AI assistant
Keyware Technologies NV — Annual Report 2024
Mar 28, 2025
3970_er_2025-03-28_a1c25cb1-29ac-45f3-9c28-87efe4ab2187.pdf
Annual Report
Open in viewerOpens in your device viewer

Keyware verbetert het bedrijfsresultaat (EBIT) in 2024 en versterkt zijn netto financiële kaspositie
Brussel, België – 28 maart 2025 – Keyware (EURONEXT Brussel: KEYW) een vooraanstaande leverancier van oplossingen voor elektronisch betalen en software ontwikkeling, maakt vandaag de financiële resultaten bekend voor het boekjaar dat werd afgesloten op 31 december 2024.
| Het financiële plaatje van het boekjaar 2024 samengevat |
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerncijfers | Boekjaar 12 maanden | |||||
| Resultaatsindicatoren | ||||||
| over de periode eindigend op | 31/12/2024 | 31/12/2023 | Verschil | Verschil | ||
| kEUR | kEUR | kEUR | % | |||
| Omzet | 23.611 | 25.095 | -1.484 | -5,9% | ||
| EBIT | 2.365 | 512 | 1.853 | 361,9% | ||
| EBITDA | 5.434 | 6.125 | -691 | -11,3% | ||
| Winst voor belastingen van de periode | 2.782 | 1.098 | 1.684 | 153,4% | ||
| Nettowinst van de periode | 1.055 | 291 | 764 | 262,5% | ||
| Balanstendensen | ||||||
| 31/12/2024 | 31/12/2023 | Verschil | ||||
| kEUR | kEUR | kEUR | ||||
| Lange en korte termijn financiële schulden | ||||||
| en leningen | 577 | 874 | -297 | |||
| Liquide middelen | 4.437 | 2.827 | 1.610 |
COMMERCIEEL DEEL
In het afgelopen boekjaar 2024 is de omzet afgenomen, zowel in het segment van de terminals als, in het bijzonder, in het software-segment. Daarentegen is de omzet in het segment van de authorisaties gestegen. Ondanks de globale omzetdaling heeft de onderneming een aanmerkelijk hogere nettowinst gerealiseerd.
De daling in het software-segment (-24,3%) is te verklaren door een vertraging van de inkomsten bij Magellan en de overdracht van de activiteiten van dochteronderneming EasyOrder BV op 30 juni 2023. Deze strategische herstructurering maakt deel uit van onze langetermijnvisie om onze kernactiviteiten te versterken en operationele efficiëntie te verbeteren.
Het segment van de betaalterminals vertoont een omzetdaling van -9,1% ten opzichte van 2023. Deze daling is voornamelijk te wijten aan drie factoren: de herstructurering van de verkoopteams en de daarbij behorende inwerkperiode, de implementatie van een nieuw CRM-systeem met nieuwe workflows en commerciële processen, en het intensievere lifecycle-management met betrekking tot oudere huurcontracten.

PERSBERICHT 28 maart 2025, 18:30 uur
Ondanks de negatieve impact van stopzettingen en faillissementen van handelszaken, slaagt Keyware erin haar commerciële prospecten en overheidsklanten te overtuigen door middel van een gerichte prijsstrategie en een kwalitatief hoogwaardig serviceaanbod.
De SoftPos-oplossingen, waarbij een betaalapp in plaats van een fysieke betaalterminal wordt gebruikt, hebben minder snel marktaandeel veroverd dan verwacht. De stabiliteit, snelheid, gebruiksvriendelijkheid en de lagere kosten van een fysieke betaalterminal zijn voor de meeste handelaars nog doorslaggevende factoren.
Het segment autorisaties heeft een omzetgroei van 5,2% gerealiseerd, voornamelijk in het eerste semester van 2024. Het toenemende gebruik van elektronisch betalen door consumenten, vormt een belangrijke externe factor in deze groei. Daarnaast wordt de stijging ondersteund door een indexering van de commissies en de uitbreiding van het betaalterminalpark.
Dankzij een sterke focus op kostenbeheersing en een operationele optimalisatie is de nettowinst significant gestegen. Dit onderstreept de veerkracht en het vermogen om waarde te creëren, zelfs in een uitdagende marktomgeving.
