AI assistant
AUGA group — Interim / Quarterly Report 2021
Nov 30, 2021
2259_rns_2021-11-30_78b62483-373e-499a-a17c-7d20ce4df87f.pdf
Interim / Quarterly Report
Open in viewerOpens in your device viewer
Kvalifikace elektronice paralao
MINDAUGAS AMBRASAS
2021-11-30 21:28:17 GMT+2
Poslehtio Paralao
Kvalifikace elektronice paralao
KĘSTUTIS JUŠČIUS
2021-11-30 21:39:02 GMT+2
Poslehtio Paralao

AU GA YGroup
AUGA GROUP, AB
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už
9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį
2021 m. rugsėjo 30 d.
(neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
augā
TURINYS
I. BENDRA INFORMACIJA APIE EMITENTĄ...2
II. VADOVYBĖS KOMENTARAS...4
III. FINANSINĖS ATASKAITOS...14
Konsoliduotas balansas...14
Konsoliduota pelno (nuostolių) ir kitų bendrųjų pajamų ataskaita...15
Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita...16
Konsoliduota pinigų srautų ataskaita...17
IV. AIŠKINAMASIS RAŠTAS...18
1. Rengimo pagrindas...18
2. Emitento įstatinis kapitalas ir rezervai...19
3. Grupės struktūra...20
4. Ilgalaikis materialusis turtas...25
5. Biologinis turtas...26
6. Atsargos...26
7. Gautinos sumos ir išankstiniai apmokėjimai...27
8. Finansiniai įsipareigojimai...28
9. Nuoma...28
10. Veiklos segmentų rezultatų apžvalga...29
11. Veiklos sąnaudos...31
12. Kitos pajamos...31
13. Finansinės sąnaudos...31
14. Esminiai įvykiai per 2021 m. sausio – lapkričio mėn. ...32
V. ATSAKINGŲ ASMENŲ PATVIRTINIMAS...34
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPI, PASIBAIGUSI 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
I. BENDRA INFORMACIJA APIE EMITENTĄ
1.1. Ataskaitinis laikotarpis, už kurį parengta ataskaita
Ataskaita parengta už 9 mėnesių laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d.
1.2. Pagrindiniai duomenys apie emitentą
| Emitento pavadinimas: | AUGA group, AB (toliau – AUGA group, AB arba „Bendrovė“) |
|---|---|
| Įstatinis kapitalas: | 65 950 713,08 eurų |
| Buveinės adresas: | Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva |
| Telefonas: | +370 5 233 53 40 |
| Faksas: | +370 5 233 53 45 |
| Elektroninis paštas: | [email protected] |
| Interneto tinklapis: | www.auga.lt |
| Teisinė - organizacinė forma: | Akcinė bendrovė |
| Įregistravimo data ir vieta: | 2003 m. birželio 25 d., Vilnius |
| Juridinio asmens kodas: | 126264360 |
| Juridinių asmenų registro tvarkytoja: | Valstybės įmonė Registry centras |
1.3. Grupės pagrindinės veiklos pobūdis
| Veiklos sritis: | Ekologinis žemės ūkis |
|---|---|
| Pagrindiniai veiklos segmentai: | Žemės ūkio kultūrų auginimas ir pardavimas, pieno gamyba ir pardavimas, grybų auginimas ir pardavimas, galutiniams vartotojams skirtų produktų pakuotėse gamyba ir pardavimas. |
1.4. Grupės struktūra
Konsoliduotą Grupę (toliau – Grupė) 2021 m. rugsėjo 30 d. sudaro Bendrovė ir 137 dukterinės įmonės (2020 m. gruodžio 31 d.– 137 įmonės). Su detalia Grupės struktūra susipažinkite finansinių ataskaitų 3 pastaboje.
1.5. Sutartys su vertybinių popierių viešosios apyvartos tarpininkais
Bendrovė yra pasirašiusi sutartį su FMĮ UAB „Orion Securities“ (A. Tumėno g. 4, B korpusas, LT-01109 Vilnius) dėl akcininkų sąskaitų tvarkymo.
1.6. Duomenys apie prekybą emitento vertybiniais popieriais organizuotose rinkose
Bendrovės akcijos yra įtrauktos į NASDAQ Vilnius vertybinių popierių biržos Oficialų prekybos sąrašą (santrumpa: AUG1L).
| Akcijų tipas | Akcijų skaičius | Akcijos nominalioji vertė (EUR) | Įstatinis kapitalas iš viso (EUR) | Emisijos kodas ISIN |
|---|---|---|---|---|
| Paprastosios vardinės akcijos | 227 416 252 | 0,29 | 65 950 713,08 | LT0000127466 |
Bendrovės akcijomis taip pat prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Bendrovės valdyba, remdamasi Bendrovės akcininko Baltic Champs Group, UAB paraiška, kuria prašoma sušaukti Bendrovės visuotinį akcininkų susirinkimą, savo 2021 m. rugsėjo 22 d. posėdyje nusprendė patvirtinti pranešimą apie ketinimą išbraukti Bendrovės akcijas iš prekybos reguliuojamoje rinkoje Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Prekyba Bendrovės akcijomis Varšuvos vertybinių popierių biržoje sustabdyta nuo 2021 m. rugsėjo 23 d. neribotam laikotarpiui. Bendrovės neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo metu, įvykusio 2021 m. spalio 14 d. priimtas sprendimas inicijuoti visų Bendrovės išleistų akcijų išbraukimą ir išbraukti jas iš prekybos reguliuojamoje rinkoje Varšuvos vertybinių popierių biržoje.
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Informacija apie Bendrovės akcijų prekybą NASDAQ Vilniaus vertybinių popierių biržoje:
| Ataskaitinis periodas | Kaina, EUR | Bendra apyvarta | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vidurkis | Atidarymo | Didž. | Maž. | Pask. sesijos | Vnt. | EUR | |
| 2021 m. I–III ketvirčiai | 0,498 | 0,444 | 0,560 | 0,426 | 0,555 | 17 075 225 | 8 510 071 |
AUGA group, AB akcijų apyvarta, akcijos kainos ir Baltijos šalių akcijų lyginamojo indekso pokytis nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d.

Šaltinis: NASDAQ Vilnius vertybinių popierių birža
1.7. Informacija apie nefinansinę atskaitomybę
Bendrovė nerengia tarpinės nefinansinės atskaitomybės. Bendrovės 2020 m. Tvarumo ataskaita yra pateikiama Bendrovės konsoliduotame metiniame pranešime už 2020 m. gruodžio 31 d. pasibaigusius metus.
1.8. Svarbūs įvykiai, įvykę po ataskaitinių finansinių metų pabaigos
Svarbūs įvykiai, įvykę po ataskaitinių finansinių metų pabaigos, aprašyti Bendrovės konsoliduotosiose finansinėse ataskaitose už periodą, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos 14 pastaboje.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
II. VADOVYBĖS KOMENTARAS
2.1. Bendri rezultatai
Grupės pardavimo pajamos per tris ketvirčius 2021 m. siekė 54,90 mln. Eur ir buvo 12 proc. mažesnės, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais, kai pardavimo pajamos buvo 62,38 mln. Eur.
Per pirmus devynis 2021 m. mėnesius, bendrasis Grupės pelnas pasiekė 1,70 mln. Eur, žymėdamas 86 proc. mažėjimą, lyginant su praėjusiais metais (11,88 mln. Eur). Ataskaitiniu laikotarpiu Grupė patyrė 10,43 mln. Eur nuostolio, kai tuo pačiu metu pernai grynasis pelnas buvo 0,44 mln. Eur.
2021 m. Grupės EBITDA siekė 5,45 mln. Eur ir buvo 66 proc. mažesnė nei ankstesniais metais, kai šis rodiklis siekė 15,94 mln. Eur.
Ženklus rezultatų pablogėjimas didžiąja dalimi nulemtas oro sąlygų įtakoto augalininkystės segmento rezultato: 2021 m. liepos mėnesio vidutinė temperatura Lietuvoje buvo aukščiausia per praėjusius 60 metų. Tai sukėlė stichinę kaitrą ir neigiamai paveikė kultūrų, ypatingai ankštinių ir kitų vasarinių, derlingumą. COVID-19 poveikis, gamybinės problemos antrame didžiausiame segmente – grybų auginime – neleido bent iš dalies kompensuoti rezultatų pablogėjimo.
| Pagrindiniai finansiniai rezultatai, mln. EUR | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % |
|---|---|---|---|---|---|
| Pajamos | 54,90 | 62,38 | 47,05 | -12% | +33% |
| Bendrasis pelnas (nuostolis) | 1,70 | 11,88 | 8,00 | -86% | +48% |
| Bendrojo pelno marža | 3% | 19% | 17% | -84% | +12% |
| Grynasis pelnas (nuostolis) | (10,43) | 0,44 | (1,28) | n/a | n/a |
| Grynojo pelno marža | (19%) | 1% | (3%) | n/a | n/a |
| EBITDA | 5,45 | 15,94 | 12,43 | -66% | +28% |
| EBITDA marža | 10% | 26% | 26% | -61% | -3% |
2.2. Augalininkystės segmento apžvalga
Augalininkystės segmento bendrąjį pelną sudaro derliaus tikroji vertė, šio ir praėjusio sezono derliaus pardavimų rezultatas ir augalininkystės subsidijos.
2020/2021 m. derlius
2020/2021 m. sezonu bendras Grupės dirbamos žemės plotas sudaro 39,1 tūkst. ha ir yra šiek tiek mažesnis nei 2019/2020 m. sezonu. 2020/2021 m. sezonu apsėta 30,9 tūkst. ha (30,6 tūkst. ha buvo apsėta 2019/2020 m. sezonu) iš kurių 10,4 tūkst. ha sudaro kviečiai, 8,1 tūkst. ha ankštinės kultūros ir 12,4 tūkst. ha kitos kultūros. Didžioji dalis – 8,9 tūkst. ha iš 10,4 tūkst. ha – kviečių sudaro žieminiai kviečiai, panašiai kaip ir 2019/2020 m. sezonu, kadangi žieminės kultūros turi didesnį derlingumo potencialą lyginant su vasarinėmis alternatyvomis. Pašarinės kultūros sudaro 6,8 tūkst. ha 2020/2021 m. sezonu, palyginus su 8,2 tūkst. ha 2019/2020 m. sezonu.

Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
Ataskaitinio laikotarpio pabaigoje, t.y. 2021 m. rugsėjo 30 d., Grupė baigė nuimti kviečių ir ankštinių kultūrų derlių. Derliaus nuėmimo darbai kitoms kultūroms yra dalinai baigti – avižų, miežių, rapsų, cukrinių runkelių derlius ataskaitinio laikotarpio pabaigoje jau yra nuimtas, tuo tarpu sojos, daržovių ir dobilų derlius bus nuimtas spalio mėn. pabaigoje. Kultūroms, kurių derlius buvo nuimtas iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos, Grupė pripažino pelną (nuostolį) iš žemės ūkio produkty pirminio pripažinimo tikrosios vertės pasikeitimo 2021 m. rugsėjo 30 d. Kultūroms, kurių derlius bus nuimtas po ataskaitinio laikotarpio pabaigos, Grupė apskaičiavo pasėlių tikrąją vertę 2021 m. rugsėjo 30 d. naudodama žemiau esančią formulę ir prielaidas. Svarbu pastebėti, kad likusio derliaus nuėmimo darbai buvo baigti iki šios ataskaitos išleidimo dienos, todėl vertinant likusių kultūrų pasėlių tikrąją vertę Grupė naudojo preliminarius faktinius duomenis.
Kiekvieno einamųjų metų ketvirčio pabaigoje Grupė įsivertina pasėlių tikrąją vertę kultūroms, kurių derlius dar nenuimtas. 2021 m. rugsėjo 30 d. Grupė įvertino pasėlių tikrąją vertę, formulė ir prielaidos naudotos skaičiuojant yra pateiktos žemiau:
Pasėlių tikroji vertė = Patirtos sąnaudos + (Dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamas vidutinis derlingumas tonomis per ha * prognozuojama tonos kaina – dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamos sąnaudos per ha) * T * (1-x), kur:
- Patirtos sąnaudos yra faktiškai patirtos sąnaudos konkrečiai kultūrai 2020/2021 m. sezone.
- Dirbamos žemės plotas ha yra konkrečia kultūra apsėtas ir planuojamas nukulti plotas hektarais.
- Prognozuojamas derlingumas tonomis per hektarą yra planuojamas kultūros derlingumas, remiantis praėjusio sezonо derlingumų informacija, atnaujinama pagal naujausius duomenis.
- Prognozuojama tonos kaina. Tikrosios vertės skaičiavimui naudotos vidutinės kontraktų kainos, įvertinus rinkos pokyčius.
- Prognozuojamos sąnaudos per ha. Periodo pabaigoje sukaupti faktiniai kaštai, koreguoti istoriniu 2019 - 2020 m. vidutinių sąnaudų lygiu. Prognozuojama, jog sąnaudos 2020/2021 m. sezonu išliks panašios į praėjusių sezonių sąnaudas.
- T yra laiko tarpas, praėjęs nuo kultūros pasėjimo iki planuojamos derliaus nuėmimo datos. Vidutinė T reikšmė 2021 m. rugsėjo 30 d. šio sezono kultūroms buvo lygi 89 proc., o kitų metų kultūroms vidutiniškai siekė 35 proc.
- X yra papildomas koregavimo koeficientas galimiems nenumatytiems neigiamiems veiksniams derliui. 10 proc. buvo naudota tikrosios vertės skaičiavimams 2021 m. rugsėjo 30 d. šio sezono kultūroms, o kito sezono kultūroms naudotas 30 proc. koeficientas.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad pašarinių kultūrų tikroji vertė net ir derliaus nuėmimo metu yra nustatoma remiantis bendrosiomis pašarinių kultūrų derliaus sąnaudomis. Kitaip sakant, bendrosios pašarinių kultūrų derliaus sąnaudos yra naudojamos kaip matas pašarinių kultūrų derliaus tikrosios vertės skaičiavimui, nes šių kultūrų atveju nėra aktyvios prekybos rinkos ir nėra galimybių patikimai nustatyti pašarinių kultūrų tikrąją rinkos kainą. Dėl tokio vertinimo principo pašarinių kultūrų tikrosios vertės pokyčio rezultatas yra lygus nulliui.
Iki 2021 m. balandžio mėn. pabaigos Grupė baigė dobilų sėją, kurių derlius bus imamas kitais metais.
Žemiau pateikiama informacija apie kviečius ir ankštines kultūras, nes šių kultūrų derliaus nuėmimo darbai ataskaitinio laikotarpio pabaigoje yra baigti. Dalies kultūrų, kurios yra priskiriamos kitų kultūrų grupei, derlius dar nėra baigtas nuimti, todėl tiksli informacija apie kitų kultūrų grupės rezultatus bus pateikiama kito ketvirčio ataskaitoje.
