Skip to main content

AI assistant

Sign in to chat with this filing

The assistant answers questions, extracts KPIs, and summarises risk factors directly from the filing text.

PZ Cormay S.A. Interim / Quarterly Report 2017

Aug 31, 2017

5783_rns_2017-08-31_e4ed2150-a588-4a9c-81f8-89ec6f8d1e3d.pdf

Interim / Quarterly Report

Open in viewer

Opens in your device viewer

GRUPA KAPITAŁOWA PZ CORMAY

Skonsolidowany Raport Półroczny

zawierający:

  • śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe
  • śródroczne skrócone jednostkowe sprawozdanie finansowe

Janusz Płocica Prezes Zarządu Wojciech Suchowski Wiceprezes Zarządu

Witold Rębacz Osoba której powierzono prowadzenie ksiąg rachunkowych

31 sierpnia 2017 roku

Spis treści

GRUPA KAPITAŁOWA PZ CORMAY ŚRÓDROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE
ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU6
I. WYBRANE SKONSOLIDOWANE DANE FINANSOWE 7
II. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW – CZĘŚĆ
1 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU8
III. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW – CZEŚĆ
2 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU9
IV. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ
NA DZIEŃ
30 CZERWCA 2017 ROKU10
V. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH ZA OKRES
6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU11
VI. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH ZA
OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 12
VII. SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH
ZA OKRES
12 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2016 ROKU12
VIII. SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH
ZA OKRES
6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2016 ROKU12
IX. ZASADY (POLITYKA) RACHUNKOWOŚCI ORAZ DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE 13
1. Informacje ogólne 13
2. Opis Grupy Kapitałowej PZ CORMAY 13
3. Skład Zarządu i Rady Nadzorczej Jednostki Dominującej14
4. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego 14
5. Podstawa sporządzenia półrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego14
5.1. Oświadczenie w sprawie rzetelności sporządzenia śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania
finansowego15
5.2. Oświadczenie o zgodności 15
5.3. Waluta pomiaru i waluta sprawozdań finansowych 15
6. Istotne zmiany zasad (polityki) rachunkowości 16
7. Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach 20
7.1. Profesjonalny osąd 20
7.2. Niepewność szacunków22
8. Korekty błędów poprzednich okresów 23
9. Istotne zdarzenia dotyczące Grupy PZ CORMAY w okresie 6 miesięcy zakończonych 30 czerwca 2017 roku 23
9.1. Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse23
9.2. Kontynuacja działań mających na celu wprowadzenie do sprzedaży własnych analizatorów w dziedzinie diagnostyki
laboratoryjnej23
9.3. Aktualne finansowanie bieżących prac badawczo-rozwojowych ze środków dotacyjnych25
9.4. Finansowanie działań promocyjnych 25
9.5. Budowa zakładu produkcyjnego w Lublinie 25
9.6. Dystrybucja analizatorów26
9.7. Rozwiązanie umowy dystrybucyjnej przez Greiner Bio-One Gmbh26
9.8. Udział w targach branżowych 26
9.9. Podpisanie aneksu do umowy kredytowej 27
10. Sezonowość27
11. Informacje dotyczące segmentów operacyjnych 27
12. Informacje dotyczące segmentów geograficznych 27
13. Przychody operacyjne według branż 28
14. Struktura rzeczowa przychodów ze sprzedaży towarów i produktów28
15. Wartości niematerialne 29
16. Dywidendy wypłacone i zaproponowane do wypłaty 29
17. Udziały w jednostkach współkontrolowanych 29
18. Połączenia jednostek gospodarczych, zmiany struktury własnościowej, nabycia i zbycia aktywów o znaczącej wartości
oraz nabycia udziałów mniejszości 29
19. Informacje o odpisach z tytułu utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
należności oraz odwrócenie takich odpisów oraz o odpisach aktualizujących wartość zapasów do wartości netto
możliwej do uzyskania i odwrócenia odpisów z tego tytułu30
20. Istotne transakcje nabycia i sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych 30
21. Dodatkowe informacje i objaśnienia do sprawozdania z przepływów pieniężnych31
22. Kapitał podstawowy i kapitały zapasowe / rezerwowe32
22.1. Kapitał podstawowy 32
22.2. Prawa akcjonariuszy 33
22.3. Akcjonariusze posiadający bezpośrednio lub pośrednio poprzez podmioty zależne co najmniej 5% ogólnej liczby
głosów na Walnym Zgromadzeniu Jednostki Dominującej na dzień przekazania niniejszego raportu33
22.4. Zestawienie stanu posiadanych akcji Jednostki Dominującej lub uprawnień do nich przez osoby zarządzające i
nadzorujące Jednostkę Dominującą na dzień przekazania raportu śródrocznego wraz ze wskazaniem zmian w stanie
posiadania, w okresie od przekazania poprzedniego raportu śródrocznego, odrębnie dla każdej z osób 33
22.5. Niepodzielony wynik finansowy oraz ograniczenia w wypłacie dywidendy33
23. Zobowiązana z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania 34
24. Rezerwy
34
25. Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki oraz papiery dłużne35
26. Zobowiązania warunkowe35
27. Informacje o istotnych postępowaniach toczących się przed sądem, organem właściwym dla postępowania
arbitrażowego lub organem administracji35
28. Informacje o istotnych rozliczeniach z tytułu spraw sądowych 36
29. Informacje o transakcjach z podmiotami powiązanymi36
29.1. Podmiot o znaczącym wpływie na Grupę 36
29.2. Warunki transakcji z podmiotami powiązanymi 37
29.3. Pożyczka udzielona członkowi Zarządu 37
29.4. Inne transakcje z udziałem członków Zarządu 37
29.5. Udziały wyższej kadry kierowniczej (w tym członków Zarządu i Rady Nadzorczej) w programie akcji pracowniczych37
30. Nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne 37
31. Czynniki, które w ocenie Grupy będą mieć wpływ na osiągane wyniki w kolejnych okresach 37
32. Zdarzenia następujące po dniu bilansowym38
32.1. Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse38
32.2. Zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego spółki PZ Cormay S.A38
32.3. Zdarzenia następujące po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe, nieujęte w
