden hanteren.
Gebouwen bestemd voor verkoop
Vastgoed gebouwd of ontwikkeld met het oog op een toekomstige verkoop wordt geboekt onder de rubriek 'gebouwen bestemd voor verkoop' en gewaardeerd aan zijn aankoopprijs, en dit tot op het ogenblik van afronding van de bouw- of ontwikkelingswerken en de verkoop. Alle kosten rechtstreeks verbonden aan de aankoop, de bouw en de financiering van het vastgoedproject worden eveneens gekapitaliseerd.
Financiële activa en passiva
De evaluatie van de financiële activa en passiva wordt, met uitzondering van enkele bepalingen, gedefinieerd door IAS-norm 39 zoals door de Europese Commissie aangegeven. Geen enkele van de door de Commissie verworpen bepalingen heeft echter betrekking op de SOFTIMAT-Groep. De financiële activa en passiva bevatten:
- Participaties en andere financiële vaste activa Deze activa worden in de boekhouding opgenomen tegen hun aanschaffingswaarde, met uitzondering van eventuele bijkomende kosten die ten laste vallen van het boekjaar. Eventuele waardeverminderingen worden in geval van duurzame depreciatie in de boekhouding ingebracht.
- Geldmiddelen en kasequivalenten Liquide middelen worden opgenomen volgens hun nominale waarde. De waardering van de liquide middelen in vreemde munten gebeurt volgens de op de balansdatum geldende wisselkoers.
- Leasingschulden en andere financiële schulden
- Schulden worden gewaardeerd tegen hun nominale waarde op datum van de balans. Op de datum van de afsluiting van de balans wordt wel rekening gehouden met te betalen kosten die gerelateerd zijn aan het afgelopen jaar.
Uitgestelde belastingvorderingen en -verplichtingen
Conform IAS-norm 12 worden uitgestelde belastingen berekend op alle tijdelijke verschillen tussen de boekhoudkundige en fiscale waarde van de activa en passiva en op de fiscale tekorten. Deze activa en passiva van uitgestelde belastingen worden niet geactualiseerd.
Handelsvorderingen en andere vorderingen
Deze vorderingen worden gewaardeerd tegen nominale waarde. Waardeverminderingen worden vastgelegd op vorderingen waarvan de terugbetaling op de vervaldatum geheel of gedeeltelijk onzeker of gecompromitteerd is.
Deze vorderingen kunnen ook het voorwerp uitmaken van een waardevermindering wanneer hun realisatiewaarde bij het afsluiten van de rekeningen lager ligt dan hun boekwaarde.
Overige vlottende activa
Het aandeel van de kosten die tijdens of vóór het boekjaar werden gemaakt maar toe te schrijven zijn aan een of meer latere boekjaren, wordt gewaardeerd tegen het bedrag dat slaat op de latere boekjaren.
Het aandeel van producten die deel uitmaken van de afgesloten periode, maar die nog niet werden opgenomen, wordt gewaardeerd tegen het bedrag dat toekomt aan het lopende boekjaar.
Reserves
De reserves bevatten de wettelijke, beschikbare en onbeschikbare reserves van alle dochterondernemingen, het overgedragen resultaat van de moedermaatschappij, alsook het geconsolideerde resultaat.
Minderheidsbelangen
Deze rubriek waardeert het aandeel van derden (die niet tot de Groep behoren) in het eigen vermogen, met inbegrip van de globale integratie van het resultaat van het boekjaar van elk van de geconsolideerde vennootschappen.
Voorzieningen
Een voorziening wordt, in overeenstemming met IAS-norm 37, slechts in de balans opgenomen indien de groep een verplichting heeft ten opzichte van een derde en als het waarschijnlijk of zeker is dat deze verplichting een uitstroom van middelen zal veroorzaken ten gunste van deze derde, zonder een op zijn minst gelijkwaardige tegenprestatie. In geval van herstructureringen wordt een verplichting aangegaan zodra de herstructurering wordt aangekondigd in een gedetailleerd plan of de uitvoering ervan is begonnen.
Andere vlottende passiva
Het aandeel van de kosten betreffende de afgesloten periode die niet in rekening werden gebracht, wordt bepaald in functie van de bedragen van het afgesloten boekjaar.
Het aandeel van de over te dragen opbrengsten wordt bepaald in functie van de bedragen die ten goede komen aan de latere boekjaren.
Eigen aandelen
De door de Groep behouden eigen aandelen worden in de balans opgenomen tegen kostprijs, in mindering van het eigen vermogen.
Nota 7 – Seizoenschommelingen
Volgens de directie zou het fenomeen m.b.t. de seizoenschommelingen geen invloed moeten hebben op de kantoorverhuuractiviteit. Daarentegen zouden de vastgoedpromotieactiviteiten wellicht iets meer onder het zogenaamde fenomeen kunnen lijden.
Nota 8 – Eigen aandelen
Een programma voor het terugkopen van eigen aandelen van 3.000.000 EUR werd door de Raad van Bestuur in gang gezet op 12/08/2013. Tijdens boekjaar 2014 werden 67.315 eigen aandelen ingekocht, waarvan 8.493 aandelen, die van rechtswege als nietig worden beschouwd, reeds op 20 juni 2014 werden vernietigd. Het resterende aantal aandelen, ofwel 58.822, wordt binnenkort vernietigd.
Tijdens de Algemene Vergadering van 20 juni 2014 werd een nieuw programma ten bedrage van 3.000.000 EUR voor het inkopen van eigen aandelen alvast beslist en goedgekeurd. Deze beslissing werd op 30 juli 2014 gepubliceerd in de Bijlagen bij het Belgisch Staatsblad. Dit laatste programma werd echter nog niet geactiveerd door de Raad van Bestuur.
Nota 9 – Warrantenplan
Er bestaat momenteel geen warrantenplan.
Nota 10 – Bedrijfssector
In het verleden werd het niveau bedrijfsinformatie (IFRS 8) per geografische sector georganiseerd omwille van de interne organisatiesystemen en de beheerstructuur van de Groep. De Groep werd toen beheerd in vier hoofdgebieden: 'België', 'Luxemburg', 'Export' en 'Overige'.
Na de overdracht en/of de onderbreking van de internationale activiteiten heeft de Groep vervolgens beslist om het eerste niveau bedrijfsinformatie per activiteitensector weer te geven: Vastgoed, Infrastructuur, Export en Software.
Vanaf 2010 werden de IT-activiteiten in België en Luxemburg eveneens in meerdere delen verkocht, namelijk de 'Infrastructuur'-activiteit in 2010 en de 'Software'-activiteit in 2012 en 2013.
Vandaag bestaat enkel nog de vastgoedactiviteit. Daarnaast zijn er echter nog inkomsten en uitgaven verbonden aan de onderbroken activiteiten, hoewel deze geleidelijk afnemen.
Hieronder volgt een vergelijking van de jaarresultaten per 31 december 2014:
| 31-dec-2014 | Vastgoed | Onderbroken activiteiten |
Totaal |
|---|---|---|---|
| Totaal omzet Inter-activiteit omzet |
1.716 | 1.716 | |
| Netto-omzet van de activiteit | 1.716 | 1.716 | |
| Brutomarge | 1.716 | 1.716 | |
| Sectoraal bedrijfsresultaat Resultaat verbonden aan de verkooptransacties Financieel resultaat Belastingen |
1.172 | 40 | 1.212 0 55 (169) |
| Nettoresultaat | 1.099 | ||
| 31-dec-2013 | Vastgoed | Onderbroken activiteiten |
Totaal |
| Totaal omzet | 1.847 | 1.847 | |
| Inter-activiteit omzet Netto-omzet van de activiteit |
1.847 | 1.847 | |
| Brutomarge | 1.847 | 1.847 | |
| Sectoraal bedrijfsresultaat Resultaat verbonden aan de verkooptransacties Financieel resultaat Belastingen |
(159) | (56) 546 |
(215) 546 81 (54) |
Nota 11 – Evolutie van de activiteiten
11.1 Vastgoedactiviteiten
In het verleden bestond de strategie van Softimat erin te investeren in de gebouwen die voor haar eigen IT-activiteiten waren bestemd. Naargelang van de evolutie van de activiteiten werden bepaalde gebouwen echter aan derden verhuurd.
Sinds juli 2010 heeft SOFTIMAT beslist om over te gaan op vastgoedactiviteiten. In het kader van de overdracht van de 'Infrastructuur'-activiteit werd in juli 2010 overeengekomen dat het geheel van de gebruikte gebouwen zou worden verhuurd aan de overnemers voor een jaarlijks bedrag buiten indexatie van 1.050.000 EUR. Het huurcontract werd afgesloten voor een vaste periode van 6 jaar, met verlengingsoptie voor een aanvullende periode van 3 jaar. In het kader van de verkoop van POPSY SOFTWARE NV in maart 2012 werd eveneens overeengekomen dat een deel van het gebouw te 'Lasne 1' zou worden verhuurd aan de overnemers voor een vaste periode van 6 jaar, met inwerkingtreding vanaf 1 april 2012. De hierboven vermelde huurgelden werden toen onderhandeld met de overnemers in overeenstemming met de marktcondities op dat ogenblik en moeten dus niet worden beschouwd als deel uitmakende van een compensatie in ruil voor de verkoop van de activiteiten en/of van de dochterondernemingen.
De vastgoedactiviteiten bestaan vandaag uit twee delen met (a) de kantoorverhuuractiviteit en het beheer van vastgoedbeleggingen enerzijds, en (b) de ontwikkeling van residentiële vastgoedprojecten anderzijds.
11.1.1. Kantoorverhuuractiviteit en beheer van vastgoedbeleggingen
In 2014 bedragen de geboekte huurgelden buiten lasten 1.716.000 EUR, tegen 1.847.000 EUR in 2013, ofwel een afname met 7,1%.
Deze afname is vooral te verklaren door de overdracht van HTF (-54.000 EUR) en de opzeg van een belangrijke huurder in Luxemburg in maart 2013 (-80.000 EUR).
In 2015 zou de kantoorverhuuractiviteit gegarandeerde nettohuurgelden moeten opleveren tegen een jaarlijks bedrag van ongeveer 1.425.000 EUR, buiten eventuele indexatie en verhuur van de vrijgekomen ruimten. In 2015 vervallen namelijk geen huurovereenkomsten.
Hierbij moet eveneens worden vermeld dat SOFTIMAT het geheel van haar participatie in het bedrijf naar Frans recht, HTF sas, heeft verkocht in 2014. Als enige activa behield het bedrijf een gebouw voor gemengd gebruik (industrie en kantoren) gelegen in Toulouse.