Keyware blijft zich inzetten voor duurzame groei en blijft actief inspelen op veranderende marktomstandigheden om onze positie verder te versterken.

Financieel
Toelichting bij de resultaten over 2024 van de vennootschap
| Kerncijfers | Boekjaar 12 maanden | |||
|---|---|---|---|---|
| Resultaatsindicatoren | ||||
| over de periode eindigend op | 31/12/2024 | 31/12/2023 | Verschil | Verschil |
| kEUR | kEUR | kEUR | % | |
| Omzet | 23.611 | 25.095 | -1.484 | -5,9% |
| EBIT | 2.365 | 512 | 1.853 | 361,9% |
| EBITDA | 5.434 | 6.125 | -691 | -11,3% |
| Winst voor belastingen van de periode | 2.782 | 1.098 | 1.684 | 153,4% |
| Nettowinst van de periode | 1.055 | 291 | 764 | 262,5% |
| Ratio's | ||||
| 31/12/2024 | 31/12/2023 | Verschil | ||
| kEUR | kEUR | kEUR | ||
| Brutowinstmarge | 11,8% | 4,4% | 7,4% | |
| (= winst voor belastingen / omzet) | ||||
| Winstmarge | 4,5% | 1,2% | 3,3% | |
| (= nettowinst / omzet) | ||||
| EBITDA-marge | 23,0% | 24,4% | -1,4% | |
| (= EBITDA / omzet) | ||||
| Segmentgegevens | Boekjaar 2024 (12 maanden) | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Terminals kEUR |
Autorisaties kEUR |
Software kEUR |
Intersegment kEUR |
Conso kEUR |
||
| Omzet | 9.694 | 10.693 | 3.357 | -133 | 23.611 | |
| Kostprijs der verkopen | -2.568 | -6.564 | -11 | 115 | -9.028 | |
| Brutomarge | EUR | 7.126 | 4.129 | 3.346 | -18 | 14.583 |
| % | 73,5% | 38,6% | 99,7% | 13,5% | 61,8% | |
| Aandeel in de omzet | 41,1% | 45,3% | 14,2% | -0,6% | 100,0% |
| Segmentgegevens | Boekjaar 2023 (12 maanden) | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Terminals kEUR |
Autorisaties kEUR |
Software kEUR |
Intersegment kEUR |
Conso kEUR |
||
| Omzet | 10.661 | 10.163 | 4.436 | -165 | 25.095 | |
| Kostprijs der verkopen | -2.123 | -6.218 | -224 | 143 | -8.422 | |
| Brutomarge | EUR | 8.538 | 3.945 | 4.212 | -22 | 16.673 |
| % | 80,1% | 38,8% | 95,0% | 13,3% | 66,4% | |
| Aandeel in de omzet | 42,5% | 40,5% | 17,7% | -0,7% | 100,0% |


Commentaar
- § De cijfers van 2023 omvatten voor het 1ste semester nog de resultaten van EasyOrder, met name een omzet van kEUR 437 en een bedrijfsresultaat van kEUR -3.471, deels omvattende uitzonderlijke uitgaven. Bij de vergelijking van de cijfers over 2023 dient hiermee rekening te worden gehouden.
- § De omzet daalt met kEUR 1.484 (-5,9 %) van kEUR 25.095 in 2023 tot kEUR 23.611 in 2024. De omzetdaling is er zowel bij het segment van de software (-24,3%) als bij het segment van de terminals (-9,1%).
- § We zien een daling van de omzet voor het segment van de betaalterminals naar kEUR 9.694 in 2024 ten overstaan van kEUR 10.661 in 2023, voornamelijk toe te schrijven aan Payment Solutions en een omzetafname voor de software business van kEUR 4.436 in 2023 naar kEUR 3.357 in 2024. Dit laatste is deels toe te schrijven aan de verkoop van het handelsfonds van EasyOrder in 2023, maar ook een vertraging in de omzetevolutie bij Magellan waardoor de brutomarge is gedaald van 66,4% over 2023 naar 61,8% over 2024.
- § Het segment van de autorisaties tekent voor een omzetgroei, van kEUR 10.163 in 2023 naar kEUR 10.693 in 2024. De toename van het volume in betaaltransacties vertaalt zich rechtstreeks in een hoger bedrag aan commissies voor deze transacties ten opzichte van 2023.