niniejszym sprawozdaniu, a mogące mieć znaczący wpływ na przyszłe wyniki finansowe Grupy 38
33. Informacje o udzieleniu przez Jednostkę Dominującą lub przez jednostki od niej zależne poręczeń kredytu, pożyczki
lub udzieleniu gwarancji – łącznie jednemu podmiotowi lub jednostce zależnej od tego podmiotu, jeżeli łączna wartość
istniejących poręczeń lub gwarancji stanowi równowartość co najmniej 10% kapitałów własnych Grupy 38
34. Inne informacje mogące w istotny sposób wpłynąć na ocenę sytuacji majątkowej, finansowej i wyniku finansowego 39
35. Inne informacje istotne dla oceny sytuacji kadrowej, majątkowej, finansowej, wyniku finansowego i ich zmian oraz
informacje istotne dla oceny możliwości realizacji zobowiązań 39
PZ CORMAY S.A. ŚRÓDROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY
DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 40
I. WYBRANE JEDNOSTKOWE DANE FINANSOWE 41
II. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW PZ CORMAY S.A. – CZĘŚĆ 1 ZA
OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 42
III.PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW PZ CORMAY S.A. – CZĘŚĆ 2 ZA
OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 42
IV. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ
PZ CORMAY S.A. NA DZIEŃ 30
CZERWCA 2017 ROKU43
V. Półroczne skrócone sprawozdanie z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY
ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 44
VI. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA
OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU 45
VII. SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 12
MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2016 ROKU45
VIII. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA
OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2016 ROKU 45
IX. DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE 46
1. Informacje ogólne 46
2. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego 46
3. Podstawa sporządzenia śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego 46
3.1. Oświadczenie w sprawie rzetelności sporządzenia sprawozdania finansowego46
3.2. Oświadczenie o zgodności 46
4. Istotne zasady (polityka) rachunkowości 47
5. Korekty błędów poprzednich okresów 51
6. Opis istotnych dokonań lub niepowodzeń Spółki w okresie, którego dotyczy raport, wraz z wykazem najważniejszych
zdarzeń dotyczących Spółki51
7. Sezonowość działalności 55
8. Informacje o odpisach z tytułu utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych, wartości niematerialnych i prawnych,
należności oraz innych aktywów finansowych oraz odwrócenie takich odpisów oraz o odpisach aktualizujących wartość
zapasów do wartości netto możliwej do uzyskania i odwrócenia odpisów z tego tytułu 55
9. Dodatkowe informacje i objaśnienia do sprawozdania z przepływów pieniężnych57
10. Informacje o dodatnich i ujemnych różnicach pomiędzy wartością godziwą aktywów dostępnych do sprzedaży a ich
ceną nabycia ujętych w innych całkowitych dochodach58
11. Istotne transakcje nabycia i sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych 58
12. Akcjonariusze posiadający bezpośrednio lub pośrednio poprzez podmioty zależne co najmniej 5% ogólnej liczby
głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki na dzień przekazania niniejszego raportu58
13. Zestawienie stanu posiadanych akcji Spółki lub uprawnień do nich przez osoby zarządzające i nadzorujące Spółkę na
dzień przekazania raportu śródrocznego wraz ze wskazaniem zmian w stanie posiadania, w okresie od przekazania
poprzedniego raportu śródrocznego, odrębnie dla każdej z osób 59
14. Rezerwy
59
15. Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania 60
16. Nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne 60
17. Informacje o istotnych postępowaniach toczących się przed sądem, organem właściwym dla postępowania
arbitrażowego lub organem administracji60
18. Istotne rozliczenia z tytułu spraw sądowych 60
19. Informacje o podmiotach powiązanych oraz transakcje z jednostkami powiązanymi60
20. Czynniki, które w ocenie Spółki będą mieć wpływ na osiągane wyniki w kolejnych okresach 61
21. Zmiany sytuacji gospodarczej i warunków prowadzenia działalności, które mają istotny wpływ na wartość godziwą
aktywów finansowych i zobowiązań finansowych jednostki61
22. Informacje o niespłaceniu kredytu lub pożyczki lub naruszeniu istotnych postanowień umowy kredytu lub pożyczki, w
odniesieniu do których nie podjęto żadnych działań naprawczych do końca okresu sprawozdawczego61
23. Informacje o zawarciu przez emitenta lub jednostkę od niego zależną jednej lub wielu transakcji z podmiotami
powiązanymi, jeżeli pojedynczo lub łącznie są one istotne i zostały zawarte na innych warunkach niż rynkowe 61
24. Zmiana sposobu (metody) wyceny w przypadku instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej 61
25. Zmiany w klasyfikacji aktywów finansowych w wyniku zmiany celu lub wykorzystania tych aktywów 61
26. Nieudziałowe i kapitałowe papiery wartościowe 61
27. Stanowisko zarządu odnośnie publikowanych prognoz61
28. Dywidendy wypłacone i zaproponowane do wypłaty; pokrycie straty 61
29. Zmiany w zobowiązaniach warunkowych lub aktywach warunkowych, które nastąpiły od czasu zakończenia ostatniego
roku obrotowego 62
30. Zdarzenia następujące po dniu bilansowym62
31. Zdarzenia następujące po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe, nieujęte w
niniejszym sprawozdaniu, a mogące mieć znaczący wpływ na przyszłe wyniki finansowe Spółki 62
32. Informacje o udzieleniu przez Spółkę lub przez jednostki od niej zależne poręczeń kredytu, pożyczki lub udzieleniu
gwarancji – łącznie jednemu podmiotowi lub jednostce zależnej od tego podmiotu, jeżeli łączna wartość istniejących
poręczeń lub gwarancji stanowi równowartość co najmniej 10% kapitałów własnych Spółki 62
33. Inne informacje istotne dla oceny sytuacji kadrowej, majątkowej, finansowej, wyniku finansowego i ich zmian oraz
informacje istotne dla oceny możliwości realizacji zobowiązań 62
  1. Inne informacje mogące w istotny sposób wpłynąć na ocenę sytuacji majątkowej, finansowej i wyniku finansowego 62

