AI assistant
AUGA group — Interim / Quarterly Report 2021
May 31, 2021
2259_rns_2021-05-31_92899994-b9fa-4bbb-8459-aabea4153d8e.pdf
Interim / Quarterly Report
Open in viewerOpens in your device viewer
Kvalifikustas elektroninis paralias
KĘSTUTIS JUŠČIUS
2021-05-31 08:37:19 GMT+3
Pasikotto: Parailas
Kvalifikustas elektroninis paralias
MINDAUGAS AMBRASAS
2021-05-31 08:42:22 GMT+3
Pasikotto: Parailas

AUGA GROUP, AB
Konsoliduotos
tarpinės finansinės ataskaitos
už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį
2021 m. kovo 31 d.
(neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
TURINYS
I. BENDRA INFORMACIJA APIE EMITENTĄ ...2
II. VADOVYBĖS KOMENTARAS ...4
III. FINANSINĖS ATASKAITOS ...10
Konsoliduotas balansas ...10
Konsoliduota pelno (nuostolių) ataskaita ...11
Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita ...12
Konsoliduota pinigų srautų ataskaita ...13
IV. AIŠKINAMASIS RAŠTAS ...14
1. Rengimo pagrindas ...14
2. Emitento įstatinis kapitalas ir rezervai ...15
3. Grupės struktūra ...16
4. Ilgalaikis materialusis turtas ...21
5. Biologinis turtas ...22
6. Atsargos ...22
7. Gautinos sumos ir išankstiniai apmokėjimai ...23
8. Finansiniai įsipareigojimai ...24
9. Nuoma ...24
10. Veiklos segmentų rezultatų apžvalga ...25
11. Veiklos sąnaudos ...27
12. Kitos pajamos ...27
13. Finansinės sąnaudos ...27
14. Esminiai įvykiai per 2021 m. sausio – gegužės mėn. ...28
V. ATSAKINGŲ ASMENŲ PATVIRTINIMAS ...28
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
I. BENDRA INFORMACIJA APIE EMITENTĄ
1.1. Ataskaitinis laikotarpis, už kurį parengta ataskaita
Ataskaita parengta už 3 mėnesių laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d.
1.2. Pagrindiniai duomenys apie emitentą
| Emitento pavadinimas: | AUGA group, AB (toliau – AUGA group, AB arba „Bendrovė“) |
|---|---|
| Įstatinis kapitalas: | 65 950 713,08 eurų |
| Buveinės adresas: | Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva |
| Telefonas: | +370 5 233 53 40 |
| Faksas: | +370 5 233 53 45 |
| Elektroninis paštas: | [email protected] |
| Interneto tinklapis: | www.auga.lt |
| Teisinė - organizacinė forma: | Akcinė bendrovė |
| Įregistravimo data ir vieta: | 2003 m. birželio 25 d., Vilnius |
| Juridinio asmens kodas: | 126264360 |
| Juridinių asmenų registro tvarkytoja: | Valstybės įmonė Registrų centras |
1.3. Grupės pagrindinės veiklos pobūdis
| Veiklos sritis: | Ekologinis žemės ūkis |
|---|---|
| Pagrindiniai veiklos segmentai: | Grūdinių kultūrų auginimas ir pardavimas, pieno gamyba ir pardavimas, grybų auginimas ir pardavimas, galutiniams vartotojams skirtų produktų pakuotėse gamyba ir pardavimas. |
1.4. Grupės struktūra
Konsoliduotą Grupę (toliau – Grupė) 2021 m. kovo 31 d. sudaro Bendrovė ir 137 dukterinės įmonės (2020 m. gruodžio 31 d.– 137 įmonės). Su detalia Grupės struktūra susipažinkite finansinių ataskaitų 3 pastaboje.
1.5. Sutartys su vertybinių popierių viešosios apyvartos tarpininkais
Bendrovė yra pasirašiusi sutartį su FMJ UAB „Orion Securities“ (A. Tumėno g. 4, B korpusas, LT-01109 Vilnius) dėl akcininkų sąskaitų tvarkymo.
1.6. Duomenys apie prekybą emitento vertybiniais popieriais organizuotose rinkose
Bendrovės akcijos yra įtrauktos į NASDAQ Vilnius vertybinių popierių biržos Oficialų prekybos sąrašą (santrumpa: AUG1L).
| Akcių tipas | Akcių skaičius | Akcios nominalioji vertė (EUR) | Įstatinis kapitalas iš viso (EUR) | Emisijos kodas ISIN |
|---|---|---|---|---|
| Paprastosios vardinės akcijos | 227 416 252 | 0,29 | 65 950 713,08 | LT0000127466 |
Bendrovės akcijomis taip pat prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje.
Informacija apie Bendrovės akcių prekybą NASDAQ Vilniaus vertybinių popierių biržoje:
| Ataskaitinis periodas | Kaina, EUR | Bendra apyvarta | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vidurkis | Atidarymo | Didž. | Maž. | Pask. sesijos | Vnt. | EUR, mln | |
| 2021 m. I ketvirtis | 0,441 | 0,444 | 0,452 | 0,426 | 0,440 | 1 674 332 | 0,738 |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
AUGA group, AB akcijų apyvarta, akcijos kainos ir Baltijos šalių akcijų lyginamojo indekso pokytis nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2021 m. kovo 31 d.

Šaltinis: NASDAQ Vilnius vertybinių popierių birža
1.7. Informacija apie nefinansinę atskaitomybę
Bendrovė nerengia tarpinės nefinansinės atskaitomybės. Bendrovės 2020 m. Tvarumo ataskaita yra pateikiama Bendrovės konsoliduotame metiniame pranešime už 2020 m. gruodžio 31 d. pasibaigusius metus.
1.8. Svarbūs įvykiai, įvykę po ataskaitinių finansinių metų pabaigos
Svarbūs įvykiai, įvykę po ataskaitinių finansinių metų pabaigos, aprašyti Bendrovės konsoliduotosiose finansinėse ataskaitose už periodą, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. Daugiau informacijos 14 pastaboje.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
II. VADOVYBĖS KOMENTARAS
2.1. Bendri rezultatai
AUGA group, AB ir jos dukterinių įmonių finansiniai rezultatai gerėjo, pajamos ir pelningumas augo.
Grupės pardavimo pajamos per pirmą 2021 m. ketvirtį siekė 19,48 mln. Eur ir buvo 14 proc. didesnės, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais, kai pardavimo pajamos buvo 17,04 mln. Eur.
Per pirmus tris 2021 m. mėnesius, bendrasis Grupės pelnas pasiekė 4,51 mln. Eur, žymėdamas 21 proc. augimą, lyginant su praėjusiais metais (3,74 mln. Eur). Ataskaitiniu laikotarpiu Grupė uždirbo 0,67 mln. Eur, kai tuo pačiu metu pernai grynasis pelnas buvo 0,18 mln. Eur.
2021 m. Grupės EBITDA siekė 5,74 mln. Eur ir buvo 16 proc. didesnė nei ankstesniais metais, kai šis rodiklis siekė 4,95 mln. Eur.
| Pagrindiniai finansiniai rezultatai, mln. EUR | 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. |
|---|---|---|---|
| Pajamos | 19,48 | 17,04 | 14,89 |
| Bendrasis pelnas (nuostolis) | 4,51 | 3,74 | 2,95 |
| Bendrojo pelno marža | 23% | 22% | 20% |
| Grynasis pelnas (nuostolis) | 0,67 | 0,18 | 0,17 |
| Grynojo pelno marža | 3% | 1% | 1% |
| EBITDA | 5,74 | 4,95 | 4,58 |
| EBITDA marža | 29% | 29% | 31% |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| +14% | +14% | ||
| +21% | +27% | ||
| +6% | +11% | ||
| +280% | +6% | ||
| +232% | -10% | ||
| +16% | +8% | ||
| +1% | -6% |
2.2. Augalininkystės segmento apžvalga
Augalininkystės segmento bendrąjį pelną sudaro derliaus tikroji vertė, šio ir praėjusio sezono grūdų pardavimų rezultatas ir augalininkystės subsidijos.
2020/2021 m. derlius
2020/2021 m. sezonu bendras Grupės dirbamos žemės plotas sudaro 39,2 tūkst. ha ir yra šiek tiek mažesnis nei 2019/2020 m. sezonu. 2020/2021 m. sezonu apsėta 31,7 tūkst. ha (30,6 tūkst. ha buvo apsėta 2019/2020 m. sezonu) iš kurių 10,0 tūkst. ha sudaro kviečiai, 7,9 tūkst. ha ankštinės kultūros ir 13,8 tūkst. ha kitos kultūros. Didžioji dalis – 9,6 tūkst. ha iš 10,0 tūkst ha – kviečių sudaro žieminiai kviečiai, panašiai kaip ir 2019/2020 m. sezonu, kadangi žieminės kultūros turi didesnį derlingumo potencialą lyginant su vasarinėmis alternatyvomis. Pašarinės kultūros sudaro 6,7 tūkst. ha 2020/2021 m. sezonu, palyginus su 8,2 tūkst. ha 2019/2020 m. sezonu.

Kiekvieno einamųjų metų ketvirčio pabaigoje Grupė įsivertina pasėlių tikrąją vertę kultūroms, kurių derlius dar nenuimtas. 2021 m. kovo 31 d. Grupė įvertino pasėlių tikrąją vertę, formulė ir prielaidos naudotos skaičiuojant yra pateiktos žemiau:
Pasėlių tikroji vertė = Patirtos sąnaudos + (Dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamas vidutinis derlingumas tonomis per ha * prognozuojama grijdų tonos kaina – dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamos sąnaudos per ha) * T * (1 -x), kur:
- Patirtos sąnaudos yra faktiškai patirtos sąnaudos konkrečiai kultūrai 2020/2021 m. sezone.
- Dirbamos žemės plotas ha yra konkrečia kultūra apsėtas ir planuojamas nukulti plotas hektarais.
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
- Prognozuojamas derlingumas tonomis per hektarą yra planuojamas kultūros derlingumas, remiantis praėjusio sezono derlingumų informacija.
- Prognozuojama grūdų tonos kaina. Tikrosios vertės skaičiavimui naudotos 2020/2021 m. sezono derliaus kontraktų kainos. Jei tam tikroms kultūroms kontraktai dar nėra sudaryti, naudojamos praėjusių metų vidutinės kontraktų kainos, įvertinus rinkos pokyčius.
- Prognozuojamos sąnaudos per ha. Periodo pabaigoje sukaupti faktiniai kaštai, koreguoti istoriniu 2019 - 2020 m. vidutinių sąnaudų lygiu. Prognozuojama, jog sąnaudos 2020/2021 m. sezonu išliks panašios į praėjusių sezonų sąnaudas.
- T yra laiko tarpas, praėjęs nuo kultūros pasėjimo iki planuojamos derliaus nuėmimo datos. Vidutinė T reikšmė 2021 m. kovo 31 d. buvo lygi 66 proc., priklausomai nuo vertinamos kultūros.
- X yra papildomas koregavimo koeficientas galimiems nenumatytiems neigiamiems veiksniams derliui. 20 proc. buvo naudota tikrosios vertės skaičiavimams 2021 m. kovo 31 d.
Aukščiau pateikta formułė, naudojama pasėlių tikrosios vertės skaičiavimui bus naudojama ir ateinančiais ketvirčiais skaičiuojant žieminių ir vasarinių kultūrų tikrąją vertę iki derliaus nuėmimo dienos. Prielaidos, naudojamos pasėlių tikrosios vertės skaičiavimui bus peržiūrimos kiekvieną ketvirtį ir koreguojamos pagal naujausius turimus duomenis.
Vertinant pašarinių kultūrų derlių, svarbu atkreipti dėmesį, jog pašarinių kultūrų tikroji vertė derliaus nuėmimo metu yra nustatoma remiantis bendrosiomis pašarinių kultūrų derliaus sąnaudomis. Kitaip sakant, bendrosios pašarinių kultūrų derliaus sąnaudos yra naudojamos kaip matas pašarinių kultūrų derliaus tikrosios vertės skaičiavimui, nes šių kultūrų atveju nėra aktyvios prekybos rinkos ir nėra galimybių patikimai nustatyti pašarinių kultūrų tikrąją rinkos kainą. Dėl tokio vertinimo metodo pašarinių kultūrų tikrosios vertės pokyčio rezultatas yra lygus nuliui.
Kadangi oro sąlygos 2020 m. rudenį buvo palankios rudeniniams žemės paruošimo darbams 2020/2021 m. sezonui, žieminių kultūrų sėja ir žemės parengimo darbai buvo baigti laiku. 2020 m. Grupė pasėjo apie 15,99 tūkst. ha kultūrų – kviečių, rugių, rapso ir sėklinio dobilo – kurių derlius bus nuimamas 2021 m. Palyginimui, 2019/2020 m. sezonu buvo pasėta 14,5 tūkst. ha žieminių grūdinių kultūrų.
2021 m. kovo 31 d. vasarinių kultūrų sėja dar nebuvo baigta, todėl dėl nepakankamos biologinės transformacijos faktiškai šioms kultūroms patirti kaštai buvo naudojami kaip tikrosios vertės įvertis.