- § Binnen de indirecte kosten kennen we de volgende evoluties:
- § De personeelskosten kennen een afname van kEUR 521 (-14,80 %) van kEUR 3.520 in 2023 tot kEUR 2.999 in 2024.
- § Ook de overige lasten registreren een afname van kEUR 1.128 (-15,1 %), gaande van kEUR 7.496 in 2023 tot kEUR 6.368 in 2024. Deze afname is voor het grootste gedeelte toe te schrijven aan het wegvallen van kosten als gevolg van de afstoting van de activiteiten van dochtervennootschap EasyOrder en lagere vergoedingen aan derden en management.
- § De afschrijvingen bedragen kEUR 1.229 in 2024 en kennen een stijging van kEUR 31 (+2,6 %) in vergelijking met kEUR 1.198 voor het voorgaande boekjaar.
- § De bijzondere waardeverminderingen op vlottende activa zijn verminderd met kEUR 1.117 (- 35,4 %) tot kEUR 2.036 in vergelijking met kEUR 3.153 in 2023. Het betreft in hoofdzaak afwaardering op debiteuren.
- § Er werd over boekjaar 2024 een voorziening voor risico's en kosten aangelegd van kEUR 80.
- § De EBIT bedraagt in 2024 kEUR 2.365, hetgeen een toename betekent van kEUR 1.853 t.o.v. kEUR 512 in 2023. Het verschil is grotendeels toe te schrijven aan de impairment op EasyOrder van kEUR 1.436 in 2023.
- § In 2024 bedraagt de EBITDA kEUR 5.434 in vergelijking met kEUR 6.125 in 2023, hetgeen een daling is van kEUR 691.
- § Het financieel resultaat kent in 2024 een daling met kEUR 169, evoluerend van kEUR 586 in 2023 tot kEUR 417 in 2024. Deze wijziging is toe te schrijven aan intresten op de additionele financiële lease vorderingen die door de evolutie van het klantenbestand worden gegenereerd.
- § De winst voor belastingen bedraagt kEUR 2.782 in 2024, hetgeen een toename is met kEUR 1.684 t.o.v. kEUR 1.098 in 2023. De hogere EBIT (+ kEUR 1.853) is hierbij de voornaamste verklaring en deels gecompenseerd door lagere financiële opbrengsten (- kEUR 98)

De winst van het boekjaar bedraagt kEUR 1.055 in 2024, hetgeen ten opzichte van 2023 (kEUR 291) een toename is met kEUR 764 (+ 262,4%). De toename van de winst voor belastingen is deels teniet gedaan door het registreren van een uitgestelde belastingkost van kEUR 1.309 t.o.v. kEUR 378 in 2023.
Toelichting bij de balans van de vennootschap per 31 december 2024
De voornaamste aandachtspunten in de financiële positie per 31 december 2024 zijn:
| Kerncijfers | Boekjaar 12 maanden | |||
|---|---|---|---|---|
| over de periode eindigend op | 31/12/2024 | 31/12/2023 | ||
| kEUR | kEUR | |||
| Eigen vermogen | 30.855 | 29.800 | ||
| Lange en korte termijn financiële schulden | 577 | 874 | ||
| Lange en korte termijn financiële leasingschulden | 253 | 461 | ||
| Liquide middelen | 4.437 | 2.827 | ||
| Totaal van het passief | 38.333 | 39.181 |
| Ratio's | Boekjaar 12 maanden | ||
|---|---|---|---|
| 31/12/2024 | 31/12/2023 | ||
| kEUR | kEUR | ||
| Eigen vermogen / totaal passiva | 80,5% | 76,1% | |
| Lange en korte termijn financiële schulden / eigen vermogen | 1,9% | 2,9% | |
| Netto kas positie (= liquide middelen - financiële schulden en | |||
| leasingschulden) | 3.607 | 1.492 | |
| Netto kas positie exclusief leasingschulden (= liquide middelen | |||
| - financiële schulden) | 3.860 | 1.953 | |
- § Het geconsolideerd eigen vermogen bedraagt per 31 december 2024 kEUR 30.855 en vertegenwoordigt 80,5% van de passiva. De toename van dit percentage t.o.v. 2023 is het gevolg van het resultaat van het boekjaar en een lager balanstotaal waardoor de ratio verbetert.