Žemiau lentelėje pateikiama dirbamas žemės plotas pagal kultūrų grupę 2020/2021, 2019/2020 ir 2018/2019 m. sezonais. Kviečių ir ankštinių kultūrų žemės plotas 2020/2021 m. sezonu sumažėjo ir sudarė 60 proc. visų parduoti skirtų kultūrų ploto, palyginus su 68 proc. praėjusiamė sezone.
| Dirbamos žemės plotas pagal kultūrų grupę, HA | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 10 440 | 11 896 | 11 503 |
| Ankštiniai | 8 056 | 9 035 | 8 039 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| -12% | +3% | ||
| -11% | +12% |
Kviečių ir ankštinių kultūrų savikaina per hektarą pateikiama lentelėje žemiau.
| Sąnaudos per 1 ha dirbamos žemės, Eur/ha | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 762 | 824 | 925 |
| Ankštiniai | 829 | 839 | 830 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| -8% | -11% | ||
| -1% | +1% |
Kaip matyti iš pateikty duomenų, ankštinių kultūrų savikaina išliko panaši į buvusią praėjusiais metais, tuo tarpu kviečių sąnaudos per 1 hektarą 2020/2021 m. sezonu sumažėjo 8 proc., palyginus su praėjusiais metais. Ankštinių kultūrų savikaina 2020/2021 m. sezonu buvo panaši į praėjusių metų, kadangi dalis sąnaudų augo, o dalis mažėjo – žemės dirbimo kaštai buvo didesni nei praėjusias metais, tačiau sumažėjo derliaus džiovinimo ir valymo sąnaudos bei sėklos sąnaudos. Kviečių sąnaudų mažėjimą lėmė sumažėjusios organinių trąšų sąnaudos bei derliaus valymo ir džiovinimo sąnaudos dėl mažesnio derliaus kiekio. Kadangi kviečiai sudaro apie trečdalį viso Grupės dirbamo ploto, kviečių sąnaudų sumažinimas yra svarbus, siekiant geresnių augalininkystės segmento rezultaty.
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
Žemiau esančioje lentelėje pateikiamas kviečių ir ankštinių kultūrų derlingumų polyginimas 2020/2021 m. ir per praėjusius du sezonus. Faktinis kviečių derlingumas 2020/2021 m. sezonu siekė 3,29 t/ha ir buvo 20 proc. mažesnis nei praėjusiais metais. Ankštinių kultūrų derlingumas sumažėjo 60 proc. polyginus su praėjusiu sezonu - nuo 2,73 t/ha iki 1,10 t/ha. Ženkliai sumažėjusį derlingumą lėmė oro sąlygos birželį ir liepą - 2021 m. birželio mėn. buvo antras pagal šiltumą nuo 1961 m., liepos mėn. vidutinė temperatura buvo aukščiausia per pastaruosius 60 metų. Dėl vasarą užfiksuoto stichinio karščio buvo užaugintas santykinai mažas derlius, nes augalai nustoja augti, kai oro temperatūra pasiekia 25-27 laipsnius karščio. Stichinio karščio metu Lietuvoje, naktys buvo per karštos, kad galėtų susidaryti rasa, todėl augalai neturėjo tinkamų sąlygų atsigauti per naktį. Didžiausią šio karščio poveikį patyrė ankštinės bei kitos vasarinės kultūros.
| Vidutinis derlingumas, t/ha | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 3,29 | 4,13 | 4,20 |
| Ankštiniai | 1,10 | 2,73 | 1,69 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| -20% | -2% | ||
| -60% | +62% |
Grupė šį sezoną tikėjosi reikšmingai geresnių rezultatų. Kaip matyti iš lentelės, pateiktos žemiau, faktinis kviečių derlingumas buvo 20 proc. mažesnis nei planuota prieš derliaus nuėmimą, o ankštinių kultūrų derlingumas 64 proc. mažesnis nei tikėtasi.
| Vidutinis derlingumas 2020/2021 sezonu, t/ha | Planas 2020/2021 m. sezonui | Faktas 2020/2021 m. sezonu | Pokytis nuo plano, % |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 4,11 | 3,29 | -20% |
| Ankštiniai | 3,07 | 1,10 | -64% |
Kaip matyti iš pateiktų duomenų, vidutinis Grupės kviečių ir ankštinių kultūrų derlingumas 2021 m. yra mažesnis nei vidutinis derlingumas, pasiekiamas neekologiniuose ūkiuose Lietuvoje. Ekstremalios oro sąlygos, ekologinius ūkius veikiančios labiau nei konvencinius, turėjo neigiamos įtakos šių metų derliui, ypač neigiamai paveikė ankštines kultūras. Svarbu pastebėti, jog ekologiniams ūkiams taikomi reikalavimai auginti tam tikrą dalį ankštinių kultūrų. Siekiant įgyvendinti Grupės ilgalaikę strategiją svarbu užtikrinti derlingumus, kurie neatsiliktų nuo konvencinių ūkių rezultatų. Dėl to, vienas iš tikslų, nustatytų Grupės ilgalaikėje strategijoje yra iki 2025 m. pakeisti 50 proc. pardavimui auginamų kultūrų ankštinėmis žolėmis. Ankštinės žolės yra atsparesnės karščio bangoms, kurios ateityje turėtų tik dažnėti dėl klimato kaitos.

LT ekologiniai kviečiai LT konvenciniai kviečiai AUGA kviečiai

LT ekologiniai ankštiniai LT konvenciniai ankštiniai
Ankštinių kultūrų derlingumas Lietuvoje, t/ha
PASTABA: 2021 metų LT ekologinių augintojų duomenys dar nepaskelbti, LT konvencinių ūkių duomenys preliminarūs.
Šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas, Lietuvos žemės ūkio produkcijos gamintojų, įtrauktų į Ūkių apskaitos duomenų tinklą (ŪADT), veiklos apskaitos rezultatų tyrimo duomenys, Grupės duomenys.
Pagal šiuo metu turimus preliminarius duomenis, daugelio kitų grūdinių kultūrų derlingumai 2021 m. bus mažesni nei praėjusias metais. Kitų grūdinių kultūrų derlingumai bus pateikti kito ketvirčio ataskaitoje.
Žemiau esančioje lentelėje pateiktas kviečių ir ankštinių kultūrų kainų, kuriomis buvo įvertintas nuimtas derlius (tikroji derliaus vertė), polyginimas 2020/2021, 2019/2020 ir 2018/2019 m. sezonais. Svarbu pastebėti, jog finansinių ataskaitų už 2021 m. tris ketvirčius skelbimo metu reikšminga dalis 2020/2021 m. sezono derliaus jau yra parduota arba sudaryti kontraktai fiksuotomis kainomis dėl derliaus pardavimo, todėl derliaus vertė ataskaitinio laikotarpio pabaigai didžiąja dalimi yra nustatyta remiantis faktiškai turimų kontraktų kainomis.
| Vidutinė 1 tonos grūdų kaina, eliminavus pardavimo kaštus, EUR | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 240 | 208 | 262 |
| Ankštiniai | 347 | 354 | 359 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| +16% | -21% | ||
| -2% | -1% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Kaip matyti iš aukščiau pateiktų duomenų, 1 kviečių tonos kaina 2020/2021 m. sezonu padidėjo 16 proc. lyginant su praėjusiu sezonu iš dalies dėl pagerėjusios kokybės: kaip planuota buvo išauginta 55 proc. maistinių ir 45 proc. pašarinių kviečių. Ankštinių kultūrų kaina nežymiai sumažėjo 2020/2021 m. sezonu dėl pupų, kurios yra brangesnės už žirnius, derliaus proporcijos sumažėjimo.
Dėl mažesnio derliaus rinkoje grūdų kainos nuo rugpjūčio mėn. pradėjo reikšmingai augti. Tačiau Grupė, siekdama valdyti rizikas dėl derliaus pardavimo, daliai derliaus kontraktus sudaro iki derliaus nuėmimo (šios ataskaitos išleidimo metu, Grupė yra pasirašiusi kontraktus 83 proc. viso derliaus kiekui). Kai kurių kultūrų derlingumui kritus net 60 proc., Grupė visą nuimtą derlių naudojo jau anksčiau sudarytiems kontraktams įvykdyti. Dėl šios priežasties ankštinių kultūrų rinkos kainų didėjimo įtaka šio sezono derliui nebus ženkli. Tačiau rinkos kainų augimas leidžia tikėtis geresnių rezultatų iš kitų kultūrų paskutinį ketvirtį, kai likusiam nekontraktuotam derliui bus sudaromi kontraktai didesnėmis kainomis.
Žemiau esančioje lentelėje pateiktas kviečių ir ankštinių derliaus pelno (nuostolio), tenkančio 1 ha dirbamos žemės, palyginimas.
| Pelnas (nuostolis) derliaus nuėmimo metu, EUR/ha | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Kviečiai | 28 | 29 | 177 |
| Ankštiniai | (448) | 130 | (224) |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| -4% | -84% | ||
| n/a | n/a |
Per 2020/2021 m. sezoną kviečių pelnas, tenkantis vienam hektarui buvo šiek tiek mažesnis, lyginant su praėjusiu sezonu. Kviečių rezultatą neigiamai paveikė sumažėjęs derlius. Tačiau, sumažėjus kaštų lygiui bei augant rinkos kainoms, pavyko sumažinti nuostolį dėl mažesnio derliaus. Ankštinių kultūrų rezultatas 2020/2021 m. buvo ženkliai blogesnis, palyginus su praėjusiais sezonais. Ankštinių kultūrų rezultato mažėjimą nulėmė mažas derlius – šių kultūrų derlingumas 2021 m. buvo 60 proc. mažesnis nei praėjusiu sezonu. 2021 m. derliaus mažėjimui įtakos turėjo karščio bangos vasaros sezonu. Kaip minėta aukščiau, siekiant sumažinti karščio bangų įtaką derliaus rezultatams, Grupė planuoja iki 50 proc. pardavimui auginamų kultūrų pakeisti ankštinėmis žolėmis.
Iš viso 2021 m. rugsėjo 30 d. Grupė apskaičiavo 1,35 mln. Eur nuostolio dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte. Svarbu pastebėti, jog 2020 m. gruodžio 31 d. Grupė jau pripažino 2,02 mln. Eur pelno dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte. Taigi, į 2021 m. trijų ketvirčių rezultatą Grupė įtraukė 3,37 mln. Eur nuostolio dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte.
| Derliaus rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte apskaitytas praėjusiame laikotarpyje | 2,02 | 1,45 | - |
| Pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte apskaitytas ataskaitiniame laikotarpyje | (1,35) | 7,94 | 3,88 |
| Bendras pelnas (nuostolis) dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte | (3,37) | 6,49 | 3,88 |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| +39% | n/a | ||
| n/a | +105% | ||
| n/a | +67% |
Augalininkystės segmento pardavimų rezultatai
Bendros pardavimų pajamos sugeneruotos iš augalininkystės segmento 2021 m. siekė 18,41 mln. Eur. Tai yra 30 proc. mažiau, lyginant su 2020 m., kai pardavimo pajamos siekė 26,21 mln. Eur. Pardavimai buvo mažesni dėl dviejų priežasčių: (1) 2021 m. parduota mažesnė dalis praėjusių metų derliaus, nes Grupė didesnę 2019/2020 m. sezono derlius dalį pardavė 2020 m., kai tuo tarpu 2018/2019 m. derlius buvo parduotas panašiomis dalimis 2019 ir 2020 m.; (2) 2020/2021 m. sezono derlius yra reikšmingai mažesnis nei 2019/2020 m. sezonu.
| Augalininkystės segmento rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. |
|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 18,41 | 26,21 | 15,33 |
| Pardavimo sąnaudos | 20,13 | 27,16 | 16,58 |
| Atsargų nurašymai | 2,38 | 0,98 | 0,73 |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas | (4,10) | (1,93) | (1,99) |
| Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | ||
| --- | --- | ||
| -30% | +71% | ||
| -26% | +64% | ||
| +144% | +33% | ||
| -113% | +3% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos sąnaudos per 2021 m. tris ketvirčius buvo 20,13 mln. Eur, palyginus su 27,16 mln. Eur pernai. Pardavimo savikainai 2021 m. įtakos turėjo patirtos vienkartinės išlaidos dėl dobilų sėklos džiovinimo ir valymo (0,42 mln. Eur). Žemės ūkio produkcijos atsargų nurašymo ir vertės sumažėjimo sąnaudų suma per 2021 m. 9 mėnesius sudarė 2,38 mln. Eur, palyginus su 0,98 mln. Eur per 2020 m. tą patį laikotarpį. Atsargų nurašymo ir vertės sumažėjimo sąnaudos 2021 m. išaugo dėl papildomo pašarinių kultūrų nurašymo.
Subsidijos žemės ūkiui ir bendrasis pelnas augalininkystės segmente
Bendra subsidijų žemės ūkiui, tenkančių augalininkystės segmentui suma, sukaupta per 9 mėnesius 2021 m., sudaro 6,98 mln. Eur, palyginus su 5,57 mln. Eur atitinkamu laikotarpiu 2020 m. Sukaupta subsidijų suma yra apskaičiuota pagal šiuo metu galiojančius ir pasiekiamus subsidijavimo programų reikalavimus. 2021 m. Grupė turi teisę gauti daugiau ekologinių išmokų, kadangi pasikeitus finansavimo periodui gali gauti išmokas už visus turimus ekologinius plotus, kai anksčiau gavo tik už dalį deklaruotų plotų.
Augalininkystės segmento bendrasis nuostolis, apimantis žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatą, biologinio turto tikrosios vertės pokyčius bei žemės ūkio subsidijas, 2021 m. siekė 0,50 mln. Eur, palyginus su 10,13 mln. Eur bendruoju pelnu praėjusiais metais. Augalininkystės bendrojo rezultato mažėjimą nulėmė prastas 2021 m. derlius.
| Augalininkystės segmento bendrasis pelnas, mln. Eur | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % |
|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas (nuostolis), dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte pripažintas ataskaitiniame laikotarpyje | (3,37) | 6,49 | 3,88 | n/a | +67% |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas | (4,10) | (1,93) | (1,99) | -113% | +3% |
| Subsidijos | 6,98 | 5,57 | 5,27 | +25% | +5% |
| Bendrasis pelnas | (0,50) | 10,13 | 7,16 | n/a | +41% |
2.3. Pienininkystės segmento apžvalga
Bendros pardavimų pajamos iš pienininkystės segmento 2021 m. siekė 10,16 mln. Eur ir buvo 3 proc. didesnės, lyginant su 2020 m. bendromis pardavimo pajamomis (9,87 mln. Eur). Metų pradžioje Grupė susidūrė su gamybos problemomis, o primilžis per pirmą pusmetį nepasiekė norimo rezultato. Tačiau dėl strateginio Grupės dėmesio pienininkystės segmentui, rezultatai trečiame ketvirtyje pagerėjo. Bendras pieno primilžis per 2021 m. tris ketvirčius siekė 21,65 kg per karvę per dieną, palyginus su 21,44 kg per karvę per dieną 2020 m. (1 proc. padidėjimas). Pieno primilžio didėjimui įtakos turėjo geresni rezultatai 2021 m. trečią ketvirtį, kai pieno primilžis palyginus su 2020 m. trečiu ketvirčiu augo 3 proc. Nors gamybos apimtys šiek tiek padidėjo, dėl pardavimų svyravimų parduodant pieną naujose rinkose ir padidėjusio vidinio pieno sunaudojimo parduoto pieno kiekis sumažėjo 1 proc. – nuo 19,31 tūkst. tonų 2020 m. iki 19,11 tūkst. tonų per tris 2021 m. ketvirčius.

Vidutinė pieno kaina per 2021 m. 9 mėnesius siekė 413 Eur už toną ir buvo 4 proc. didesnė, lyginant su atitinkamu laikotarpiu pernai, kai vidutinė pieno kaina siekė 395 Eur už toną. Vidutinė pieno pardavimo kaina padidėjo dėl didesnės ekologinio pieno pardavimų dalies ir naujų pardavimo rinkų.
Ekologinės produkcijos kainomis parduoto pieno dalis per 2021 m. 9 mėnesius sudarė 98 proc., tuo tarpu per 2020 m. 9 mėnesius ekologinio pieno dalis sudarė 93 proc. Ekologinės produkcijos kainomis parduoto pieno dalis stabiliai augo nuo 2019 m. ir šiuo metu svyruoja tarp 100 proc.