Dėl padidėjusio žieminių kultūrų ploto ir augančių rinkos kainų, Grupės biologinio turto vertė yra didesnė, palyginus su 2020 m. Iš viso 2021 m. kovo 31 d. Grupė apskaičiavo 3,61 mln. Eur pelno dėl biologinio turto (žieminių kultūrų ir sėklinių dobilų) pripažinimo tikrąja verte. Svarbu pastebėti, jog 2020 m. gruodžio 31 d. Grupė jau pripažino 2,02 mln. Eur pelno dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte. Taigi, į 2021 m. pirmojo ketvirčio rezultatą Grupė įtraukė 1,59 mln. pelno dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte.
| Derliaus rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % |
|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte apskaitytas praėjusiamė laikotarpyje | 2,02 | 1,45 | - | +39% | n/a |
| Pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte apskaitytas ataskaitiniame laikotarpyje | 1,59 | 1,27 | 1,34 | +25% | -5% |
| Bendras pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte | 3,61 | 2,72 | 1,34 | +33% | +103% |
Augalininkystės segmento pardavimų rezultatai
Bendros pardavimų pajamos sugeneruotos iš augalininkystės segmento 2021 m. siekė 7,53 mln. Eur. Tai yra 41 proc. daugiau, lyginant su 2020 m., kai pardavimo pajamos siekė 5,36 mln. Eur.
2021 m. kovo 31 d. 99 proc. praėjusio sezono derliaus buvo kontraktuota, iš kurių 93 proc. jau buvo parduoti ir pristatyti klientams. Augalininkystės segmento pardavimai išaugo dėl padidėjusio grūdų pardavimų kiekio, kadangi Grupės užauginto derliaus kiekiai 2020 m. buvo didesni nei ankstesniame sezone.
| Augalininkystės segmento rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % |
|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 7,53 | 5,36 | 5,01 | +41% | +7% |
| Pardavimo sąnaudos | 8,00 | 5,32 | 5,01 | +50% | +6% |
| Atsargų nurašymai | 0,08 | 0,24 | 0,25 | -68% | -2% |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas | (0,54) | (0,20) | (0,25) | -172% | +20% |
Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos sąnaudos per 2021 m. pirmąjį ketvirtį buvo 8,00 mln. Eur, palyginus su 5,32 mln. Eur pernai. Pardavimo savikainos didėjimui 2021 m. įtakos turėjo patirtos vienkartinės išlaidos dėl dobilų sėklos džiovinimo ir valymo (0,42 mln. Eur). Jei šios papildomos sąnaudos būtų eliminuotos, augalininkystės segmento pardavimo pajamos augo panašiu tempu kaip ir sąnaudos. Žemės ūkio produkcijos atsargų nurašymo ir vertės sumažėjimo sąnaudų suma per 2021 m. 3 mėn. sudarė 0,08 mln. Eur, palyginus su 0,24 mln. Eur per 2020 m. tą patį laikotarpį. Papildomi kaštai dėl dobilų
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
sėklos džiovinimo ir valymo prisidėjo prie žemės ūkio produkcijos pardavimo nuostolio, kuris per 2021 m. pirmą ketvirtį buvo 0,54 mln. Eur. Tuo tarpu per 2020 m. atitinkamą laikotarpį patirta 0,20 mln. Eur nuostolio. Jei papildomi kaštai, susiję su dobilais būtų eliminuoti, Grupės žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas 2021 m. pagerejo 0,07 mln. Eur, palyginus su praėjusiu laikotarpiu.
Subsidijos žemės ūkiui ir bendrasis pelnas augalininkystės segmente
Bendra subsidijų žemės ūkiui, tenkančių augalininkystės segmentui, suma, sukaupta per 3 mėnesius 2021 m., sudaro 2,38 mln. Eur, palyginus su 1,89 mln. Eur atitinkamu laikotarpiu 2020 m. Sukaupta subsidijų suma yra apskaičiuota pagal šiuo metu galiojančius ir pasiekiamus subsidijavimo programų reikalavimus. 2021 m. Grupė turi teisę gauti daugiau ekologinių išmokų, kadangi pasikeitus finansavimo periodui gali gauti išmokas už visus turimus ekologinius plotus, kai anksčiau gavo tik už dalį deklaruotų plotų.
Augalininkystės segmento bendrasis pelnas, apimantis žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatą, biologinio turto tikrosios vertės pokyčius bei žemės ūkio subsidijas, 2021 m. siekė 3,43 mln. Eur. Tai yra 16 proc. daugiau nei 2020 m., kai bendrasis pelnas siekė 2,96 mln. Eur. Pelnas dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte 2021 m. padidėjo 25 proc., palyginus su praėjusiais metais.
| Augalininkystės segmento bendrasis pelnas, mln. Eur | 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019,% |
|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas (nuostolis), dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte pripažintas ataskaitiniame laikotarpyje | 1,59 | 1,27 | 1,34 | +25% | -5% |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas | (0,54) | (0,20) | (0,25) | -172% | +20% |
| Subsidijos | 2,38 | 1,89 | 1,76 | +26% | +8% |
| Bendrasis pelnas | 3,43 | 2,96 | 2,85 | +16% | +4% |
2.3. Pienininkystės segmento apžvalga
Pienininkystės segmento rezultatai 2021 m. pirmą ketvirtį buvo prastesni nei tikėtasi, kadangi pakeitus pašarų struktūrą rezultatas neatitiko užsibrėžtų tikslų. Nepaisant to, Grupė ir toliau planuoja tęsti efektyvumo darbotvarkę bei siekti geresnių pienininkystės segmento rezultatų. Kaip ir planuota, Grupė didina pieninių karvių bandą ir planuoja pasiekti 3,6 tūkst. vnt. per 2021 m.
Bendros pardavimų pajamos iš pienininkystės segmento 2021 m. siekė 3,28 mln. Eur ir buvo 6 proc. mažesnės, lyginant su 2020 m. bendromis pardavimo pajamomis (3,49 mln. Eur). Pardavimo pajamų mažėjimą nulėmė mažesnis pardavimo kiekis dėl sumažėjusių pieno primilžių. Bendras parduoto pieno kiekis sumažėjo 5 proc. - nuo 6,55 tūkst. tonų (arba 21,77 kg per karvę per dieną) per 2020 m. 3 mėnesius iki 6,19 tūkst. tonų (arba 21,39 kg per karvę per dieną) per atitinkamą laikotarpį 2021 m.
Vidutinė Grupės parduoto ekologinio pieno kaina per 2021 m. 3 mėnesius išliko panaši į 2020 m. kainą ir siekė 407 Eur už toną. Vidutinė pieno kaina per 2021 m. 3 mėnesius siekė 406 Eur už toną ir buvo 2,2 proc. didesnė, lyginant su atitinkamu laikotarpiu pernai, kai vidutinė pieno kaina siekė 397 Eur už toną. Vidutinė pieno pardavimo kaina padidėjo dėl didesnės ekologinio pieno pardavimų dalies.
Ekologinės produkcijos kainomis parduoto pieno dalis per 2021 m. 3 mėnesius sudarė 98 proc., tuo tarpu per 2020 m. 3 mėnesius ekologinio pieno dalis sudarė 86 proc. Kaip galima matyti iš grafikų, pateikto žemiau, ekologinės produkcijos kainomis parduoto pieno dalis stabiliai auga nuo 2019 m. pradžios, nepastebima ženklių ekologinėmis kainomis parduodamo pieno dalies kritimų.

Pieno pardavimo savikaina per 2021 m. 3 mėnesius buvo 3,26 mln. Eur, palyginus su 3,19 mln. Eur atitinkamu laikotarpiu pernai (2 proc. padidėjimas). Pieno savikaina padidėjo dėl pokyčių pašarų struktūroje.
Biologinio turto (galvijų bandos) tikrosios vertės pokyčio dėl galvijų pardavimo mėnai nuostolis per 2021 m. 3 mėnesius sudarė 0,55 mln. Eur. Palyginimui 2020 m. atitinkamu laikotarpiu patirtas 0,70 mln. Eur nuostolis. Vienas iš Grupės tikslų yra didinti pieno primilžius, kas leistų padidinti produkcijos gamybos kiekius ir sumažinti pieno savikainą. Dėl to Grupė atnaujina gyvulių bandą ir vyresnius gyvulius keičia jaunais. Senų gyvulių nurašymo sąnaudos padidina biologinio turto perkainojimo nuostolį. Gyvulių bandos keitimas prasidėjo 2020 m. ir bus tęsiamas 2021 m.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Nepaisant sumažėjusių pieno primilžių ir padidėjusių pieno gamybos sąnaudų, segmento rezultatas, palyginus su praėjusiais metais pagerėjo. Mažesnis nuostolis iš biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo ir padidėjusios ekologinės subsidijos visiems turimiems ekologiniams plotams turėjo teigiamos įtakos pienininkystės segmento rezultatams – segmento bendrasis pelnas 2021 m. siekė 0,21 mln. Eur, palyginus su 0,09 mln. Eur bendruoju pelnu 2020 m. pirmajame ketvirtyje.
| 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | |
|---|---|---|---|---|---|
| Parduotas produkcijos kiekis, tonos | 6 565 | 6 963 | 6 413 | -5% | +5% |
| Pieno pardavimai, tonos | 6 189 | 6 549 | 6 219 | -5% | +5% |
| Pieno produktai, tonos | 190 | 233 | 29 | -19% | +698% |
| Galvijų pardavimai, tonos | 186 | 181 | 194 | +3% | -7% |
| Pienininkystės segmento pajamos, mln. Eur | 3,28 | 3,49 | 2,74 | -6% | +28% |
| Pieno pardavimai, mln. Eur | 2,51 | 2,60 | 2,41 | -3% | +8% |
| Pieno produktai, mln. Eur | 0,58 | 0,72 | 0,12 | -19% | +484% |
| Galvijų pardavimai, mln. Eur | 0,19 | 0,18 | 0,21 | +9% | -14% |
| Pienininkystės segmento sąnaudos, mln. Eur | 3,26 | 3,19 | 2,76 | +2% | +16% |
| Pieno sąnaudos, mln. Eur | 2,51 | 2,31 | 2,44 | +8% | -5% |
| Pieno produktai, mln. Eur | 0,56 | 0,70 | 0,12 | -21% | +499% |
| Galvijų sąnaudos, mln. Eur | 0,19 | 0,18 | 0,21 | +9% | -14% |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimas, mln. Eur | (0,55) | (0,70) | (0,76) | +22% | +8% |
| Subsidijos, mln. Eur | 0,73 | 0,50 | 0,56 | +48% | -11% |
| Bendrasis pelnas, mln. EUR | 0,21 | 0,09 | (0,23) | 126% | n/a |
2.4. Grybininkystės segmento apžvalga
Pasaulinė pandemija paveikė grybininkystės segmentą. Tačiau nepaisant to, jog 2021 m. pirmo ketvirčio rezultatai atsilieka nuo 2020 m. pirmo ketvirčio rezultatų, Grupės vadovybė teigiamai vertina 2021 m. rezultatus, kadangi segmentui vis dar turi įtakos pandemijos sukelti svyravimai ir pokyčiai rinkoje, o 2020 m. pirmo ketvirčio rezultatuose pandemijos įtaka dar nebuvo matoma. Grupės dėmesys didesnės pridėtinės vertės produktams padėjo padidinti segmento pelningumą, palyginus su paskutiniais ketvirčiais 2020 m.
Segmento pardavimai per 2021 m. pirmą ketvirtį išliko panašiame lygyje kaip ir 2020 m. ir, atitinkamai, siekė 7,26 mln. Eur ir 7,28 mln. Eur. Grybų pardavimo pajamos padidėjo 0,42 mln. Eur, o komposto pardavimo pajamos sumažėjo 0,44 mln. Eur.
Per 2021 m. 3 mėnesius parduotų ekologiškų grybų dalis sumažėjo ir siekė 6,3 proc. visų parduotų grybų kiekio, kai 2020 m. tuo pačiu laikotarpiu parduotų ekologiškų grybų dalis siekė 7,9 proc.
Per 2021 m. 3 mėnesius vidutinė neekologiškų ir ekologiškų grybų kaina padidėjo apie 10 proc. Vidutinė 1 tonos grybų kaina per 2021 m. 3 mėnesius siekė 2 246 Eur/tona (per 2020 m. 3 mėnesius vidutinė kaina buvo 2 043 Eur/tona). Vidutinė grybų kaina 2021 m. padidėjo dėl didesnių pakuotų grybų pardavimų.
Grybų komposto pardavimo pajamos 2021 m. sumažėjo 78 proc., palyginus su praėjusiais metais, dėl pandemijos sukeltų ribojimų ir nutrūkusių pardavimų į Rusiją.