GRUPA KAPITAŁOWA PZ CORMAY

ŚRÓDROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

I. WYBRANE SKONSOLIDOWANE DANE FINANSOWE

tys. PLN tys. EUR
Okres
6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres
6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Okres
6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres
6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów 41 221 44 096 9 705 10 066
Koszt własny sprzedaży 26 173 28 131 6 162 6 422
Zysk (strata) z działalności operacyjnej (2 377) (1 719) (560) (392)
Zysk (strata) przed opodatkowaniem (819) 8 441 (193) 1 927
Zysk (strata) netto za okres sprawozdawczy (1 181) 8 029 (278) 1 833
Zysk (strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej (1 437) 1 111 (338) 254
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 866 (4 821) 204 (1 101)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej (4 368) (8 895) (1 028) (2 031)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej 1 967 (379) 463 (87)
Przepływy pieniężne netto razem (1 535) (14 095) (361) (3 218)
Zysk (strata) na jedną akcję (w PLN) (0,019) 0,126 (0,004) 0,029
30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016 30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016
Aktywa razem 185 517 188 209 43 894 42 543
Zobowiązania długoterminowe 12 196 12 212 2 886 2 760
Zobowiązania krótkoterminowe 33 007 31 181 7 810 7 048
Kapitał własny (przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej) 99 384 102 016 23 514 23 060
Kapitał akcyjny 63 724 63 724 15 077 14 404
Liczba akcji w tys. sztuk 63 724 63 724 63 724 63 724
Wartość księgowa na jedną akcję (w PLN) 1,56 1,60 0,37 0,36

II. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW – CZĘŚĆ 1 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Przychody ze sprzedaży 12, 13, 14 41 221 44 096
Koszt własny sprzedaży 26 173 28 131
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży 15 048 15 965
Pozostałe przychody operacyjne 684 386
Otrzymane dotacje 50 32
Koszty sprzedaży 12 545 12 410
Koszty ogólnego zarządu 4 684 4 963
Pozostałe koszty operacyjne 930 729
Zysk (strata) z działalności operacyjnej (2 377) (1 719)
Przychody finansowe 286 556
Wynik na utracie kontroli - 9 249
Koszty finansowe 636 519
Udział w zyskach jednostek współkontrolowanych wycenianych metodą praw własności 1 908 874
Zysk (strata) brutto (819) 8 441
Podatek dochodowy 362 412
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej (1 181) 8 029
Zysk (strata) netto z działalności zaniechanej - -
ZYSK NETTO (1 181) 8 029
Przypadający:
Akcjonariuszom jednostki dominującej (1 437) 1 111
Akcjonariuszom niesprawującym kontroli 256 6 918
Średnioważona liczba akcji (w tys. szt.) 63 724 63 724
Średnioważona liczba akcji rozwodniona (w tys. szt.) 63 724 63 724
Podstawowy zysk netto na jedną akcję przypisany akcjonariuszom jednostki
dominującej według średnioważonej liczby akcji w PLN
(0,023) 0,017
Rozwodniony zysk netto na jedną akcję przypisany akcjonariuszom jednostki
dominującej według średnioważonej liczby akcji w PLN
(0,023) 0,017

III. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW – CZEŚĆ 2 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Zysk (strata) netto za okres (1 181) 8 029
Inne całkowite dochody
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zależnych (3 320) 2 725
Inne całkowite dochody netto (3 320) 2 725
Całkowity dochód netto za okres (4 501) 10 754
Przypadający:
Akcjonariuszom jednostki dominującej (2 631) 627
Akcjonariuszom niesprawującym kontroli (1 870) 2 098

IV. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ NA DZIEŃ 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA 30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016 30 czerwca 2016
(niebadane)
AKTYWA
Aktywa trwałe 142 175 141 187 156 380
Rzeczowe aktywa trwałe 19, 20 26 420 27 663 29 101
Nieruchomości inwestycyjne 1 083 1 083 1 143
Wartości niematerialne i prawne, w tym: 15, 19 65 331 61 821 56 699
- nakłady na trwające prace rozwojowe 63 424 59 746 54 561
- koszty zakończonych prac rozwojowych 1 190 1 315 1 464
- pozostałe 717 760 674
Wartość firmy - - 16
Inwestycje w jedn. stowarzyszone współzależne 17 46 586 47 612 67 150
Należności długoterminowe 180 190 102
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego 1 429 1 672 917
Inne aktywa długoterminowe 1 146 1 146 1 252
Aktywa obrotowe 43 342 47 022 54 307
Zapasy 19 19 896 25 292 22 217
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności 19 20 471 17 793 21 395
Rozliczenia międzyokresowe 1 261 610 785
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty 21 1 714 3 327 9 910
SUMA AKTYWÓW 185 517 188 209 210 687
PASYWA
Kapitał własny (przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej) 99 384 102 016 113 292
Kapitał podstawowy 22 63 724 63 724 63 724
Kapitał zapasowy 42 059 46 768 46 768
Zyski zatrzymane/Niepokryte straty (4 838) 1 444 1 062
Wynik okresu bieżącego (1 437) (10 990) 1 111
Różnice kursowe z przeliczenia jednostki zagranicznej (124) 1 070 627
Udziały niekontrolujące 40 930 42 800 55 879
Kapitał własny ogółem 140 314 144 816 169 171
Zobowiązania długoterminowe 12 196 12 212 20 341
Oprocentowane kredyty i pożyczki 25 - - 8 135
Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego 24 1 597 1 714 1 698
Rezerwy z tytułu świadczeń emerytalnych 24 96 91 91
Rozliczenia międzyokresowe przychodów - otrzymane dotacje 9 674 9 485 9 234
Pozostałe zobowiązania długoterminowe 829 922 1 183
Zobowiązania krótkoterminowe 33 007 31 181 21 175
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania 23 19 620 19 168 17 381
Bieżąca część oprocentowanych kredytów i pożyczek 2 094 - -
Rezerwy z tytułu świadczeń emerytalnych 24 481 486 678
Rezerwy pozostałe 24 10 384 11 140 2 877
Rozliczenia międzyokresowe przychodów - otrzymane dotacje 37 37 64
Rozliczenia międzyokresowe pozostałe 391 350 175
Zobowiązania razem 45 203 43 393 41 516
SUMA PASYWÓW 185 517 188 209 210 687

V. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
DZIAŁALNOŚĆ OPERACYJNA
Zysk (strata) netto (1 181) 8 029
Korekty: 2 047 (12 850)
Koszt podatku dochodowego ujęty w wyniku 362 -
Udział w wyniku jednostek współkontrolowanych wycenianych metodą
praw własności
(1 871) 874
Amortyzacja 2 251 2 115
Zysk / (strata) z działalności inwestycyjnej
Wynik na utracie kontroli (likwidacja spółki zależnej Innovation
531
-
-
(9 249)
Enterprises)
Wynik na zmianie struktury udziałów - 1 298
Odsetki 66 75
Zmiana stanu należności i pozostałych aktywów finansowych 21 (3 810) (5 665)
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem pożyczek i kredytów 21 283 1 401
Zmiana stanu rezerw (756) (368)
Zmiana stanu zapasów 21 4 809 616
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych 21 (629) (1 369)
Zmiana stanu innych aktywów - (3 859)
(Zapłacony) zwrócony podatek dochodowy 606 -
Różnice kursowe z przeliczenia jednostki zagranicznej 230 627
Inne korekty (25) 654
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 866 (4 821)
DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNA
I. Wpływy
Wpływy ze sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych oraz wartości
niematerialnych
235
27
1 065
1 007
Dotacje otrzymane na realizowane prace rozwojowe 208 58
II. Wydatki 4 603 9 960
Wydatki na rzeczowy majątek trwały i wartości niematerialne 501 4 465
Wydatki na trwające prace rozwojowe 4 102 5 495
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej (4 368) (8 895)
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA
I. Wpływy 2 446 17
Wpływy z otrzymanych kredytów, pożyczek 2 446 17
II. Wydatki 479 396
Wydatki z tytułu kredytów / pożyczek - 17
Zapłacone odsetki i prowizje 66 75
Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego i innych
zobowiązań finansowych
413 304
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej 1 967 (379)
Przepływy pieniężne razem (1 535) (14 095)
Wpływ zmian kursów walut na saldo środków pieniężnych w walutach
obcych
(78) -
Środki pieniężne na początek okresu 3 327 24 005
Środki pieniężne na koniec okresu 1 714 9 910

VI. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Zyski
zatrzymane/
niepokryte
straty
Różnice z
przeliczeń
kursowych
Razem Udziały
niekontrolujące
Kapitał
własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2017 63 724 46 768 (9 546) 1 070 102 016 42 800 144 816
Zysk / strata za okres - - (1 437) - (1 437) 256 (1 181)
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zależnych - - - (1 194) (1 194) (2 126) (3 320)
Całkowite dochody za okres ogółem - - (1 437) (1 194) (2 631) (1 870) (4 501)
Uchwała WZW o pokryciu straty z lat ubiegłych - (4 708) 4 708 - - - -
Zaokrąglenia - (1) - - (1) - (1)
Na dzień 30 czerwca 2017 63 724 42 059 (6 275) (124) 99 384 40 930 140 314

VII. SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH ZA OKRES 12 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2016 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Zyski
zatrzymane/
niepokryte
straty
Różnice z
przeliczeń
kursowych
Razem Udziały
niekontrolujące
Kapitał
własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 (przed korektą) 63 724 51 365 (6 419) - 108 670 65 475 174 145
Korekta błędów podstawowych - - 1 968 - 1 968 (7 314) (5 346)
Na dzień 1 stycznia 2016 (po korekcie) 63 724 51 365 (4 451) - 110 638 58 161 168 799
Zysk / strata za okres - - (10 990) - (10 990) (6 950) (17 940)
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zależnych - - - 1 070 1 070 2 886 3 956
Całkowite dochody za okres ogółem - - (10 990) 1 070 (9 920) (4 063) (13 983)
Wynik na zmianie struktury udziałów - - 1 298 - 1 298 - 1 298
Uchwała WZA o pokryciu straty z lat ubiegłych - (4 597) 4 597 - - - -
Zmiana UNK w wyniku zmiany struktury udziałów - - - - - (11 298) (11 298)
Na dzień 31 grudnia 2016 63 724 46 768 (9 546) 1 070 102 016 42 800 144 816

VIII. SKRÓCONE SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2016 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Zyski
zatrzymane/
niepokryte
straty
Różnice z
przeliczeń
kursowych
Razem Udziały
niekontrolujące
Kapitał
własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 (przed korektą) 63 724 51 365 (6 419) - 108 670 65 475 174 145
Korekta błędów podstawowych - - 1 586 - 1 586 (7 314) (5 728)
Na dzień 1 stycznia 2016 (po korekcie) 63 724 51 365 (4 833) - 110 256 58 161 168 417
Zysk / strata za okres - - 1 111 - 1 111 6 918 8 029
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zależnych - - - 627 627 2 098 2 725
Całkowite dochody za okres ogółem - - 1 111 627 1 738 9 016 10 754
Wynik na zmianie struktury udziałów - - 1 298 - 1 298 - 1 298
Zmiana UNK w wyniku zmiany struktury udziałów - - - - - (11 298) (11 298)
Uchwała WZA o pokryciu straty z lat ubiegłych - (4 597) 4 597 - - - -
Na dzień 30 czerwca 2016 63 724 46 768 2 173 627 113 292 55 879 169 171

IX. ZASADY (POLITYKA) RACHUNKOWOŚCI ORAZ DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE

1. Informacje ogólne

Grupa Kapitałowa PZ CORMAY (dalej: "Grupa"; "Grupa Kapitałowa ", "GK PZ CORMAY") składa się na dzień 30 czerwca 2017 roku z Jednostki Dominującej PZ CORMAY S.A. (dalej: "Jednostka Dominująca", "Spółka") i z następujących jednostek zależnych: Orphée SA, Kormej Diana Sp. z o.o., Kormiej Rusłand Sp. z o.o., Orphee Technics Sp. z o.o., oraz jednostki współzależnej Diesse Diagnostica Senese S.p.A., które tworzą Grupę Kapitałową niższego szczebla Orphée SA.