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Pieno pardavimo savikaina per 2021 m. 9 mėnesius buvo 9,87 mln. Eur, palyginus su 9,45 mln. Eur atitinkamu laikotarpiu pernai (4 proc. padidėjimas). Pieno savikaina padidėjo dėl pokyčių pašarų struktūroje.
Biologinio turto (galvijų bandos) tikrosios vertės pokyčio nuostolis per 2021 m. 9 mėnesius sudarė 2,48 mln. Eur. Palyginimui 2020 m. atitinkamu laikotarpiu patirtas 2,31 mln. Eur nuostolis. Vienas iš Grupės tikslų yra didinti pieno primilžius, kas leistų padidinti produkcijos gamybos kiekius ir sumažinti pieno savikainą. Dėl to Grupė atnaujina gyvulių bandą ir vyresnius gyvulius keičia jaunais. Senų gyvulių nurašymo sąnaudos padidina biologinio turto perkainojimo nuostolį. Gyvulių bandos keitimas prasidėjo 2020 m. ir tęsiamas 2021 m.
Bendrasis pienininkystės segmento pelnas 2021 m. siekė 0,17 mln. Eur palyginus su 0,08 mln. Eur pelnu 2020 m. Iššūkiai gamyboje bei didesni nuostoliai iš biologinio turto perkainavimo neleido pasiekti planuoto segmento rezultatų augimo. Vis dėl to, tolesnis dėmesys šiam segmentui, bandos atnaujinimas ir naujų technologijų taikymas leidžia matyti geresnius segmento rezultatus antroje metų pusėje, kurie tikimasi tęsis ir ateityje.
| 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019,% | |
|---|---|---|---|---|---|
| Parduotas produkcijos kiekius, tonos | 20 168 | 20 387 | 19 576 | -1% | +4% |
| Pieno pardavimai, tonos | 19 112 | 19 307 | 18 598 | -1% | +4% |
| Pieno produktai, tonos | 502 | 559 | 432 | -10% | +30% |
| Galvijų pardavimai, tonos | 554 | 521 | 546 | +6% | -5% |
| Pienininkystės segmento pajamos, mln. Eur | 10,16 | 9,87 | 8,75 | +3% | +13% |
| Pieno pardavimai, mln. Eur | 7,89 | 7,63 | 7,07 | +3% | +8% |
| Pieno produktai, mln. Eur | 1,62 | 1,69 | 1,12 | -4% | +51% |
| Galvijų pardavimai, mln. Eur | 0,65 | 0,55 | 0,57 | +17% | -3% |
| Pienininkystės segmento sąnaudos, mln. Eur | 9,87 | 9,45 | 8,78 | +4% | +8% |
| Pieno sąnaudos, mln. Eur | 7,72 | 7,25 | 7,07 | +7% | +2% |
| Pieno produktai, mln. Eur | 1,50 | 1,65 | 1,14 | -9% | +45% |
| Galvijų sąnaudos, mln. Eur | 0,65 | 0,55 | 0,57 | +17% | -3% |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimas, mln. Eur | (2,48) | (2,31) | (2,31) | +8% | 0% |
| Subsidijos, mln. Eur | 2,36 | 1,97 | 1,67 | +20% | +18% |
| Bendrasis pelnas, mln. EUR | 0,17 | 0,08 | (0,67) | +116% | n/a |
2.4. Grybininkystės segmento apžvalga
Antrąjį ir trečiąjį 2021 m. ketvirtį Grupės įmonė, veikianti šiame segmente, susidūrė su iššūkiais – gamybos padaliniuose išaugo COVID-19 sergančių darbuotojų skaičius, aukšta oro temperatūra sukėlė technologinių problemų gamyboje. Dėl šios priežasties bendrovė turėjo mažinti gamybos ir pardavimų apimtį, o ilgas gamybos procesas neleido sumažinti gamyboje patiriamų kaštų. Grafike žemiau pavaizduotas parduotų grybų kiekio mažėjimas dėl mažesnių gamybos apimčių. Grupė numato grįžti prie įprastų produkcijos apimčių ketvirtame ketvirtyje.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga

Augintų grybų pardavimai, tonomis
Svarbu paminėti ir tai, kad COVID-19 pandemija bei karšti vasaros orai lėmė bendrai sumažėjusius gamybos pajėgumus visoje rinkoje.
Segmento pardavimai per 2021 m. tris ketvirčius buvo mažesni nei tuo pačiu laikotarpiu 2020 m. ir siekė 21,46 mln. Eur, palyginus su 22,94 mln. Eur 2020 m. Grybų pardavimo pajamos sumažėjo 1,48 mln. Eur, kadangi dėl anksčiau minėtų iššūkių parduotas grybų kiekis sumažėjo nuo 9 652 tonų 2020 m. iki 9 072 tonų 2021 m. Komposto pardavimo pajamos sumažėjo 1,04 mln. Eur dėl pandemijos sukeltų ribojimų ir nutrūkusių pardavimų į Rusiją.
Per 2021 m. 9 mėnesius parduotų ekologiškų grybų dalis sumažėjo ir siekė 5,8 proc. visų parduotų grybų kiekio, kai 2020 m. tuo pačiu laikotarpiu parduotų ekologiškų grybų dalis siekė 7,6 proc.
Per 2021 m. 9 mėnesius vidutinė neekologiškų ir ekologiškų grybų kaina padidėjo apie 4 proc. Vidutinė 1 tonos grybų kaina per 2021 m. 9 mėnesius siekė 2 326 Eur/tona (per 2020 m. 9 mėnesius vidutinė kaina buvo 2 231 Eur/tona). Didžiausiq įtaką vidutinės grybų kainos didėjimui 2021 m. turėjo didesni pakuotų grybų pardavimai.
Grybininkystės segmento bendrosios pardavimo sąnaudos per 2021 m. 9 mėnesius buvo 20,90 mln. Eur – 0,64 mln. Eur mažesnės lyginant su atitinkamu laikotarpiu 2020 m., kai jos sudarė 21,55 mln. Eur. Vidutinės grybų pardavimo bendrosios sąnaudos, tenkančios 1 tonai parduotų grybų, padidėjo nuo 2 103 Eur/tona iki 2 283 Eur/tona. Grybų savikaina išaugo dėl padidėjusių pakavimo išlaidų, kadangi padidėjo pakuotų grybų pardavimų dalis, bei laikinai sumažėjusių gamybos pajėgumų išaugus darbuotojų susirgimų skaičiui antrajame ir trečiajame 2021 m. ketvirčiuose.
Pagal Grupės duomenis, bendrasis šio segmento pelnas per 2021 m. siekė 0,56 mln. Eur ir buvo 59 proc. mažesnis nei tuo pačiu periodu pernai – 2020 m. grybininkystės segmento bendrasis pelnas buvo 1,38 mln. Eur.
| 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % | |
|---|---|---|---|---|---|
| Parduotas kiekis, tonos | 9 072 | 9 652 | 9 013 | -6% | +7% |
| Vidutinė grybų pardavimo kaina, EUR/t | 2 326 | 2 231 | 2 138 | +4% | +4% |
| Grybų segmento pardavimo pajamos, mln. EUR | 21,46 | 22,94 | 21,13 | -6% | +9% |
| Grybų pardavimo pajamos, mln. EUR | 21,10 | 21,54 | 19,27 | -2% | +12% |
| Grybų komposto pardavimo pajamos, mln. EUR | 0,36 | 1,40 | 1,86 | -74% | -25% |
| Grybų segmento pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 20,90 | 21,55 | 19,63 | -3% | +10% |
| Grybų pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 20,71 | 20,30 | 17,86 | +2% | +14% |
| Grybų komposto pardavimo sąnaudos, mln. EUR | 0,20 | 1,25 | 1,76 | -84% | -29% |
| Bendrasis pelnas, mln. EUR | 0,56 | 1,38 | 1,50 | -59% | -9% |
Y
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
2.5. Galutiniam vartojimui skirtų produktų pakuotėse (FMCG) segmento apžvalga
Bendri segmento pardavimai per tris šių metų ketvirčius siekė 4,88 mln. Eur. Tuo pačiu laikotarpiu pernai segmento pardavimai buvo 3,37 mln. Eur.
2021 m. trečio ketvirčio rezultatai buvo geriausi 2021 metais – tai iš dalies susiję su antro ketvirčio užsakymais, kurie buvo įgyvendinti per 2021 m. trečią ketvirtį. Pardavimai per trečiąjį 2021 m. ketvirtį buvo 66 proc. didesni nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Pardavimų svyravimus lemia transportavimo iššūkiai – logistikos pajėgumų trūkumas ir išaugę transportavimo kaštai. Dėl šių priežasčių užsakovai retina užsakymus, bet didina jų vertę.
Produktų savikaina per 2021 m. siekė 3,41 mln. Eur, palyginus su 3,08 mln. Eur savikaina tuo pačiu laikotarpiu 2020 m.
Per pirmus devynis 2021 m. mėnesius segmento bendrasis pelnas šoktelėjo iki 1,47 mln. Eur, kai tuo pačiu laikotarpiu pernai jis siekė 0,29 mln. Eur. Svarbu pastebėti, jog Grybai LT KB (bendrovė, veikianti FMCG segmente) rezultatai į konsoliduotas finansines ataskaitas įtraukti nuo 2020 m. birželio 1 d. Segmento pelningumo marža 2021 m. auga ir ataskaitinio laikotarpio pabaigoje siekė 30 proc.
| FMCG segmento rezultatai, mln. Eur | 2021 m. 9 mėn. | 2020 m. 9 mėn. | 2019 m. 9 mėn. | Pokytis 2021/2020, % | Pokytis 2020/2019, % |
|---|---|---|---|---|---|
| Pajamos | 4,88 | 3,37 | 1,83 | +45% | +84% |
| Sąnaudos | 3,41 | 3,08 | 1,82 | +11% | +69% |
| Bendrasis pelnas | 1,47 | 0,29 | 0,01 | +407% | +3 760% |
Per 9 mėnesius 2021 m. Grupė galutiniam vartotojui skirtus produktus eksportavo į 35 šalis. Tuo pačiu metu praėjusiais metais Grupė savo produkciją eksportavo į 30 šalių. Pardavimai augo tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose – pardavimų augimas Lietuvoje, JAV ir Japonijoje labiausiai prisidėjo prie segmento pardavimų augimo 2021 m.
Konservuoti produktai, ypač vartojimui paruoštos ekologiškos sriubos, ir toliau išlieka pagrindiniais šio segmento produktais.
2021 m. pajamų struktūra iš galutiniam vartojimui skirtos produkcijos pardavimo pagal produkto tipą pateikta žemiau esančiame grafike.
Pajamų struktūra iš galutiniam vartojimui skirtos produkcijos pardavimo, proc.

- Konservuoti pievagrybiai, daržovės ir sriubos
- Supakuotos daržovės
- Pienas ir pieno kokteiliai
- Kiaušiniai
- Kiti produktai, parengti vartojimui
2.6. Veiklos sąnaudos
AUGA group, AB veiklos sąnaudos per 2021 m. siekė 8,22 mln. Eur, lyginant su 7,26 mln. Eur praėjusiais metais. Šis augimas susijęs su padidėjusiomis darbo užmokesčio, pardavimų ir akcijų opcionų darbuotojams sąnaudomis. Be to, veiklos sąnaudos padidėjo dar ir dėl to, kad į 2021 m. veiklos sąnaudos pilnai įtrauktos ir Grybai LT, KB veiklos sąnaudos, o tuo tarpu į 2020 m. trijų ketvirčių rezultatus šios įmonės rezultatai įtraukti tik nuo 2020 m. birželio 1 d.
Y
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
2.7. Investicijos
Bendros investicijos (nauji įsigijimai) į ilgalaikį materialų turtą 2021 m. I–III ketvirtį sudarė 8,97 mln. Eur (2020 m. – 4,45 mln. Eur). Investicijų (naujų įsigijimų) į ilgalaikį materialų turtą detalizacija pateikiama žemiau esančioje lentelėje.
Investicijos (nauji įsigijimai) į ilgalaikį materialų turtą, tūkst. Eur
| Žemė | Pastatai ir statiniai | Mašinos ir įrengimai | Transporto priemonės, įrenginiai ir kitas turtas | Nebaigta statyba | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 m. I–III ketvirčiai | 1 212 | 469 | 4 448 | 601 | 2 235 | 8 965 |
| 2020 m. I–III ketvirčiai | 712* | 318 | 1 822 | 648 | 951 | 4 451 |
*be vertės padidėjimo, susijusio su turto naudojimosi teisėmis.
Investicijos į ilgalaikį turtą 2021 m. ženkliai išaugo, nes Grupė skiria vis didesnį dėmesį ir resursus Grupės strategijos įgyvendinimui: naujų technologijų kūrimui ir diegimui, nuosavų ekologiškų kombinuotųjų pašarų gamybos pajėgumų užtikrinimui, galvijų gerovės gerinimui ir žemės ūkio veiklos tobulinimui.
2021 m. rugsėjo mėn. Grupė pristatė savo sukurtą pirmąjį profesionaliam naudojimui skirtą hibridinį biometanu ir elektra varomą traktorių. Tai pirmasis Grupės žingsnis, siūlant technologinius sprendimus, kurie eliminuos klimato taršą visoje maisto grandinėje – nuo lauko iki lentynos – ir leis gaminti produktus be kainos gamtai. Grupė šiuo metu kuria ir kitas technologijas, kurios eliminuos anglios dvideginio taršą, atsirandančias iš dirvožemio ir galvijų virškinimo procesų. Šie technologiniai projektai yra dalis Grupės strategijos, kuria siekiama tapti AgTech bendrove.
2.8. COVID-19 pandemijos poveikis
Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos poveikį verslo aplinkai, Grupė ėmėsi priemonių, kad įvertintų reikšmingiausias su koronavirusu susijusias rizikas visuose pagrindiniuose Bendrovės verslo segmentuose: augalininkystės, pienininkystės, grybų auginimo ir galutiniams vartotojams skirtų produktų.
Siekiant užtikrinti Bendrovės darbuotojų saugą ir tęsti kasdienę veiklą, buvo imtasi papildomų priemonių. Biurų darbuotojai dalinai dirba nuotoliniu būdu, o veikla žemės ūkio ir gamybiniuose padaliniuose buvo pertvarkyta taip, kad būtų sumažinta nereikalingų kontaktų ir užkirstas kelias galimam viruso plitimui.
Rinkos lygmeniu, žemės ūkio produkcijos įmonės tokios krizės sąlygomis išsiskiria kaip mažiausiai paveikiamos, atsižvelgiant į jų produkcijos pobūdį ir didėjantį namų ūkių vartojimą. Nepaisant to, Grupės vadovybė atsižvelgia į visas galimas grėsmes pagrindinėms verslo sritims ir stengiasi sušvelninti jų padarinius.
Augalininkystė
Grupės vadovybė nemato jokių reikšmingų pokyčių augalininkystės kultūrų rinkoje, juo labiau, kad visi įsipareigojimai pagal galiojančius susitarimus yra vykdomi. Nepaisant to, Grupė gali susidurti su darbo jėgos trūkumu, jei dramatiškai išaugų užsikrėtusių ar karantine esančių žmonių skaičius. Grupė yra pasirengusi sumažinti šią riziką pasinaudodama laikinojo įdarbinimo galimybėmis.
Pienininkystė
Pieno gamyba vykdoma įprastu pajėgumu ir nėra jokių problemų dėl produkcijos paklausos. Pienas tiekiamas vietinei rinkai (Baltijos šalims ir Lenkijai) bei Vokietijai ir daugiausia naudojamas šviežiems produktams gaminti. Šiuo metu vadovybė nemato ir neprognozuoja paklausos sumažėjimo šiame segmente. Tačiau išlieka darbo jėgos trūkumo rizika, kurią Grupė yra pasirengusi suvaldyti, pasinaudojant laikinojo įdarbinimo galimybe.