Grybininkystės segmento bendrosios pardavimo sąnaudos per 2021 m. 3 mėnesius buvo 6,76 mln. Eur – 0,1 mln. Eur didesnės, lyginant su atitinkamu laikotarpiu 2020 m., kai jos sudarė 6,66 mln. Eur. Vidutinės grybų pardavimo bendrosios sąnaudos, tenkančios 1 tonai parduotų grybų, padidėjo nuo 1 876 Eur/tona iki 2 103 Eur/tona. Grybų savikaina išaugo dėl padidėjusių pakaivimo išlaidų, kadangi padidėjo pakuotų grybų pardavimų dalis.
Pagal Grupės duomenis, bendrasis šio segmento pelnas per 2021 m. siekė 0,50 mln. Eur ir buvo 20 proc. mažesnis nei tuo pačiu periodu pernai – 2020 m. grybininkystės segmento bendrasis pelnas buvo 0,62 mln. Eur. Bendrojo pelno mažėjimą lėmė nepastovi rinką ir svyravimai, sukelti pasaulinės pandemijos. Taip pat, svarbu pastebėti, jog 2020 m. pirmojo ketvirčio rezultatai buvo reikšmingai geresni nei kitais 2020 m. ketvirčiais, kadangi pasaulinė pandemija prasidėjo 2020 m. kovo mėn.
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. | |
|---|---|---|---|
| Parduotas kiekis, tonos | 3 177 | 3 288 | 2 877 |
| Vidutinė grybų pardavimo kaina, EUR/t | 2 246 | 2 043 | 2 075 |
| Grybų segmento pardavimo pajamos, mln. EUR | 7,26 | 7,28 | 6,64 |
| Grybų pardavimo pajamos, mln. EUR | 7,14 | 6,72 | 5,97 |
| Grybų komposto pardavimo pajamos, mln. EUR | 0,12 | 0,56 | 0,67 |
| Grybų segmento pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 6,76 | 6,66 | 6,35 |
| Grybų pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 6,68 | 6,17 | 5,72 |
| Grybų komposto pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 0,08 | 0,49 | 0,63 |
| Bendrasis pelnas, mln. EUR | 0,50 | 0,62 | 0,29 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019,% | ||
| --- | --- | ||
| -3% | +14% | ||
| +10% | -2% | ||
| 0% | +10% | ||
| +6% | +13% | ||
| -78% | -15% | ||
| +2% | +5% | ||
| +8% | +8% | ||
| -83% | -22% | ||
| -20% | +118% |
2.5. Galutiniam vartojimui skirtų produktų pakuotėse (FMCG) segmento apžvalga
Segmentas Grupei yra strategiškai svarbus ir jis toliau demonstruoja ryškų augimą. Bendri segmento pardavimai per pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 1,42 mln. Eur. Tuo pačiu laikotarpiu pernai segmento pardavimai buvo 0,91 mln. Eur.
Produktų savikaina per 2021 m. siekė 1,04 mln. Eur, palyginus su 0,85 mln. Eur savikaina tuo pačiu laikotarpiu 2020 m.
Didėjančios veiklos apimtys turėjo teigiamos įtakos segmento pelningumui. Per pirmus tris 2021 m. mėnesius segmento bendrasis pelnas šoktelėjo iki 0,38 mln. Eur, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai jis siekė 0,06 mln. Eur.
| FMCG segmento rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 3 mėn. | 2020 m. 3 mėn. | 2019 m. 3 mėn. |
|---|---|---|---|
| Pajamos | 1,42 | 0,91 | 0,51 |
| Sąnaudos | 1,04 | 0,85 | 0,47 |
| Bendrasis pelnas | 0,38 | 0,06 | 0,04 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019,% | ||
| --- | --- | ||
| +56% | +79% | ||
| +23% | +82% | ||
| +545% | +36% |
Per 3 mėnesius 2021 m. Grupė galutiniam vartotojui skirtus produktus eksportavo į 28 šalis. Tuo pačiu metu praėjusiais metais Grupė savo produkciją eksportavo į 20 šalių. Dėl reikšmingai išaugusių eksporto apimčių į užsienio šalis, pardavimų Lietuvoje dalis sumažėjo. Labiausiai augo pardavimai į JAV ir Japoniją – 2021 m. sudarė 30 proc. visų pardavimų, palyginus su 5 proc. praėjusiais metais.
Konservuoti produktai, ypač vartojimui paruoštos ekologiškos sriubos, ir toliau išlieka pagrindiniais šio segmento produktais.
2021 m. pajamų struktūra iš galutiniam vartojimui skirtos produkcijos pardavimo pagal produkto tipą pateikta žemiau esančiame grafike.
Pajamų struktūra iš galutiniam vartojimui skirtos produkcijos pardavimo proc.

- Konservuoti pievagrybiai, daržovės ir sriubos
- Supakuotos daržovės
- Pienas ir pieno kokteiliai
- Kiaušiniai
- Kiti produktai, parengti vartojimui
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
2.6. Veiklos sąnaudos
AUGA group, AB veiklos sąnaudos per 2021 m. siekė 2,53 mln. Eur, lyginant su 2,25 mln. Eur praėjusiais metais. Šis augimas susijęs su padidėjusiomis darbo užmokesčio, bendrosiomis administracinėmis ir pardavimų sąnaudomis. Be to, veiklos sąnaudos padidėjo, dar ir dėl to, kad į 2021 m. veiklos sąnaudas įtrauktos ir Grybai LT, KB veiklos sąnaudos, o 2020 m. pirmajame ketvirtyje šios bendrovės rezultatai dar nebuvo įtraukti į konsoliduotas finansines ataskaitas.
2.7. COVID-19 pandemijos poveikis
Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos poveikį verslo aplinkai, Grupė ėmėsi priemonių, kad įvertintų reikšmingiausias su koronavirusu susijusias rizikas visuose pagrindiniuose Bendrovės verslo segmentuose: grūdų auginimo, pienininkystės, grybų auginimo ir galutiniams vartotojams skirtų produktų.
Šiuo metu visos AUGA group, AB įmonės veikia sezonui būdingu pajėgumu. Siekiant užtikrinti Bendrovės darbuotojų saugą ir tęsti kasdienę veiklą, buvo imtasi papildomų priemonių. Biurų darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, o veikla žemės ūkio ir gamybiniuose padaliniuose buvo pertvarkyta taip, kad būtų sumažinta nereikalingų kontaktų ir užkirstas kelias galimam viruso plitimui.
Rinkos lygmeniu, žemės ūkio produkcyjos įmonės tokios krizės sąlygomis išsiskiria kaip mažiausiai paveikiamos, atsižvelgiant į jų produkcyjos pobūdį ir didėjantį namų ūkių vartojimą. Nepaisant to, Bendrovės vadovybė atsižvelgia į visas galimas grėsmes pagrindinėms Grupės verslo sritims ir stengiasi sušvelninti jų padarinius.
Grūdų auginimas
Bendrovės vadovybė nemato jokių reikšmingų pokyčių grūdų rinkoje, juo labiau, kad visi įsipareigojimai pagal galiojančius susitarimus yra vykdomi. Nepaisant to, Grupė gali susidurti su darbo jėgos trūkumu, jei dramatiškai išaugs užsikrėtusių ar karantine esančių žmonių skaičius. Grupė yra pasirengusi sumažinti šią riziką pasinaudodama laikinojo įdarbinimo, kurio pasiūla auga, galimybėmis.
Pienininkystė
Pieno gamyba vykdoma įprastu pajėgumu ir nėra jokių problemų dėl produkcyjos paklausos. Pienas tiekiamas vietinei rinkai (Baltijos šalims ir Lenkijai) ir daugiausia naudojamas šviežiems produktams gaminti. Šiuo metu vadovybė nemato ir neprognozuoja paklausos sumažėjimo šiame segmente. Tačiau išlieka darbo jėgos trūkumo rizika, kurią Grupė yra pasirengusi suvaldyti, pasinaudojant laikinojo įdarbinimo galimybe.
Grybų auginimas
Šiame segmente didžiausia grėsmė yra susijusi su dideliu darbo jėgos poreikiu grybų auginimui. Dėl šios priežasties Bendrovė įgyvendina įvairias priemones darbuotojų saugai užtikrinti ir kontaktams tarp jų sumažinti. Pandemijai nesibaigiant, išlieka didelė rizika dėl darbo jėgos trūkumo, jei dramatiškai padidės užsikrėtusių ar karantine esančių žmonių skaičius. Nepaisant to, vadovybė yra pasirengusi spręsti šį klausimą laikinojo įdarbinimo priemonėmis.
Pandemija neigiamai paveikė grybų auginimo segmentą šiais aspektais:
- Sumažėjo šviežių grybų pardavimai didmenininkams, kurie dirba su „HoReCa“ sektoriumi.
- Sumažėjo grybų komposto pardavimai į Rusiją.
- Dėl svyravimų rinkoje buvo sunkiau parduoti šviežius grybus už geriausią kainą
Grupė ėmėsi veiksmų, siekiant išplėsti prekybos rinkas bei pritaikyti naujas iniciatyvas, siekiant efektyvinti segmento veiklą ir sumažinti kaštus.
Vartojimui paruošti produktai pakuotėse
Vadovybė pastebi augančią supakuotų ilgai galiojančių produktų (pieno produktų, sriubų ir kt.) paklausą visose rinkose. Kalbant apie rizikas šiame segmente, jos daugiausia susijusios su galimais žaliavų, kurių Grupė pati neaugina, tiekimo grandinės trikdžiais.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
III. FINANSINĖS ATASKAITOS
Konsoliduotas balansas
| TURTAS | Pastabos | 2021 m. kovo 31 d. neaudituota | 2020 m. gruodžio 31 d. audituota |
|---|---|---|---|
| Ilgalaikis turtas | |||
| Nekilnojamasis turtas, įranga ir įrengimai | 4 | 97 426 | 97 009 |
| Turto naudojimosi teisės | 4 | 34 022 | 35 543 |
| Nematerialusis turtas | 3 473 | 3 477 | |
| Ilgalaikės gautinos sumos amortizuota savikaina | 7 | 446 | 446 |
| Investicijos, apskaitomos nuosavybės metodu | 57 | 57 | |
| Finansinis turtas tikrąja verte per pelną (nuostolius) | - | - | |
| Atidėtojo pelno mokesčio turtas | 1 359 | 1 359 | |
| Biologinis turtas | 5 | 10 092 | 9 699 |
| Ilgalaikio turto iš viso | 146 875 | 147 590 | |
| Trumpalaikis turtas | |||
| Biologinis turtas | 5 | 23 321 | 17 052 |
| Atsargos | 6 | 23 404 | 30 435 |
| Prekybos gautinos sumos, išankstiniai apmokėjimai ir kitos gautinos sumos | 7 | 19 903 | 16 084 |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai | 2 582 | 2 541 | |
| Trumpalaikio turto iš viso | 69 210 | 66 112 | |
| TURTO IŠ VISO | 216 085 | 213 702 | |
| NUOSAVYBĖ IR ĮSIPAREIGOJIMAI | |||
| Kapitalas ir rezervai | |||
| Istatinis kapitalas | 2 | 65 951 | 65 951 |
| Akcijų priedai | 6 707 | 6 707 | |
| Perkainojimo rezervas | 9 213 | 9 213 | |
| Privalomasis rezervas | 1 834 | 1 834 | |
| Rezervas, skirtas suteikti akcijas darbuotojams | 2 509 | 2 509 | |
| Nepaskirstytasis pelnas | 7 014 | 6 237 | |
| Nuosavas kapitalas, tenkantis Bendrovės akcininkams | 93 228 | 92 450 | |
| Nekontroliuojanti dalis | 355 | 366 | |
| Nuosavo kapitalo iš viso | 93 583 | 92 816 | |
| Ilgalaikiai įsipareigojimai | |||
| Paskolos | 8 | 46 475 | 40 494 |
| Nuomos įsipareigojimai | 9 | 33 880 | 33 682 |
| Atidėtosios dotacijų pajamos | 3 347 | 3 248 | |
| Atidėtojo pelno mokesčio įsipareigojimai | 1 483 | 1 483 | |
| Ilgalaikių įsipareigojimų iš viso | 85 185 | 78 907 | |
| Trumpalaikiai įsipareigojimai | |||
| Ilgalaikių paskolų einamųjų metų dalis | 8 | 2 662 | 3 409 |
| Ilgalaikių Nuomos įsipareigojimų einamųjų metų dalis | 9 | 5 891 | 7 556 |
| Trumpalaikės paskolos | 8 | 6 850 | 9 400 |
| Prekybos mokėtinos sumos | 16 322 | 16 335 | |
| Kitos mokėtinos sumos | 5 593 | 5 279 | |
| Trumpalaikių įsipareigojimų iš viso | 37 317 | 41 979 | |
| Įsipareigojimų iš viso | 122 502 | 120 886 | |
| NUOSAVYBĖS IR ĮSIPAREIGOJIMŲ IŠ VISO | 216 085 | 213 702 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Konsoliduota pelno (nuostolių) ataskaita
| Pastabos | 3 mėnesiai, pasibaigę kovo 31 d. | ||
|---|---|---|---|
| 2021 | |||
| neaudituota | 2020 | ||
| neaudituota | |||
| Pardavimai | 10 | 19 483 | 17 038 |
| Pardavimų savikaina | 10 | (16 019) | (13 874) |
| Pelnas (nuostoliai), susidarantys pirmą kartą pripažįstant biologinį turtą tikrąja verte ir pasikeitus biologinio turto tikrajai vertei | 5, 10 | 1 043 | 571 |