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy jest sprzedaż odczynników, testów i aparatury do diagnostyki laboratoryjnej (IVD). Głównym miejscem prowadzenia działalności Jednostki Dominującej jest Polska, a dla spółek zależnych: Orphée SA – Szwajcaria, Kormej Diana - Białoruś, Kormiej Rusłand - Rosja, Orphee Technics Sp. z o. o. - Polska.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy obejmuje okres 6 miesięcy zakończony 30 czerwca 2017 roku oraz dane porównawcze za okres 6 miesięcy zakończony 30 czerwca 2016 roku.

Siedziba Jednostki Dominującej mieści się w Łomiankach.

Czas trwania Jednostki Dominującej oraz jednostek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej jest nieoznaczony.

Nazwa Jednostki Dominującej PZ CORMAY Spółka Akcyjna
Siedziba Łomianki
Sąd rejonowy Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XIV
Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr Rejestru Przedsiębiorców 0000270105
Nr Identyfikacji Podatkowej 1181872269
REGON 140777556
Rodzaj podstawowej działalności wg PKD 20.59.Z -produkcja pozostałych wyrobów chemicznych gdzie indziej
niesklasyfikowana
Waluta w jakiej spółka sporządza sprawozdanie Polski złoty (PLN)

2. Opis Grupy Kapitałowej PZ CORMAY

Na dzień bilansowy 30 czerwca 2017 roku PZ CORMAY S.A. jest Jednostką Dominującą Grupy Kapitałowej PZ CORMAY.

Na dzień bilansowy 30 czerwca 2017 roku oraz na dzień publikacji, tj. 31 sierpnia 2017 roku PZ CORMAY S.A. posiada udziały w spółce Orphée SA, która jest spółką dominującą dla Grupy Kapitałowej Orphée, grupy niższego szczebla, w której Jednostka Dominująca posiada 35,95% kapitału akcyjnego:

Nazwa Udział w kapitale na dzień
30 czerwca 2017
Udział w głosach na
dzień 30 czerwca 2017
Charakter zależności Metoda konsolidacji
Orphée SA 35,95% 35,95% zależny pełna

Grupa uznaje, że kontroluje Orphée SA oraz jej Grupę Kapitałową pomimo posiadania mniejszościowego pakietu akcji (mniej niż 50%). Kontrola wynika ze spełnienia następujących przesłanek:

  • PZ CORMAY S.A. pozostaje największym akcjonariuszem Orphée SA,
  • co najmniej trzech z pięciu członków Rady Dyrektorów Orphée SA jest wskazana przez PZ CORMAY S.A. (członkowie Zarządu PZ CORMAY S.A. – Pan Janusz Płocica oraz Pan Wojciech Suchowski są członkami Rady Dyrektorów Orphée SA),
  • działalność operacyjna Orphée SA jest prowadzona i kontrolowana przez PZ CORMAY S.A. (na zlecenie Orphée SA).

Na dzień 30 czerwca 2017 roku, PZ CORMAY S.A. posiadała udziały pośrednio poprzez udział w spółce Orphée SA w następujących spółkach:

Nazwa Bezpośredni
udział
Orphée
SA
w kapitale
Bezpośredni
udział
Orphée
SA
w głosach
Metoda
konsolidacji
Orphée SA - - pełna
Kormej Diana Sp. z o.o. 98,5% 98,5% pełna
Kormiej Rusłand Sp. z o.o. 100% 100% pełna
Orphée Technics Sp. z o. o. 100% 100% pełna
Diesse Diagnostica Senese S.p.A. 45% 50% pr. własności

PZ Cormay S.A. posiada bezpośrednio 1,5% udziałów w spółce zależnej Kormej Diana Sp. z o.o. Na dzień publikacji niniejszego raportu tj. 31 sierpnia 2017 roku PZ Cormay S.A. posiada łącznie z Orphée SA (jednostką dominującą niższego rzędu) 100 % udziałów w Kormej Diana Sp. z o.o..

Głównym przedmiotem działalności podmiotów jest:

    1. Orphée SA sprzedaż odczynników, testów i aparatury do diagnostyki in vitro;
    1. Orphee Technics Sp. z o. o. zarządzanie nieruchomościami;
    1. Kormej Diana import na Białoruś sprzętu medycznego, materiałów eksploatacyjnych i odczynników, dystrybucja na terenie Białorusi;
    1. Kormiej Rusłand import do Federacji Rosyjskiej sprzętu medycznego i odczynników, dystrybucja na terenie Federacji Rosyjskiej;
    1. Diesse Diagnostica Senese S.p.A. producent testów oraz aparatury w obszarze immunologii, mikrobiologii i ESR, dystrybutor sprzętu medycznego (jednostka współkontrolowana)

Na dzień bilansowy 30 czerwca 2017 roku w Grupie Kapitałowej PZ CORMAY nie występują jednostki, gdzie mimo posiadania większości głosów uznano, że jednostki te nie są kontrolowane przez Grupę.