Deze transactie heeft gezorgd voor een geconsolideerde meerwaarde rond 1.563.000 EUR (na tenlasteneming van advies- en expertisekosten). De geldmiddelen van de Groep gaan hierdoor tevens vooruit met 3.070.000 EUR.
Tenslotte moet hierbij nog worden vermeld dat de inwerkingtreding van de overdracht contractueel vastgelegd werd op 31 oktober 2014, zodat SOFTIMAT tot die datum nog heeft genoten van de huuropbrengsten verbonden aan het overgedragen gebouw. Als gevolg bedragen de huuropbrengsten 292.000 EUR in 2014, tegen 346.000 EUR in 2013.
11.1.2. Omschrijving van de vastgoedbeleggingen
In overeenstemming met IAS-norm 40 worden de terreinen en gebouwen gewaardeerd volgens hun aankoopwaarde. De Groep heeft dus niet gebruikgemaakt van de mogelijkheid om deze te waarderen volgens hun marktwaarde.
Verder moet worden vermeld dat alle gebouwen waarvan de Groep momenteel eigenaar is, kunnen worden beschouwd als vastgoedbeleggingen. Daar het deel van het gebouw te 'Lasne 1' dat wordt gebruikt door de onderneming voor haar eigen bedrijfsactiviteiten beperkt is tot 128m², wordt het gehele gebouw opgenomen als vastgoedbelegging.
| Gebouw | Eigenaar | Terrein m² |
Parking (#) |
Kantoren | Labo | Opslag | Int. Parking |
Totaal m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - Jumet | Softimat Sud | 41.701 | 124 | 3.543 | 2.070 | 6.024 | 11.637 | |
| - Luik | Softimat Liège | 10.000 | 22 | 876 | 120 | 334 | 1.330 | |
| - Lasne 1 | Softimat | 16.625 | 53 | 1.240 | 1.240 | |||
| - Lasne 2 | Softimat | 999 | 3 | 225 | 20 | 245 | ||
| - Lasne 3 | Softimat | 2.330 | 56 | 1.383 | 10 | 1.393 | ||
| - Lasne 4 | Softimat | 1.970 | 48 | 1.286 | 122 | 1.408 | ||
| - Wilrijk | Softimat Noord | 1.069 | 6 | 1.152 | 33 | 166 | 1.351 | |
| - Luxemburg | Softimat Luxembourg | 5.088 | 110 | 3.226 | 216 | 191 | 1.621 | 5.254 |
| TOTAAL | 79.782 | 422 | 12.931 | 2.561 | 6.745 | 1.621 | 23.858 |
Gebouw Bruttowaarde Gecumuleerde Afschrijvingen Nettowaarde Terrein Gebouw Totaal Terrein Gebouw Totaal Jumet 412 4.345 4.757 2.870 412 1.474 1.887 Luik 141 1.312 1.453 422 141 890 1.031 Lasne 1 225 856 1.081 724 225 132 357 Lasne 2 58 286 344 191 58 96 154 Lasne 3 137 1.189 1.325 509 137 679 816 Lasne 4 154 2.376 2.530 1.167 154 1.209 1.363 Wilrijk 136 1.468 1.604 994 136 474 610 Luxemburg 1.031 5.124 6.155 2.385 1.031 2.739 3.770 TOTAAL TERREINEN & GEBOUWEN 2.294 16.955 19.249 9.263 2.294 7.692 9.986
11.1.3. Waardering van de vastgoedbeleggingen
11.1.4. Evolutie van de huurinkomsten uit vastgoedbeleggingen
De activiteit m.b.t. het verhuren der vastgoedbeleggingen wordt verdeeld over België (54%), Luxemburg (29%) en Frankrijk (17%), en wordt beheerd vanuit België. De evolutie van de hieraan verbonden inkomsten tijdens boekjaar 2014 wordt als volgt verdeeld:
| Gebouw | 31.12.2014 | 31.12.2013 |
|---|---|---|
| Jumet | 161 | 205 |
| Luik | 136 | 134 |
| Lasne 1* | 125 | 85 |
| Lasne 2 | 29 | 28 |
| Lasne 3 | 193 | 192 |
| Lasne 4 | 193 | 192 |
| Wilrijk | 81 | 80 |
| Luxemburg | 505 | 585 |
| Toulouse (>31/10/2014) | 292 | 346 |
| TOTAAL | 1.716 | 1.847 |
* eigen gebruik = 128 m²
11.1.5. Verdeling van de huurinkomsten per huurder
De huurinkomsten voortvloeiend uit de verhuur van kantoren tijdens boekjaar 2014 worden als volgt verdeeld:
| Huurder | 31.12.2014 | 31.12.2013 |
|---|---|---|
| SYSTEMAT BELUX | 1.133 | 1.121 |
| ORES | 0 | 45 |
| SUN/ORACLE | 0 | 88 |
| CHR CITADELLE | 136 | 134 |
| ZODIAC (>31/10/2014) | 292 | 346 |
| ALLEGRO SOFTWARE | 35 | 45 |
| FINB | 29 | 28 |
| ANDERE | 91 | 40 |
| TOTAAL | 1.716 | 1.847 |
|---|---|---|
Sinds het begin van de activiteit m.b.t. residentiële vastgoedprojecten werden verschillende investeringen gerealiseerd, waaronder:
- het 'ELISE'-project: in maart 2013 werd een oude drukkerij aangekocht in de buurt van de VUB te Brussel. Daar wordt een complex van vijf appartementen gebouwd, met een totale oppervlakte van 850m². De werken zijn vandaag zo goed als afgerond en de eerste loten worden nu in de verkoop gedaan.
- het 'ARCHIMEDE'-project: in oktober 2013 werd een in de Europese wijk gelegen landschapskantoor van ongeveer 450m² samen met een partner-bouwpromotor aangekocht (50/50). Het project bestond in het omvormen van deze oppervlakte in 12 studio's en/of appartementen. Sinds januari 2015 zijn de werken gereed. Twee loten werden reeds in 2015 verkocht.
- het 'URBANITY'-project: SOFTIMAT heeft in december 2013 samen met een partner-bouwpromotor voor 50% aan dit project voor de bouw van een appartementsgebouw van ongeveer 650m² deelgenomen. De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'CAPOUILLET'-project: in maart 2014 is SOFTIMAT overgegaan tot de aankoop van een landschapskantoor dat zich op het gelijkvloers bevindt van een pand voor gemengd gebruik in de buurt van het Stefanieplein te Brussel. Dit 'CAPOUILLET'-project behelst de ombouw tot 4 luxeappartementen (met een totale oppervlakte van 500m² exclusief terrassen en tuinen) en 2 handelsruimten en/of ruimten voor vrije beroepen (350m²). Dit project wordt uitgevoerd samen met een partner-bouwpromotor (50/50). De bouwvergunning is in aanvraag. Oplevering is eveneens voorzien in 2017.
- het 'MATTHYS'-project: in maart 2015 heeft SOFTIMAT een oude kantoor-/opslagruimte aangekocht in Vorst. Het project beoogt de bouw van 8 appartementen, met een totale oppervlakte van 1.200m². De oplevering is voorzien in 2017.
- het 'RAUTER'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT in Anderlecht een oud atelier in een huizenblok aangekocht. Het project bestaat uit het omvormen van de ruimte in 4 appartementen met een totale oppervlakte van 450 tot 600m². De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'LEMAN'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT een 25% participatie genomen in het bedrijf BEGEGI bvba, dat zelf twee percelen in de buurt van het Jourdanplein, in de Europese wijk, in eigendom heeft. Hier wordt een nieuwbouw bestaande uit 8-appartementen en 1 handelspand op het gelijkvloers neergezet met een totale oppervlakte van 1.100m². De werken zijn in het 4de kwartaal 2014 van start gegaan en de oplevering is voorzien in 2016.
Tot op heden heeft de activiteit m.b.t. residentiële vastgoedprojecten nog geen beduidende winst opgeleverd, met uitzondering van de meerwaarde voortvloeiend uit de verkoop van onze participatie in FIELD FUND, goed voor 89.000 EUR, geboekt tijdens het eerste halfjaar 2013.
| 31.12.2014 | Verhuur activiteit |
Vastgoed ontwikkeling |
Interne kosten |
TOTAAL VASTGOED |
|---|---|---|---|---|
| Gebruikte toebehoren |
(374) | (330) | (704) | |
| Personeelskosten |
0 | (875) | (875) | |
| Overige bedrijfskosten |
(266) | (21) | (287) | |
| TOTAAL BEDRIJFSKOSTEN | (640) | 0 | (1.225) | (1.865) |
| TOTAAL BEDRIJFSOPBRENGSTEN | 503 | 0 | 19 | 523 |
| (137) | 0 | (1.206) | (1.343) |
11.1.7. Analyse van de bedrijfskosten m.b.t. vastgoed
De bedrijfsopbrengsten en –kosten verbonden aan de 'Verhuuractiviteit' omvatten vooral de huurlasten die rechtstreeks behoren tot de verschillende huurders van onze gebouwen (met name de energiekosten, taksen, diensten, herstellingen, enz.) en die doorgefactureerd worden.
De kosten verbonden aan de leegstaande gebouwen kunnen vanzelfsprekend niet worden doorgefactureerd en worden dus door SOFTIMAT ten laste genomen.
Hierbij dient te worden vermeld dat de interne kosten momenteel niet onder de verschillende activiteiten worden herverdeeld.
11.1.8. Resultaat van de vastgoedactiviteiten
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | ||
|---|---|---|---|
| | Huuropbrengsten vastgoedbeleggingen | 1.716 | 1.847 |
| | Overige bedrijfsopbrengsten | 2.085 | 706 |
| | Gebruikte toebehoren | (704) | (786) |
| | Personeelskosten | (874) | (883) |
| | Afschrijvingen | (764) | (758) |
| | Overige bedrijfskosten | (287) | (283) |
| BEDRIJFSRESULTAAT | 1.172 | (159) | |
| BEDRIJFSKASSTROOM | 1.936 | 600 |
Het bedrijfsresultaat neemt toe van -159.000 EUR per 31 december 2013 naar 1.172.000 EUR per 31 december 2014, vooral dankzij de verkoop op 31 oktober 2014 van het gebouw gelegen te Toulouse. De bedrijfscashflow stijgt eveens van 600.000 EUR per 31 december 2013 naar 1.936.000 EUR per 31 december 2014.