| BENDRAS PELNAS | 4 507 | 3 735 | |
| Veiklos sąnaudos | 11 | (2 526) | (2 246) |
| Kitos veiklos pajamos | 12 | 121 | 126 |
| VEIKLOS PELNAS | 2 102 | 1 615 | |
| Finansinės veiklos sąnaudos | 13 | (1 435) | (1 439) |
| Asocijuotų įmonių grynojo pelno (nuostolio) dalis, apskaityta naudojant nuosavybės metodą | - | - | |
| (PELNAS) NUOSTOLIAI PRIEŠ PELNO MOKESTĮ | 668 | 176 | |
| Pelno mokestis | - | - | |
| GRYNASIS (PELNAS) NUOSTOLIAI | 668 | 176 | |
| PRISKIRTINA: | |||
| Bendrovės savininkams | 679 | 189 | |
| Mažumos akcijų savininkams | (11) | (13) | |
| 668 | 176 | ||
| KITŲ BENDRŲJŲ PAJAMŲ ATASKAITA | |||
| GRYNASIS (PELNAS) NUOSTOLIAI UŽ LAIKOTARPĮ | 668 | 176 | |
| BENDRŲJŲ (PAJAMŲ) NUOSTOLIŲ UŽ METUS IŠ VISO | 668 | 176 | |
| PRISKIRTINA: | |||
| Bendrovės akcininkams | 679 | 189 | |
| Mažumos akcijų savininkams | (11) | (13) | |
| 668 | 176 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
80
Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita
| Jstatinis kapitalas | Akcijų priedai | Perkaino-jimo rezervas | Valiutų kursų pokytis | Rezervas suteikti darbuo-tojams akcijas | Privalo-masis rezervas | Nepaskirs-tytas pelnas | Nuosavybė, tenkanti Bendrovės akcininkams | Nekontro-liuojanti dalis | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutis | ||||||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | ||||||||||
| (audituota) | 65 951 | 6 707 | 8 488 | - | 1 624 | 1 834 | 5 102 | 89 706 | 369 | 90 075 |
| Bendrosios pajamos | ||||||||||
| Grynasis pelnas (nuostoliai) už metus | - | - | - | - | - | - | 1 772 | 1 772 | 20 | 1 792 |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | - | - | - | - | - | - | 247 | 247 | - | 247 |
| Kitos bendrosios pajamos | ||||||||||
| Žemės perkainojimas, atskaičius mokesčius | - | - | 725 | - | - | - | - | 725 | - | 725 |
| Bendrųjų pajamų iš viso | - | - | 725 | - | - | - | 2 019 | 2 744 | 20 | 2 764 |
| Sandoriai su akcininkais | ||||||||||
| Perkėlimas į privalomąjį rezervą | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rezervo suteikti darbuo-tojams akcijas didinimas | - | - | - | - | 885 | - | (885) | - | - | - |
| Dividendai, suteikti mažumos akcininkams | - | - | - | - | - | - | - | - | (23) | (23) |
| Sandorių su akcininkais iš viso | ||||||||||
| Likutis | ||||||||||
| 2020 m. gruodžio 31 d. | ||||||||||
| (audituota) | - | - | - | - | 885 | - | (885) | - | (23) | (23) |
| 65 951 | 6 707 | 9 213 | - | 2 509 | 1 834 | 6 237 | 92 450 | 366 | 92 816 | |
| Bendrosios pajamos | ||||||||||
| Grynasis pelnas (nuostoliai) už metus | - | - | - | - | - | - | 679 | 679 | (11) | 668 |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | - | - | - | - | - | - | 98 | 98 | - | 98 |
| Kitos bendrosios pajamos | ||||||||||
| Žemės perkainojimas, atskaičius mokesčius | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bendrųjų pajamų iš viso | - | - | - | - | - | - | 777 | 777 | (11) | 766 |
| Sandoriai su akcininkais | ||||||||||
| Privalomojo rezervo didinimas | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rezervo suteikti darbuo-tojams akcijas didinimas | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dividendai, suteikti mažumos akcininkams | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sandorių su akcininkais iš viso | ||||||||||
| Likutis | ||||||||||
| 2021 m. kovo 31 d. | ||||||||||
| (neaudituota) | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| 65 951 | 6 707 | 9 213 | - | 2 509 | 1 834 | 7 014 | 93 228 | 355 | 93 583 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Konsoliduota pinigų srautų ataskaita
| Pastabos | 3 mėnesiai, pasibaigę kovo 31 d. | ||
|---|---|---|---|
| 2021 m. neaudituota | 2020 m. neaudituota | ||
| Pagrindinės veiklos pinigų srautai | 668 | 176 | |
| Grynasis pelnas prieš apmokestinimą ir mažumos dalį | |||
| Nepiniginių sąnaudos (IMT) | 4 | 1 820 | 1 829 |
| Nusidėvėjimo sąnaudos (16 TFAS) | 4 | 1 522 | 1 444 |
| Amortizacijos sąnaudos | 3 | 4 | |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos, pripažintos pelno (nuostolių) ataskaitoje | 11 | 98 | 62 |
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų nurašymai ir vertės sumažėjimas | - | - | |
| (Pelnas) nuostoliai dėl ilgalaikio turto pardavimo | 12 | (12) | (12) |
| (Pelnas) nuostoliai dėl investicinio turto pardavimo | - | - | |
| Atidėjiniai galimiems gautinų sumų nuostoliams | - | - | |
| Atsargų nurašymas | 5,6 | 303 | 223 |
| Finansinės sąnaudos | 13 | 901 | 790 |
| Finansinės sąnaudos (16 TFAS) | 13 | 528 | 564 |
| Pelnas (nuostoliai) dėl biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo | 5 | (1 043) | (571) |
| Su turtu susijusios dotacijos, pripažintos pajamomis | (96) | (132) | |
| Apyvartinio kapitalo pasikeitimas | |||
| Biologinio turto sumažėjimas (padidėjimas) | (6 544) | (6 530) | |
| Gautinų sumų ir išankstinių apmokėjimų sumažėjimas (padidėjimas) | (3 833) | (4 346) | |
| Atsargų sumažėjimas (padidėjimas) | 6 728 | 4 354 | |
| Prekybos mokėtinų sumų ir kitų mokėtinų sumų padidėjimas (sumažėjimas) | (771) | 392 | |
| Pinigų srautai iš įprastinės veiklos | 272 | (1 754) | |
| Sumokėtos palūkanos, netto | (527) | (416) | |
| Grynieji pagrindinės veiklos pinigų srautai | (255) | (2 170) | |
| Investicinės veiklos pinigų srautai | |||
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų pirkimas | 4 | (1 674) | (953) |
| Investicijų pirkimas | - | - | |
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų pardavimo įplaukos | 34 | 12 | |
| Investicijų pardavimų įplaukos | - | - | |
| Dotacijos, susijusios su investicijomis | 195 | - | |
| Kitos grąžintos paskolos | - | - | |
| Kitos suteiktos paskolos | 15 | - | |
| Grynieji investicinės veiklos pinigų srautai | (1 430) | (941) | |
| Finansinės veiklos pinigų srautai | |||
| Obligacijos | - | - | |
| Finansinėms institucijoms grąžintos paskolos | (3 460) | (920) | |
| Gautos paskolos iš finansinių institucijų | 6 087 | 4 600 | |
| Kitos gautos (sumokėtos) paskolos | - | (2 814) | |
| Finansinio lizingo mokėjimai | (901) | (587) | |
| Grynieji finansinės veiklos pinigų srautai | 1 726 | 279 | |
| Grynasis pinigų srautų padidėjimas (sumažėjimas) | 42 | (2 381) | |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai laikotarpio pradžioje | 2 541 | 3 732 | |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai laikotarpio pabaigoje | 2 582 | 899 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
IV. AIŠKINAMASIS RAŠTAS
1. Rengimo pagrindas
Finansinė informacija už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d., paruošta pagal 34 Tarptautinį apskaitos standartą „Tarpinė finansinė atskaitomybė“ (toliau – 34 TAS). Ši tarpinė atskaitomybė turėtų būti skaitoma kartu su tarpine finansine atskaitomybe už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2020 m. kovo 31 d. ir metine finansine atskaitomybe už metus, pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d., kurios buvo paruoštos remiantis tarptautiniais finansinės atskaitomybės standartais (toliau – TFAS).
Ataskaitos pateikimo valiuta yra euras (Eur). Finansinės ataskaitos yra pateiktos tūkstančiais eurų, nebent nurodyta kitaip. Konsoliduota tarpinė Grupės finansinė informacija už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. ir 2020 m. kovo 31 d. audituota nebuvo. Finansines ataskaitas už metus, pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d. auditavo nepriklausomas auditorius UAB PriceWaterhouseCoopers.
Svarbūs apskaitiniai vertinimai ir prielaidos
Finansinių ataskaitų parengimas pagal 34 TAS reikalauja tam tikrų apskaitinių vertinimų. Jie taip pat reikalauja Bendrovės vadovybės įvertinimo taikant tam tikras Grupės apskaitos politikas. Veiklos sritys, kuriose yra būtinas Bendrovės vadovybės vertinimas arba kuriose tam tikrų vertinimų įtaka gali būti reikšminga konsoliduotoms finansinėms ataskaitoms yra aprašytos žemiau. Taikomi apskaitiniai vertinimai yra nepasikeitę nuo apskaitinių vertinimų aprašytų metinėje audituotoje finansinėje atskaitomybėje už metus pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d.
16-asis TFAS „Nuoma“
Įgyvendinusi 16-ąjį TFAS, Grupė pripažino nuomos įsipareigojimus, kurie anksčiau buvo priskirti „veiklos nuomai“ pagal 17-ojo TAS „Nuoma“ principus. Šie įsipareigojimai buvo įvertinti likusių nuomos mokėjimų dabartine verte, diskontuota naudojant Grupės vidutinę skolinimosi palūkanų normą, nuo 2019 m. sausio 1 d. Grupės vidutinė skolinimosi palūkanų norma 2020 m. gruodžio 31 d. buvo 6 proc. Taikoma palūkanų norma 2021 m. nekito.
Grupė pirmą kartą pritaikydama 16-ąjį TFAS naudojosi šiais standarto leidžiamais praktiniais palengvinimais:
- Grupė pritaikė vieningą diskonto normą nuomos portfeliui, turinčiam pakankamai panašias savybes;
- buvo pasitikėta ankstesniais vertinimais kai nuomos sutartys yra sudėtingos;
- veiklos nuomos sutarčių, kurių likęs nuomos laikotarpis yra trumpesnis nei 12 mėnesių, vertinimas kaip trumpalaikės nuomos (pripažįstant nuomos mokėjimus sąnaudomis tiesioginiu būdu);
- pradinių tiesioginių išlaidų, susijusių su turto naudojimo teisės įvertinimu, neįtraukimas į pirminį pritaikymą;
- vidutinio homogeninių sutarčių termino naudojimas nustatant nuomos terminą, kai sutartyje yra galimybių pratęsti ar nutraukti nuomos sutartį.
Biologinio turto vertinimas (augalai)
Pasėlių tikrąją vertę Grupė skaičiuoja naudodama žemiau esančią formulę ir prielaidas:
Pasėlių tikroji vertė = Patirtos sąnaudos + (Dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamas vidutinis derlingumas tonomis per ha * prognozuojama grudų tonos kaina – dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamos sąnaudos per ha) * T * (1 -x), kur:
- Patirtos sąnaudos yra faktiškai patirtos sąnaudos konkrečiai kultūrai iki ataskaitinio laikotarpio dienos.
- Dirbamos žemės plotas ha yra konkrečia kultūra apsėtas ir planuojamas nukulti plotas hektarais.
- Prognozuojamas vidutinis kultūros derlingumas tonomis per hektarą.
- Prognozuojama grudų tonos kaina. Tikrosios vertės skaičiavimui naudojamos vidutinės kultūros pardavimo kainos, nustatytos sudarytuose kontraktuose.
- Prognozuojamos sąnaudos per ha. Istoriniai vidutinių sąnaudų duomenys.
- T yra laiko, praėjusio nuo kultūros pasėjimo iki planuojamos derliaus nuėmimo datos, proporcija.
- X yra papildomas koregavimo koeficientas galimiems nenumatytiems neigiamiems veiksniams derliui.