- § De leningen nemen af van kEUR 874 per 31 december 2023 tot kEUR 577 op 31 december 2024 door de verdere afbetaling van de lopende bankschulden.
- § Ultimo 2024 is er een sterke netto kaspositie van kEUR 3.607 in vergelijking met kEUR 1.492 per 31 december 2023. Die verbetering is de reflectie van de besparingen die worden gerealiseerd sinds de verkoop van het handelsfonds van EasyOrder en de daling van de algemene uitgaven.
Overige significante balansfluctuaties
- § De immateriële en de materiële vaste activa kennen een netto daling met respectievelijk kEUR 503 en kEUR 317 door het boeken van de afschrijvingen.
- § De actieve latente belastingen kennen een afname van kEUR 1.486 van kEUR 3.031 tot kEUR 1.545 in 2024 door een actualisatie van de geactiveerde fiscale verliezen.
- § De vorderingen uit financiële leasing bedragen geconsolideerd kEUR 15.678 eind 2024 in vergelijking met kEUR 15.807 eind 2023. Dit is een beperkte afname met kEUR 129 (-0,8%).
GEREGLEMENTEERDE INFORMATIE

- § De afname van de voorraden met kEUR 219 tot kEUR 1.262 per 31 december 2024 kan worden verklaard door een verbetering van het voorraadbeheer.
- § De toename van de handelsvorderingen van kEUR 1.579 per 31 december 2023 tot kEUR 2.223 per 31 december 2024 is het gevolg van hogere facturaties ultimo 2024 evenals van hogere vorderingen uit authorisaties.
- § De afname met kEUR 818 van de handelsschulden van kEUR 2.585 eind 2023 tot kEUR 1.767 eind 2024 is te verklaren door een daling van de algemene uitgaven, terwijl de afname van de fiscale en sociale schulden een reflectie is van de afname van de personeelskosten.
Toelichting bij de kasstromen van 2024
De voornaamste aandachtspunten inzake de kasstromen van 2024 zijn:
- § De kasstromen uit bedrijfsactiviteiten kennen een toename met kEUR 563, daarbij evoluerend van kEUR 1.907 in 2023 tot kEUR 2.470 in 2024. De bedrijfskasstroom exclusief werkkapitaal kent een beperkte terugval van - kEUR 549 maar wordt onder andere ruimschoots gecompenseerd door de fluctuatie van het netto-bedrijfskapitaal van kEUR 1.212.
- § De investeringskasstromen van 2024 bedragen kEUR 356 ten opzichte van kEUR 582 in 2023.
- § De financieringskasstromen vertonen in 2024 een netto uitgave van kEUR 505 bestaande uit de afbetalingen van de leningen en de lease schulden. De schuldenlast is fors gedaald wat zich ook vertaalt in de afname van de jaarlijkse aflossingen. In 2022 werd een lening aangegaan ter financiering van de acquisitie van Payment Solutions (kEUR 1.400) dewelke afloopt eind 2026.
Belangrijke gebeurtenissen van 2024
ACQUIRING (AUTHORISATIES)
In 2024 heeft Keyware de overeenkomst met haar belangrijkste acquiring-partner kunnen verlengen voor een periode van 3 jaar en dit op een niet exclusieve basis.
Er zijn geen andere belangrijke gebeurtenissen te melden over het voorbije boekjaar.
Gebeurtenissen na balansdatum
Zoals aangekondigd in de persmededeling van 17 december 2024 heeft Pieter Geeraerts op 1 januari 2025 de functie opgenomen als Chief Executive Officer.