11.2 Onderbroken activiteiten
11.2.1. Exportactiviteiten
In 2007 maakte Softimat haar beslissing bekend om haar exportactiviteiten definitief stop te zetten. Hiertoe werd in 2008 een voorziening voor het geheel van de activa en de volledige stopzetting van de activiteiten in de rekeningen opgenomen.
Deze stopzetting vindt als volgt plaats:
- In april 2014 heeft het bedrijf SOFIM EXPORT een gerechtelijke vereffeningsprocedure ingeleid bij de handelrechtbank van Parijs. Deze liquidatie weegt positief op de rekeningen met een nettoimpact ten belope van 192.000 EUR.
- De vordering ten bedrage van 117.000 EUR m.b.t. SOFIMALGERIE is tot nu toe nog altijd niet geïnd omwille van een administratieve blokkering door de 'Banque d'Algérie'. Bijgevolg werd hiertoe een voorziening in de rekeningen opgenomen.
- In Marokko werd tijdens het derde kwartaal 2014 een bedrag van 91.358 EUR geïnd. Dit bedrag wordt in 2015 onder 'Opbrengsten uit de onderbroken activiteiten' geboekt. Vooruitzichten inzake aanvullende inning zijn nu heel onwaarschijnlijk en de Groep zou de nodige stappen moeten ondernemen in 2015 om over te gaan tot de liquidatie van MARSOFIM sarl.
Globaal gezien mogen deze activiteiten nu zo goed als afgesloten worden beschouwd.
11.2.2. Overige onderbroken activiteiten
Tijdens boekjaar 2014 heeft de Groep eenmalige bedrijfskosten geboekt voor een bedrag geschat op ongeveer 35.000 EUR. Deze lasten zijn verbonden aan de onderbroken IT-activiteiten en hebben vooral betrekking op advokaten- en advieskosten.
Nota 12 – Materiële vaste activa
| Terreinen en gebouwen |
Installaties, machines en uitrusting |
Meubilair en rollend materieel |
Leasing | Overige | Totaal | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aanschaffingswaarde | ||||||
| Bij opening van het boekjaar Mutaties tijdens het boekjaar: |
22.623 | 2.597 | 255 | 57 | 0 | 25.533 |
| - Aanschaffingen met inbegrip van de geproduceerde vaste activa |
16 | 189 | 122 | 0 | 0 | 328 |
| - Cessies en buitendienststellingen (-) - Overdrachten - Overige variaties |
(3.343) (47) 0 |
(9) 47 0 |
(66) 0 0 |
(57) 0 0 |
0 0 0 |
(3.475) 0 0 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 19.249 | 2.824 | 311 | 0 | 0 | 22.385 |
| Afschrijvingen | ||||||
| Bij opening van het boekjaar Mutaties tijdens het boekjaar: |
10.152 | 2.474 | 171 | 57 | 0 | 12.855 |
| - Geboekt - Cessies en buitendienststellingen (-) - Overdrachten - Overige variaties |
677 (1.564) (2) 0 |
50 (8) 2 0 |
36 (63) 0 0 |
0 (57) 0 0 |
0 0 0 0 |
763 (1.693) 0 0 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 9.263 | 2.517 | 144 | 57 | 0 | 11.924 |
| Nettowaarde bij afsluiting van het boekjaar | 9.986 | 307 | 168 | 0 | 0 | 10.461 |
Nota 13 – Vastgoed bestemd voor verkoop
De voorraden van de Groep vermeld in de rubriek 'Vastgoed bestemd voor verkoop' worden vooral samengesteld uit gebouwen in aanbouw of ontwikkeld met het oog op verkoop. Alle kosten die rechtstreeks zijn verbonden aan de aanschaf, bouw of financiering van het vastgoedproject, worden in de voorraden opgenomen.
Deze rubriek wordt in 2014 beïnvloed door:
(a) de aankoop van het gebouw bestemd voor het 'Capouillet'-project;
(b) de aankoop van het gebouw bestemd voor het 'Rauter'-project;
(c) de aankoop van het gebouw bestemd voor het 'Elise'-project.
| 2014 | 2013 | |
|---|---|---|
| Bij opening van het boekjaar | 1.192 | 413 |
| Mutaties van het boekjaar: | ||
| - Aanschaffingen - Cessies - Overige |
1.722 0 0 |
1.192 (413) 0 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 2.914 | 1.192 |
Nota 14 – Financiële vaste activa
14.1. Detail van de participaties
| % deelname | Bedrag | |
|---|---|---|
| Participaties | ||
| - Immo Lasne - Begegi bvba - Overige |
100% 25% N/A |
425 0 6 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 431 |
De minoritaire participatie van 25% in BEGEGI bvba werd genomen in het kader van het 'LEMAN'-project. SOFTIMAT heeft geen controlebevoegdheid in dit bedrijf dat beheerd wordt door de partner-bouwpromotor.
14.2. Participaties verwerkt volgens de vermogensmutatiemethode
De tijdelijke onderneming 'Roosevelt Softimat Fund' die het 'Archimede'-project uitwerkt, is een gemeenschappelijke onderneming. Deze onderneming is gewaardeerd volgens de vermogensmutatiemethode.
| % deelname | Bedrag | |
|---|---|---|
| Participaties verwerkt volgens de vermogens mutatiemethode |
||
| - Tijdelijke onderneming RSF | 50% | 226 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 226 |
Nota 15 – Financiële passiva
De langlopende financiële schulden hebben vooral betrekking op de financiering van immateriële activa. De tabel hieronder bevat eveneens de financiële schulden van hoogstens één jaar die in de balans worden opgenomen onder "Langlopende schulden". De schuldenlast is gedaald van 237.000 EUR per 31 december 2013 naar 187.000 EUR per 31 december 2014.
| Uitsplitsing van de oorspronkelijk langlopende schulden naargelang hun resterend looptijd | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstens één jaar | Meer dan één jaar doch hoogstens 5 jaar |
Meer dan 5 jaar | ||||
| - Schulden van financieringshuur - Kredietinstellingen - Overige leningen |
21 16 0 |
92 58 0 |
0 0 0 |
|||
| Totaal | 37 | 150 | 0 | |||
| Schulden gewaarborgd door zakelijke zekerheden of onherroepelijk beloofd op geconsolideerde activa van de vennootschappen |
||||||
| 31.12.2014 | ||||||
| - Schulden van financieringshuur - Kredietinstellingen - Overige leningen |
0 74 0 |
Nota 16 – Handelsvorderingen en overige
De handelsvorderingen van de Groep worden samengesteld uit:
| Voortgezette activiteiten |
Onderbroken activiteiten |
TOTAAL | |
|---|---|---|---|
| Klanten – Vorderingen | 112 | 2.459 | 2.571 |
| Klanten – Op te maken facturen | 19 | 19 | |
| Overgemaakte voorschotten | 0 | 0 | |
| Waardeverminderingen van twijfelachtige schuldvorderingen | 0 | (2.459) | (2.459) |
| Totaal handelsvorderingen | 131 | 0 | 131 |
| Vordering verbonden aan de verkoop van 'Infomat' | 75 | 75 | |
| Vordering verbonden aan de verkoop van 'Popsy' | 400 | 400 | |
| Totaal vorderingen verbonden aan de overdrachten | 0 | 475 | 475 |
| Belasting op de toegevoegde waarde | 40 | 40 | |
| Te recupereren belastingen | 73 | 73 | |
| Diverse vorderingen | 1.141 | 117 | 1.258 |
| Waardeverminderingen van twijfelachtige schuldvorderingen | (117) | (117) | |
| Totaal overige vorderingen | 1.254 | 0 | 1.254 |
Toelichting:
-
In 2008 heeft de Groep een waardevermindering geboekt voor het geheel van de handelsvorderingen van haar Marokkaanse dochteronderneming, Marsofim. Tot nu toe bedraagt deze vordering 2.459.000 EUR (verder uiteengezet in 11.2.1 en 23.1.1).
-
Voor de vordering van 117.000 EUR die sinds juli 2010 na de overdracht van SOFIMALGERIE in afwachting van repatriëring naar België is, werd een voorziening geboekt voor het geheel van het bedrag daar de kansen op inning onzeker blijven (verder uiteengezet in 11.2.1 en 23.1.2).
- De terugbetaling van de vordering m.b.t. de verkoop van Wal-Mart ten bedrage van 96.000 EUR is momenteel in uitvoering en zou in 2015 geïnd moeten worden.
- In het kader van de 'URBANITY'- en 'LEMAN'-projecten heeft de Groep aan haar partners voorschotten toegestaan ten bedrage van 1.008.000 EUR.
Met uitzondering van de eventuele bovenvermelde opmerkingen en voor zover ons bekend is, bestaat er geen bijzonder kredietrisico waarbij deze vorderingen niet-invorderbaar zouden zijn.
Nota 17 – Handelsschulden en overige
De handelsschulden en overige schulden van de Groep worden als volgt verdeeld:
| Voortgezette activiteiten |
Onderbroken activiteiten |
TOTAAL | |
|---|---|---|---|
| Leveranciers – Schulden | 166 | 166 | |
| Leveranciers – Te ontvangen facturen | 109 | 109 | |
| Op te maken creditnota's | 40 | 40 | |
| Overige leveranciers | 17 | 17 | |
| Totaal handelsschulden | 333 | 0 | 333 |
| Saldo te betalen dividenden | 6 | 6 | |
| Saldo uitkeringen in kapitaal | 145 | 145 | |
| Kapitaalsubsidies | 705 | 705 | |
| Overige | 52 | 52 | |
| Totaal overige schulden op hoogstens één jaar | 908 | 0 | 908 |
| TOTAAL | 1.241 | 0 | 1.241 |
Toelichting:
- Saldo uitkeringen in kapitaal: Het saldo heeft betrekking op kapitaalverminderingen van de voorbije jaren die nog niet uitbetaald zijn.
- Kapitaalsubsidies: de Groep heeft genoten van verschillende kapitaalsubsidies die onder de rubriek "Overige schulden" worden opgenomen en die afgeschreven worden naargelang van de levensduur van de gesubsidieerde activa.
Nota 18 – Eigen vermogen
| 18.1. | Samenstelling van het kapitaal | ||
|---|---|---|---|
| Aantal aandelen | Bedragen | ||
| Geplaatst kapitaal | |||
| - Bij opening van het boekjaar | 21.345 | ||
| - Warrants | |||
| - Kapitaaluitkering | |||
| - Vernietiging eigen aandelen | (195) | ||
| Bij afsluiting van het boekjaar | 21.150 |
| Vertegenwoordiging van het kapitaal | Aantal aandelen |
|---|---|
| Aandelencategorieën | |
| Gewone aandelen ZVNW | 6.242.124 |
| Aandelen op naam of gedematerialiseerd | |
| - Op naam | 1.971.913 |
| - Gedematerialiseerd | 4.270.211 |
Het maatschappelijk kapitaal van Softimat nv wordt vertegenwoordigd door aandelen zonder nominale waarde.