Biologinio turto vertinimas (gyvuliai)
Tikroji pieninių karvių vertė yra nustatoma remiantis diskontuotų pinigų srautų metodu. Modelis naudoja prognozuojamas pajamas iš pieno pardavimo per likusį naudingąjį gyvulio tarnavimo laiką, naudojant pieno kainos prielaidą per ateinančiu 3 metus. Numatomas naudingasis pieninių karvių tarnavimo laikas yra nuo 1 iki 3 metų. Karvės naudingojo tarnavimo laiko pabaigoje ją numatoma parduoti mėsai. Prognozuojamos pajamos sumažinamos išlaidomis, susijusiomis su karvių auginimu (pašarai, medicinos priemonės, darbuotojų darbo užmokestis ir t.t.) per tą patį laikotarpį. Laisvasis pinigų srautas yra diskontuojamas Grupės vidutiniu svertinio kapitalo koeficientu po mokesčių (WACC).
Nustatant galvijų tikrąją vertę Grupė naudoja vidutines 1 kg mėsos kainas. Jaunų bulių ir telyčių vertė yra nustatoma 1 kg rinkos mėsos kainas (skirtingos kainos skirtingoms amžiaus grupėms) dauginant iš atitinkamos grupės galvijų svorio.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos
Bendros sukauptos išlaidos, susijusios su akcijų opcionų darbuotojams programa, apskaičiuojamos pagal toliau aprašytą formulę. Išlaidos apskaitomos pelno (nuostolių) ataskaitoje ir kaupiamos nuosavybėje atsižvelgiant į dienų skaičių, praėjusį nuo opciono suteikimo dienos iki ataskaitinės opciono įsigaliojimo dienos. Kiekvienais metais Bendrovė peržiūrės galiojančias suteiktų opcionų sutartis, kad įmanomai tiksliausiai atspindėtų nuosavybės priemonių, kurias tikimasi perduoti darbuotojams, skaičių.
Visos išlaidos, susijusios su akcijų opcionais, apskaičiuojamos remiantis formule:
Akcijos kaina, suteikimo dieną x Suteiktos akcijos x (1 - metinė darbuotojų kaita) ^ (darbuotojo darbo laikotarpis iki opciono įsigaliojimo)
Kur:
Akcijos kaina - nustatoma atsižvelgiant į opciono suteikimo dieną buvusią Bendrovės akcijų uždarymo kainą „Nasdaq“ vertybinių popierių biržoje;
Suteikimo diena yra opciono sutarties pasirašymo tarp Bendrovės ir gavėjo data, nes visos sąlygos yra nustatytos šioje sutartyje ir nėra jokių kitų susitarimų, kuriuos reikėtų patvirtinti vėlesnis laikotarpiais;
Suteiktos akcijos - akcijos, kurios bus suteikiamos darbuotojui pagal opciono sutartį;
Darbuotojų kaita - tikimybė, kad bus pasinaudota opcionu yra koreguojama pagal prognozuojamą personalo kaitos procentą laikotarpiu iki opciono įsigaliojimo. Šis santykis apskaičiuojamas remiantis istoriniasis 2 metų darbuotojų kaitos duomenimis. Į istorinius darbuotojų kaitos duomenis įtraukiama tik tų pareigybių, kurios turi teisę įgyti opcioną, kaita. Kitų pozicijų darbuotojų kaita neįtraukiama į šį santykį.
Yra opcionų sandorių, kurie pasirašyti su specialia sąlyga - kad opciono gavėjai neturi būti susiję su Bendrove jokiais darbo santykiais, tačiau jiems vis tiek reikės išlaukti 3 metų laikotarpį, kad galėtų pasinaudoti opcionu. Dėl šios priežasties apskaičiuojant šių opcionų išlaidas personalo kaitos koeficientas netaikomas, nes tai neturi įtakos jų galimybėms pasinaudoti opcionu.
2. Emitento įstatinis kapitalas ir rezervai
Bendrovės įstatinis kapitalas ir akcijų priedai
AUGA group, AB įstatinis kapitalas 2021 m. kovo 31 d. buvo lygus 65 951 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d.: 65 951 tūkst. Eur). Įstatinį kapitalą sudarė 227 416 252 paprastosios vardinės akcijos (2020: 227 416 252 paprastosios vardinės akcijos), kurių kiekvienos nominali vertė lygi 0,29 Eur. Visos akcijos yra pilnai apmokėtos. Kiekviena akcija suteikia įprastines turtines ir neturtines teises, kaip numatyta Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatyme ir Bendrovės įstatuose.
Akcijų priedų rezervas 2021 m. kovo 31 d. siekė 6 707 tūkst. Eur, kaip ir 2020 m. gruodžio 31 d.
Bendrovės akcininkai
Bendras akcininkų skaičius 2021 m. kovo 31 d. buvo 1 922. 2020 m. gruodžio 31 d. bendras akcininkų skaičius siekė 1 866.
Akcininkai turėję daugiau nei 5% visų įmonės akcijų:
| Įmonės pavadinimas / Asmens vardas, pavardė | 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | ||
|---|---|---|---|---|
| Akcijų skaičius | Valdomų akcijų dalis, proc. | Akcijų skaičius | Valdomų akcijų dalis, proc. | |
| Baltic Champs Group, UAB (įmonės kodas: 145798333; adresas: Poviliškių k., Šiaulių raj., Lietuva) | 125 167 939 | 55,04 | 125 167 939 | 55,04 |
| European Bank for Reconstruction and Development (įmonės kodas: EBRDGB2LXXXX; adresas: One Exchange Square, London EC2A 2JN, JungtinėKarakąstė) | 19 810 636 | 8,71 | 19 810 636 | 8,71 |
| UAB „ME Investicija“ (įmonės kodas: 302489393; adresas: Račių g. 1, Vilnius, Lietuva) | 19 082 801 | 8,39 | 19 082 801 | 8,39 |
| Žilvinas Marcinkevičius | 15 919 138 | 7,00 | 15 919 138 | 7,00 |
| Kiti smulkūs akcininkai | 47 435 738 | 20,86 | 47 435 738 | 20,86 |
| Iš viso | 227 416 252 | 100,00 | 227 416 252 | 100,00 |
Nei vienas akcininkas neturi specialių balsavimo teisių.
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
2021 m. kovo 31 d. tokia dalis akcijų buvo valdoma Grupės vadovybės ir valdybos narių:
| Vardas, Pavardė | Pareigos | Turimų akcijų skaičius, vnt. | Turimų akcijų skaičius, % |
|---|---|---|---|
| Kęstutis Juščius* | Generalinis direktorius | 1 392 | 0,0006% |
| Tomas Krakauskas** | Valdybos narys | 119 000 | 0,052% |
| Mindaugas Ambrasas | Finansų direktorius | 6 881 | 0.003% |
*Kęstutis Juščius, generalinis direktorius, yra pagrindinis savininkas Baltic Champs Group, UAB, kuri kontroliuoja 55,04 % Bendrovės akcijų.
** Tomas Krakauskas yra UAB ME Investicijos, kuri valdo 8,39 % Bendrovės akcijų, darbuotojas.
Bendrovės rezervai
Įstatymo numatytas rezervas yra privalomas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Kasmet į privalomąjį rezervą turi būti pervesta 5% nuo grynojo pelno, apskaičiuoto pagal Lietuvos Respublikos apskaitą reglamentuojančius teisės aktus, kol privalomasis rezervas pasiekia ne mažiau nei 10% įstatinio akcinio kapitalo. Privalomasis rezervas gali būti naudojamas sukauptiems nuostoliams padengti. 2021 m. kovo 31 d. Bendrovės privalomasis rezervas sudarė 1 834 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. Bendrovės privalomasis rezervas sudarė 1 834 tūkst. Eur).
Grupės perkainojimo rezervą sudaro Grupės valdomų žemės sklypų vertės pasikeitimas. Grupė kiekvienų metų pabaigoje vertina savo žemės sklypų portfelį. Nepriklausomas vertinimas buvo atliktas 2020 m. pabaigoje. Perkainojimo rezervas 2021 m. kovo 31 d. siekė 9 213 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. siekė 9 213 tūkst. Eur).
2018 m. Bendrovė suformavo rezervą, skirtą suteikti akcijas darbuotojams. Pervedimai į šį rezervą atliekami kiekvienais metais, kai valdyba patvirtina papildomą akcijų opcionų skyrimą. Rezervą 2021 m. kovo 31 d. sudarė 2 509 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. – 2 509 tūkst. Eur).
Metiniame visuotiniame akcininkų susirinkime, įvykusiame 2019 m. balandžio 30 d., AUGA group, AB akcininkai patvirtino darbuotojams skirtų opcionų programą. Pagal planą dalyviams suteikiami opcionai nemokamai įsigyti bendrovės akcijų, kurios suteikiamos tik tuo atveju, jei darbuotojas įvykdys 3 metų darbo trukmės Grupėje sąlygą. Įvykdęs šią sąlygą darbuotojas gali pasinaudoti opcionu.
Rezervas suteikti akcijas darbuotojams
| Visas rezervas 2019 m. gruodžio 31 d. | Akcijų skaičius, vnt. | Vertė, EUR |
|---|---|---|
| Akčijos, skirtos darbuotojams pagal pasirinkimo sandorius (opcionus) | 4 765 690 | 1 382 |
| Nepaskirstytos akcijos | 3 886 034 | 1 127 |
| Visas rezervas 2020 m. gruodžio 31 d | 8 651 724 | 2 509 |
| Akčijos, skirtos darbuotojams pagal pasirinkimo sandorius (opcionus) | 4 765 690 | 1 382 |
| Nepaskirstytos akcijos | 3 886 034 | 1 127 |
| Visas rezervas 2021 m. kovo 31 d. | 8 651 724 | 2 509 |
3. Grupės struktūra
Grupę 2021 m. kovo 31 d. sudaro Bendrovė ir 137 dukterinės įmonės (2020 m. gruodžio 31 d.– 137 dukterinės įmonės).