Grybų auginimas
Šiame segmente didžiausia grėsmė yra susijusi su dideliu darbo jėgos poreikiu grybų auginimui. Dėl šios priežasties Grupė įgyvendina įvairias priemones darbuotojų saugai užtikrinti ir kontaktams tarp jų sumažinti. Nepaisant to, ligos protrūkiai gamybiniuose padaliniuose sukėlė trumpalaikį gamybinių pajėgumų trūkumą, kas turėjo įtakos segmento rezultatui.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
au
ga
AUGA GROUP AB
Konstituccijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
Pandemija neigiamai paveikė grybų auginimo segmentą šiais aspektais:
- Sumažėjo šviežių grybų pardavimai didmenininkams, kurie dirba su „HoReCa“ sektoriumi;
- Sumažėjo grybų komposto pardavimai į Rusiją;
- Dėl svyravimų rinkoje buvo sunkiau parduoti šviežius grybus už geriausią kainą, išaugus pakuotų grybų paklausai sumažėjo pelningumas;
- Ligos protrūkiai gamybiniuose padaliniuose sukėlė trumpalaikį gamybinių pajėgumų trūkumą, kas neleisdavo pilnai nuskinti produkcijos. Dalis produkcijos, nesuspėjus nuskinti, peraugo ir buvo utilizuojama kartu su panaudota auginimo terpe. Skynimui suaktyvinti buvo samdomi laikini darbuotojai, kurių efektyvumas yra gerokai mažesnis.
Grupė ėmėsi veiksmų, siekiant išplėsti prekybos rinkas bei pritaikyti naujas iniciatyvas, siekiant efektyvinti segmento veiklą ir sumažinti kaštus.
Vartojimui paruošti produktai pakuotėse
Vadovybė pastebi augančią supakuotų ilgai galiojančių produktų (pieno produktų, sriubų ir kt.) paklausą visose rinkose. Kalbant apie rizikas šiame segmente, jos daugiausia susijusios su galimais žaliavų, kurių Grupė pati neaugina, tiekimo grandinės trikdžiais. Be to, išaugę logistikos kaštai bei transporto trūkumas sukuria didelius veiklos svyravimus.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
III. FINANSINĖS ATASKAITOS
Konsoliduotas balansas
| TURTAS | Pastabos | 2021 m. rugsėjo 30 d. neaudituota | 2020 m. gruodžio 31 d. audituota |
|---|---|---|---|
| Ilgalaikis turtas | |||
| Nekilnojamasis turtas, įranga ir įrengimai | 4 | 99 632 | 97 009 |
| Turto naudojimosi teisės | 4 | 30 980 | 35 543 |
| Nematerialusis turtas | 3 550 | 3 477 | |
| Ilgalaikės gautinos sumos amortizuota savikaina | 7 | 446 | 446 |
| Investicijos, apskaitomos nuosavybės metodu | 57 | 57 | |
| Finansinis turtas tikrąja verte per pelną (nuostolius) | - | - | |
| Atidėtojo pelno mokesčio turtas | 1 359 | 1 359 | |
| Biologinis turtas | 5 | 9 564 | 9 699 |
| Ilgalaikio turto iš viso | 145 588 | 147 590 | |
| Trumpalaikis turtas | |||
| Biologinis turtas | 5 | 16 095 | 17 052 |
| Atsargos | 6 | 28 496 | 30 435 |
| Prekybos gautinos sumos, išankstiniai apmokėjimai ir kitos gautinos sumos | 7 | 28 225 | 16 084 |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai | 1 367 | 2 541 | |
| 74 183 | 66 112 | ||
| 315 | - | ||
| Trumpalaikio turto iš viso | 74 498 | 66 112 | |
| TURTO IŠ VISO | 220 086 | 213 702 | |
| NUOSAVYBĖ IR ĮSIPAREIGOJIMAI | |||
| Kapitalas ir rezervai | |||
| Ištatinis kapitalas | 2 | 65 951 | 65 951 |
| Akcijų priedai | 6 707 | 6 707 | |
| Perkainojimo rezervas | 9 213 | 9 213 | |
| Privalomasis rezervas | 2 041 | 1 834 | |
| Rezervas, skirtas suteikti akcijas darbuotojams | 3 002 | 2 509 | |
| Nepaskirstytasis pelnas | (4 441) | 6 237 | |
| Nuosavas kapitalas, tenkantis Bendrovės akcininkams | 82 473 | 92 450 | |
| Nekontroliuojanti dalis | 332 | 366 | |
| Nuosavo kapitalo iš viso | 82 805 | 92 816 | |
| Ilgalaikiai įsipareigojimai | |||
| Paskolos | 8 | 50 887 | 40 494 |
| Nuomos įsipareigojimai | 2 | 36 088 | 33 682 |
| Atidėtosios dotacijų pajamos | 3 226 | 3 248 | |
| Atidėtojo pelno mokesčio įsipareigojimai | 1 483 | 1 483 | |
| Ilgalaikių įsipareigojimų iš viso | 91 684 | 78 907 | |
| Trumpalaikiai įsipareigojimai | |||
| Ilgalaikių paskolų einamųjų metų dalis | 8 | 1 021 | 3 409 |
| Ilgalaikių Nuomos įsipareigojimų einamųjų metų dalis | 2 | 2 410 | 7 556 |
| Trumpalaikės paskolos | 8 | 7 772 | 9 400 |
| Prekybos mokėtinos sumos | 23 706 | 16 335 | |
| Kitos mokėtinos sumos | 10 688 | 5 279 | |
| Trumpalaikių įsipareigojimų iš viso | 45 597 | 41 979 | |
| Įsipareigojimų iš viso | 137 281 | 120 886 | |
| NUOSAVYBĖS IR ĮSIPAREIGOJIMŲ IŠ VISO | 220 086 | 213 702 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Konsoliduota pelno (nuostolių) ir kitų bendrųjų pajamų ataskaita
| Pastabos | 9 mėnesiai, pasibaigę rugsėjo 30 d. | ||
|---|---|---|---|
| 2021 m. neaudituota | 2020 m. neaudituota | ||
| Pardavimai | 10 | 54 903 | 62 379 |
| Pardavimų savikaina | 10 | (47 354) | (54 681) |
| Pelnas (nuostoliai), susidarantys pirmą kartą pripažįstant biologinį turtą tikrąja verte ir pasikeitus biologinio turto tikrajai vertei | 5, 10 | (5 850) | 4 179 |
| BENDRAS PELNAS | 1 699 | 11 877 | |
| Veiklos sąnaudos | 11 | (8 218) | (7 262) |
| Kitos veiklos pajamos | 12 | 482 | 353 |
| VEIKLOS PELNAS | (6 037) | 4 968 | |
| Finansinės veiklos sąnaudos | 13 | (4 396) | (4 530) |
| Asocijuotų įmonių grynojo pelno (nuostolio) dalis, apskaityta naudojant nuosavybės metodą | - | - | |
| (PELNAS) NUOSTOLIAI PRIEŠ PELNO MOKESTĮ | (10 433) | 438 | |
| Pelno mokestis | - | - | |
| GRYNASIS (PELNAS) NUOSTOLIAI | (10 433) | 438 | |
| PRISKIRTINA: | |||
| Bendrovės savininkams | (10 399) | 420 | |
| Mažumos akcijų savininkams | (34) | 18 | |
| (10 433) | 438 | ||
| KITŲ BENDRŲJŲ PAJAMŲ ATASKAITA | |||
| GRYNASIS (PELNAS) NUOSTOLIAI UŽ LAIKOTARPĮ | (10 433) | 438 | |
| BENDRŲJŲ (PAJAMŲ) NUOSTOLIŲ UŽ METUS IŠ VISO | (10 433) | 438 | |
| PRISKIRTINA: | |||
| Bendrovės akcininkams | (10 399) | 420 | |
| Mažumos akcijų savininkams | (34) | 18 | |
| (10 433) | 438 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita
| Įstatinis kapitalas | Akcijų priedai | Perkaino-jimo rezervas | Valiutų kursų pokytis | Rezervas suteikti darbuotojams akcijas | Privalomasis rezervas | Nepaskirstytas pelnas | Nuosavybė, tenkanti Bendrovės akcininkams | Nekontroliuojanti dalis | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutis | ||||||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. (audituota) | 65 951 | 6 707 | 8 488 | - | 1 624 | 1 834 | 5 102 | 89 706 | 369 | 90 075 |
| Bendrosios pajamos | ||||||||||
| Grynasis pelnas (nuostoliai) už metus | - | - | - | - | - | - | 1 772 | 1 772 | 20 | 1 792 |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | - | - | - | - | - | - | 247 | 247 | - | 247 |
| Kitos bendrosios pajamos | ||||||||||
| Žemės perkainojimas, atskaičius mokesčius | - | - | 725 | - | - | - | - | 725 | - | 725 |
| Bendrųjų pajamų iš viso | - | - | 725 | - | - | - | 2 019 | 2 744 | 20 | 2 764 |
| Sandoriai su akcininkais | ||||||||||
| Perkėlimas į privalomąjį rezervą | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rezervo suteikti darbuotojams akcijas didinimas | - | - | - | - | 885 | - | (885) | - | - | - |
| Dividendai, suteikti mažumos akcininkams | - | - | - | - | - | - | - | - | (23) | (23) |
| Sandorių su akcininkais iš viso | - | - | - | - | 885 | - | (885) | - | (23) | (23) |
| Likutis 2020 m. gruodžio 31 d. (audituota) | 65 951 | 6 707 | 9 213 | - | 2 509 | 1 834 | 6 237 | 92 450 | 366 | 92 816 |
| Bendrosios pajamos | ||||||||||
| Grynasis pelnas (nuostoliai) už metus | - | - | - | - | - | - | (10 399) | (10 399) | (34) | (10 433) |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | - | - | - | - | - | - | 422 | 422 | - | 422 |
| Kitos bendrosios pajamos | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Žemės perkainojimas, atskaičius mokesčius | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bendrųjų pajamų iš viso | - | - | - | - | - | - | (9 977) | (9 977) | (34) | (10 011) |
| Sandoriai su akcininkais | ||||||||||
| Privalomojo rezervo didinimas | - | - | - | - | - | 207 | (207) | |||
| Rezervo suteikti darbuotojams akcijas didinimas | - | - | - | - | 493 | - | (493) | |||
| Dividendai, suteikti mažumos akcininkams | - | - | - | - | - | - | - | |||
| Sandorių su akcininkais iš viso | - | - | - | - | 493 | 207 | (700) | - | - | - |
| Likutis 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota) | 65 951 | 6 707 | 9 213 | - | 3 002 | 2 041 | (4 441) | 82 473 | 332 | 82 805 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Konsoliduota pinigų srautų ataskaita
| Pastabos | 9 mėnesiai, pasibaigę rugsėjo 30 d. | ||
|---|---|---|---|
| 2021 m. neaudituota | 2020 m. neaudituota | ||
| Pagrindinės veiklos pinigų srautai | |||
| Grynasis pelnas prieš apmokestinimą ir mažumos dalį | (10 433) | 438 | |
| Nepiniginių sąnaudų (pajamų) atstatymas ir kiti koregavimai | |||
| Nusidėvėjimo sąnaudos (IMT) | 4 | 5 823 | 5 444 |
| Nusidėvėjimo sąnaudos (16 TFAS) | 4 | 4 563 | 4 497 |
| Amortizacijos sąnaudos | 2 | 4 | |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos, pripažintos pelno (nuostolių) ataskaitoje | 11 | 422 | 185 |
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų nurašymai ir vertės sumažėjimas | - | - | |
| (Pelnas) nuostoliai dėl ilgalaikio turto pardavimo (Pelnas) nuostoliai dėl investicinio turto pardavimo | 12 | (35) | (12) |
| Atidėjiniai galimiems gautinų sumų nuostoliams | - | - | |
| Atsargų nurašymas | 5, 6 | 1 377 | 1 416 |
| Papildomi pašarinių kultūrų nurašymai | 6 | 1 574 | - |
| Finansinės sąnaudos | 13 | 2 544 | 2 559 |
| Finansinės sąnaudos (16 TFAS) | 13 | 1 585 | 1 726 |
| (Pelnas) nuostoliai dėl biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo | 5 | 5 850 | (4 179) |
| Su turtu susijusios dotacijos, pripažintos pajamomis | (402) | (313) | |
| Apyvartinio kapitalo pasikeitimas | |||
| Biologinio turto sumažėjimas (padidėjimas) | (4 363) | 6 169 | |
| Gautinų sumų ir išankstinių apmokėjimų sumažėjimas (padidėjimas) | (12 155) | (15 166) | |
| Atsargų sumažėjimas (padidėjimas) | (1 012) | (6 084) | |
| Prekybos mokėtinų sumų ir kitų mokėtinų sumų padidėjimas (sumažėjimas) | 10 327 | 16 739 | |
| Pinigų srautai iš įprastinės veiklos | 5 667 | 13 423 | |
| Sumokėtos palūkanos, netto | (1 518) | (2 184) | |
| Grynieji pagrindinės veiklos pinigų srautai | 4 149 | 11 239 | |
| Investicinės veiklos pinigų srautai | |||
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų pirkimas | 4 | (5 330) | (4 497) |
| Investicijų pirkimas | (2) | (1 504) | |
| Nekilnojamojo turto, įrangos ir įrengimų pardavimo įplaukos | 138 | 122 | |
| Investicijų pardavimų įplaukos | - | - | |
| Dotacijos, susijusios su investicijomis | 380 | 270 | |
| Kitos grąžintos paskolos | 50 | - | |
| Kitos suteiktos paskolos | (36) | - | |
| Grynieji investicinės veiklos pinigų srautai | (4 800) | (5 609) | |
| Finansinės veiklos pinigų srautai | |||
| Obligacijos | - | - | |
| Finansinėms institucijoms grąžintos paskolos | (9 751) | (2 575) | |
| Gautos paskolos iš finansinių institucijų | 15 785 | 5 739 | |
| Kitos gautos (sumokėtos) paskolos | (49) | (3 553) | |
| Finansinio lizingo mokėjimai | (6 509) | (5 546) | |
| Grynieji finansinės veiklos pinigų srautai | (524) | (5 935) | |
| Grynasis pinigų srautų padidėjimas (sumažėjimas) | (1 174) | (305) | |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai laikotarpio pradžioje | 2 541 | 3 732 | |
| Pinigai ir pinigų ekvivalentai laikotarpio pabaigoje | 1 367 | 3 428 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
IV. AIŠKINAMASIS RAŠTAS
1. Rengimo pagrindas
Finansinė informacija už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d., paruošta pagal 34 Tarptautinį apskaitos standartą „Tarpinė finansinė atskaitomybė“ (toliau – 34 TAS). Ši tarpinė atskaitomybė turėtų būti skaitoma kartu su tarpine finansine atskaitomybe už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2020 m. rugsėjo 30 d. ir metine finansine atskaitomybe už metus, pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d., kurios buvo paruoštos remiantis tarptautiniais finansinės atskaitomybės standartais (toliau – TFAS).
Ataskaitos pateikimo valiuta yra euras (Eur). Finansinės ataskaitos yra pateiktos tūkstančiais eurų, nebent nurodyta kitaip. Konsoliduota tarpinė Grupės finansinė informacija už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. ir 2020 m. rugsėjo 30 d. audituota nebuvo. Finansines ataskaitos už metus, pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d. auditavo nepriklausomas auditorius UAB PriceWaterhouseCoopers.