Deze aandelen zijn gedematerialiseerde aandelen ofwel aandelen op naam. De aandelen op naam zijn aandelen die enkel vertegenwoordigd worden door inschrijving in het aandeelhoudersregister van de onderneming.
18.2. Structuur van het aandeelhouderschap*
| Aantal aandelen | % | |
|---|---|---|
| Bernard Lescot* | 1.330.100 | 21,31% |
| Isabelle Logé* | 200.000 | 3,20% |
| Nicolas Logé* | 200.000 | 3,20% |
| Philippe Logé* | 200.000 | 3,20% |
| Pierre Herpain* | 180.000 | 2,88% |
| Publiek | 4.132.024 | 66,21% |
| TOTAAL | 6.242.124 | 100,00% |
* Deze personen maken deel uit van een aandeelhoudersgroep die samen handelt. In totaal bezit deze groep 33,79% van het kapitaal, of 2.110.100 aandelen. Deze actie tot samenwerking werd kenbaar gemaakt en is beschikbaar op de website www.softimat.com
18.3. Eigen aandelen
De Buitengewone Algemene Vergadering van 27 mei 2013 heeft een programma voor het terugkopen van eigen aandelen goedgekeurd voor een periode van 18 maanden, voor een totaal van 3.000.000 EUR, en voor een prijs tussen 1 EUR en 20 EUR per aandeel. Op 20 juni 2014 heeft de Buitengewone Algemene Vergadering een nieuw programma voor het terugkopen van eigen aandelen goedgekeurd, identiek aan het vorige programma. Tijdens boekjaar 2014 heeft SOFTIMAT 67.315 eigen aandelen verworven, voor een totale waarde van 195.000 EUR, geboekt onder kapitaalvermindering (slechts 8.493 aandelen werden officieel vernietigd in juni 2014. Het resterende aantal, hetzij 58.822 aandelen, wordt binnenkort nog vernietigd).
| Aantal aandelen | Bedragen | |
|---|---|---|
| Bij opening van het boekjaar | 0 | 0 |
| Aanschaffing eigen aandelen | 67.315 | 194.769 |
| Vernietiging eigen aandelen | (67.315) | (194.769) |
| Bij afsluiting van het boekjaar | 0 | 0 |
18.4. Reserves
| Bedragen | |
|---|---|
| Bij opening van het boekjaar | (2.410) |
| Mutatie tijdens het boekjaar: | |
| - Aandelenquotum van de Groep in het geconsolideerd resultaat - Vernietiging van eigen aandelen rechtstreeks in mindering gebracht van |
(1.099) 0 |
| het eigen vermogen | |
| - Overige bewegingen | 0 |
| Bij afsluiting van het boekjaar | (1.310) |
Nota 19 – Personeelskosten
19.1. Personeelsbestand bij het afsluiten van het boekjaar
| (in aantal personen) | 31.12.2014 | 31.12.2013 |
|---|---|---|
| - Vastgoed/Management - Export |
6 0 |
6 0 |
| TOTAAL | 6 | 6 |
19.2. Personeelskosten per bedrijfssector
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| - Vastgoed/Management - Export |
875 0 |
883 0 |
| TOTAAL | 875 | 883 |
Nota 20 – Belastingen
20.1. Belastingsverdeling
Het bedrag van de lopende belastingen is gelijk aan de bedragen van de belastingen op het resultaat die verschuldigd zijn aan de fiscale overheden met betrekking tot het boekjaar, in functie van de geldende regels en rentevoeten in de verschillende landen.
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Belastingen | ||
| - Belastingen op het resultaat - Belastingen op intragroepdistributies - Overige |
(56) 0 0 |
(169) 0 0 |
| Uitgestelde belastingen | ||
| - Uitgestelde belastingen van de periode - Winst/(Verlies) uitgestelde belastingvorderingen - Effecten van de koersschommelingen - Overige |
39 (152) 0 0 |
12 102 0 0 |
| TOTAAL | (169) | (54) |
20.2 Aansluiting tussen het toepasselijk en het effectief belastingtarief
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Resultaat voor belastingen Toepasselijk belastingtarief |
1.268 33,99% |
412 33,99% |
| Belastingen op basis van het toepasselijke belastingtarief | (431) | (140) |
| Belastingaanpassingen: | ||
| - Op buitenlandse inkomsten - m.b.t. niet-toegestane uitgaven - m.b.t. uitgestelde belastingvorderingen en –verplichtingen - Op de resultaten van voorbije boekjaren - m.b.t. niet-geboekte uitgestelde belastingvorderingen - m.b.t. niet-belastbare inkomsten - m.b.t. de overdracht van SOFIMALGERIE - Overige aanpassingen |
(14) (19) (134) 0 0 477 0 (47) |
(8) (19) 93 (4) (11) 216 (101) (79) |
| Belastingen op basis van het gemiddeld effectief belastingtarief | (169) | (54) |
Nota 21 – Uitgestelde belastingvorderingen en –verplichtingen
De uitgestelde belastingverplichtingen hebben voornamelijk te maken met het verschil tussen de IFRS-boekwaarde en de fiscale boekwaarde.
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Uitgestelde belastingverplichtingen | ||
| - Materiële vaste activa | (476) | (725) |
| - Leasing | (192) | (199) |
| - Overige | 0 | 0 |
| TOTAAL | (668) | (924) |
De uitgestelde belastingvorderingen zijn te verklaren door de fiscale verliezen die werden vastgesteld bij de verschillende vennootschappen die samen de Groep vormen. Deze vorderingen worden slechts geboekt wanneer op korte termijn overtuigend aanwijzingen bestaan om deze op belastinggrondslag te kunnen gebruiken. Hierbij dient te worden vermeld dat de Groep alleen de uitgestelde belastingvorderingen heeft gewaardeerd op de actieve bedrijven in België en in Luxemburg, berekend in functie van het basistarief van 33,99%.
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | |
|---|---|---|
| Uitgestelde belastingvorderingen | ||
| - Terugvorderbare fiscale verliezen | 3.005 | 3.157 |
| - Overige | 0 | 0 |
| TOTAAL | 3.005 | 3.157 |
| Niet-geboekte uitgestelde belastingvorderingen | ||
| - Terugvorderbare fiscale verliezen | 0 | 1.372 |
| - Overige | 0 | 0 |
| TOTAAL | 0 | 1.372 |
Nota 22 – Niet in de balans opgenomen rechten en verplichtingen
| Verplichtingen | |
|---|---|
| Bedrag van de werkelijke garanties die samengesteld zijn door de vennootschappen en die opgenomen zijn in de consolidatie van hun eigen activa (in het kader van investeringen in onroerende goederen) |
522 |
| Bedrag van de werkelijke garanties die samengesteld zijn door de vennootschappen en die opgenomen zijn in de consolidatie van hun eigen activa (in het kader van de financiering van de activiteiten) |
0 |
| Garantiebrieven uitgegeven door SOFTIMAT NV ten gunste van zijn dochterondernemingen (in het kader van investeringen in onroerende goederen): |
|
| - SOFTIMAT LUXEMBOURG SA | 0 |
| Garantiebrieven uitgegeven door SOFTIMAT NV ten gunste van zijn dochterondernemingen (in het kader van de financiering van de activiteiten) |
0 |
| Rechten |
Nihil
23.1. Bijzondere risico's en opportuniteiten verbonden aan de definitieve afsluiting van de Exportactiviteiten
Zoals eerder al uitgelegd, werd in 2008 beslist om over te gaan tot het liquideren en/of overdragen van de 'EXPORT'-activiteiten. In 2008 werd, met het oog op de definitieve stopzetting van de activiteiten, een voorziening voor het geheel van de activa aangelegd.
23.1.1. Opportuniteit verbonden aan de definitieve afsluiting van de 'Marokko'-activiteiten
In Marokko heeft SOFTIMAT de beslissing genomen een voorziening aan te leggen voor het geheel van de activa van haar dochteronderneming MARSOFIM, die vooral vorderingen omvatten m.b.t. het geschil tussen MARSOFIM en het bedrijf PC TECH.
Een nettobedrag van 91.358 EUR werd geïnd tijdens het 1ste kwartaal 2015. Dit bedrag betekent dus een opbrengst die in 2015 wordt geboekt onder "Opbrengsten uit de onderbroken activiteiten".
Kansen voor aanvullende terugbetalingen in het kader van dit geschil zijn zeer onwaarschijnlijk. Bijgevolg zou de Groep moeten overgaan tot de liquidatie van de onderneming in 2015.
23.1.2. Risico verbonden aan de inning m.b.t. tot de overdracht van SOFIMALGERIE
In juli 2010 is SOFTIMAT overgegaan tot de overdracht van haar 100% dochteronderneming, SOFIMALGERIE SARL, voor een bedrag rond 218.000 EUR. In overeenstemming met de Algerijnse wet heeft de Groep vervolgens een aanvraag ingediend voor de overdracht van de verkoopprijs. Hierop heeft de Groep een belasting op de meerwaarde moeten betalen, goed voor 101.000 EUR, zodat nog enkel een saldo van 117.000 EUR overblijft in afwachting van repatriëring naar België.
Ondanks alles heeft SOFTIMAT nog altijd veel moeite om het geld te recupereren. Omwille van de politieke onzekerheid en de grote moeilijkheden die buitenlandse ondernemingen hebben om hun winsten te repatriëren, werd er beslist een voorziening voor het totaalbedrag aan te leggen. Mocht de repatriëring uiteindelijk toch plaatsvinden, dan zou dit voor SOFTIMAT een uitzonderlijke opbrengst vormen.
23.1.3. Liquidatie SOFIM EXPORT SAS
In maart 2014 was het bedrijf SOFIM EXPORT ertoe genoodzaakt een verzoek tot surseance van betaling in te dienen. Op 2 april 2014 heeft de handelsrechtbank van Parijs een vereenvoudigde gerechtelijke liquidatie uitgesproken.
23.2. Opportuniteit verbonden aan het HP-geschil
In 2003 is SOFTIMAT een procedure gestart voor de handelsrechtbank tegen het bedrijf HP. SOFTIMAT eiste een compenserende opzegvergoeding van 24.000.000 EUR alsook de interesten tegen wettelijk tarief sinds 23 mei 2003.