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 03 31 | 2020 12 31 | ||||||
| 1. | UAB Baltic Champs | *4 | 302942064 | Šiaulių r. sav. Povlilškių k. 15, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2012-12-27 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 2. | UAB AVG Investment | *4 | 300087691 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2005-02-10 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 3. | UAB AWG Investment 1 | *4 | 301745765 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-06-18 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 4. | UAB AWG Investment 2 | *4 | 301807590 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-07-24 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 5. | UAB AGROSS | *4 | 301807601 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-07-24 | **H | 100,00% | 100,00% |
| 6. | UAB Grain LT | *4 | 302489354 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2010-03-17 | **H | 100,00% | 97,41% |
| 7. | UAB AgroGIS | *4 | 302583978 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2011-01-18 | **D | 95,00% | 95,00% |
| 8. | UAB Agro Management Team | *4 | 302599498 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-03-02 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 9. | UAB Agrotechnikos centras | *4 | 302589187 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-02-03 | **F | 100,00% | 100,00% |
| 10. | UAB AUGA trade | *4 | 302753875 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-02-29 | **H | 100,00% | 100,00% |
| 11. | ŽŪB Žemės fondas | *1 | 300558595 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2006-04-07 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 12. | UAB Žemės vystymo fondas 6 | *4 | 300589719 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Smolensko g. 10, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2006-08-10 | **E | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 03 31 | 2020 12 31 | ||||||
| 13. | UAB Žemės vystymo fondas 9 | *4 | 300547638 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2006-03-09 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 14. | UAB Žemės vystymo fondas 10 | *4 | 301522723 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2008-01-10 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 15. | UAB Žemės vystymo fondas 20 | *4 | 300887726 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2007-06-22 | **B | 100,00% | 100,00% |
| 16. | UAB AUGA Grūduva | *4 | 174401546 | Šakių r. sav. Gottybškių k., Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 1997-02-24 | **A | 98,97% | 98,97% |
| 17. | ŽŪB AUGA Spindulys | *1 | 171330414 | Radviliškio r. sav. Vaitiekūnų k. Spindulio g. 13, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1993-04-09 | **A | 99,99% | 99,99% |
| 18. | ŽŪB AUGA Smilgiai | *1 | 168548972 | Panevėžio r. sav. Smilgių motl. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 1992-09-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 19. | ŽŪB AUGA Skėmiai | *1 | 171306071 | Kėdainių g. 13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1992-10-01 | **A | 99,97% | 99,97% |
| 20. | ŽŪB AUGA Nausodė | *1 | 154179675 | Anykščių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Anykščių r. sav., Registracijos data: 1992-08-11 | **A | 99,93% | 99,93% |
| 21. | ŽŪB AUGA Dumšiškės | *1 | 172276179 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 1992-09-29 | **A | 99,88% | 99,88% |
| 22. | ŽŪB AUGA Žadžiūnai | *1 | 175706853 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 1992-06-30 | **A | 99,81% | 99,81% |
| 23. | ŽŪB AUGA Mantviliškis | *1 | 161274230 | Kėdainių r. sav. Mantviliškis k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 1992-11-06 | **A | 99,94% | 99,94% |
| 24. | ŽŪB AUGA Alanta | *1 | 167527719 | Molėtų r. sav. Kazių k. Skiemonių g. 2A, Registracijos vieta: Molėtų r. sav., Registracijos data: 1992-06-29 | **A | 99,99% | 99,99% |
| 25. | ŽŪB AUGA Eimučiai | *1 | 175705032 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 1992-06-29 | **A | 99,24% | 99,24% |
| 26. | ŽŪB AUGA Vėriškės | *1 | 171305165 | Radviliškio r., Skėmiai, Kėdainių g. 13, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1992-09-29 | **A | 99,93% | 99,93% |
| 27. | ŽŪB AUGA Žešvelė | *1 | 165666499 | Marijampolės sav., Žešvoss k., Žešvelės g. 1, Registracijos vieta: Marijampolės sav., Registracijos data: 1992-07-03 | **A | 99,86% | 99,86% |
| 28. | ŽŪB AUGA Lankesa | *1 | 156913032 | Jonavos r. sav. Bukonių k., Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 1999-04-06 | **A | 96,91% | 96,91% |
| 29. | ŽŪB AUGA Kairėnai | *1 | 171327432 | Radviliškio r. sav. Kairėnų k., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1993-03-02 | **A | 98,47% | 98,47% |
| 30. | ŽŪB AUGA Jurbarkai | *1 | 158174818 | Jurbarko r. sav. Klišiuų k. Vytauto Didžiojo g. 99, Registracijos vieta: Jurbarko r. sav., Registracijos data: 1992-07-31 | **A | 98,46% | 98,46% |
| 31. | ŽŪB AUGA Gustoniai | *1 | 168565021 | Panevėžio r. sav. Gustonių k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 1992-12-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 32. | KB Siesarčio ūkis | *3 | 302501098 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2010-04-21 | **A | 99,44% | 99,44% |
| 33. | KB Kašėta | *3 | 302501251 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2010-04-21 | **A | 99,44% | 99,44% |
| 34. | ŽŪB Gustonys | *1 | 302520102 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 2010-06-08 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 35. | ŽŪB Skėmių pienininkystės centras | *1 | 302737554 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2012-03-05 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 36. | ŽŪK AgroBokštai | *3 | 302485217 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2010-03-02 | **A | 97,94% | 97,94% |
| 37. | KB Dotnuvėlės valdos | *3 | 302618614 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 99,22% | 99,22% |
| 38. | KB Nevėžio lankos | *3 | 302618596 | Kėdainių r. sav. Mantviliškis k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 96,51% | 96,51% |
| 39. | KB Radviliškio kraštas | *3 | 302618742 | Kėdainių g. 13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2011-04-20 | **A | 98,67% | 98,67% |
| 40. | KB Šventosios pievos | *3 | 302618201 | Raseinių r. sav. Kainųjų motl. Žievelškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2011-04-20 | **A | 96,36% | 96,36% |
| 41. | KB Kairių ūkis | *3 | 302615194 | Panevėžio r. sav. Gustonių k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 2011-04-13 | **A | 98,68% | 98,68% |
| 42. | KB Šiaurinė valda | *3 | 302615187 | Akmenės r. sav. Ramučių k. Kėevų g. 11, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2011-04-13 | **A | 96,15% | 96,15% |
| 43. | KB Šušvės žemė | *3 | 302618767 | Kelmės r. sav. Pašaulės k. Vilties g. 2, Registracijos vieta: Kelmės r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 98,43% | 98,43% |
| 44. | KB Žalmargėlis | *3 | 303145954 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-09-23 | **A | 98,32% | 98,32% |
| 45. | KB Juodmargėlis | *3 | 303159014 | Raseinių r. sav. Kainųjų motl. Žievelškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2013-10-03 | **A | 99,35% | 99,35% |
| 46. | KB AgroMilk | *3 | 302332698 | Raseinių r. sav. Kainųjų motl. Žievelškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2009-04-23 | **A | 96,28% | 96,28% |
| 47. | KB Purpurėja | *3 | 302542337 | Širvintų r. sav. Širvintų k. Zosinos g. 8, Registracijos vieta: Širvintų r. sav., Registracijos data: 2010-09-02 | **A | 99,53% | 99,53% |
| 48. | UAB Bukonių ekologinis ūkis | *4 | 302846621 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2012-08-23 | **A | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 03 31 | 2020 12 31 | ||||||
| 49. | UAB Agrosaulė 8 | *4 | 302846105 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Smolensko g. 10-100, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2012-08-23 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 50. | Biržų rajono Rinkuškių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 302465556 | Biržų r. sav. Biržų m. Vytauto g. 38, Registracijos vieta: Biržų r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 51. | Pasvalio rajono Pušaloto melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 302465563 | Pasvalio r. sav. Diliauskų k. Diliauskų g. 23, Registracijos vieta: Pasvalio r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 52. | Skėmių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303170256 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 53. | Vaitiekūnų melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303170306 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 54. | Asociacija Grūduvos melioracija | *2 | 302567116 | Šakių r. sav. Gotlybškės k. Mokyklos g. 2, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2010-11-23 | **A | 65,81% | 65,81% |
| 55. | Paulių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303169909 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 56. | Melioracijos sistemų naudotojų asociacija Nausodė | *2 | 304219592 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 70,74% | 70,74% |
| 57. | UAB Traktorių nuomos centras | *4 | 302820808 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-07-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 58. | UAB Traktorių nuomos paslaugos | *4 | 302820797 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-07-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 59. | UAB Arnega | *4 | 302661957 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-08-13 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 60. | AgroSchool OÜ | *6 | 12491954 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10133, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2013-07-15 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 61. | VŠJ AgroSchool | *5 | 303104797 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Smolensko g. 10-100, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-07-22 | **C | 50,00% | 50,00% |
| 62. | UAB AUGA Ramučiai | *4 | 302854479 | Akmenės r. sav. Ramučiu k. Klevų g. 11, Registracijos vieta: Akmenės r. sav., Registracijos data: 2012-09-05 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 63. | UAB AUGA Luganta | *4 | 300045023 | Kelmės r. sav. Pašiaušės k., Registracijos vieta: Kelmės r. sav., Registracijos data: 2012-09-05 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 64. | UAB eTime invest | *4 | 300578676 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 65. | UAB ŽVF Projektai | *4 | 300137062 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-12-27 | **E | 52,62% | 52,62% |
| 66. | ŽŪB Alantos ekologinis ūkis | *1 | 303324747 | Molėtų r. sav. Kadų k. Skiemonų g. 2A, Registracijos vieta: Molėtų r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 67. | ŽŪB Dumšiškių ekologinis ūkis | *1 | 303324722 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 68. | ŽŪB Eimučių ekologinis ūkis | *1 | 303324715 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 69. | ŽŪB Grūduvos ekologinis ūkis | *1 | 303324804 | Šakių r. sav. Gotlybškės k. Mokyklos g. 2, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 70. | ŽŪB Jurbarkų ekologinis ūkis | *1 | 303325361 | Jurbarko r. sav. Klišiu k. Vytauto Didžiojo g. 99, Registracijos vieta: Jurbarko r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 71. | ŽŪB Kairėnų ekologinis ūkis | *1 | 303325774 | Radviliško r. sav. Vaitiekūnų k. Spindulio g. 13-2, Registracijos vieta: Radviliško r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 72. | ŽŪB Lankesos ekologinis ūkis | *1 | 303325710 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 73. | ŽŪB Mantviliško ekologinis ūkis | *1 | 303325703 | Kėdainių r. sav. Mantviliško k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 74. | ŽŪB Nausodės ekologinis ūkis | *1 | 303325781 | Anykščių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Anykščių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 75. | ŽŪB Skėmių ekologinis ūkis | *1 | 303325692 | Kėdainių g. 13, Skėmių k., Radviliško r., Registracijos vieta: Radviliško r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 76. | ŽŪB Smilgių ekologinis ūkis | *1 | 303325824 | Panevėžio r. sav. Smilgių moti. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 77. | ŽŪB Spindulio ekologinis ūkis | *1 | 303325817 | Radviliško r. sav. Vaitiekūnų k. Spindulio g. 13-2, Registracijos vieta: Radviliško r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 78. | ŽŪB Vėriškių ekologinis ūkis | *1 | 303325849 | Kėdainių g. 13, Skėmių k., Radviliško r., Registracijos vieta: Radviliško r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 79. | ŽŪB Žadžiūnų ekologinis ūkis | *1 | 303325870 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 80. | ŽŪB Želsvelės ekologinis ūkis | *1 | 303325856 | Marijampolės sav. Želivos k. Želsvelės g. 1, Registracijos vieta: Marijampolės sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 81. | Prestvigi OÜ | *6 | 12654600 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10133, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 82. | Turvaste partners OÜ | *6 | 12655410 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10134, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 83. | Nakamaa Agro OÜ | *6 | 12655522 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10135, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 03 31 | 2020 12 31 | ||||||