Svarbūs apskaitiniai vertinimai ir prielaidos
Finansinių ataskaitų parengimas pagal 34 TAS reikalauja tam tikrų apskaitinių vertinimų. Jie taip pat reikalauja Bendrovės vadovybės įvertinimo taikant tam tikras Grupės apskaitos politikas. Veiklos sritys, kuriose yra būtinas Bendrovės vadovybės vertinimas arba kuriose tam tikrų vertinimų įtaka gali būti reikšminga konsoliduotoms finansinėms ataskaitoms yra aprašytos žemiau. Taikomi apskaitiniai vertinimai yra nepasikeitę nuo apskaitinių vertinimų aprašytų metinėje audituotoje finansinėje atskaitomybėje už metus pasibaigusius 2020 m. gruodžio 31 d.
16-asis TFAS „Nuoma“
Įgyvendinusi 16-qį TFAS, Grupė pripažino nuomos įsipareigojimus, kurie anksčiau buvo priskirti „veiklos nuomai“ pagal 17-ojo TAS „Nuoma“ principus. Šie įsipareigojimai buvo įvertinti likusių nuomos mokėjimų dabartine verte, diskontuota naudojant Grupės vidutinę skolinimosi palūkanų normą, nuo 2019 m. sausio 1 d. Grupės vidutinė skolinimosi palūkanų norma 2020 m. gruodžio 31 d. buvo 6 proc. Taikoma palūkanų norma 2021 m. nekito.
Grupė pirmą kartą pritaikydama 16-qį TFAS naudojosi šiais standarto leidžiamais praktiniais palengvinimais:
- Grupė pritaikė vieningą diskonto normą nuomos portfeliui, turinčiam pakankamai panašias savybes;
- buvo pasitikėta ankstesniais vertinimais kai nuomos sutartys yra sudėtingos;
- veiklos nuomos sutarčių, kurių likęs nuomos laikotarpis yra trumpesnis nei 12 mėnesių, vertinimas kaip trumpalaikės nuomos (pripažįstant nuomos mokėjimus sąnaudomis tiesioginiu būdu);
- pradinių tiesioginių išlaidų, susijusių su turto naudojimo teisės įvertinimu, neįtraukimas į pirminį pritaikymą;
- vidutinio homogeninių sutarčių termino naudojimas nustatant nuomos terminą, kai sutartyje yra galimybių pratęsti ar nutraukti nuomos sutartį.
Biologinio turto vertinimas (augalai)
Pasėlių tikrąją vertę Grupė skaičiuoja naudodama žemiau esančią formulę ir prielaidas:
Pasėlių tikroji vertė = Patirtos sąnaudos + (Dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamas vidutinis derlingumas tonomis per ha * prognozuojama tonos kaino – dirbamos žemės plotas ha * prognozuojamos sąnaudos per ha) * T * (1-x), kur:
- Patirtos sąnaudos yra faktiškai patirtos sąnaudos konkrečiai kultūrai iki ataskaitinio laikotarpio dienos.
- Dirbamos žemės plotas ha yra konkrečia kultūra apsėtas ir planuojamas nukulti plotas hektarais.
- Prognozuojamas vidutinis kultūros derlingumas tonomis per hektarą.
- Prognozuojama tonos kaino. Tikrosios vertės skaičiavimui naudojamos vidutinės kultūros pardavimo kainos, nustatytos sudarytuose kontraktuose ir įvertinus pokyčius rinkoje.
- Prognozuojamos sąnaudos per ha. Istoriniai vidutinių sąnaudų duomenys.
- T yra laiko, praėjusio nuo kultūros pasėjimo iki planuojamos derliaus nuėmimo datos, proporcija.
- X yra papildomas koregavimo koeficientas galimiems nenumatytiems neigiamiems veiksniams derliui.
Biologinio turto vertinimas (gyvuliai)
Tikroji pieninių karvių vertė yra nustatoma remiantis diskontuotų pinigų srautų metodu. Modelis naudoja prognozuojamas pajamas iš pieno pardavimo per likusį naudingąjį gyvulio tarnavimo laiką, naudojant pieno kainos prielaidą per ateinančiu 3 metus. Numatomas naudingasis pieninių karvių tarnavimo laikas yra nuo 1 iki 3 metų. Karvės naudingojo tarnavimo laiko pabaigoje ją numatoma parduoti mėsai. Prognozuojamos pajamos sumažinamos išlaidomis, susijusiomis su karvių auginimu (pašarai, medicinos priemonės, darbuotojų darbo užmokestis ir t.t.) per tą patį laikotarpį. Laisvasis pinigų srautas yra diskontuojamas Grupės vidutiniu svertinio kapitalo koeficientu po mokesčių (WACC).
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
Nustatant galvijų tikrąją vertę Grupė naudoja vidutines 1 kg mėsoks kainas. Jaunų bulių ir telyčių vertė yra nustatoma 1 kg rinkos mėsoks kainas (skirtingos kainos skirtingoms amžiaus grupėms) dauginant iš atitinkamos grupės galvijų svorio.
Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos
Bendros sukauptos išlaidos, susijusios su akcijų opcionų darbuotojams programa, apskaičiuojamos pagal toliau aprašytą formulę. Išlaidos apskaitomos pelno (nuostolių) ataskaitoje ir kaupiamos nuosavybėje atsižvelgiant į dienų skaičių, praėjusį nuo opciono suteikimo dienos iki ataskaitinės opciono įsigaliojimo dienos. Kiekvienais metais Bendrovė peržiūrės galiojančias suteiktų opcionų sutartis, kad įmanomai tiksliausiai atspindėtų nuosavybės priemonių, kurias tikimasi perduoti darbuotojams, skaičių.
Visos išlaidos, susijusios su akcijų opcionais, apskaičiuojamos remiantis formule:
Akcijos kaina, suteikimo dieną x Suteiktos akcijos x (1 - metinė darbuotojų kaita) ^ (darbuotojo darbo laikotarpis iki opciono įsigaliojimo)
Kur:
Akcijos kaina - nustatoma atsižvelgiant į opciono suteikimo dieną buvusią Bendrovės akcijų uždarymo kainą „Nasdaą“ vertybinių popierių biržoje;
Suteikimo diena yra opciono sutarties pasirašymo tarp Bendrovės ir gavėjo data, nes visos sąlygos yra nustatytos šioje sutartyje ir nėra jokių kitų susitarimų, kuriuos reikėtų patvirtinti vėlesnis laikotarpiais;
Suteiktos akcijos - akcijos, kurios bus suteikiamos darbuotojui pagal opciono sutartį;
Darbuotojų kaita - tikimybė, kad bus pasinaudota opcionu yra koreguojama pagal prognozuojamą personalo kaitos procentą laikotarpiu iki opciono įsigaliojimo. Šis santykis apskaičiuojamas remiantis istoriniasis 2 metų darbuotojų kaitos duomenimis. Į istorinius darbuotojų kaitos duomenis įtraukiama tik tų pareigybių, kurios turi teisę įgyti opcioną, kaita. Kitų pozicijų darbuotojų kaita neįtraukiama į šį santykį.
Yra opcionų sandorių, kurie pasirašyti su specialia sąlyga - kad opciono gavėjai neturi būti susiję su Bendrove jokiais darbo santykiais, tačiau jiems vis tiek reikės išlauti 3 metų laikotarpį, kad galėtų pasinaudoti opcionu. Dėl šios priežasties apskaičiuojant šių opcionų išlaidas personalo kaitos koeficientas netaikomas, nes tai neturi įtakos jų galimybėms pasinaudoti opcionu.
2. Emitento įstatinis kapitalas ir rezervai
Bendrovės įstatinis kapitalas ir akcijų priedai
AUGA group, AB įstatinis kapitalas 2021 m. rugsėjo 30 d. buvo lygus 65 951 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d.: 65 951 tūkst. Eur). Įstatinį kapitalą sudarė 227 416 252 paprastosios vardinės akcijos (2020: 227 416 252 paprastosios vardinės akcijos), kurių kiekvienos nominali vertė lygi 0,29 Eur. Visos akcijos yra pilnai apmokėtos. Kiekviena akcija suteikia įprastines turtines ir neturtines teises, kaip numatyta Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatyme ir Bendrovės įstatuose.
Akcijų priedų rezervas 2021 m. rugsėjo 30 d. siekė 6 707 tūkst. Eur, kaip ir 2020 m. gruodžio 31 d.
Bendrovės akcininkai
Bendras akcininkų skaičius 2021 m. rugsėjo 30 d. buvo 2 534. 2020 m. gruodžio 31 d. bendras akcininkų skaičius siekė 1 866.
Akcininkai turėję daugiau nei 5% visų įmonės akcijų:
| Įmonės pavadinimas / Asmens vardas, pavardė | 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | ||
|---|---|---|---|---|
| Akcijų skaičius | Valdomų akcijų dalis, proc. | Akcijų skaičius | Valdomų akcijų dalis, proc. | |
| Baltic Champs Group, UAB (įmonės kodas: 145798333; adresas: Poviliškių k., Šiaulių raj., Lietuva) | 126 627 939 | 55,68 | 125 167 939 | 55,04 |
| European Bank for Reconstruction and Development (įmonės kodas: EBRDGB2LXXXX; adresas: One Exchange Square, London EC2A 2JN, JungtinėKarakąstė) | 19 810 636 | 8,71 | 19 810 636 | 8,71 |
| UAB „ME Investicija“ (įmonės kodas: 302489393; adresas: Račių g. 1, Vilnius, Lietuva) | - | - | 19 082 801 | 8,39 |
| Žilvinas Marcinkevičius | 15 919 138 | 7,00 | 15 919 138 | 7,00 |
| Kiti smulkūs akcininkai | 65 058 539 | 28,61 | 47 435 738 | 20,86 |
| Iš viso | 227 416 252 | 100,00 | 227 416 252 | 100,00 |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Nei vienas akcininkas neturi specialių balsavimo teisių.
2021 m. rugsėjo 30 d. tokia dalis akcijų buvo valdoma Grupės vadovybės ir valdybos narių:
| Vardas, Pavardė | Pareigos | Turimų akcijų skaičius, vnt. | Turimų akcijų skaičius, % |
|---|---|---|---|
| Kęstutis Juščius* | Generalinis direktorius | 1 392 | 0,0006% |
| Tomas Krakauskas | Valdybos narys | 119 000 | 0,052% |
| Mindaugas Ambrasas | Finansų direktorius | 6 881 | 0,003% |
*Kęstutis Juščius, generalinis direktorius, yra pagrindinis savininkas Baltic Champs Group, UAB, kuri kontroliuoja 55,68 % Bendrovės akcijų.
Bendrovės rezervai
Įstatymo numatytas rezervas yra privalomas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Kasmet į privalomąjį rezervą turi būti pervesta 5% nuo grynojo pelno, apskaičiuoto pagal Lietuvos Respublikos apskaitą reglamentuojančius teisės aktus, kol privalomas rezervas pasiekia ne mažiau nei 10% įstatinio akcinio kapitalo. Privalomas rezervas gali būti naudojamas sukauptiems nuostoliams padengti. 2021 m. rugsėjo 30 d. Bendrovės privalomas rezervas sudarė 2 041 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. Bendrovės privalomas rezervas sudarė 1 834 tūkst. Eur).
Grupės perkainojimo rezervą sudaro Grupės valdomų žemės sklypų vertės pasikeitimas. Grupė kiekvienų metų pabaigoje vertina savo žemės sklypų portfelj. Nepriklausomas vertinimas buvo atliktas 2020 m. pabaigoje. Perkainojimo rezervas 2021 m. rugsėjo 30 d. siekė 9 213 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. siekė 9 213 tūkst. Eur).
2018 m. Bendrovė suformavo rezervą, skirtą suteikti akcijas darbuotojams. Pervedimai į šį rezervą atliekami kiekvienais metais, kai valdyba patvirtina papildomą akcijų opcionų skyrimą. Rezervą 2021 m. rugsėjo 30 d. sudarė 3 002 tūkst. Eur (2020 m. gruodžio 31 d. – 2 509 tūkst. Eur).
Metiniame visuotiniame akcininkų susirinkime, įvykusiame 2019 m. balandžio 30 d., AUGA group, AB akcininkai patvirtino darbuotojams skirtų opcionų programą. Pagal planą dalyviams suteikiami opcionai nemokamai įsigyti bendrovės akcijų, kurios suteikiamos tik tuo atveju, jei darbuotojas įvykdys 3 metų darbo trukmės Grupėje sąlygą. Įvykdęs šią sąlygą darbuotojas gali pasinaudoti opcionu.
| Rezervas suteikti akcijas darbuotojams | Akcijų skaičius, vnt. | Vertė, EUR |
|---|---|---|
| Visas rezervas 2019 m. gruodžio 31 d. | 5 600 000 | 1 624 |
| Akcijos, skirtos darbuotojams pagal pasirinkimo sandorius (opcionus) | 4 785 690 | 1 388 |
| Nepaskirstytos akcijos | 3 866 034 | 1 121 |
| Visas rezervas 2020 m. gruodžio 31 d | 8 651 724 | 2 509 |
| Akcijos, skirtos darbuotojams pagal pasirinkimo sandorius (opcionus) | 7 167 391 | 2 079 |
| Nepaskirstytos akcijos | 3 184 333 | 923 |
| Visas rezervas 2021 m. rugsėjo 30 d. | 10 351 724 | 3 002 |
3. Grupės struktūra
Grupę 2021 m. rugsėjo 30 d. sudaro Bendrovė ir 137 dukterinės įmonės (2020 m. gruodžio 31 d.– 137 dukterinės įmonės).