Dit verzoek was voornamelijk ingediend in toepassing van de Wet van 27 juli 1961 naar aanleiding van de eenzijdige ontbinding van een concessie waarin de concessiegever de concessiehouder belangrijke verplichtingen ten aanzien van de concessie oplegde.
De handelsrechtbank heeft in augustus 2005 een eerste ongunstige uitspraak gedaan. Vervolgens heeft het Hof van Beroep van Brussel op 26 maart 2015 opnieuw een ongunstig arrest gewezen, waarbij het Hof van mening was dat deze wet wel van toepassing was maar dat SOFTIMAT niet heeft aangetoond dat de geëiste opzegtermijn van 36 maanden nodig was voor haar bedrijfsomschakeling.
De Groep staat uiteraard niet achter het standpunt van het Hof van Beroep en zal onderzoeken of er mogelijkheden bestaan om hiertegen in beroep te gaan.
23.3. Risico verbonden aan de berekening van het vakantiegeld
Naar aanleiding van een controle door de FOD Sociale Zekerheid, waarvan de conclusies in maart 2011 aan de directie toegestuurd werden, is gebleken dat de vennootschap onopzettelijk een fout had gemaakt in de berekening van het enkelvoudig vakantiegeld daar het variabele loon van de medewerkers niet in de berekening inbegrepen was.
Om deze situatie te regulariseren, heeft de Raad van Bestuur tijdens zijn Vergadering van 25 maart 2011 besloten over te gaan tot uitbetaling van de verschuldigde sommen. In samenspraak met de FOD en de personeelsvertegenwoordigers en overeenkomstig artikel 46ter van de wet van 28 juni 1978 inzake jaarlijkse vakantie, waarbij "de vordering met het oog op de uitbetaling van het vakantiegeld van een bediende (…) verjaart na drie jaar, vanaf het einde van het vakantiedienstjaar waarop dat vakantiegeld betrekking heeft", heeft de Raad van Bestuur de terugwerkende kracht van deze beslissing vastgesteld op 3 jaar. Er werd bijgevolg overgegaan tot uitbetaling in mei 2011. Hierbij moet nog worden vermeld dat hiervoor, uit voorzorg, een voorziening werd aangelegd in de rekeningen afgesloten per 31 december 2010. Vanzelfsprekend zullen de aan de medewerkers uitgekeerde variabele lonen voortaan systematisch worden inbegrepen in de berekening van het enkelvoudig vakantiegeld voor het jaar 2011 en daaropvolgende jaren.
Voornoemde beslissing werd betwist door een minderheid van medewerkers die hiertegen een rechtsvordering hebben ingesteld.
23.4. Bijzondere risico's verbonden aan de onderbroken activiteiten
- In juni 2002 is SOFTIMAT overgegaan tot de verkoop van haar 100% dochteronderneming, WAL-MART NV, voor een bedrag van 900.000 EUR. In 2013 blijft het bedrag van 96.000 EUR verschuldigd, wat een vorderingsrisico betekent. Gezien de waarborgen waarover de Groep beschikt, werd hiervoor nog geen voorziening aangelegd. De waarborgen worden momenteel opgeëist.
- In het kader van de overdracht van haar 100% dochteronderneming, POPSY SOFTWARE NV, heeft SOFTIMAT in maart 2012 een krediet verleend aan POPSY HOLDING NV voor een vast bedrag van 400.000 EUR en voor een duur van 6 jaar.
Tot nu toe bestaat er geen reden dat dit bedrag niet-invorderbaar zou zijn. Alle vervallen bedragen in interesten (berekend tegen een jaarlijkse rentevoet van 6%) zijn tot nog toe op de vervaldatum betaald.
- In januari 2013 heeft SOFTIMAT in het kader van de verkoop van haar 51% dochteronderneming, INFOMAT NV, een krediet verleend voor een degressief bedrag van 100.000 EUR en voor een duur van 7 jaar aan MAN-ITH BVBA.
Tot nu toe bestaat er geen reden dat dit bedrag niet-invorderbaar zou zijn. Alle vervallen bedragen, zowel in hoofdsom als in interesten (berekend tegen een jaarlijkse rentevoet van 5%), zijn tot nog toe op de vervaldatum betaald.
23.5. Algemene risico's verbonden aan de kantoorverhuuractiviteiten
De kantoorverhuuractiviteiten worden blootgesteld aan verschillende algemene risico's, waaronder:
- Het risico van huurleegstand, dat een afname van de huurinkomsten kan genereren, wanneer een bestaande huurder beslist zijn huurovereenkomst niet te hernieuwen, en niet onmiddellijk wordt vervangen.
- Het risico van vermindering van de huurinkomsten, dat kan voorkomen wanneer een bestaande huurovereenkomst wordt verlengd of wanneer een huurovereenkomst wordt onderhandeld omwille van de ongunstige evolutie van marktcondities. Deze vermindering in huurinkomsten kan eveneens de vorm aannemen van huurvrije periodes of kosten die zijn aangegaan voor het in orde brengen van de ruimten.
- Het risico van niet-herstelling in de oorspronkelijke staat, wanneer een vertrekkende huurder aanzienlijke schade heeft toegebracht aan het gebouw of de ruimten en niet overgaat tot het terugbrengen in de oorspronkelijke staat, zoals gewoonlijk overeengekomen in huurovereenkomsten.
- Het risico van onvermogen van de huurder, wanneer deze niet meer beschikt over het financiële vermogen om zijn huur te betalen.
- Het risico verbonden aan de normale slijtage van de gebouwen, wanneer de gebouwen in waarde verminderen als gevolg van normale slijtage, verouderde installaties of strengere eisen op het gebied van veiligheid, energiebesparing of duurzame ontwikkeling.
- Het risico verbonden aan ernstige schadegevallen, wanneer de verhuurde gebouwen door ernstige schadegevallen aanzienlijk worden beschadigd of volledig worden vernield. Deze risico's worden gedekt door diverse verzekeringspolissen voor brand, waterschade, storm, enz.
Om zich te wapenen tegen deze algemene risico's, analyseert de SOFTIMAT-Groep vooraf de financiële gezondheid van haar huurders. Bovendien wordt een huurwaarborg, meestal gelijk aan zes maanden huur, verlangd. De Groep sluit tevens verschillende verzekeringspolissen af, met name voor brand, waterschade, storm, natuurrampen, enz.
23.6. Algemene risico's verbonden aan de activiteiten m.b.t. residentiële vastgoedprojecten
De activiteiten m.b.t. residentiële vastgoedprojecten worden eveneens blootgesteld aan verschillende algemene risico's, waaronder:
- Het risico in verband met medecontractanten: omwille van financiële moeilijkheden of overige problemen kunnen medecontractanten in gebreke blijven. Om zich te wapenen tegen deze risico's, analyseert de SOFTIMAT-Groep vooraf het financiële vermogen en de betrouwbaarheid van haar medecontractanten.
- Het risico inzake moeilijkheden verbonden aan de uitvoering van werken: medecontractanten kunnen vertragingen oplopen in de uitvoering van de ondernomen werken (laattijdige leveringen), of goederen afleveren die niet aan de oorspronkelijke kwaliteitscriteria beantwoorden (gebrekkig werk), omwille van organisatorische problemen of gebrek aan bekwaamheid. Om dit risico te voorkomen, worden de met de ondernemers afgesloten contracten voorzien van beperkende voorwaarden betreffende begroting, kwaliteit of termijn.
- Het risico m.b.t. prijsverlaging of niet-verkoop van de activa: bij het realiseren van een vastgoedproject kan het gebeuren dat de activa niet kunnen worden verkocht aan de oorspronkelijk vastgestelde prijs, omwille van daling van de koopkracht, toename van de interestvoeten, verlaging van de toegestane kredieten door de bank, enz.
Deze elementen kunnen uiteraard zwaar wegen op de voorziene rentabiliteit van het project. Om deze risico's te voorkomen, voert de SOFTIMAT-Groep een financiële doorlichting van haar medecontractanten uit, evenals een regelmatige analyse van de evolutie van de prijzen op de residentiële vastgoedmarkt, met hulp van de vastgoedmakelaars waarmee zij samenwerkt.
Nota 24 – Honoraria van de Bedrijfsrevisoren
De honoraria voor de bedrijfsrevisoren in het kader van hun auditactiviteiten worden als volgt opgesplitst:
| 2014 | 2013 | ||
|---|---|---|---|
| AUDIT | |||
| - België - Luxemburg - Frankrijk |
Fondu, Pyl & Stassin Audit.lu Euraudit/Ampersand |
30 3 3 |
24 3 5 |
| Subtotaal | 36 | 32 | |
| OVERIGE PRESTATIES | |||
| - België - Luxemburg - Frankrijk |
Fondu, Pyl & Stassin Audit.lu Euraudit/Ampersand |
8 0 0 |
5 1 0 |
| Subtotaal | 8 | 6 | |
| TOTAAL | 44 | 38 |
Nota 25 – Transacties tussen verbonden partijen
SOFTIMAT heeft een charter opgesteld met betrekking tot transacties en andere contractuele relaties tussen de onderneming, de verbonden ondernemingen, de bestuurders en de leden van het uitvoerend management die niet gedekt zijn door de wettelijke bepalingen inzake belangconflicten. De Raad van Bestuur zorgt er in ieder geval voor dat alle eventuele transacties volgens het 'arm-length'-principe en binnen normale marktcondities plaatsvinden.
Dit charter is beschikbaar op de website www.softimat.com en bevat de volgende vermelding:
- Er bestaan geen transacties met een verbonden partij voor een bedrag boven 50.000 EUR die het voorwerp zijn geweest van een verklaring tijdens de lopende periode.
- De bestaande relaties tussen de ondernemingen van de Groep hebben betrekking op (a) dienstenprestaties (om de prestatiekosten op de meest aangewezen manier onder de verschillende ondernemingen te verdelen), en (b) "geldverstrekker-geldnemer" relaties, naargelang van de behoeften aan geldmiddelen van elke entiteit. Met het oog op optimalisatie zijn de geldmiddelen uiteraard gecentraliseerd.