| 84. | Hindaste Invest OÜ | *6 | 12655384 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10136, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-04-24 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 85. | Tuudi River OÜ | *6 | 12655640 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10137, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 86. | Palderma Partners OÜ | *6 | 12654959 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10138, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 87. | Ave-Martna Capital OÜ | *6 | 12655155 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10139, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 88. | Hobring Invest OÜ | *6 | 12655427 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10140, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 89. | Rukkirahu Capital OÜ | *6 | 12655232 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10141, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 90. | Pahasoo OÜ | *6 | 12655367 | Harju maakond, Talinas, Keaklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10142, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 91. | KB Ganiklis | *3 | 303429417 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1-3, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 92. | KB Ganiavos gėrybės | *3 | 303429431 | Marijampolės sav. Želivos k. Želsvelės g. 1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 93. | KB Žemėpačio pieno ūkis | *3 | 303432388 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-22 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 94. | KB Žemynos pienelis | *3 | 303427989 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 95. | KB Lygiadienio ūkis | *3 | 303428087 | Panevėžio r. sav. Smilgių mstl. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 96. | KB Laumės pieno ūkis | *3 | 303427996 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 97. | KB Medeinos pienas | *3 | 303428112 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 98. | KB Gardaitis | *3 | 303429381 | Panevėžio r. sav. Gustonų k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 99. | KB Dimotipatis | *3 | 303429424 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 100. | KB Aušlavis | *3 | 303429456 | Anykičių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 101. | KB Austėjos pieno ūkis | *3 | 303428094 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 102. | KB Aitvaro ūkis | *3 | 303429374 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1-3, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 103. | KB Giraičio pieno ūkis | *3 | 303429399 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 104. | Fentus 10 GmbH | *6 | HRB106477 | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 105. | Norus 26 AG | *6 | HRB1093568 | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 106. | LT Holding AG | *6 | HRB1092658 | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 107. | UAB KTG Agrar | *4 | 300127919 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 108. | UAB Agrar Raseiniai | *4 | 300610316 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 109. | UAB AUGA Mažeikiai | *4 | 300610348 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 110. | UAB PAE Agrar | *4 | 300867691 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 111. | UAB Delta Agrar | *4 | 300868875 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 112. | UAB KTG Grūdai | *4 | 302637486 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 113. | UAB KTG Eko Agrar | *4 | 300510650 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 114. | UAB Agronita | *4 | 300132574 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 115. | UAB Agronuoma | *4 | 303204954 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 116. | UAB VL Investment Vilnius 12 | *4 | 303205611 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 117. | UAB Agrar Ašva | *4 | 301608542 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 118. | UAB Agrar Varduva | *4 | 301608791 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 119. | UAB Agrar Seda | *4 | 301608777 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 03 31 | 2020 12 31 | ||||||
| 120. | UAB Agrar Kvistė | *4 | 302308067 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 121. | UAB Agrar Luoba | *4 | 302308035 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 122. | UAB Agrar Gaja | *4 | 302594412 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 123. | UAB Agrar Ariogala | *4 | 301626540 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 124. | UAB Agrar Girdžiai | *4 | 301621568 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 125. | UAB Agrar Vidauja | *4 | 301622531 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 126. | UAB Agrar Raudonė | *4 | 302309532 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 127. | UAB Agrar Venta | *4 | 302307855 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 128. | UAB Agrar Nerys | *4 | 302594063 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 129. | UAB Agrar Gėluva | *4 | 302312133 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 130. | UAB Agrar Betygala | *4 | 302312222 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 131. | UAB Agrar Dubysa | *4 | 302312215 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 132. | UAB Agrar Pauliai | *4 | 302312165 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 133. | UAB Agrar Mituva | *4 | 302312172 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 134. | UAB AUGA Raseiniai | *4 | 304704364 | Raseinių r. sav. Kalnujų motl. Žiaveliškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2017-11-06 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 135. | Tėvynės žemelė UAB | *4 | 303301428 | Antano Tumėno st. 4, Vilniaus mun., Vilnius | **G | 100,00% | 100,00% |
| 136. | Tėviškės žemelė UAB | *4 | 303207199 | Antano Tumėno st. 4, Vilniaus mun., Vilnius | **E | 100,00% | 100,00% |
| 137. | KB Grybai LT | *3 | 302765404 | Žibalų g. 37, Širvintos | **I | 100,00% | 100,00% |
PASTABOS:
*
1 Žemės ūkio bendrovė
2 Asociacija
3 Kooperatyvinė bendrovė
4 Uždaroji akcinė bendrovė
5 Viešoji įstaiga
6 Užsienio juridinis vienetas
**
A Žemės ūkio veikla
B Grupės piniginis fondas
C Žmogiškųjų išteklių valdymas
D IT sistemos vystymas
E Žemės valdymo bendrovė
F Įrangos nuoma
G Dukterinių įmonių valdymas
H Prekyba ir logistika
** Maisto produktų gamyba
Y
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
4. Ilgalaikis materialusis turtas
| 2019 m. gruodžio 31 d. (audituota) | Žemė | Pastatai ir statiniai | Mašinos ir įrengimai | Transporto priemonės, įrenginiai ir kitas turtas | Nebaigta statyba | Iš viso |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 60 622 | 40 978 | 22 602 | 2 198 | 1 707 | 128 108 | |
| - dukterinių įmonių įsigijimas | - | 2 262 | 2 223 | 132 | - | 4 617 |
| - turto įsigijimas | 6 667 | 454 | 2 289 | 781 | 2 273 | 12 465 |
| - nurašymai ir pardavimai | (6) | (17) | (147) | (46) | - | (216) |
| - perkainojimas | 851 | - | - | - | - | 851 |
| - nusidėvėjimas | (5 855) | (2 499) | (4 196) | (722) | - | (13 273) |
| - perklasifikavimai | - | 271 | 718 | 2 | (990) | - |
| 2020 m. gruodžio 31 d. (audituota) | 62 279 | 41 448 | 23 489 | 2 345 | 2 991 | 132 552 |
| - turto įsigijimas | 433 | 26 | 927 | 877 | 45 | 2 308 |
| - nurašymai ir pardavimai | - | (5) | (45) | (19) | - | (69) |
| - perkainojimas | - | - | - | - | - | - |
| - nusidėvėjimas | (1 487) | (630) | (1 026) | (196) | - | (3 342) |
| - perklasifikavimai | - | - | - | 1 067 | (1067) | - |
| 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota) | 61 225 | 40 839 | 23 342 | 4 074 | 1 968 | 131 448 |
| Įsigijimo vertė | ||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | 65 981 | 54 560 | 40 730 | 5 308 | 1 707 | 168 286 |
| 2020 m. gruodžio 31 d. | 73 494 | 57 529 | 45 813 | 6 177 | 2 991 | 186 004 |
| 2021 m. kovo 31 d. | 73 927 | 57 550 | 46 695 | 8 102 | 1 969 | 188 242 |
| Sukauptas nusidėvėjimas ir vertės sumažėjimas | ||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | (5 359) | (13 582) | (18 128) | (3 110) | - | (40 179) |
| 2020 m. gruodžio 31 d. | (11 214) | (16 081) | (22 324) | (3 832) | - | (53 452) |
| 2021 m. kovo 31 d. | (12 701) | (16 711) | (23 353) | (4 028) | - | (56 760) |
| Likutinė vertė | ||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | 60 622 | 40 978 | 22 602 | 2 198 | 1 707 | 128 108 |
| Likutinė vertė | ||||||
| 2020 m. gruodžio 31 d. | 62 279 | 41 448 | 23 489 | 2 345 | 2 991 | 132 552 |
| Likutinė vertė | ||||||
| 2021 m. kovo 31 d. | 61 225 | 40 839 | 23 342 | 4 074 | 1 968 | 131 448 |
Naudojimosi teise Grupės pripažintas turtas susijęs su šiomis ilgalaikio turto grupėmis:
| Turto naudojimosi teisės | Žemė | |
|---|---|---|
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 gruodžio 31 d. | |
| Įsigijimo savikaina | 46 020 | 40 728 |
| Įsigijimai | - | 5 292 |
| Atimti: sukauptą nusidėvėjimą | (12 700) | (11 214) |
| Iš viso | 33 320 | 34 806 |
| Pastatai | ||
| Turto naudojimosi teisės | 2021 m. kovo 31 d. | 2020 gruodžio 31 d. |
| Įsigijimo savikaina | 1 008 | 975 |
| Įsigijimai | - | 33 |
| Atimti: sukauptą nusidėvėjimą | (306) | (271) |
| Iš viso | 702 | 737 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
5. Biologinis turtas
Grupės biologinio turto judėjimą (tūkst. EUR) sudarė:
| Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Melžiamos karvės | Kiti gyvuliai | Grybų auginimo terpė | Pasėliai | Iš viso | |
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 5 744 | 3 654 | 2 226 | 13 809 | 25 433 |
| Tiesioginiai pirkimai | - | 123 | - | - | 123 |
| Sukauptos sąnaudos | - | 3 821 | 28 171 | 34 912 | 66 904 |
| Perkėlimas tarp grupių | 2 707 | (2 707) | - | - | - |
| Tiesioginiai pardavimai | (523) | (224) | - | - | (747) |
| Derlius | - | - | (28 248) | (41 510) | (69 758) |
| Perkainojimas | (1 371) | (1 146) | - | 7 692 | 5 175 |
| Nurašymai | (247) | (131) | - | - | (378) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 6 310 | 3 389 | 2 149 | 14 903 | 26 751 |
| Tiesioginiai pirkimai | - | 74 | - | - | 74 |
| Sukauptos sąnaudos | - | 1 179 | 6 763 | 24 743 | 32 685 |
| Perkėlimas tarp grupių | 951 | (951) | - | - | - |
| Tiesioginiai pardavimai | (128) | (63) | - | - | (191) |
| Derlius | - | - | (6 763) | (20 068) | (26 831) |
| Perkainojimas | (392) | (158) | - | 1 594 | 1 043 |
| Nurašymai | (86) | (33) | - | - | (119) |
| Likutinė vertė 2021 m. kovo 31 d. | 6 655 | 3 437 | 2 149 | 21 172 | 33 413 |
6. Atsargos
Grupės atsargų judėjimą (tonomis) sudarė:
| Kviečiai | Ankštiniai | Grybai | Pienas | Galutinio vartojimo prekės | Kita | Pašarai | Žalia-vos* | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 25 988 | 7 512 | 1 | 18 | - | - | 59 340 | - | 92 859 |
| Pirkimai | 1 773 | 4 915 | - | - | - | - | - | - | 6 798 |
| Pardavimai | (54 732) | (17 269) | (12 906) | (25 338) | - | - | (836) | - | (111 191) |
| Produkcija | 51 461 | 31 115 | 12 911 | 26 890 | - | - | 79 840 | - | 202 217 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (1 432) | (2 425) | - | (1 104) | - | - | (59 315) | - | (64 276) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (5 692) | (9 752) | - | - | - | - | - | - | (15 444) |
| Atsargų nurašymai | (327) | (66) | - | (450) | - | - | (5 970) | - | (6 813) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 17 039 | 14 030 | 6 | 16 | - | - | 73 059 | - | 104 150 |
| Pirkimai | 44 | 1 504 | - | - | - | - | - | - | 1 548 |
| Pardavimai | (12 258) | (5 905) | (3 177) | (6 384) | - | - | (741) | - | (28 464) |
| Produkcija | - | - | 3 186 | 6 790 | - | - | - | - | 9 976 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (32) | (51) | - | (286) | - | - | (13 144) | - | (13 513) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (122) | (177) | - | - | - | - | - | - | (299) |
| Atsargų nurašymai | (157) | (85) | - | (106) | - | - | (318) | - | (666) |
| Likutinė vertė 2021 m. kovo 31 d. | 4 514 | 9 317 | 15 | 30 | - | - | 58 857 | - | 72 732 |
- Žaliavos susideda iš įvairių matavimo vienetų, todėl šioje lentelėje skaičiai nėra pateikti.
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
6. Atsargos (tęsinys)
Grupės atsargų judėjimas (tūkst. EUR) sudarė:
| Kviečiai | Ankštiniai | Grybai | Pienas | Galutinio vartojimo prekės | Kita | Pašarai | Žaliavos | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 6 705 | 2 652 | 3 | 137 | 185 | 6 881 | 6 463 | 5 932 | 28 958 |
| Atsargos, įgytos su dukterine įmone | - | - | - | - | 234 | - | - | 818 | 1 052 |
| Pirkimai | 655 | 2 063 | - | - | 4 056 | 4 314 | - | 12 126 | 23 225 |
| Pardavimai | (12 675) | (5 984) | (26 888) | (9 685) | (4 259) | (16 939) | (47) | (1 137) | (77 625) |
| Produkcija | 10 456 | 10 946 | 26 898 | 10 166 | 153 | 15 821 | 6 484 | 3 045 | 83 969 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (308) | (932) | - | (417) | - | (1 609) | (4 443) | (5 774) | (13 483) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (1 236) | (3 713) | - | - | - | (1 910) | - | (7 263) | (14 122) |
| Atsargų nurašymai | (81) | (23) | - | (190) | (16) | (365) | (672) | (83) | (1 430) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 3 516 | 5 009 | 13 | 11 | 353 | 6 193 | 7 785 | 7 664 | 30 544 |
| Pirkimai | 17 | 641 | - | - | 668 | 1 093 | - | 3 191 | 5 609 |
| Pardavimai | (2 558) | (2 172) | (6 681) | (2 610) | (976) | (2 429) | (70) | (44) | (17 539) |
| Produkcija | - | - | 6 700 | 2 768 | 49 | - | - | 31 | 9 547 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (8) | (16) | - | (113) | (2) | (93) | (1 492) | (1 568) | (3 292) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (33) | (59) | - | - | - | (509) | - | (672) | (1 274) |
| Atsargų nurašymai | (33) | (29) | - | (43) | (1) | (48) | (29) | (9) | (192) |
| Likutinė vertė 2021 m. kovo 31 d. | 901 | 3 373 | 32 | 12 | 92 | 4 207 | 6 194 | 8 593 | 23 404 |
7. Gautinos sumos ir išankstiniai apmokėjimai
Balanso sudarymo dienai Grupės gautinas sumas ir išankstinius apmokėjimus sudarė:
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Prekybos gautinos sumos iš viso, bendrąja verte | 6 392 | 6 628 |
| Gautinas PVM | 1 190 | 1 281 |
| Gautinos sumos iš Nacionalinės mokėjimų agentūros | 3 445 | 86 |
| Gautinos sumos iš fizinių asmenų | 76 | 84 |
| Kitos gautinos sumos | 3 913 | 3 915 |
| Išankstiniai mokėjimai ir atidėtosios sąnaudos | 5 566 | 4 771 |
| Atimti: atidėjimas dėl galimų nuostolių | (680) | (680) |
| Prekybos gautinų sumų iš viso, grynąja verte | 19 903 | 16 084 |
| Ilgalaikės gautinos sumos bendrąja verte | 450 | 450 |
| Atimti: atidėjimas dėl galimų nuostolių | (4) | (4) |
| Iš viso | 20 349 | 16 530 |
Gautinos sumos iš Nacionalinės mokėjimų agentūros – tiesioginės gautinos subsidijos už pasėlius ir pieną, kurios sumokamos iki kitų metų balandžio 30 d.
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
8. Finansiniai įsipareigojimai
Grupės ilgalaikes paskolas sudarė:
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Grybų auginimo įmonės | 8 566 | 8 892 |
| Produkcijos gamybos įmonės | 1 140 | 1 184 |
| Žemės ūkio įmonės | 16 533 | 11 003 |
| Patronuojanti įmonė | 3 000 | 3 000 |
| Ilgalaikės mokėtinos sumos trečiosioms šalims | ||
| Ilgalaikė mokėtina suma kreditoriui | 753 | 753 |
| Ilgalaikė mokėtina suma investiciniam fondui už įsigyjamą žemę | 253 | 253 |
| Žaliosios obligacijos | 18 892 | 18 818 |
| Iš viso | 49 137 | 43 903 |
| Atėmus: sumos, mokėtinos per vienerius metus (pagal sutartis) | (2 662) | (3 409) |
| Ilgalaikių paskolų iš viso | 46 475 | 40 494 |
2019 m. gruodžio mėn. 13 d. Grupė išleido 20 000 vnt. Žaliųjų obligacijų (toliau – Obligacijos), kurių vienos nominali vertė yra 1 000 Eur. Obligacijų balansinė vertė pirminio pripažinimo metu pateikiama be emisijos išlaidų ir pritaikytų nuolaidų. Visos obligacijų išleidimo išlaidos yra apskaitomos kaip palūkanų sąnaudos ir kapitalizuojamos prie obligacijų vertės per 5 metų laikotarpį.
Ilgalaikių paskolų ir mokėtinų sumų grąžinimo terminai:
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Per antrus metus | 5 332 | 5 186 |
| Per trečius ir ketvirtus metus | 31 189 | 25 843 |
| Po penktų metų ir vėliau | 9 954 | 9 465 |
| Iš viso | 46 475 | 40 494 |
Grupės trumpalaikes paskolas sudarė:
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Grybų auginimo įmonės | 2 400 | 2 400 |
| Produkcijos gamybos įmonės | - | - |
| Patronuojanti įmonė | - | - |
| Grūdų pardavimo įmonė | 4 450 | 7 000 |
| Trumpalaikių paskolų iš viso | 6 850 | 9 400 |
Trumpalaikėse paskolose kredito linijos sudaro 6 850 tūkst. Eur (2020 metais - 9 400 tūkst. Eur).