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 09 30 | 2020 12 31 | ||||||
| 1. | UAB Baltic Champs | *4 | 302942064 | Šiaulių r. sav. Poviliškių k. 15, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2012-12-27 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 2. | UAB AVG Investment | *4 | 300087691 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2005-02-10 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 3. | UAB AWG Investment 1 | *4 | 301745765 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-06-18 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 4. | UAB AWG Investment 2 | *4 | 301807590 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-07-24 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 5. | UAB AGROSS | *4 | 301807601 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2008-07-24 | **H | 100,00% | 100,00% |
| 6. | UAB Grain LT | *4 | 302489354 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2010-03-17 | **H | 100,00% | 97,41% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstituições pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, jregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 09 30 | 2020 12 31 | ||||||
| 7. | UAB AgroGIS | *4 | 302583978 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Vilnius m. sav., Registracijos data: 2011-01-18 | **D | 95,00% | 95,00% |
| 8. | UAB Agro Management Team | *4 | 302599498 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-03-02 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 9. | UAB Agrotechnikos centras | *4 | 302589187 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-02-03 | **F | 100,00% | 100,00% |
| 10. | UAB AUGA trade | *4 | 302753875 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-02-29 | **H | 100,00% | 100,00% |
| 11. | ŽŪB Žemės fondas | *1 | 300558595 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Vilnius m. sav., Registracijos data: 2006-04-07 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 12. | UAB Žemės vystymo fondas 6 | *4 | 300589719 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Smolensko g. 10, Registracijos vieta: Vilnius m. sav., Registracijos data: 2006-08-10 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 13. | UAB Žemės vystymo fondas 9 | *4 | 300547638 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2006-03-09 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 14. | UAB Žemės vystymo fondas 10 | *4 | 301522723 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2008-01-10 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 15. | UAB Žemės vystymo fondas 20 | *4 | 300887726 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstituições pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2007-06-22 | **B | 100,00% | 100,00% |
| 16. | UAB AUGA Grūduva | *4 | 174401546 | Šakių r. sav. Gotlybiškių k., Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 1997-02-24 | **A | 98,97% | 98,97% |
| 17. | ŽŪB AUGA Spindulys | *1 | 171330414 | Radviliškio r. sav. Vaitiekūnų k. Spindulio g. 13, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1993-04-09 | **A | 99,99% | 99,99% |
| 18. | ŽŪB AUGA Smilgiai | *1 | 168548972 | Panevėžio r. sav. Smilgių mati. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 1992-09-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 19. | ŽŪB AUGA Skėmiai | *1 | 171306071 | Kėdainių g. 13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1992-10-01 | **A | 100,00% | 99,97% |
| 20. | ŽŪB AUGA Nausodė | *1 | 154179675 | Anykščių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Anykščių r. sav., Registracijos data: 1992-08-11 | **A | 99,93% | 99,93% |
| 21. | ŽŪB AUGA Dumšiškės | *1 | 172276179 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 1992-09-29 | **A | 99,88% | 99,88% |
| 22. | ŽŪB AUGA Žadžiūnai | *1 | 175706853 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 1992-06-30 | **A | 99,81% | 99,81% |
| 23. | ŽŪB AUGA Mantviliškis | *1 | 161274230 | Kėdainių r. sav. Mantviliškio k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 1992-11-06 | **A | 99,94% | 99,94% |
| 24. | ŽŪB AUGA Alanta | *1 | 167527719 | Molėtų r. sav. Kazlų k. Skiemonių g. 2A, Registracijos vieta: Molėtų r. sav., Registracijos data: 1992-06-29 | **A | 99,99% | 99,99% |
| 25. | ŽŪB AUGA Eimučiai | *1 | 175705032 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 1992-06-29 | **A | 99,24% | 99,24% |
| 26. | ŽŪB AUGA Vėriškės | *1 | 171305165 | Radviliškio r., Skėmiai, Kėdainių g. 13, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1992-09-29 | **A | 99,93% | 99,93% |
| 27. | ŽŪB AUGA Želsvelė | *1 | 165666499 | Marijampolės sav., Želsvos k., Želsvelės g. 1, Registracijos vieta: Marijampolės sav., Registracijos data: 1992-07-03 | **A | 99,86% | 99,86% |
| 28. | ŽŪB AUGA Lankesa | *1 | 156913032 | Jonavos r. sav. Bukonių k., Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 1999-04-06 | **A | 96,91% | 96,91% |
| 29. | ŽŪB AUGA Kairėnai | *1 | 171327432 | Radviliškio r. sav. Kairėnų k., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 1993-03-02 | **A | 98,47% | 98,47% |
| 30. | ŽŪB AUGA Jurbarkai | *1 | 158174818 | Jurbarko r. sav. Klišų k. Vytauto Didžiojo g. 99, Registracijos vieta: Jurbarko r. sav., Registracijos data: 1992-07-31 | **A | 98,46% | 98,46% |
| 31. | ŽŪB AUGA Gustoniai | *1 | 168565021 | Panevėžio r. sav. Gustonių k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 1992-12-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 32. | KB Siesarčio ūkis | *3 | 302501098 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2010-04-21 | **A | 99,44% | 99,44% |
| 33. | KB Kašėta | *3 | 302501251 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2010-04-21 | **A | 99,44% | 99,44% |
| 34. | ŽŪB Gustonys | *1 | 302520102 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav, Registracijos data: 2010-06-08 | **E | 100,00% | 100,00% |
| 35. | ŽŪB Skėmių pienininkystės centras | *1 | 302737554 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2012-03-05 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 36. | ŽŪK AgroBokštai | *3 | 302485217 | Vilnius m. sav. Vilnius m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilnius m. sav., Registracijos data: 2010-03-02 | **A | 97,94% | 97,94% |
| 37. | KB Dotnuvėlės valdos | *3 | 302618614 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 99,22% | 99,22% |
| 38. | KB Nevėžio lankos | *3 | 302618596 | Kėdainių r. sav. Mantviliškio k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 96,51% | 96,51% |
| 39. | KB Radviliškio kraštas | *3 | 302618742 | Kėdainių g.13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2011-04-20 | **A | 98,67% | 98,67% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 09 30 | 2020 12 31 | ||||||
| 40. | KB Šventosios pievos | *3 | 302618201 | Raseinių r. sav. Kalnujų mstl. Žieveliškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2011-04-20 | **A | 96,36% | 96,36% |
| 41. | KB Kairių ūkis | *3 | 302615194 | Panevėžio r. sav. Gustonų k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav., Registracijos data: 2011-04-13 | **A | 98,68% | 98,68% |
| 42. | KB Šiaurinė valda | *3 | 302615187 | Akmenės r. sav. Ramučių k. Klevų g. 11, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2011-04-13 | **A | 96,15% | 96,15% |
| 43. | KB Šušvės žemė | *3 | 302618767 | Kelmės r. sav. Pašiaušės k. Vilties g. 2, Registracijos vieta: Kelmės r. sav., Registracijos data: 2011-04-21 | **A | 98,43% | 98,43% |
| 44. | KB Žalmargėlis | *3 | 303145954 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-09-23 | **A | 98,32% | 98,32% |
| 45. | KB Juodmargėlis | *3 | 303159014 | Raseinių r. sav. Kalnujų mstl. Žieveliškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2013-10-03 | **A | 99,35% | 99,35% |
| 46. | KB AgroMilk | *3 | 302332698 | Raseinių r. sav. Kalnujų mstl. Žieveliškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2009-04-23 | **A | 96,28% | 96,28% |
| 47. | KB Purpurėja | *3 | 302542337 | Širvintų r. sav. Širvintų k. Zosinos g. 8, Registracijos vieta: Širvintų r. sav., Registracijos data: 2010-09-02 | **A | 99,53% | 99,53% |
| 48. | UAB Bukonių ekologinis ūkis | *4 | 302846621 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2012-08-23 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 49. | UAB Agrosaulė 8 | *4 | 302846105 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Smolensko g. 10-100, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2012-08-23 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 50. | Biržų rajono Rinkuškių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 302465556 | Biržų r. sav. Biržų m. Vytauto g. 38, Registracijos vieta: Biržų r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 51. | Pasvalio rajono Pušaloto melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 302465563 | Pasvalio r. sav. Diliauskų k. Diliauskų g. 23, Registracijos vieta: Pasvalio r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 52. | Skėmių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303170256 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 53. | Viatiekūnių melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303170306 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 48,67% | 48,67% |
| 54. | Asociacija Grūduvos melioracija | *2 | 302567116 | Šakių r. sav. Gotlybiškių k. Mokyklos g. 2, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2010-11-23 | **A | 65,81% | 65,81% |
| 55. | Paulio melioracijos statinių naudotojų asociacija | *2 | 303169909 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2009-12-11 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 56. | Melioracijos sistemų naudotojų asociacija Nausodė | *2 | 304219592 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-10-22 | **A | 70,74% | 70,74% |
| 57. | UAB Traktorių nuomos centras | *4 | 302820808 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-07-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 58. | UAB Traktorių nuomos paslaugos | *4 | 302820797 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-07-16 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 59. | UAB Arnega | *4 | 302661957 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2011-08-13 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 60. | AgroSchool OÜ | *6 | 12491954 | Harju maakond. Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10133, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2013-07-15 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 61. | VŠĮ AgroSchool | *5 | 303104797 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Smolensko g. 10-100, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2013-07-22 | **C | 50,00% | 50,00% |
| 62. | UAB AUGA Ramučiai | *4 | 302854479 | Akmenės r. sav. Ramučių k. Klevų g. 11, Registracijos vieta: Akmenės r. sav., Registracijos data: 2012-09-05 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 63. | UAB AUGA Luganta | *4 | 300045023 | Kelmės r. sav. Pašiaušės k. , Registracijos vieta: Kelmės r. sav., Registracijos data: 2012-09-05 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 64. | UAB eTime invest | *4 | 300578676 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 65. | UAB ŽVF Projektai | *4 | 300137062 | Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Konstitucijos pr. 21C, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2012-12-27 | **E | 52,62% | 52,62% |
| 66. | ŽŪB Alantos ekologinis ūkis | *1 | 303324747 | Molėtų r. sav. Kazlų k. Skiemonių g. 2A, Registracijos vieta: Molėtų r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 67. | ŽŪB Dumšiškių ekologinis ūkis | *1 | 303324722 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 68. | ŽŪB Eimučių ekologinis ūkis | *1 | 303324715 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 69. | ŽŪB Grūduvos ekologinis ūkis | *1 | 303324804 | Šakių r. sav. Gotlybiškių k. Mokyklos g. 2, Registracijos vieta: Šakių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 70. | ŽŪB Jurbarkų ekologinis ūkis | *1 | 303325361 | Jurbarko r. sav. Klišų k. Vytauto Didžiojo g. 99, Registracijos vieta: Jurbarko r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 71. | ŽŪB Kairėnų ekologinis ūkis | *1 | 303325774 | Radviliškio r. sav. Viatiekūnų k. Spindulio g. 13-2, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 09 30 | 2020 12 31 | ||||||
| 72. | ŽŪB Lankesos ekologinis ūkis | *1 | 303325710 | Jonavos r. sav. Bukonių k. Lankesos g. 2, Registracijos vieta: Jonavos r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 73. | ŽŪB Mantviliškio ekologinis ūkis | *1 | 303325703 | Kėdainių r. sav. Mantviliškio k. Liepos 6-osios g. 60, Registracijos vieta: Kėdainių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 74. | ŽŪB Nausodės ekologinis ūkis | *1 | 303325781 | Anykščių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Anykščių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 75. | ŽŪB Skėmių ekologinis ūkis | *1 | 303325692 | Kėdainių g.13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 76. | ŽŪB Smilgių ekologinis ūkis | *1 | 303325824 | Panevėžio r. sav. Smilgių matl. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Panevėžio r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 77. | ŽŪB Spindulio ekologinis ūkis | *1 | 303325817 | Radviliškio r. sav. Vaitiekūnų k. Spindulio g. 13-2, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 78. | ŽŪB Vėriškių ekologinis ūkis | *1 | 303325849 | Kėdainių g.13, Skėmių k., Radviliškio r., Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 79. | ŽŪB Žadžiūnų ekologinis ūkis | *1 | 303325870 | Šiaulių r. sav. Žadžiūnų k. Gudelių g. 30-2, Registracijos vieta: Šiaulių r. sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 80. | ŽŪB Želsvelės ekologinis ūkis | *1 | 303325856 | Marijampolės sav. Želsvos k. Želsvelės g. 1, Registracijos vieta: Marijampolės sav., Registracijos data: 2014-06-09 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 81. | Prestvigi OÜ | *6 | 12654600 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10133, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 82. | Turvaste partners OÜ | *6 | 12655410 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10134, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 83. | Nakamaa Agro OÜ | *6 | 12655522 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10135, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 84. | Hindaste Invest OÜ | *6 | 12655384 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10136, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-04-24 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 85. | Tuudi River OÜ | *6 | 12655640 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10137, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 86. | Palderma Partners OÜ | *6 | 12654959 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10138, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 87. | Ave-Martna Capital OÜ | *6 | 12655155 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10139, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 88. | Hobring Invest OÜ | *6 | 12655427 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10140, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 89. | Rukkirahu Capital OÜ | *6 | 12655232 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10141, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 90. | Pahasoo OÜ | *6 | 12655367 | Harju maakond, Talinas, Kesklinna linnaosa, Lai tn 32-8, 10142, Registracijos vieta: Estija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 91. | KB Ganiklis | *3 | 303429417 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1-3, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 92. | KB Ganiavos gėrybės | *3 | 303429431 | Marijampolės sav. Želsvos k. Želsvelės g. 1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 93. | KB Žemėpačio pieno ūkis | *3 | 303432388 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-22 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 94. | KB Žemynos pienelis | *3 | 303427989 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 95. | KB Lygiadienio ūkis | *3 | 303428087 | Panevėžio r. sav. Smilgių matl. Panevėžio g. 23-1, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 96. | KB Laumės pieno ūkis | *3 | 303427996 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 97. | KB Medeinos pienas | *3 | 303428112 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 98. | KB Gardaitis | *3 | 303429381 | Panevėžio r. sav. Gustonų k. M. Kriaučiūno g. 15, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 99. | KB Dimstipatis | *3 | 303429424 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 100. | KB Aušlavis | *3 | 303429456 | Anykščių r. sav. Nausodės k. Nausodės g. 55, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 101. | KB Austėjos pieno ūkis | *3 | 303428094 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-17 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 102. | KB Aitvaro ūkis | *3 | 303429374 | Radviliškio r. sav. Skėmių k. Alyvų g. 1-3, Registracijos vieta: Radviliškio r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 103. | KB Giraičio pieno ūkis | *3 | 303429399 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 98,09% | 98,09% |