De hierboven vermelde transacties worden in de tabellen hieronder beschreven:
| Dienstenprestaties | 31.12.2014 | 31.12.2013 |
|---|---|---|
| Overeenkomst kostenvereniging | ||
| Dienstenprestaties van Softimat ten gunste van Softimat Sud | 82 | 126 |
| Dienstenprestaties van Softimat ten gunste van Softimat Noord | 21 | 22 |
| Dienstenprestaties van Softimat ten gunste van Softimat Liège | 35 | 52 |
| TOTAAL | 138 | 200 |
| Overeenkomst inzake deelname in de kosten van de administratieve afdelingen | ||
| Dienstenprestaties van Softimat ten gunste van Softimat Consulting | 187 | 149 |
| Dienstenprestaties van Softimat ten gunste van Softimat Luxembourg | 116 | 0 |
| Dienstenprestaties van Softimat Consulting ten gunste van Softimat Luxembourg | 0 | 122 |
| Dienstenprestaties van Softimat Consulting ten gunste van Hoche Triomphe Finances | 34 | 41 |
| Dienstenprestaties van Softimat Consulting ten gunste van Softimat Fund | 311 | 142 |
| TOTAAL | 648 | 454 |
| Relaties "Geldverstrekker-Geldnemer" | |||
|---|---|---|---|
| Geldverstrekker | Geldnemer | ||
| Softimat ** | Softimat Liège | 380 | |
| Softimat ** | Softimat Fund | 2.522 | |
| Softimat ** | Softimat Fund Bis | 610 | |
| Softimat ** | Marsofim * | 4.158 | |
| Softimat Sud | Softimat ** | 1.870 | |
| Softimat Noord | Softimat ** | 947 | |
| Softimat Luxembourg | Softimat ** | 2.081 |
* Cfr. Nota "Bijzondere risico's en opportuniteiten"
** In de balans opgenomen saldo's per 31.12.2014
Nota 26 – Evenementen na afsluiting
Er hebben zich geen andere belangrijke gebeurtenissen voorgedaan na de datum van afsluiting van de rekeningen die van invloed hadden kunnen zijn op de jaarcijfers 2014 zoals gepresenteerd in dit verslag.
Nota 27 – Verklaring van de verantwoordelijke personen
Wij verklaren dat, voor zover wij weten, de geconsolideerde rekeningen afgesloten per 31 december 2014, opgesteld volgens de Internationale Financiële Rapporteringsnormen (IFRS), zoals aanvaard binnen de Europese Gemeenschap, en volgens de geldende Belgische wetgeving, een getrouw beeld geven van de financiële situatie en de resultaten van de Groep Softimat.
Wij verklaren ook dat onderhavig financieel verslag een getrouwe weergave vormt van de evolutie van de zaken en van de voornaamste risico's en onzekerheden waarmee Softimat geconfronteerd kan worden.
In naam en voor de rekening van de Raad van Bestuur,
Socomade nv, Gedelegeerd Bestuurder, vertegenwoordigd door Bernard Lescot, Gedelegeerd Bestuurder.
5 Verslag van de Commissaris over de geconsolideerde jaarrekening
Verslag van de Commissaris aan de Algemene Vergadering van de naamloze vennootschap Softimat over de geconsolideerde rekeningen over het boekjaar afgesloten op 31 december 2014
Overeenkomstig de wettelijke bepalingen, brengen wij u verslag uit in het kader van ons mandaat van commissaris. Dit verslag omvat ons oordeel over de geconsolideerde jaarrekening en tevens de vereiste bijkomende verklaring. De geconsolideerde jaarrekening omvat het geconsoildeerd overzicht van de financiële positie op 31 december 2014, het geconsolideerd overzicht van gerealiseerde en niet-gerealiseerde resultaten, het geconsolideerd mutatieoverzicht van het eigen vermogen en het geconsolideerd kasstroomoverzicht voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2014 evenals een toelichting.
Verslag over de geconsolideerde jaarrekening – oordeel zonder voorbehoud
Wij hebben de controle uitgevoerd van de geconsolideerde jaarrekening van de vennootschap SOFTIMAT over het boekjaar 2014 afgesloten op 31 december 2014, opgesteld op basis van de International Financial Reporting Standards zoals goedgekeurd door de Europese Unie, met een geconsolideerd balanstotaal van €22.464.456 en waarvan de geconsolideerde resultatenrekening afsluit met een winst van het boekjaar van €1.098.554.
Verantwoordelijkheid van het bestuursorgaan voor het opstellen van de geconsolideerde jaarrekening
Het bestuursorgaan is verantwoordelijk voor het opstellen van de geconsolideerde jaarrekening die een getrouw beeld geeft in overeenstemming met de International Financial Reporting Standards, alsook voor het implementeren van de interne beheersing die het bestuursorgaan noodzakelijk acht voor het opstellen van de geconsolideerde jaarrekening die geen afwijking van materieel belang bevat, die gevolg is van fraude of van fouten.
Verantwoordelijkheid van de commissaris
Het is onze verantwoordelijkheid een oordeel over deze geconsolideerde jaarrekening tot uitdrukking te brengen op basis van onze controle. Wij hebben onze controle volgens de internationale controlestandaarden (ISA's) uitgevoerd. Die standaarden vereisen dat wij aan de deontologische vereisten voldoen alsook de controle plannen en uitvoeren teneinde een redelijke mate van zekerheid te verkrijgen dat de geconsolideerde jaarrekening geen afwijkingen van materieel belang bevat.
Een controle omvat werkzaamheden ter verkrijging van controle-informatie over de in de geconsolideerde jaarrekening opgenomen bedragen en toelichtingen. De geselecteerde werkzaamheden zijn afhankelijk van de beoordeling door de commissaris, met inbegrip van diens inschatting van de risico's van een afwijking van materieel belang in de geconsolideerde jaarrekening als gevolg van fraude of van fouten. Bij het maken van die risico-inschatting neemt de commissaris de interne beheersing van de entiteit in aanmerking die relevant is voor het opstellen van de geconsolideerde jaarrekening, die een getrouw beeld geeft, teneinde controlewerkzaamheden op te zetten die in de gegeven omstandigheden geschikt zijn maar die niet gericht zijn op het geven van een oordeel over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit. Een controle omvat tevens een evaluatie van de geschiktheid van de gehanteerde grondslagen voor financiële verslaggeving, de redelijkheid van de door het bestuursorgaan gemaakte schattingen, alsmede de presentatie van de geconsolideerde jaarrekening als geheel.
Wij hebben van het bestuursorgaan en van de aangestelden van de entiteit de voor onze controle vereiste ophelderingen en inlichtingen verkregen.
Wij zijn van mening dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is om daarop ons oordeel te baseren.
Oordeel zonder voorbehoud
Naar ons oordeel geeft de geconsolideerde jaarrekening van de vennootschap SOFTIMAT per 31 december 2014 een getrouw beeld van het vermogen en van de financiële toestand van het geconsolideerd geheel alsook van haar geconsolideerde resultaten en van haar geconsolideerde kasstromen voor het boekjaar dat op die datum is afgesloten, in overeenstemming met de International Financial Reporting Standards zoals goedgekeurd door de Europese Unie.
Verslag betreffende overige door wet-en regelgeving gestelde eisen
Het bestuursorgaan is verantwoordelijk voor het opstellen en de inhoud van het jaarverslag over de geconsolideerde jaarrekening.
In het kader van ons mandaat en overeenkomstig de Belgische bijkomende norm bij de in België van toepassing zijnde internationale auditstandaarden (ISA's), is het onze verantwoordelijkheid om, in alle van materieel belang zijnde opzichten de naleving van bepaalde wettelijke en reglementaire verplichtingen na te gaan. Op grond hiervan doen wij de volgende bijkomende verklaring die niet van aard is om de draagwijdte van ons oordeel over de geconsolideerde jaarrekening te wijzigen:
Het jaarverslag over de geconsolideerde jaarrekeking behandelt de door de wet vereiste inlichtingen, stemt overeen met de geconsolideerde jaarrekening en bevat geen van materieel belang zijnde inconsistenties ten aanzien van de informatie waarover wij beschikken in het kader van ons mandaat.
Rêves, 23 april 2015,
Fondu, Pyl, Stassin & Cie C.V. Commissaris, Vertegenwoordigd door J. LENOIR en P. VANDESTEENE, Bestuurders
6 Jaarrekeningen per 31 december 2014
HOOFDCIJFERS
In navolging van artikel 105 van de bedrijfscode vormen de hieronder voorgestelde rekeningen een verkorte versie van de maatschappelijke rekeningen van Softimat nv. De integrale versie is beschikbaar op de website www.softimat.com en zal worden neergelegd bij de Nationale Bank van België. Het geheel van de bijlagen is niet in deze verkorte versie vervat.
In vergelijking met het vorige boekjaar komen de volgende cijfers (in duizendtallen) uit de rekeningen naar voor (in duizenden EUR):
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | ||
|---|---|---|---|
| VASTE ACTIVA | 4.720 | 5.869 | |
| I. II. III. IV. |
Oprichtingskosten (Bijlage I) Immateriële vaste activa (Bijlage II) Materiële vaste activa (Bijlage III) Financiële vaste activa (Bijlagen IV en V) |
3 2.111 2.605 |
1 2.020 3.848 |
| VLOTTENDE ACTIVA | 13.443 | 12.195 | |
| V. VI. VII. VIII. IX. X. |
Vorderingen op méér dan één jaar Voorraden en bestellingen in uitvoering Vorderingen op ten hoogstens één jaar Beleggingen en liquide middelen (Bijlagen V en VI) Beschikbare waarden Overlopende rekeningen (Bijlage VII) |
351 9.582 3.475 35 |
9.096 1.000 2.074 25 |
| TOTAAL ACTIVA | 18.162 | 18.064 | |
| EIGEN VERMOGEN | 12.599 | 12.399 | |
| I. II. III. IV. V. VI. |
Kapitaal (Bijlage VIII) Emissiepremies Meerwaarde op herevaluatie Reserves Overgedragen winst/verlies Kapitaalsubsidies |
21.150 997 (9.548) |
21.345 997 (9.943) |
| VOORZIENINGEN EN UITGESTELDE BELASTINGEN | 155 | 155 | |
| VII. | Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 155 | 155 |
| SCHULDEN | 5.408 | 5.509 | |
| VIII. IX. X. |
Schulden op méér dan één jaar (Bijlage X) Schulden op hoogstens één jaar (Bijlage X) Overlopende rekeningen (Bijlage XI) |
58 5.299 51 |
5.509 |
TOTAAL PASSIVA 18.162 18.064
| 31.12.2014 | 31.12.2013 | ||
|---|---|---|---|
| I. | Verkopen en prestaties | 1.155 | 1.134 |
| II. | Verkoops- en prestatiekosten | (1.187) | (1.311) |
| III. | Bedrijfswinst | (32) | (177) |
| IV. | Financiële opbrengsten | 74 | 134 |
| V. | Financiële lasten | (13) | (13) |
| VI. | Lopende winst vóór belastingen | 29 | (56) |
| VII. | Uitzonderlijke opbrengsten | 1.910 | 918 |
| VIII. | Uitzonderlijke lasten | (1.543) | (101) |
| IX. | Winst van het boekjaar vóór belastingen | 396 | 761 |
| X. | Belasting op het resultaat | (1) | 0 |
| XI. | Winst/(verlies) van het boekjaar | 395 | 761 |
TOELICHTING
[Analyse van de activiteiten]
« Export »
Tijdens boekjaar 2014 heeft SOFTIMAT NV het volgende ten laste moeten nemen : (a) een minderwaarde ten bedrage van 500.000 EUR m.b.t. haar 100% participatie in SOFIM EXPORT SAS en (b) een minderwaarde ten belope van 925.175 EUR m.b.t. de tegenover deze onderneming behouden vorderingen.