3. Skład Zarządu i Rady Nadzorczej Jednostki Dominującej

Skład Zarządu na dzień 30 czerwca 2017 roku przedstawiał się następująco:

  • Janusz Płocica Prezes Zarządu
  • Wojciech Suchowski Wiceprezes Zarządu

Skład Rady Nadzorczej na dzień 30 czerwca 2017 roku przedstawiał się następująco:

  • Konrad Łapiński Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Marek Warzecha Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
  • Piotr Augustyniak
  • Tadeusz Wesołowski
  • Tomasz Markowski

Skład Komitetu Audytu na dzień 30 czerwca 2017 roku przedstawiał się następująco:

  • Piotr Augustyniak przewodniczący Komitetu Audytu,
  • Tadeusz Wesołowski członek Komitetu Audytu,
  • Tomasz Markowski członek Komitetu Audytu

W okresie obejmującym niniejsze sprawozdanie zmiany w organach Jednostki Dominującej nie wystąpiły.

4. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego

Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd w dniu 31 sierpnia 2017 roku.

5. Podstawa sporządzenia półrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego

Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe jest przedstawione w złotych ("PLN"), a wszystkie wartości, o ile nie wskazano inaczej, podane są w tysiącach PLN.

Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej w dającej się przewidzieć przyszłości. Zarząd Jednostki Dominującej na dzień zatwierdzenia niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego nie stwierdza istnienia faktów i okoliczności, które wskazywałyby na zagrożenie możliwości kontynuowania działalności przez Grupę.

Biorąc powyższe pod uwagę w ocenie Zarządu działalność Grupy będzie kontynuowana w dającej się przewidzieć przyszłości obejmującej okres co najmniej 12 miesięcy po dniu 30 czerwca 2017 roku.

5.1. Oświadczenie w sprawie rzetelności sporządzenia śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego

Zarząd PZ CORMAY S.A. oświadcza, że wedle swojej najlepszej wiedzy, niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe i dane porównawcze sporządzone zostały zgodnie z obowiązującymi Grupę Kapitałową PZ CORMAY zasadami rachunkowości oraz odzwierciedlają w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową oraz wynik finansowy Grupy Kapitałowej PZ CORMAY.

5.2. Oświadczenie o zgodności

Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), w szczególności zgodnie z Międzynarodowym Standardem Rachunkowości nr 34 oraz MSSF zatwierdzonymi przez Unię Europejską (MSSF-UE). Na dzień zatwierdzenia niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego do publikacji, biorąc pod uwagę toczący się w Unii Europejskiej proces wprowadzania MSSF oraz prowadzoną przez Grupę działalność, w zakresie stosowanych przez Grupę zasad rachunkowości nie ma różnicy między MSSF, które weszły w życie, a MSSF zatwierdzonymi przez Unię Europejską.

MSSF-UE obejmują standardy i interpretacje zaakceptowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości ("RMSR") oraz Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej ("KIMSF").

Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe jest kolejnym sprawozdaniem finansowym sporządzonym zgodnie z MSSF – UE. Sprawozdania spółek wchodzących w skład Grupy sporządzane są wg lokalnych standardów, a następnie podlegają przekształceniu na MSR/MSSF. Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera korekty nie zawarte w księgach rachunkowych jednostek Grupy wprowadzone w celu doprowadzenia sprawozdań finansowych tych jednostek do zgodności z MSSF.

Przy sporządzeniu śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupa przestrzegała tych samych zasad rachunkowości, co w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy za rok zakończony dnia 31 grudnia 2016 roku z wyjątkiem zastosowania zmian do standardów oraz nowych interpretacji obowiązujących dla okresów rocznych rozpoczynających się w dniu lub po 1 stycznia 2017 roku.

Śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe nie obejmuje wszystkich informacji oraz ujawnień wymaganych w rocznym sprawozdaniu finansowym i należy je czytać łącznie z opublikowanym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Grupy Kapitałowej PZ CORMAY za rok zakończony dnia 31 grudnia 2016 roku.

Rachunek zysków i strat został sporządzony w wariancie kalkulacyjnym, a rachunek przepływów pieniężnych metodą pośrednią.

Grupa dokonała korekty prezentacyjnej danych w skonsolidowanym bilansie, wyróżniając pozycje – "Wartości niematerialne nakłady na trwające prace rozwojowe", "Wartości niematerialne - koszty zakończonych prac rozwojowych", "Wartości niematerialne – pozostałe". Zmiany te mają na celu podkreślenie, że te składniki aktywów stanowią wartości niematerialne i nie powinny być przyporządkowywane do innych pozycji aktywów.