| 104. | Fentus 10 GmbH | *6 | HRB106477 | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| Nr. | Pavadinimas | Teisinė forma | Įmonės kodas | Adresas, įregistravimo vieta ir data | Veiklos pobūdis | Grupės nuosavybės dalis | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 09 30 | 2020 12 31 | ||||||
| 105. | Norus 26 AG | *6 | HRB109356 B | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 106. | LT Holding AG | *6 | HRB109265 B | Straße des 17 Juni 10b, 10623 Berlynas, Vokietija, Registracijos vieta: Vokietija, Registracijos data: 2014-05-02 | **G | 100,00% | 100,00% |
| 107. | UAB KTG Agrar | *4 | 300127919 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Vilniaus m. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 108. | UAB Agrar Raseiniai | *4 | 300610316 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 109. | UAB AUGA Mažeikiai | *4 | 300610348 | Mažeikių r. sav. Naikių k. Mažeikių aplinkl. 9, Registracijos vieta: Mažeikių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 110. | UAB PAE Agrar | *4 | 300867691 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 111. | UAB Delta Agrar | *4 | 300868875 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 112. | UAB KTG Grūdai | *4 | 302637486 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 113. | UAB KTG Eko Agrar | *4 | 300510650 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 114. | UAB Agronita | *4 | 300132574 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 115. | UAB Agronuoma | *4 | 303204954 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 116. | UAB VL Investment Vilnius 12 | *4 | 303205611 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 117. | UAB Agrar Ašva | *4 | 301608542 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 118. | UAB Agrar Varduva | *4 | 301608791 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 119. | UAB Agrar Seda | *4 | 301608777 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 120. | UAB Agrar Kvistė | *4 | 302308067 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 121. | UAB Agrar Luoba | *4 | 302308035 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 122. | UAB Agrar Gaja | *4 | 302594412 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 123. | UAB Agrar Ariogala | *4 | 301626540 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 124. | UAB Agrar Girdžiai | *4 | 301621568 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 125. | UAB Agrar Vidauja | *4 | 301622531 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 126. | UAB Agrar Raudonė | *4 | 302309532 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 127. | UAB Agrar Venta | *4 | 302307855 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 128. | UAB Agrar Nerys | *4 | 302594063 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 129. | UAB Agrar Gėluva | *4 | 302312133 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 130. | UAB Agrar Betygala | *4 | 302312222 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 131. | UAB Agrar Dubysa | *4 | 302312215 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 132. | UAB Agrar Pauliai | *4 | 302312165 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 133. | UAB Agrar Mituva | *4 | 302312172 | Raseinių r. sav. Gėluvos k. Dvaro g. 30, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2014-10-20 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 134. | UAB AUGA Raseiniai | *4 | 304704364 | Raseinių r. sav. Kalnujų mstl. Žieveliškės g. 1, Registracijos vieta: Raseinių r. sav., Registracijos data: 2017-11-06 | **A | 100,00% | 100,00% |
| 135. | Tėvynės žemelė UAB | *4 | 303301428 | Antano Tumėno st. 4, Vilniaus mun., Vilnius | **G | 100,00% | 100,00% |
| 136. | Tėviškės žemelė UAB | *4 | 303207199 | Antano Tumėno st. 4, Vilniaus mun., Vilnius | **E | 100,00% | 100,00% |
| 137. | KB Grybai LT | *3 | 302765404 | Žibalų g. 37, Širvintos | **I | 100,00% | 100,00% |
PASTABOS:
1 Žemės ūkio bendrovė
2 Asociacija
3 Kooperatyvinė bendrovė
4 Uždaroji akcinė bendrovė
5 Viešoji įstaiga
6 Užsienio juridinis vienetas
A Žemės ūkio veikla
B Grupės piniginis fondas
C Žmogiškųjų išteklių valdymas
D IT sistemos vystymas
E Žemės valdymo bendrovė
F Įrangos nuoma
G Dukterinių įmonių valdymas
H Prekyba ir logistika
**Maisto produktų gamyba
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
4. Ilgalaikis materialusis turtas
| Žemė | Pastatai ir statiniai | Mašinos ir įrengimai | Transporto priemonės, įrenginiai ir kitas turtas | Nebaigta statyba | Iš viso | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| turtas | Nebaigta | ||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. (audituota) | 60 622 | 40 978 | 22 602 | 2 198 | 1 707 | 128 108 | |
| - dukterinių įmonių įsigijimas | - | 2 262 | 2 223 | 132 | - | 4 617 | |
| - turto įsigijimas | 6 667 | 454 | 2 289 | 781 | 2 273 | 12 465 | |
| - nurašymai ir pardavimai | (6) | (17) | (147) | (46) | - | (216) | |
| - perkainojimas | 851 | - | - | - | - | 851 | |
| - nusidėvėjimas | (5 855) | (2 499) | (4 196) | (722) | - | (13 273) | |
| - perklasifikavimai | - | 271 | 718 | 2 | (990) | - | |
| 2020 m. gruodžio 31 d. (audituota) | 62 279 | 41 448 | 23 489 | 2 345 | 2 991 | 132 552 | |
| - turto įsigijimas | 1 212 | 469 | 4 448 | 601 | 2 235 | 8 965 | |
| - nurašymai ir pardavimai | (2) | (87) | (80) | (33) | - | (202) | |
| - perkainojimas | - | - | - | - | - | - | |
| - nusidėvėjimas | (4 460) | (1 905) | (3 319) | (703) | - | (10 386) | |
| - perklasifikavimai | - | - | (315) | 1 821 | (1 821) | (315) | |
| 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota) | 59 029 | 39 925 | 24 222 | 4 031 | 3 405 | 130 612 | |
| Įsigijimo vertė | |||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | 65 981 | 54 560 | 40 730 | 5 308 | 1 707 | 168 286 | |
| 2020 m. gruodžio 31 d. | 73 493 | 57 529 | 45 813 | 6 177 | 2 991 | 186 004 | |
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 74 702 | 57 911 | 49 865 | 8 566 | 3 405 | 194 450 | |
| Sukauptas nusidėvėjimas ir vertės sumažėjimas | |||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | (5 359) | (13 582) | (18 128) | (3 110) | - | (40 179) | |
| 2020 m. gruodžio 31 d. | (11 214) | (16 081) | (22 324) | (3 832) | - | (53 452) | |
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | (15 673) | (17 986) | (25 643) | (4 535) | - | (63 837) | |
| Likutinė vertė | |||||||
| 2019 m. gruodžio 31 d. | 60 622 | 40 978 | 22 602 | 2 198 | 1 707 | 128 108 | |
| Likutinė vertė | |||||||
| 2020 m. gruodžio 31 d. | 62 279 | 41 448 | 23 489 | 2 345 | 2 991 | 132 552 | |
| Likutinė vertė | |||||||
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 59 029 | 39 925 | 24 222 | 4 031 | 3 405 | 130 612 |
Naudojimosi teise Grupės pripažintas turtas susijęs su šiomis ilgalaikio turto grupėmis:
| Žemė | ||
|---|---|---|
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 gruodžio 31 d. | |
| Turto naudojimosi teisės | 46 020 | 40 728 |
| Įsigijimo savikaina | - | 5 292 |
| Įsigijima | (15 674) | (11 214) |
| Atimti: sukauptą nusidėvėjimą | 30 346 | 34 806 |
| Pastatai | ||
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 gruodžio 31 d. | |
| Turto naudojimosi teisės | 1 008 | 975 |
| Įsigijimo savikaina | - | 33 |
| Įsigijima | (375) | (271) |
| Atimti: sukauptą nusidėvėjimą | 634 | 737 |
| Iš viso |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
5. Biologinis turtas
Grupės biologinio turto judėjimą (tūkst. EUR) sudarė:
| Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Melžiamos karvės | Kiti gyvuliai | Grybų auginimo terpė | Pasėliai | Iš viso | |
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 5 744 | 3 654 | 2 226 | 13 809 | 25 433 |
| Tiesioginiai pirkimai | - | 123 | - | - | 123 |
| Sukauptos sąnaudos | - | 3 821 | 28 171 | 34 912 | 66 904 |
| Perkėlimas tarp grupių | 2 707 | (2 707) | - | - | - |
| Tiesioginiai pardavimai | (523) | (224) | - | - | (747) |
| Derlius | - | - | (28 248) | (41 510) | (69 758) |
| Perkainojimas | (1 371) | (1 146) | - | 7 692 | 5 175 |
| Nurašymai | (247) | (131) | - | - | (378) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 6 310 | 3 389 | 2 149 | 14 903 | 26 751 |
| Tiesioginiai pirkimai | - | 178 | - | - | 178 |
| Sukauptos sąnaudos | - | 2 811 | 20 256 | 35 763 | 58 830 |
| Perkėlimas tarp grupių | 2 577 | (2 577) | - | - | - |
| Tiesioginiai pardavimai | (442) | (205) | - | - | (647) |
| Derlius | - | - | (20 226) | (33 377) | (53 602) |
| Perkainojimas | (1 887) | (302) | - | (3 372) | (5 561) |
| Nurašymai | (204) | (85) | - | - | (289) |
| Likutinė vertė 2021 m. rugsėjo 30 d. | 6 354 | 3 209 | 2 179 | 13 917 | 25 659 |
6. Atsargos
Grupės atsargų judėjimą (tonomis) sudarė:
| Kviečiai | Ankštiniai | Grybai | Pienas | Galutinio vartojimo prekės* | Kita* | Pašarai | Žalia-vos* | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 25 988 | 7 512 | 1 | 18 | - | - | 59 340 | - | 92 859 |
| Pirkimai | 1 773 | 4 915 | - | - | - | - | - | - | 6 798 |
| Pardavimai | (54 732) | (17 269) | (12 906) | (25 338) | - | - | (836) | - | (111 191) |
| Produkcija | 51 461 | 31 115 | 12 911 | 26 890 | - | - | 79 840 | - | 202 217 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (1 432) | (2 425) | - | (1 104) | - | - | (59 315) | - | (64 276) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (5 692) | (9 752) | - | - | - | - | - | - | (15 444) |
| Atsargų nurašymai | (327) | (66) | - | (450) | - | - | (5 970) | - | (6 813) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 17 039 | 14 030 | 6 | 16 | - | - | 73 059 | - | 104 150 |
| Pirkimai | 1 100 | 2 564 | - | - | - | - | - | - | 3 664 |
| Pardavimai | (20 051) | (11 020) | (9 072) | (19 276) | - | - | (1 138) | - | (60 558) |
| Produkcija | 36 328 | 11 185 | 9 068 | 20 696 | - | - | 65 041 | - | 142 318 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (111) | (146) | - | (1 113) | - | - | (46 608) | - | (47 977) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (4 032) | (5 539) | - | - | - | - | - | - | (9 571) |
| Atsargų nurašymai | (237) | (253) | - | (314) | - | - | (3 499) | - | (4 303) |
| Likutinė vertė 2021 m. rugsėjo 30 d. | 30 036 | 10 821 | 2 | 10 | - | - | 86 854 | - | 127 722 |
- Susideda iš įvairių matavimo vienetų, todėl šioje lentelėje skaičiai nėra pateikti.
Y
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
Grupės atsargų judėjimas (tūkst. EUR) sudarė:
| Kviečiai | Ankštiniai | Grybai | Pienas | Galutinio vartojimo prekės | Kita | Pašarai | Žaliavos | Iš viso | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Likutinė vertė 2019 m. gruodžio 31 d. | 6 705 | 2 652 | 3 | 137 | 185 | 6 881 | 6 463 | 5 932 | 28 958 |
| Atsargos, įgytos su dukterine įmone | - | - | - | - | 234 | - | - | 818 | 1 052 |
| Pirkimai | 655 | 2 063 | - | - | 4 056 | 4 314 | - | 12 126 | 23 225 |
| Pardavimai | (12 675) | (5 984) | (26 888) | (9 685) | (4 259) | (16 939) | (47) | (1 137) | (77 625) |
| Produkcija | 10 456 | 10 946 | 26 898 | 10 166 | 153 | 15 821 | 6 484 | 3 045 | 83 969 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (308) | (932) | - | (417) | - | (1 609) | (4 443) | (5 774) | (13 483) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (1 236) | (3 713) | - | - | - | (1 910) | - | (7 263) | (14 122) |
| Atsargų nurašymai | (81) | (23) | - | (190) | (16) | (365) | (672) | (83) | (1 430) |
| Likutinė vertė 2020 m. gruodžio 31 d. | 3 516 | 5 009 | 13 | 11 | 353 | 6 193 | 7 785 | 7 664 | 30 544 |
| Pirkimai | 406 | 1 098 | - | - | - | 3 243 | - | 11 726 | 16 473 |
| Pardavimai | (4 292) | (4 015) | (20 708) | (7 722) | (3 261) | (11 157) | (99) | (139) | (51 392) |
| Produkcija | 8 337 | 3 897 | 20 701 | 8 280 | 3 032 | 12 279 | 3 940 | 103 | 60 568 |
| Nurašymai į biologinį turtą (gyvulius) | (29) | (47) | - | (433) | - | (236) | (3 626) | (4 783) | (9 154) |
| Nurašymai į biologinį turtą (pasėlius ir grybų auginimą) | (730) | (2 176) | - | - | - | (3 656) | - | (9 318) | (15 880) |
| Atsargų nurašymai | (53) | (90) | - | (132) | (7) | (355) | (1 990) | (35) | (2 663) |
| Likutinė vertė 2021 m. rugsėjo 30 d. | 7 155 | 3 677 | 6 | 4 | 116 | 6 310 | 6 011 | 5 217 | 28 496 |
7. Gautinos sumos ir išankstiniai apmokėjimai
Balanso sudarymo dienai Grupės gautinas sumas ir išankstinius apmokėjimus sudarė:
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Prekybos gautinos sumos iš viso, bendrąja verte | 9 309 | 6 628 |
| Gautinas PVM | 728 | 1 281 |
| Gautinos sumos iš Nacionalinės mokėjimų agentūros | 9 153 | 86 |
| Gautinos sumos iš fizinių asmenų | 73 | 84 |
| Kitos gautinos sumos | 4 848 | 3 915 |
| Išankstiniai mokėjimai ir atidėtosios sąnaudos | 4 794 | 4 771 |
| Atimti: atidėjimas dėl galimų nuostolių | (680) | (680) |
| Prekybos gautinų sumų iš viso, grynąja verte | 28 225 | 16 084 |
| Ilgalaikės gautinos sumos bendrąja verte | 450 | 450 |
| Atimti: atidėjimas dėl galimų nuostolių | (4) | (4) |
| Iš viso | 28 671 | 16 530 |
Gautinos sumos iš Nacionalinės mokėjimų agentūros – tiesioginės gautinos subsidijos už pasėlius ir pieną, kurios sumokamos iki kitų metų balandžio 30 d.
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
8. Finansiniai įsipareigojimai
Grupės ilgalaikes paskolas sudarė:
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Grybų auginimo įmonės | 7 916 | 8 892 |
| Produkcijos gamybos įmonės | 1 051 | 1 184 |
| Žemės ūkio įmonės | 20 117 | 11 003 |
| Patronuojanti įmonė | 3 000 | 3 000 |
| Ilgalaikės mokėtinos sumos trečiosioms šalims | ||
| Ilgalaikė mokėtina suma kreditoriui | 531 | 753 |
| Ilgalaikė mokėtina suma investiciniam fondui už įsigyjamą žemę | 253 | 253 |
| Žaliosios obligacijos | 19 040 | 18 818 |
| Iš viso | 51 908 | 43 903 |
| Atėmus: sumos, mokėtinos per vienerius metus (pagal sutartis) | (1 021) | (3 409) |
| Ilgalaikių paskolų iš viso | 50 887 | 40 494 |
2019 m. gruodžio mėn. 13 d. Grupė išleido 20 000 vnt. Žaliųjų obligacijų (toliau – Obligacijos), kurių vienos nominali vertė yra 1 000 Eur. Obligacijų balansinė vertė pirminio pripažinimo metu pateikiama be emisijos išlaidų ir pritaikytų nuolaidų. Visos obligacijų išleidimo išlaidos yra apskaitomos kaip palūkanų sąnaudos ir kapitalizuojamos prie obligacijų vertės per 5 metų laikotarpį.
Ilgalaikių paskolų ir mokėtinų sumų grąžinimo terminai:
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Per antrus metus | 5 849 | 5 186 |
| Per trečius ir ketvirtus metus | 35 084 | 25 843 |
| Po penktų metų ir vėliau | 9 954 | 9 465 |
| Iš viso | 50 887 | 40 494 |
Grupės trumpalaikes paskolas sudarė:
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Bankų paskolos | ||
| Grybų auginimo įmonės | 2 144 | 2 400 |
| Produkcijos gamybos įmonės | - | - |
| Patronuojanti įmonė | - | - |
| Grūdų pardavimo įmonė | 5 628 | 7 000 |
| Trumpalaikių paskolų iš viso | 7 772 | 9 400 |
Trumpalaikėse paskolose kredito linijos sudaro 7 772 tūkst. Eur (2020 metais - 9 400 tūkst. Eur).
9. Nuoma
Grupės nuomą sudarė:
| 2021 m. rugsėjo 30 d. | 2020 m. gruodžio 31 d. | |
|---|---|---|
| Nuomos įsipareigojimai | ||
| Nuomos įsipareigojimai susiję su turto nuosavybės teisėmis* | 30 896 | 34 626 |
| Nuomos įsipareigojimai susiję su kitu turtu** | 7 602 | 6 613 |
| Iš viso | 38 498 | 41 239 |
| Atimti: per vienerius metus mokėtinos sumos | ||
| Nuomos įsipareigojimai susiję su turto nuosavybės teisėmis* | 1 243 | 4 607 |
| Nuomos įsipareigojimai susiję su kitu turtu** | 1 167 | 2 950 |
| Iš viso | 2 410 | 7 557 |
| Iš viso ilgalaikių nuomos įsipareigojimų | 36 088 | 33 682 |
- Nuomos įsipareigojimai, apskaityti kaip veiklos nuoma iki 16-ojo TFAS priėmimo.