In maart 2014 was SOFIM EXPORT SAS ertoe genoodzaakt een verzoek tot surseance van betaling uiteraard in te dienen bij de handelsrechtbank van Parijs, die vervolgens een vereenvoudigde gerechtelijke liquidatie heeft uitgesproken.
Hierbij dient te worden vermeld dat een minderwaarde van 116.620 EUR geboekt werd, voortvloeiend uit de overdracht van SOFIMALGERIE in juli 2010. Dit bedrag, dat SOFTIMAT nog niet heeft kunnen innen omwille van een administratieve blokkering door de 'Banque d'Algérie' houdt uiteraard een belangrijk kredietrisico in.
« Kantoorverhuur »
Boekjaar 2014 van SOFTIMAT werd gemarkeerd door de overdracht op 31 oktober 2014 van haar 100% Franse dochteronderneming, HTF SAS, die als enige activa een gebouw voor gemengd gebruik (industrie en kantoren) behield in Toulouse. Deze transactie heeft een sociale meerwaarde opgeleverd ten bedrage van 1.902.081 EUR.
De kantoorverhuuractiviteit wordt vandaag rechtstreeks uitgeoefend door SOFTIMAT of door haar 100% dochterondernemingen (SOFTIMAT NOORD, SOFTIMAT SUD, SOFTIMAT LIEGE en SOFTIMAT Luxembourg).
SOFTIMAT is eigenaar van 4 gebouwen gelegen te Lasne, die vandaag nagenoeg compleet worden verhuurd :
- a) Het gebouw « Lasne 1 », gelegen Chaussée de Louvain 435 te Lasne : dit gebouw wordt nagenoeg compleet verhuurd aan enerzijds 'traditionele' huurders en anderzijds huurders van ons Business Centre dat op dit adres succesvol werd ontwikkeld.
- b) Het gebouw « Lasne 2 », gelegen Chaussée de Louvain 433 te Lasne : bezet door een huurder die zijn huurovereenkomst op 28 februari 2015 heeft opgezegd. Een nieuwe huurovereenkomst werd al afgesloten met een nieuwe huurder met ingang van 1 april 2015.
- c) Het gebouw « Lasne 3 », gelegen Chaussée de Louvain 431 E te Lasne : dit gebouw wordt verhuurd aan het bedrijf SYSTEMAT BELGIUM volgens een huurcontract dat met ingang van 1 juli 2010 voor een vaste termijn van 6 jaar in werking is getreden.
- d) Het gebouw « Lasne 4 », gelegen Chaussée de Louvain 431 C te Lasne : dit gebouw wordt verhuurd aan het bedrijf SYSTEMAT BELGIUM volgens een huurcontract dat met ingang van 1 juli 2010 voor een vaste termijn van 6 jaar in werking is getreden.
In 2014 komt het omzetcijfer van deze activiteit neer op 564.939 EUR tegen 520.530 EUR in 2013, ofwel een groei met 8,53%.
« Residentiële vastgoedpromotie »
Deze activiteit wordt uitgeoefend door twee 100% dochterondernemingen, die zijn opgericht in 2013 en 2014, namelijk SOFTIMAT FUND BVBA en SOFTIMAT FUND BIS BVBA.
In het kader van deze nieuwe activiteit worden de volgende projecten momenteel ontwikkeld en/of gerealiseerd :
- het 'ELISE'-project: in maart 2013 werd een oude drukkerij aangekocht in de buurt van de VUB te Brussel. Daar wordt een complex van vijf appartementen gebouwd, voor met een totale oppervlakte van 850m². De werken zijn vandaag zo goed als afgerond en de eerste loten worden nu in de verkoop gedaan.
- het 'ARCHIMEDE'-project: in oktober 2013 werd een in de Europese wijk gelegen landschapskantoor van ongeveer 450m² samen met een partner-bouwpromotor aangekocht (50/50). Het project bestond in het omvormen van deze oppervlakte in 12 studio's en/of appartementen. Sinds januari 2015 zijn de werken gereed. Twee loten werden reeds in 2015 verkocht.
- het 'URBANITY'-project: SOFTIMAT heeft in december 2013 samen met een partner-bouwpromotor voor 50% aan dit project voor de bouw van een appartementsgebouw van ongeveer 650m² deelgenomen. De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'CAPOUILLET'-project: in maart 2014 is SOFTIMAT overgegaan tot de aankoop van een landschapskantoor dat zich op het gelijkvloers bevindt van een pand voor gemengd gebruik in de buurt van het Stefanieplein te Brussel. Dit 'CAPOUILLET'-project behelst de ombouw tot 4 luxeappartementen (met een totale oppervlakte van 500m² exclusief terrassen en tuinen) en 2 handelsruimten en/of ruimten voor vrije beroepen (350m²). Dit project wordt uitgevoerd samen met een partner-bouwpromotor (50/50). De bouwvergunning is in aanvraag. Oplevering is eveneens voorzien in 2017.
- het 'MATTHYS'-project: in maart 2015 heeft SOFTIMAT een oude kantoor-/opslagruimte aangekocht in Vorst. Het project beoogt de bouw van 8 appartementen, met een totale oppervlakte van 1.200m². De oplevering is voorzien in 2017.
- het 'RAUTER'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT in Anderlecht een oud atelier in een huizenblok aangekocht. Het project bestaat uit het omvormen van de ruimte in 4 appartementen met een totale oppervlakte van 450 tot 600m². De bouwvergunning is momenteel in aanvraag en de oplevering van het project is voorzien in 2017.
- het 'LEMAN'-project: in oktober 2014 heeft SOFTIMAT een 25% participatie genomen in het bedrijf BEGEGI bvba, dat zelf twee percelen in de buurt van het Jourdanplein, in de Europese wijk, in eigendom heeft. Hier wordt een nieuwbouw bestaande uit 8-appartementen en 1 handelspand op het gelijkvloers neergezet met een totale oppervlakte van 1.100m². De werken zijn in het 4de kwartaal 2014 van start gegaan en de oplevering is voorzien in 2016.
Deze projecten hebben in 2014 nog geen opbrengsten gegenereerd.
« Administratief beheer »
SOFTIMAT treedt op als verantwoordelijke voor het administratieve en operationele beheer van de verschillende bedrijven van de Groep en hiervoor factureert zij 'Management' fees door aan die ondernemingen.
[Analyse van de resultaten]
In 2014 nemen de verkopen en prestaties toe en bedragen 1.155.075 EUR tegen 1.133.911 EUR in 2013, wat nader kan worden verklaard door de toename van het omzetcijfer m.b.t. de 'kantoorverhuuractiviteit'.
In 2014 is het bedrijfsresultaat er tevens aanzienlijk op vooruitgegaan en sluit het jaar af op -32.392 EUR per 31 december 2014 tegen -176.655 EUR in 2013, wat kan worden verklaard door een toename van de aan het Business Centre verbonden opbrengsten en het doorfactureren van toenemende 'Management' fees aan ondernemingen die de vastgoedontwikkeling uitvoeren. Deze activiteit wordt uiteraard belangrijker, hoewel ze nog altijd in een ontwikkelingsfase bevindt gezien de langere uitvoeringstermijnen die aan de activiteit zijn gerelateerd.
Het financiële resultaat is positief, doch dalende van 121.029 EUR in 2013 naar 61.196 EUR in 2014, wat te wijten is aan een afname van de geldmiddelen, voornamelijk door de financiering van de activiteit m.b.t. residentiële vastgoedontwikkeling, en de daling van de rentevoeten m.b.t. geldbeleggingen.
Het uitzonderlijk resultaat bedraagt 366.875 EUR, wat voornamelijk kan worden verklaard door : (a) de overdracht van HTF SAS in oktober 2014, ofwel een meerwaarde van 1.902.081 EUR, (b) de uitzonderlijke tenlasteneming van de participatie in SOFIM EXPORT SAS en de hieraan verbonden vorderingen, goed voor een totaal bedrag van 1.425.125 EUR, en (c) de minderwaarde op de vordering m.b.t. de verkoop van SOFIMALGERIE die nog niet werd geïnd, ofwel 116.620 EUR.
In 2014 is het nettojaarresultaat dus positief op 394.804 EUR, tegen een resultaat van 761.353 EUR in 2013 dat voornamelijk werd gerealiseerd door de verkoop van INFOMAT N.V.
[Eigen vermogen]
De variatie van het eigen vermogen wordt als volgt verklaard :
- a) Het terugkopen van 67.315 eigen aandelen ten bedrage van 194.769 EUR, waarvan 58.822 aandelen, goed voor een bedrag van 169.037 EUR, als nietig moeten worden beschouwd per 31 december 2014 (en waarvoor een bijwerking van de statuten nog moet plaatsvinden) ;
- b) Het over te dragen resultaat, vóór bestemming, ten bedrage van 394.804 EUR. De Raad van Bestuur zal tijdens de eerstvolgende Algemene Vergadering voorstellen om het resultaat te boeken onder de rubriek 'Over te dragen Winst/Verlies (-)'.
[Tewerkstelling]
Het personeelsbestand van het bedrijf is stabiel gebleven en bedraagt 4 personen op 31 december 2014 (bestuurders niet meegerekend).
[Investeringen]
De voornaamste investeringen gerealiseerd in 2014 zijn verbonden aan de renovatie van ons gebouw gelegen Chaussée de Louvain 435 te 1380 Lasne, waar een Business Centre succesvol werd ontwikkeld. Deze renovatiewerken werden in het begin van het jaar 2014 afgerond.