9. Nuoma
Grupės nuomą sudarė:
| 2021 m. kovo 31 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Nuomos įsipareigojimai | ||
| Nuomos įsipareigojimai susiję su turto nuosavybės teisėmis* | 33 383 | 34 626 |
| Nuomos įsipareigojimai susiję su kitu turtu** | 6 388 | 6 613 |
| Iš viso | 39 771 | 41 239 |
| Atimti: per vienerius metus mokėtinos sumos | ||
| Nuomos įsipareigojimai susiję su turto nuosavybės teisėmis* | 3 730 | 4 607 |
| Nuomos įsipareigojimai susiję su kitu turtu** | 2 161 | 2 950 |
| Iš viso | 5 891 | 7 557 |
| Iš viso ilgalaikių nuomos įsipareigojimų | 33 880 | 33 682 |
- Nuomos įsipareigojimai, apskaityti kaip veiklos nuoma iki 16-ojo TFAS priėmimo.
** Nuomos įsipareigojimai, apskaityti kaip finansinė nuoma iki 16-ojo TFAS priėmimo.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
10. Veiklos segmentų rezultatų apžvalga
AUGALININKYSTĖS SEGMENTAS
| a) Žemės ūkio produkcijos derlius | 3 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendroji dirbama žemė, ha | 39 223 | 39 637 |
| Kviečiai | 10 000 | 11 896 |
| Ankštiniai | 7 937 | 9 035 |
| Kitos kultūros | 13 818 | 9 664 |
| Pašarinės kultūros | 6 731 | 8 168 |
| Pūdymas | 738 | 875 |
| Vidutinis derlingumas, t/ha | | |
| Kviečiai | - | - |
| Ankštiniai | - | - |
| Kitos kultūros | - | - |
| Pašarinės kultūros | - | - |
| Bendrasis derlius, tikrąja verte, EUR'000 | 20 068 | 18 758 |
| Kviečiai | 6 975 | 8 853 |
| Ankštiniai | 3 627 | 1 913 |
| Kitos kultūros | 7 240 | 4 495 |
| Pašarinės kultūros | 2 226 | 3 497 |
| Bendrosios derliaus sąnaudos, EUR'000 | 16 456 | 16 034 |
| Kviečiai | 5 836 | 7 071 |
| Ankštiniai | 3 627 | 1 913 |
| Kitos kultūros | 4 767 | 3 552 |
| Pašarinės kultūros | 2 226 | 3 497 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, iš viso EUR'000 | 3 612 | 2 724 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, pripažinta praėjusiamė laikotarpyje, EUR'000 | 2 018 | 1 450 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, pripažinta ataskaitiniame laikotarpyje, EUR'000* | 1 594 | 1 274 |
*Grupė apskaičiavo žieminių kultūrų tikrąją vertę 2021 m. kovo 31 d. Daugiau informacijos pateikiama vadovybės komentaro 2.2 punkte.
| b) Žemės ūkio produkcijos pardavimai | 3 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos pajamos | 7 531 | 5 358 |
| Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos sąnaudos * | 7 998 | 5 317 |
| Bendrieji atsargų nurašymai | 78 | 241 |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas, EUR'000 | (545) | (200) |
- Parduotos žemės ūkio produkcijos kaina atspindi derliaus vertę, tikrąja verte derliaus nuėmimo metu ir susijusias pardavimo sąnaudas.
| c) Žemės ūkio subsidijos | 3 mėnesiai pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Tiesioginės subsidijos | 1 289 | 1 139 |
| Ekologinės žemdirbystės subsidijos | 1 090 | 751 |
| Subsidijų iš viso, EUR'000 | 2 379 | 1 889 |
| Bendrasis augalininkystės segmento pelnas, EUR'000 (a+b+c) | 3 428 | 2 963 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į žemės ūkio produkcijos užauginimo sąnaudas, EUR'000 | 878 | 983 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| PIENININKYSTĖS SEGMENTAS | 3 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrasis parduotas produkcijos kiekis, tonos | 6 565 | 6 963 |
| Jprastinis pienas, tonos | 130 | 896 |
| Ekologinis pienas, tonos | 6 060 | 5 653 |
| Pieno produktai, tonos | 190 | 233 |
| Galvijai, tonos | 186 | 181 |
| Bendrosios pienininkystės segmento pajamos, EUR'000 | 3 282 | 3 490 |
| Jprastinis pienas, EUR'000 | 44 | 297 |
| Ekologinis pienas, EUR'000 | 2 466 | 2 302 |
| Pieno produktai, EUR'000 | 580 | 716 |
| Galvijai, EUR'000 | 191 | 176 |
| Bendrosios pienininkystės segmento sąnaudos, EUR'000 | 3 257 | 3 193 |
| Pieno, EUR'000 | 2 509 | 2 313 |
| Pieno produktai, EUR'000 | 557 | 704 |
| Mėsos, EUR'000 | 191 | 176 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimas, EUR'000 | (550) | (702) |
| Subsidijų iš viso, EUR'000 | 732 | 496 |
| Bendrasis pienininkystės segmento pelnas, EUR'000 | 207 | 92 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į pienininkystės segmento pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 139 | 127 |
| GRYBININKYSTĖS SEGMENTAS | 3 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrasis parduotas kiekis, tonos | 3 177 | 3 288 |
| Jprastiniai grybai, tonos | 2 976 | 3 029 |
| Ekologiniai grybai, tonos | 200 | 259 |
| Bendrosios grybų pardavimo pajamos, EUR'000 | 7 136 | 6 717 |
| Jprastiniai grybai, EUR'000 | 6 433 | 5 917 |
| Ekologiniai grybai, EUR'000 | 703 | 800 |
| Bendrosios grybų pardavimo sąnaudos, EUR'000 | 6 681 | 6 169 |
| Jprastiniai grybai, EUR'000 | 6 218 | 5 686 |
| Ekologiniai grybai, EUR'000 | 463 | 483 |
| Grybų komposto pardavimo pajamos, EUR'000 | 124 | 564 |
| Grybų komposto pardavimo savikaina, EUR'000 | 82 | 491 |
| Bendrasis grybininkystės segmento pelnas, EUR'000 | 497 | 621 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į grybų pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 395 | 405 |
| GALUTINIAM VARTOTOJIMUI SKIRTI PAKUOTI PRODUKTAI PAKUOTĖSE | 3 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. kovo 31 d. | 3 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. kovo 31 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrosios vartojimui skirtų pakuotų produktų pardavimo pajamos, EUR'000 | 1 419 | 908 |
| Bendrosios vartojimui skirtų pakuotų produktų pardavimo sąnaudos, EUR'000 | 1 042 | 849 |
| Bendrasis vartojimui skirtų pakuotų produktų pardavimo pelnas, EUR'000 | 378 | 60 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į vartojimui skirtų pakuotų produktų pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 89 | - |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
11. Veiklos sąnaudos
Veiklos sąnaudas pagal sąnaudų tipą sudarė:
| 3 mėnesiai, pasibaigę kovo 31 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Darbo užmokesčio sąnaudos | 917 | 851 |
| Socialinio draudimo sąnaudos | 248 | 283 |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | 98 | 62 |
| Baudos ir pavėluoti mokėjimai | 1 | 17 |
| Ilgalaikio materialiojo turto nusidėvėjimas | 223 | 196 |
| Turto vertės sumažėjimas | - | - |
| Konsultacinės ir verslo planų rengimo paslaugos | 56 | 78 |
| Mokesčių ir draudimų sąnaudos | 111 | 119 |
| Pardavimų sąnaudos | 205 | 137 |
| Kuro sąnaudos | 60 | 38 |
| Turto registravimo ir notarų sąnaudos | 34 | 45 |
| Nuoma ir komunalinės paslaugos | 108 | 94 |
| Transporto sąnaudos | 67 | 50 |
| Administracinės sąnaudos | 170 | 96 |
| Kitos sąnaudos | 228 | 181 |
| Iš viso | 2 526 | 2 246 |
2019 m. balandžio mėn. Bendrovė patvirtino akcijų darbuotojams opcionų planą, todėl nuo šio plano patvirtinimo apskaitomos darbuotojams skirtų akcijų apmokėjimo sąnaudos, susijusios su darbuotojams suteiktais opcionais. Sąnaudos pripažįstamos tolygiai per 3 metų laikotarpį, apskaitomos pelno (nuostolių) ataskaitoje ir kaupiamos nuosavybės straipsnyje.
12. Kitos pajamos
Kitas pajamas sudarė:
| 3 mėnesiai, pasibaigę kovo 31 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Pelnas (nuostolis) dėl ilgalaikio turto pardavimo | 12 | 16 |
| Pelnas (nuostolis) dėl dukterinių įmonių pardavimo | - | - |
| Palūkanų ir baudų pajamos | 5 | 86 |
| Draudimo išmokos | 64 | 11 |
| Kitos pajamos | 40 | 13 |
| Iš viso | 121 | 126 |
13. Finansinės sąnaudos
Grupės finansines sąnaudas sudarė:
| 3 mėnesiai, pasibaigę kovo 31 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Banko palūkanų sąnaudos | 359 | 384 |
| Obligacijų palūkanų sąnaudos | 374 | 374 |
| Išperkamosios nuomos ir kitos finansinės veiklos sąnaudos | 148 | 100 |
| Išperkamosios nuomos palūkanų sąnaudos (16 TFAS) | 528 | 564 |
| Nuostoliai dėl valiutų kurso pasikeitimo | 12 | 4 |
| Kitos finansinės veiklos sąnaudos | 14 | 13 |
| Iš viso | 1 435 | 1 439 |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 3 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. KOVO 31 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
14. Esminiai įvykiai per 2021 m. sausio – gegužės mėn.
Apie visus grupės esminius įvykius buvo informuota per NASDAQ VILNIUS CNS sistemą ir per ESPI informavimo sistemą, kurią administruoja Lenkijos finansinių rinkų priežiūros institucija, bei EBI duomenų bazę administruojamą Varšuvos vertybinių popierių biržos.
| Platinimo data | Pranešimo pavadinimas |
|---|---|
| 2021.05.24 | Kvietimas į AUGA group, AB 2021 m. 3 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare |
| 2021.05.03 | 2020 m. metinė informacija |
| 2021.04.30 | AUGA group, AB eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo, įvykusio 2021 m. balandžio 30 d., sprendimai |
| 2021.04.22 | AUGA group, AB pranešimai apie vadovaujančias pareigas einančių asmenų sandorius |
| 2021.04.22 | AUGA group, AB tęsia darbuotojų skatinimo akcijomis programą |
| 2021.04.19 | Pranešimas apie 2021 m. balandžio 30 d. vyksiančio AUGA group, AB eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo darbotvarkės klausimų sprendimų projektais bei susijusia informacija papildymą |
| 2021.04.12 | PATIKSLINIMAS: AUGA group, AB organizuoja internetinį seminarą, skirtą mažmeniniams investuotojams |
| 2021.04.12 | AUGA group, AB organizuoja internetinį seminarą, skirtą mažmeniniams investuotojams |
| 2021.04.08 | Pranešimas apie 2021 m. balandžio 30 d. šaukiamą AUGA group, AB eilinių visuotinį akcininkų susirinkimą |
| 2021.04.06 | AUGA group, AB (Bendrovė) 10 mln. EUR padidino dukterinės bendrovės UAB "Grain LT" (Grain LT) įstatinį kapitalą, kapitalizuodama Grain LT skolą Bendrovei |
| 2021.03.01 | AUGA group, AB 2020 m. 12 mėnesių finansinių rezultatų pristatymas |
| 2021.02.26 | AUGA group, AB tarpinė informacija už 12 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2020 m. gruodžio 31 d. |
| 2021.02.24 | AUGA group, AB (Bendrovė) įsigijo 100 proc. UAB "Grain LT" (Grain LT) akcijų iš kitos grupės įmonės UAB "AUGA Grūduva" |
| 2021.02.23 | Kvietimas į AUGA group, AB 2020 m. 12 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare |
| 2021.02.17 | AUGA group, AB išleido žaliųjų obligacijų ataskaitą |
| 2021.02.03 | 2021 m. AUGA group, AB periodinės informacijos atskleidimo datos (investuotojo kalendorius) |
| 2021.01.27 | Pranešimas apie AUGA group, AB žaliųjų obligacijų prekybos stabdymą vienai dienai dėl NASDAQ techninio koregavimo prekybos sistemoje |
V. ATSAKINGŲ ASMENŲ PATVIRTINIMAS
Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vertybinių popierių įstatymu ir Lietuvos banko valdybos nutarimu patvirtintomis Informacijos atskleidimo taisyklėmis, patvirtiname, kad, mūsų žiniomis, AUGA group, AB tarpinių konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinys už trijų mėnesių periodą, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d., sudarytas pagal Tarptautinės finansinės atskaitomybės standartus, atitinka tikrovę ir teisingai rodo AUGA group, AB įmonių grupės turtą, įsipareigojimus, finansinę būklę, pelną arba nuostolius ir pinigų srautus.
Generalinis direktorius
Kęstutis Juščius
Finansų direktorius
Mindaugas Ambrasas
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. (neaudituota)