Verklaring van de commissaris
De commissaris, Forvis Mazars Bedrijfsrevisoren, heeft bevestigd dat zijn controlewerkzaamheden van de geconsolideerde jaarrekening in belangrijke mate zijn afgewerkt en dat hun werkzaamheden op heden geen betekenisvolle correcties aan het licht hebben gebracht die in de boekhoudkundige gegevens, opgenomen in dit persbericht, zouden moeten doorgevoerd worden.
| Lexicon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APM | Alternative Performance Measures | |||||||
| Brutomargegraad | Brutomarge / omzet (%) | |||||||
| EBIT | Earnings Before Interest and Taxes | |||||||
| Wordt als het operationeel resultaat aanzien of dus bedrijfswinst / verlies | ||||||||
| EBITDA | Earnings Before Interest, Taxes, Depreciations and Amortizations Wordt gedefinieerd als het Bedrijfsresultaat (EBIT) + Afschrijvingen + waardeverminderingen op voorraden + waardeverminderingen op debiteuren + bijzondere verliezen ('Impairments') Gerealiseerde verliezen op debiteuren maken deel uit van de EBIT en derhalve niet van de EBITDA |
|||||||
| kEUR | Duizenden euros | |||||||
| KPI's | Key Performance Indicators | |||||||
| VTE | Voltijdse Eenheden |
APM's
De reconciliatie tussen EBIT en EBITDA is als volgt :
| Kerncijfers | Boekjaar 12 maanden | |||
|---|---|---|---|---|
| over de periode eindigend op | 31/12/2024 | 31/12/2023 | ||
| kEUR | kEUR | |||
| EBIT (bedrijfsresultaat) | 2.365 | 512 | ||
| Afschrijvingen | 1.229 | 1.198 | ||
| Impairment m.b.t. financiële lease vorderingen EasyOrder | 0 | 1.436 | ||
| Netto bijzondere waardeverminderingen op voorraden, | ||||
| handelsvorderingen en lease vorderingen, gecorrigeerd voor | ||||
| de verliezen ter correctie van de omzet van de periode | 1.840 | 2.979 | ||
| EBITDA | 5.434 | 6.125 | ||
| Ratio | ||||
| EDITDA -marge (= EBITDA / Omzet) | 23,0% | 24,4% |
GEREGLEMENTEERDE INFORMATIE


Over Keyware
Keyware (EURONEXT Brussel: KEYW) is een vooraanstaande leverancier van oplossingen voor elektronisch betalen en transactiebeheer, alsmede softwareontwikkelaar van betaaloplossingen. Keyware is gevestigd in Zaventem, België en meer informatie is beschikbaar op www.keyware.com .
Voor bijkomende informatie, contacteer : Mr. Pieter Geeraerts CEO Keyware Technologies Tel: +32 (0)2 346.25.23 [email protected] https://keyware.com/
Financiële kalender 2025
22 april 2025 Jaarverslag 2024
27 maart 2025 Perscommuniqué jaarcijfers 2024 23 mei 2025 Gewone Algemene Vergadering der aandeelhouders 12 september 2025 Semestriële cijfers per 30.06.2025
PERSBERICHT 28 maart 2025, 18:30 uur
GECONSOLIDEERDE WINST – EN VERLIESREKENING
De geconsolideerde winst- en verliesrekening kan als volgt worden samengevat:
| Geconsolideerde winst- en verliesrekening over het boekjaar | ||
|---|---|---|
| afgesloten op | 31/12/2024 | 31/12/2023 |
| kEUR | kEUR | |
| Omzet | 23.611 | 25.095 |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 494 | 612 |
| Kostprijs der verkopen | -9.028 | -8.422 |
| Diensten en diverse goederen | -6.368 | -7.496 |
| Personeelskosten | -2.999 | -3.520 |
| Afschrijvingen | -1.229 | -1.198 |
| Waardevermindering voorraden | 36 | -23 |
| Waardevermindering debiteuren | -2.072 | -3.130 |
| Impairment (EO) | 0 | -1.436 |
| Voorzieningen | -80 | 30 |
| EBIT - bedrijfsresultaat | 2.365 | 512 |