[Research & Development]
De uitgaven op vlak van onderzoek en ontwikkeling worden rechtstreeks in de resultatenrekening van het boekjaar opgenomen. Gelet op de huidige activiteiten zijn er geen dergelijke uitgaven te vinden in 2014.
[Verwerving door de onderneming van een deel van haar eigen aandelen]
In het kader van het programma voor het terugkopen van eigen aandelen ten bedrage van 3.000.000 EUR dat op 12/08/2013 in gang werd gezet door de Raad van Bestuur en dat op 22/12/2014 ten einde kwam, heeft Softimat 67.315 eigen aandelen ingekocht in de loop van 2014 ten bedrage van 194.768,73 EUR, waarvan slechts 8.493 aandelen vernietigd werden in juni 2014. Het resterende aantal aandelen, ofwel 58.822 eigen aandelen, die tevens van rechtswege nietig zijn, wordt binnenkort vernietigd.
Verder heeft de Buitengewone Algemene Vergadering van 20/06/2014 een nieuw programma voor terugkoop van eigen aandelen goedgekeurd, identiek aan het vorige programma. Dit laatste programma werd echter nog niet geactiveerd door de Raad van Bestuur.
[Overige significante gebeurtenissen]
In 2014 heeft SOFTIMAT een 100% dochteronderneming opgericht die SOFTIMAT FUND BIS BVBA heet, en heeft ook een 25% participatie genomen in het bedrijf BEGEGI BVBA. Beide bedrijven hebben als doelstelling het bijdragen aan of het ontwikkelen van residentiële vastgoedprojecten.
[Vooruitzichten en risicoanalyse]
Hierbij moet tevens vermeld worden dat het geconsolideerde jaarverslag van Softimat een globale presentatie van de risico's voor de Groep behelst. Deze informatie is, afgezien van de specifieke risico's, van toepassing op alle dochterondernemingen en eventuele verschillen tussen de geconsolideerde rekeningen en de financiële rekeningen zijn niet significant.
[Toepassing van de waarderingsregels in het perspectief van continuïteit]
In overeenstemming met de artikelen 94-2° en 96-6° van het Wetboek van Vennootschappen, werd aan de Raad van Bestuur gevraagd om de toepassing van de waarderingsregels in het perspectief van continuïteit te rechtvaardigen. Met het oog op het eigen vermogen van de Vennootschap is de Raad van Bestuur van mening dat de vennootschap geen structurele problemen kent en dat het continuïteitsprincipe dus ten volle verantwoord blijkt. De per 31 december 2014 afgesloten jaarrekeningen werden bijgevolg in dit perspectief voorbereid.
[Kwijting aan de bestuurders]
Wij verzoeken u ook om bij afzonderlijke stemming kwijting te verlenen aan de bestuurders voor de uitoefening van hun mandaat tijdens boekjaar 2014 alsook aan de commissaris voor de uitoefening van zijn mandaat. Ter informatie, in 2014 zijn honoraria ter hoogte van 8.450 EUR, bestemd voor aanvullende werkzaamheden, aan commissaris Fondu, Pyl, Stassin & Cie, vertegenwoordigd door Jacques Lenoir en Philippe Vandesteene, gestort.
Opgemaakt te Lasne, op 2 april 2015.
De Raad van Bestuur
Verslag van de Commissaris over de jaarrekeningen
Verslag van de Commissaris aan de Algemene Vergadering van de naamloze vennootschap Softimat over de jaarrekeningen van het boekjaar afgesloten op 31 december 2014
Overeenkomstig de wettelijke en statutaire bepalingen, brengen wij u verslag uit in het kader van ons mandaat van commissaris. Dit verslag omvat ons oordeel over de jaarrekening en tevens de vereiste bijkomende verklaringen. De jaarrekening bevat de balans op 31 december 2014, en de resultatenrekening voor het boekjaar afgesloten op die datum en de toelichting.
Verslag over de jaarrekening – oordeel met voorbehoud
Wij hebben de controle uitgevoerd van de jaarrekening van de vennotschap SOFTIMAT over het boekjaar afgesloten op 31 december 2014, opgesteld op grond van het in België van toepassing zijnde boekhoudkundig referentiestelsel, met een balanstotaal van €18.162.136 en waarvan de resultatenrekening afsluit met een winst van het boekjaar van €394.804.
Verantwoordelijkheid van het bestuursorgaan voor het opstellen van de jaarrekening
Het bestuursorgaan is verantwoordelijk voor het opstellen van de jaarrekening die een getrouw beeld geeft in overeenstemming met het in België van toepsassing zijnde boekhoudkundig referentiestelsel, alsook voor het implementeren van de interne beheersing die het bestuurorgaan noodzakelijk acht voor het opstellen van de jaarrekening die geen afwijking van materieel belang bevat die het gevolg is van fraude of van fouten.
Verantwoordelijkheid van de commissaris
Het is onze verantwoordelijkheid een oordeel over deze jaarrekening tot uitdrukking te brengen op basis van onze audit. Wij hebben onze audit volgens de internationale auditstandaarden (ISA's) uitgevoerd. Die standaarden vereisen dat wij aan de deontologische vereisten voldoen alsook de controle plannen en uitvoeren teneinde een redelijke mate van zekerheid te verkrijgen dat de jaarrekening geen afwijkingen van het materieel belang bevat.
Een audit omvat werkzaamheden ter verkrijgen van controle-informatie over de in de jaarrekening opgenomen bedragen en toelichtingen. De geselecteerde werkzaamheden zijn afhankelijk van de beoordeling door de commissaris, met inbegrip van diens inschatting van de risico's van een afwijking van materieel belang in de jaarrekening als gevolg van fraude of van fouten. Bij het maken van die risico-inschatting neemt de commissaris de interne beheersing van de entiteit in aanmerking die relevant is voor het opstellen door de entiteit van de jaarrekening die een getrouw beeld geeft, teneinde controlewerkzaamheden op te zetten die in de gegeven omstandigheden geschikt zijn, maar die niet gericht zijn op het geven van een oordeel over de effectiviteit van de interne beheersing van de entiteit. Een controle omvat tevens een evaluatie van de geschiktheid van de gehanteerde waarderingsregels en van de redelijkheid van de door het bestuursorgaan gemaakte schattingen, alsmede een evaluatie van de presentatie van de jaarrekening als geheel.
Wij hebben van het bestuursorgaan en van de aangestelden van de entiteit de voor onze controle vereiste ophelderingen en inlichtingen verkregen.
Wij zijn van mening dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is om daarop ons oordeel te baseren.
Onderbouwing van het oordeel met voorbehoud
De firma MARSOFIM Sarl, dochteronderneming van de naamloze vennootschap SOFTIMAT, zal waarschijnlijk in vereffening worden gesteld als gevolg van de definitieve stopzetting van de internationale activiteiten. De schuldvordering op deze deelneming die in de rekening van SOFTIMAT geboekt is, is bijgevolg van oninvorderbare aard.
Nochtans is er geen enkele waardevermindering geboekt op de schuldvordering die €4.158.249 vertegenwoordigt.
Als deze waardevermeerdering geboekt was zoals het hoort, dan was het eigen vermogen teruggebracht tot €8.441.060, zodat artikel 633 van het Wetboek van Vennootschappen van toepassing zou zijn.
Oordeel met voorbehoud
Uitgezonderd de effecten van de aangelegenheid zoals beschreven in de paragraaf 'Onderbouwing van het oordeel met voorbehoud', geeft de jaarrekening, naar ons oordeel, een getrouw beeld van het vermogen en de financiële toestand van de vennootschap SOFTIMAT per 31 december 2014, alsook van haar resultaten over het boekjaar dat op die datum is afgesloten, in overeenstemming met het in België van toepassing zijnde boekhoudkundig referentiestelsel.
Verslag betreffende overige door wet- en regelgeving gestelde eisen
Het bestuursorgaan is verantwoordelijk voor het opstellen en de inhoud van het jaarverslag, het naleven van de wettelijke en bestuursrechtelijke voorschriften die van toepassing zijn op het voeren van de boekhouding, alsook voor het naleven van het Wetboek van vennootschappen en van de statuten van de vennootschap.
In het kader van ons mandaat en overeenkomstig de Belgische bijkomende norm bij de in Belgïe van toepassing zijnde internationale auditstandaarden (ISA's), is het onze verantwoordelijkheid om, in alle van materieel belang zijnde opzichten, de naleving van bepaalde wettelijke en reglementaire verplichtingen na te gaan. Op grond hiervan doen wij de volgende bijkomende verklaringen die niet van aard zijn om de draagwijdte van ons oordeel over de jaarrekening te wijzigen:
- Het jaarverslag behandelt de door de wet vereiste inlichtingen, stemt overeen met de jaarrekening en, met uitzondering van het effect op het jaarverslag van de aangelegenheid beschreven in de paragraaf 'Onderbouwing van het oordeel met voorbehoud', bevat het jaarverslag geen van materieel belang zijnde inconsistenties te aanzien van de informatie waarover wij beschikken in het kader van onze opdracht.
- Onverminderd formele aspecten van ondergeschikt belang, en met uitzondering van de gevolgen van de punten opgenomen in de paragraaf 'Onderbouwing van het oordeel met voorbehoud' werd de boekhouding gevoerd in overeenstemming met de in België van toepassing zijnde wettelijke en bestuursrechtelijke voorschriften.
- De resultaatverwerking, die aan de Algemene Vergadering wordt voorgesteld, stemt overeen met de wettelijke en statutaire bepalingen.
- Onze paragraaf 'Onderbouwing van het oordeel met voorbehoud' beschrijft de omstandigheden die een geval van niet-naleving van de bepalingen van het in België van toepassing zijnde boekhoudkundig referentiekader inhouden. Wij dienen u geen verrichtingen of beslissingen mede te delen die in overtreding met de statuten of het Wetboek van vennootschappen zijn gedaan of genomen.
Rêves, 23 april 2015.
Fondu, Pyl, Stassin & Cie C.V., Commissaris, Vertegenwoordigd door J. LENOIR & P. VANDESTEENE, Bestuurders.
7 Nuttige informatie
Chaussée de Louvain 435 B – 1380 Lasne Tel. + 32 (0)2 352 83 81 Fax + 32 (0)2 352 83 80 [email protected]
Softimat nv www.softimat.com
Luxemburg
Softimat Luxembourg sa
Parc d'Activités Capellen 77-79 L – 8308 Capellen Tel. + 352 31 71 321 Fax + 352 31 71 32 200 [email protected]
www.softimat.com