** Nuomos įsipareigojimai, apskaityti kaip finansinė nuoma iki 16-ojo TFAS priėmimo.
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
10. Veiklos segmentų rezultatų apžvalga
AUGALININKYSTĖS SEGMENTAS
| a) Žemės ūkio produkcijos derlius | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendroji dirbama žemė, ha | 39 139 | 39 637 |
| Kviečiai | 10 440 | 11 896 |
| Ankštiniai | 8 056 | 9 035 |
| Kitos kultūros | 12 397 | 9 664 |
| Pašarinės kultūros | 6 773 | 8 168 |
| Pūdymas | 1 473 | 875 |
| Vidutinis derlingumas, t/ha | | |
| Kviečiai | 3,29 | 4,13 |
| Ankštiniai | 1,10 | 2,73 |
| Kitos kultūros | - | - |
| Pašarinės kultūros | - | - |
| Bendrasis derlius, tikrąja verte, EUR'000 | 33 953 | 41 877 |
| Kviečiai | 8 249 | 10 573 |
| Ankštiniai | 3 067 | 9 053 |
| Kitos kultūros | 16 693 | 16 430 |
| Pašarinės kultūros | 5 946 | 5 821 |
| Bendrosios derliaus sąnaudos, EUR'000 | 35 308 | 33 942 |
| Kviečiai | 7 957 | 10 224 |
| Ankštiniai | 6 675 | 7 905 |
| Kitos kultūros | 14 731 | 9 993 |
| Pašarinės kultūros | 5 946 | 5 821 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, iš viso EUR'000 | (1 354) | 7 935 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, pripažinta praėjusiamė laikotarpyje, EUR'000 | 2 018 | 1 450 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimo įtaka, pripažinta ataskaitiniame laikotarpyje, EUR'000* | (3 372) | 6 485 |
*Grupė apskaičiavo pasėtų kultūrų tikrąją vertę 2021 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos pateikiama vadovybės komentaro 2.2 punkte.
| b) Žemės ūkio produkcijos pardavimai | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos pajamos | 18 407 | 26 207 |
| Bendrosios parduotos žemės ūkio produkcijos sąnaudos * | 20 126 | 27 158 |
| Bendrieji atsargų nurašymai | 2 384 | 977 |
| Žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatas, EUR'000 | (4 103) | (1 928) |
- Parduotos žemės ūkio produkcijos kaina atspindi derliaus vertę, tikrąja verte derliaus nuėmimo metu ir susijusias pardavimo sąnaudas.
| c) Žemės ūkio subsidijos | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Tiesioginės subsidijos | 3 895 | 3 522 |
| Ekologinės žemdirbystės subsidijos | 3 084 | 2 052 |
| Subsidijų iš viso, EUR'000 | 6 979 | 5 574 |
| Bendrasis augalininkystės segmento pelnas, EUR'000 (a+b+c) | (496) | 10 131 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į žemės ūkio produkcijos užauginimo sąnaudas, EUR'000 | 2 829 | 2 884 |
Y
Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
| PIENININKYSTĖS SEGMENTAS | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrasis parduotas produkcijos kiekis, tonos | 20 168 | 20 387 |
| Įprastinis pienas, tonos | 456 | 1 408 |
| Ekologinis pienas, tonos | 18 656 | 17 899 |
| Pieno produktai, tonos | 502 | 559 |
| Galvijai, tonos | 554 | 521 |
| Bendrosios pienininkystės segmento pajamos, EUR'000 | 10 160 | 9 867 |
| Įprastinis pienas, EUR'000 | 156 | 461 |
| Ekologinis pienas, EUR'000 | 7 735 | 7 165 |
| Pieno produktai, EUR'000 | 1 623 | 1 691 |
| Galvijai, EUR'000 | 647 | 551 |
| Bendrosios pienininkystės segmento sąnaudos, EUR'000 | 9 867 | 9 450 |
| Pieno, EUR'000 | 7 722 | 7 245 |
| Pieno produktai, EUR'000 | 1 498 | 1 654 |
| Mėsos, EUR'000 | 647 | 551 |
| Biologinio turto tikrosios vertės pasikeitimas, EUR'000 | (2 478) | (2 305) |
| Subsidijų iš viso, EUR'000 | 2 356 | 1 968 |
| Bendrasis pienininkystės segmento pelnas, EUR'000 | 172 | 79 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į pienininkystės segmento pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 475 | 380 |
| GRYBININKYSTĖS SEGMENTAS | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrasis parduotas kiekis, tonos | 9 072 | 9 652 |
| Įprastiniai grybai, tonos | 8 542 | 8 922 |
| Ekologiniai grybai, tonos | 530 | 729 |
| Bendrosios grybų pardavimo pajamos, EUR'000 | 21 101 | 21 536 |
| Įprastiniai grybai, EUR'000 | 19 136 | 19 269 |
| Ekologiniai grybai, EUR'000 | 1 965 | 2 267 |
| Bendrosios grybų pardavimo sąnaudos, EUR'000 | 20 708 | 20 301 |
| Įprastiniai grybai, EUR'000 | 19 389 | 18 967 |
| Ekologiniai grybai, EUR'000 | 1 319 | 1 334 |
| Grybų komposto pardavimo pajamos, EUR'000 | 360 | 1 399 |
| Grybų komposto pardavimo savikaina, EUR'000 | 196 | 1 256 |
| Bendrasis grybininkystės segmento pelnas, EUR'000 | 555 | 1 379 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į grybų pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 1 247 | 1 176 |
| GALUTINIAM VARTOTOJIMUI SKIRTI PRODUKTAI PAKUOTĖSE | 9 mėnesiai, pasibaigę
2021 m. rugsėjo 30 d. | 9 mėnesiai, pasibaigę
2020 m. rugsėjo 30 d. |
| --- | --- | --- |
| Bendrosios vartojimui skirtų produkty pakuotėse pardavimo pajamos, EUR'000 | 4 876 | 3 368 |
| Bendrosios vartojimui skirtų produkty pakuotėse pardavimo sąnaudos, EUR'000 | 3 409 | 3 079 |
| Bendrasis vartojimui skirtų produkty pakuotėse segmento pelnas, EUR'000 | 1 467 | 290 |
| Nusidėvėjimas, įtrauktas į vartojimui skirtų produkty pakuotėse pardavimo sąnaudas, EUR'000 | 267 | 118 |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
11. Veiklos sąnaudos
Veiklos sąnaudas pagal sąnaudų tipą sudarė:
| 9 mėnesiai, pasibaigę rugsėjo 30 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Darbo užmokesčio sąnaudos | 2 883 | 2 683 |
| Socialinio draudimo sąnaudos | 779 | 725 |
| Akcijų opcionų darbuotojams sąnaudos | 422 | 185 |
| Baudos ir pavėluoti mokėjimai | 8 | 51 |
| Ilgalaikio materialiojo turto nusidėvėjimas | 604 | 573 |
| Turto vertės sumažėjimas | - | 0 |
| Konsultacinės ir verslo planų rengimo paslaugos | 168 | 177 |
| Mokesčių ir draudimų sąnaudos | 433 | 627 |
| Pardavimų sąnaudos | 1 035 | 521 |
| Kuro sąnaudos | 181 | 130 |
| Turto registravimo ir notary sąnaudos | 94 | 118 |
| Nuoma ir komunalinės paslaugos | 285 | 295 |
| Transporto sąnaudos | 226 | 195 |
| Administracinės sąnaudos | 414 | 409 |
| Kitos sąnaudos | 686 | 573 |
| Iš viso | 8 218 | 7 262 |
2019 m. balandžio mėn. Bendrovė patvirtino akcijų darbuotojams opcionų planą, todėl nuo šio plano patvirtinimo apskaitomos darbuotojams skirtų akcijų apmokėjimo sąnaudos, susijusios su darbuotojams suteiktais opcionais. Sąnaudos pripažįstamos tolygiai per 3 metų laikotarpį, apskaitomos pelno (nuostolių) ataskaitoje ir kaupiamos nuosavybės straipsnyje.
12. Kitos pajamos
Kitas pajamas sudarė:
| 9 mėnesiai, pasibaigę rugsėjo 30 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Pelnas (nuostolis) dėl ilgalaikio turto pardavimo | 35 | 26 |
| Įsipareigojimų nurašymai | - | - |
| Pelnas (nuostolis) dėl dukterinių įmonių pardavimo | - | - |
| Palūkanų ir baudų pajamos | 267 | 245 |
| Draudimo išmokos | 103 | 50 |
| Kitos pajamos | 77 | 32 |
| Iš viso | 482 | 353 |
13. Finansinės sąnaudos
Grupės finansinės sąnaudos sudarė:
| 9 mėnesiai, pasibaigę rugsėjo 30 d. | ||
|---|---|---|
| 2021 m. | 2020 m. | |
| Banko palūkanų sąnaudos | 1 115 | 1 148 |
| Obligacijų palūkanų sąnaudos | 1 142 | 1 122 |
| Išperkamosios nuomos ir kitos finansinės veiklos sąnaudos | 403 | 434 |
| Išperkamosios nuomos palūkanų sąnaudos (16 TFAS) | 1 585 | 1 726 |
| Nuostoliai dėl valiutų kurso pasikeitimo | 70 | 19 |
| Kitos finansinės veiklos sąnaudos | 81 | 62 |
| Iš viso | 4 396 | 4 530 |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
au
ga
14. Esminiai įvykiai per 2021 m. sausio – lapkričio mėn.
Apie visus grupės esminius įvykius buvo informuota per NASDAQ VILNIUS CNS sistemą ir per ESPI informavimo sistemą, kurią administruoja Lenkijos finansinių rinkų priežiūros institucija, bei EBI duomenų bazę administruojamą Varšuvos vertybinių popierių biržos.
| Platinimo data | Pranešimo pavadinimas |
|---|---|
| 2021.11.22 | Kvietimas į AUGA group, AB 2021 m. 9 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare |
| 2021.10.14 | AUGA group, AB neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo, įvykusio 2021 m. spalio 14 d., sprendimai |
| 2021.10.08 | AUGA group, AB valdybos nuomonė apie paskelbtą oficialų siūlymą, kuriuo siekiama išbraukti bendrovės akcijas iš prekybos Varšuvos vertybinių popierių biržoje |
| 2021.10.08 | Dėl oficialaus siūlymo, kuriuo siekiama išbraukti AUGA group, AB akcijas iš prekybos Varšuvos vertybinių popierių biržoje, cirkuliaro paskelbimo |
| 2021.09.30 | Pranešimas apie sandorį, sudarytą asmens, glaudžiai susijusio su vadovaujamas pareigas einančiu asmeniu |
| 2021.09.29 | AUGA group, AB pristatė pirmąją technologiją „žaliajai“ maisto grandinei - klimato neteršiantį traktorių |
| 2021.09.29 | Dėl prekybos AUGA group, AB akcijomis sustabdymo |
| 2021.09.23 | Sustabdyta prekyba AUGA group, AB akcijomis Varšuvos vertybinių popierių biržoje |
| 2021.09.22 | AUGA group, AB valdybos pranešimo apie ketinimą išbraukti bendrovės akcijas iš prekybos reguliuojamoje rinkoje Varšuvos vertybinių popierių biržoje paskelbimas |
| 2021.09.22 | Pranešimas apie 2021 m. spalio 14 d. vyksiančio AUGA group, AB neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo darbotvarkės klausimų sprendimų projektais bei susijusia informacija papildymą |
| 2021.09.22 | Pranešimas apie 2021 m. spalio 14 d. šaukiamą AUGA group, AB neeilinį visuotinį akcininkų susirinkimą |
| 2021.09.02 | AUGA group, AB 2021 m. 6 mėnesių finansinių rezultatų pristatymas |
| 2021.08.31 | Pranešimas apie AUGA group, AB tarpinę finansinę informaciją už 6 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. birželio 30 d. |
| 2021.08.23 | Kvietimas į AUGA group, AB 2021 m. 6 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare |
| 2021.07.30 | Pranešimas apie balsavimo teisių netekimą |
| 2021.07.30 | Pranešimas apie sandorį, sudarytą asmens, glaudžiai susijusio su vadovaujamas pareigas einančiu asmeniu |
| 2021.07.22 | Pranešimas apie sandorį, sudarytą asmens, glaudžiai susijusio su vadovaujamas pareigas einančiu asmeniu |
| 2021.06.08 | Dėl didesnių palūkanų žaliųjų obligacijų savininkams mokėjimo |
| 2021.06.01 | AUGA group, AB 2021 m. 3 mėnesių finansinių rezultatų pristatymas |
| 2021.05.31 | Pranešimas apie AUGA group, AB tarpinę finansinę informaciją už 3 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. kovo 31 d. |
| 2021.05.24 | Kvietimas į AUGA group, AB 2021 m. 3 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare |
| 2021.05.03 | 2020 m. metinė informacija |
| 2021.04.30 | AUGA group, AB eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo, įvykusio 2021 m. balandžio 30 d., sprendimai |
| 2021.04.22 | AUGA group, AB pranešimai apie vadovaujančias pareigas einančių asmenų sandorius |
| 2021.04.22 | AUGA group, AB tęsia darbuotojų skatinimo akcijomis programą |
| 2021.04.19 | Pranešimas apie 2021 m. balandžio 30 d. vyksiančio AUGA group, AB eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo darbotvarkės klausimų sprendimų projektais bei susijusia informacija papildymą |
| 2021.04.12 | PATIKSLINIMAS: AUGA group, AB organizuoja internetinį seminarą, skirtą mažmeniniams investuotojams |
| 2021.04.12 | AUGA group, AB organizuoja internetinį seminarą, skirtą mažmeniniams investuotojams |
| 2021.04.08 | Pranešimas apie 2021 m. balandžio 30 d. šaukiamą AUGA group, AB eilinį visuotinį akcininkų susirinkimą |
| 2021.04.06 | AUGA group, AB (Bendrovė) 10 mln. EUR padidino dukterinės bendrovės UAB "Grain LT" (Grain LT) įstatinį kapitalą, kapitalizuodama Grain LT skolą Bendrovei |
| 2021.03.01 | AUGA group, AB 2020 m. 12 mėnesių finansinių rezultatų pristatymas |
| 2021.02.26 | AUGA group, AB tarpinė informacija už 12 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2020 m. gruodžio 31 d. |
| 2021.02.24 | AUGA group, AB (Bendrovė) įsigijo 100 proc. UAB "Grain LT" (Grain LT) akcijų iš kitos grupės įmonės UAB "AUGA Grūduva" |
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
au
ga
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
2021.02.23 Kvietimas į AUGA group, AB 2020 m. 12 mėnesių neaudituotų finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare
2021.02.17 AUGA group, AB išleido žaliųjų obligacijų ataskaitą
2021.02.03 2021 m. AUGA group, AB periodinės informacijos atskleidimo datos (investuotojo kalendorius)
2021.01.27 Pranešimas apie AUGA group, AB žaliųjų obligacijų prekybos stabdymą vienai dienai dėl NASDAQ techninio koregavimo prekybos sistemoje
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
AUGA GROUP AB
Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, LT-08130, Vilnius, Lietuva
KONSOLIDUOTOS TARPINĖS FINANSINĖS ATASKAITOS
UŽ 9 MĖN. LAIKOTARPĮ, PASIBAIGUSĮ 2021 M. RUGSĖJO 30 D.
(Visos sumos yra tūkst. Eur, jeigu nenurodyta kitaip)
auga
V. ATSAKINGŲ ASMENŲ PATVIRTINIMAS
Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vertybinių popierių įstatymu ir Lietuvos banko valdybos nutarimu patvirtintomis Informacijos atskleidimo taisyklėmis, patvirtiname, kad, mūsų žiniomis, AUGA group, AB tarpinių konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinys už devynių mėnesių periodų, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d., sudarytas pagal Tarptautinės finansinės atskaitomybės standartus, atitinka tikrovė ir teisingai rodo AUGA group, AB įmonių grupės turtą, įsipareigojimus, finansinę būklę, pelną arba nuostolius ir pinigų srautus.
| Generalinis direktorius | Kęstutis Juščius |
|---|---|
| Finansų direktorius | Mindaugas Ambrasas |
Y Y Y
Konsoliduotos tarpinės finansinės ataskaitos už 9 mėn. laikotarpį, pasibaigusį 2021 m. rugsėjo 30 d. (neaudituota)
34