| Financiële opbrengsten | 622 | 720 |
| Financiële kosten | -205 | -134 |
| Winst van het boekjaar voor belastingen | 2.782 | 1.098 |
| Belastingen | -418 | -429 |
| Latente belastingen | -1.309 | -378 |
| Winst van het boekjaar | 1.055 | 291 |
| EBITDA | 5.434 | 6.125 |
| Gewogen gemiddeld aantal: | ||
| - uitstaande gewone aandelen | 22.516.649 | 22.516.649 |
| - aandelen voor het verwaterd resultaat per aandeel | 22.516.649 | 22.516.649 |
| Winst per aandeel | ||
| Winst per aandeel (in EUR) | 0,0469 | 0,0129 |
| Winst per gedillueerd aandeel (in EUR) | 0,0469 | 0,0129 |

GECONSOLIDEERDE BALANS
| Geconsolideerde balans afgesloten op | 31/12/2024 | 31/12/2023 |
|---|---|---|
| kEUR | kEUR | |
| Activa | ||
| Goodwill | 8.607 | 8.607 |
| Immateriële vaste activa | 3.450 | 3.953 |
| Materiële vaste activa | 310 | 627 |
| Actieve latente belastingen | 1.545 | 3.031 |
| Vorderingen uit financiële leasing | 7.697 | 8.103 |
| Andere activa | 130 | 177 |
| Niet vlottende activa | 21.739 | 24.498 |
| Voorraden | 1.262 | 1.481 |
| Handelsvorderingen | 2.223 | 1.579 |
| Actuele belastingvorderingen* | 152 | 0 |
| Overige vorderingen | 539 | 1.092 |
| Vorderingen uit financiële leasing | 7.981 | 7.704 |
| Liquide middelen | 4.437 | 2.827 |
| Vlottende activa | 16.594 | 14.683 |
| Totaal activa | 38.333 | 39.181 |
| Schulden en eigen vermogen | ||
| Geplaatst kapitaal | 8.052 | 8.052 |
| Uitgiftepremies | 3.407 | 3.407 |
| Andere reserves | 797 | 797 |
| Ingekochte eigen aandelen | -853 | -1.010 |
| Overgedragen resultaat | 19.452 | 18.554 |
| Eigen vermogen toerekenbaar aan de houders van eigen | ||
| vermogensinstrumenten van de moedermaatschappij | 30.855 | 29.800 |
| Voorzieningen | 143 | 142 |
| Passieve latente belastingen | 2.889 | 3.066 |
| Leningen | 307 | 577 |
| Leasingverplichtingen | 190 | 253 |
| Langlopende verplichtingen | 497 | 830 |
| Kortlopende voorzieningen* | 80 | 0 |
| Leningen | 270 | 297 |
| Leasingverplichtingen | 63 | 208 |
| Handelsschulden | 1.767 | 2.585 |
| Actuele winstbelastingen | 277 | 426 |
| Overige fiscale en sociale schulden | 625 | 1.006 |
| Overige schulden | 867 | 821 |
| Kortlopende verplichtingen | 3.949 | 5.343 |
| Totaal schulden en eigen vermogen | 38.333 | 39.181 |
PERSBERICHT 28 maart 2025, 18:30 uur

GECONSOLIDEERD KASSTROOMOVERZICHT
| Geconsolideerde kasstroomtabel over het boekjaar afgesloten op | 31/12/2024 | 31/12/2023 |
|---|---|---|
| kEUR | kEUR | |
| Kasstromen uit bedrijfsactiviteiten | ||
| Winst / verlies (-) van de periode | 1.055 | 291 |
| Aanpassingen voor: | ||
| - Financiële opbrengsten |
-622 | -720 |
| - Financiële kosten |
204 | 134 |
| - Afschrijvingen |
1.229 | 1.198 |
| - Impairment |
0 | 1.436 |
| - Bijzondere waardeverminderingen op debiteuren |
2.072 | 3.130 |
| - Bijzondere waardeverminderingen op voorraden |
-36 | 23 |
| - Voorzieningen |
80 | -30 |
| - Latente belastingen |
1.309 | 378 |
| Bedrijfskasstroom vóór wijzigingen in het bedrijfskapitaal | 5.293 | 5.840 |
| Afname/(toename) van voorraden | 255 | -300 |
| Afname/(toename) van vorderingen uit financiële lease (lt & kt) | -1.943 | -3.810 |
| Afname/(toename) van handelsvorderingen | -644 | -250 |
| Afname/(toename) van overige vorderingen | 401 | 62 |
| Toename/(afname) van handelsschulden | -818 | -239 |
| Toename/(afname) van fiscale en sociale schulden | -530 | 41 |
| Toename/(afname) van overige schulden | 45 | 51 |
| Wijzigingen in het bedrijfskapitaal | -3.235 | -4.446 |
| NBK correctie m.b.t. PS | ||
| Non cash correcties | -5 | -73 |
| Betaalde rente | -204 | -134 |
| Ontvangen rente | 622 | 720 |
| Kasstromen uit bedrijfsactiviteiten | 2.470 | 1.907 |
| Kasstromen uit investeringsactiviteiten | ||
| Investeringen in immateriële en materiële vaste activa | -411 | -842 |
| Acquisitie van dochtervennootschappen (onder aftrek van liquide | ||
| middelen) | 0 | 0 |
| Desinvesteringen van immateriële en materiële vaste activa | 8 | 257 |
| (Toename)/afname van verstrekte waarborgen | 47 | 3 |
| Kasstromen uit investeringsactiviteiten | -356 | -582 |
| Kasstromen uit financieringsactiviteiten | ||
| Ontvangsten uit de opname van leningen (lange & korte termijn) | 0 | 0 |
| (Aflossing) van leningen (lange termijn & korte termijn) | -297 | -558 |
| (Aflossing) leasingverplichtingen (lange termijn & korte termijn) | -208 | -171 |
| Kasstromen uit financieringsactiviteiten | -505 | -729 |
| Netto (afname)/toename in liquide middelen | 1.609 | 596 |
| Liquide middelen begin van de periode | 2.828 | 2.231 |
| Liquide middelen einde van de periode | 4.437 | 2.827 |
GEREGLEMENTEERDE INFORMATIE
GECONSOLIDEERD MUTATIEOVERZICHT VAN DE WIJZIGINGEN IN HET EIGEN VERMOGEN
| Mutatieoverzicht van het eigen vermogen over het boekjaar 2024 |
Aantal aandelen |
Kapitaal | Uitgiftepremies | Andere reserves |
Inkoop eigen aandelen |
Overgedragen resultaat |
Toerekenbaar aan de aandeelhou ders van de moeder maatschappij |
Minderheids belangen |
Totaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | ||
| Balans per 01.01.2024 | 23.543.793 | 8.052 | 3.407 | 797 | -1.010 | 18.554 | 29.800 | - | 29.800 |
| Waardering eigen aandelen | - | - | - | - | 157 | -157 | 0 | - | - |
| Bewegingen m.b.t. eigen aandelen | - | - | - | - | 157 | -157 | 0 | - | - |
| Winst / verlies van het boekjaar | - | - | - | - | - | 1.055 | 1.055 | - | 1.055 |
| Totaal van de gerealiseerde en niet-gerealiseerde resultaten van het boekjaar |
- | - | - | - | 157 | 898 | 1.055 | - | 1.055 |
| Balans per 31.12.2024 | 23.543.793 | 8.052 | 3.407 | 797 | -853 | 19.452 | 30.855 | - | 30.855 |
| Mutatieoverzicht van het eigen vermogen over | Toerekenbaar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| het boekjaar | aan de | ||||||||
| Aantal | Kapitaal | Uitgiftepremies | Andere | Inkoop eigen | Overgedragen | aandeelhou | Minderheids | Totaal | |
| 2023 | aandelen | reserves | aandelen | resultaat | ders van de | belangen | |||
| moeder | |||||||||
| maatschappij | |||||||||
| kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | kEUR | ||
| Balans per 01.01.2023 | 23.543.793 | 8.052 | 3.407 | 797 | -1.054 | 18.330 | 29.532 | - | 29.532 |
| Waardering eigen aandelen | - | - | - | - | 44 | -44 | 0 | - | - |
| Bewegingen m.b.t. eigen aandelen | - | - | - | - | 44 | -44 | 0 | - | - |
| Winst van het boekjaar | - | - | - | - | - | 291 | 291 | - | 291 |
| Totaal van de gerealiseerde en niet-gerealiseerde | |||||||||
| resultaten van het boekjaar | - | - | - | - | 44 | 247 | 291 | - | 291 |
| Correctie overdracht 2022 | -23 | -23 | - | -23 | |||||
| Balans per 31.12.2023 | 23.543.793 | 8.052 | 3.407 | 797 | -1.010 | 18.554 | 29.800 | - | 29.800 |