5.3. Waluta pomiaru i waluta sprawozdań finansowych

Walutą pomiaru oraz walutą sprawozdawczą Jednostki Dominującej jest polski złoty (PLN). Niniejsze śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie zostało sporządzone w tysiącach złotych polskich (PLN). Sprawozdania finansowe jednostek wchodzących w skład Grupy zostały przeliczone na walutę sprawozdawczą w oparciu o zasady wynikające z Międzynarodowego Standardu Rachunkowości nr 21.

Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania zagranicznych jednostek zależnych, których walutą funkcjonalną jest inna waluta niż złoty polski, są przeliczane na walutę prezentacji Grupy po kursie obowiązującym na dzień bilansowy, a ich rachunki zysków i strat są przeliczane według kursów stanowiących średnią arytmetyczną średnich kursów ustalonych przez Narodowy Bank Polski na ostatni dzień każdego zakończonego miesiąca. Różnice kursowe powstałe w wyniku takiego przeliczenia są ujmowane bezpośrednio w kapitale własnym jako odrębny składnik. W momencie zbycia podmiotu zagranicznego, skumulowane odroczone różnice kursowe ujęte w kapitale własnym, dotyczące danego podmiotu zagranicznego, są ujmowane w rachunku zysków i strat.

Dane finansowe przeliczono według następujących zasad:

  • poszczególne pozycje aktywów i pasywów według średnich kursów ogłoszonych na dzień 30 czerwca 2017 roku oraz 31 grudnia 2016 roku przez Narodowy Bank Polski,
  • poszczególne pozycje rachunku zysków i strat oraz przepływów pieniężnych według kursów stanowiących średnią arytmetyczną średnich kursów ustalonych przez Narodowy Bank Polski na ostatni dzień każdego zakończonego miesiąca, następujących w okresach sprawozdawczych 01.01.2017 – 30.06.2017 oraz 01.01.2016 – 30.06.2016.

Do przeliczenia wybranych danych finansowych na EUR, CHF, BYR i RUB zostały przyjęte następujące kursy:

WALUTA Kurs średni w okresie sprawozdawczym Kurs na koniec okresu sprawozdawczego
6 MIESIĘCY 2017 6 MIESIĘCY 2016 30/06/2017 31/12/2016
EUR/PLN 4,2474 4,3805 4,2265 4,4240
CHF/PLN 3,9430 3,9917 3,8667 4,1173
BYR/PLN - 0,0194 - -
BYN/PLN 2,0661 - 1,9348 2,1589
RUB/PLN 0,0674 0,0573 0,0624 0,0680

6. Istotne zmiany zasad (polityki) rachunkowości

Zasady (polityka) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za okres sześciu miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzeniu rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2016 rok (zastosowano takie same zasady dla okresu bieżącego i porównywalnego). Szczegółowy opis zasad rachunkowości przyjętych przez Grupę Kapitałową PZ CORMAY został przedstawiony w rocznym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2016 rok, opublikowanym w dniu 28 kwietnia 2017 roku.

W roku 2017 nie wprowadzono nowych zasad rachunkowości, a także nie dokonano zmian zasad już istniejących, za wyjątkiem tych, które wynikają z zastosowania nowych standardów i interpretacji.

W celu zwiększenia czytelności sprawozdania finansowego oraz uporządkowania pozycji w bilansie tak, aby były bardziej zrozumiałe i adekwatne do działalności jednostki, zaprezentowano wartości niematerialne jako jedną pozycję z wyodrębnionymi podpozycjami w następujący sposób:

"Wartości niematerialne, w tym:

  • nakłady na trwające prace rozwojowe,
  • koszty zakończonych prac rozwojowych,
  • pozostałe."

Zmiana sposobu prezentacji nastąpiła również w okresie porównawczym.

Efekt zastosowania nowych standardów rachunkowości.

Od 1 stycznia 2017 roku nie obowiązują żadne nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. Poniżej wskazano na dwa przypadki, w których zmiany w standardach opublikowane przez RMSR i mające obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku, nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Zmiany w MSR 12: Podatek dochodowy - ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat.

Zmiany w MSR 12 zostały opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Ich celem jest doprecyzowanie wymogów w zakresie ujmowania aktywów z tytułu podatku odroczonego dotyczących dłużnych instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

Zmiany w MSR 7: Rachunek przepływów pieniężnych - Inicjatywa w sprawie ujawnień

Zmiany w MSR 7 zostały opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Celem zmian było zwiększenie zakresu informacji przekazywanej odbiorcom sprawozdania finansowego w zakresie działalności finansowej jednostki poprzez dodatkowe ujawniania zmian wartości bilansowej zobowiązań związanych z finansowaniem działalności jednostki.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy, poza zmianą zakresu ujawnień prezentowanych w sprawozdaniu finansowym.

Standardy nieobowiązujące (nowe standardy i interpretacje)

W niniejszym sprawozdaniu finansowym Grupa nie zdecydowała o wcześniejszym zastosowaniu opublikowanych standardów lub interpretacji przed ich datą wejścia w życie.

Następujące standardy i interpretacje zostały wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej, a nie weszły jeszcze w życie na dzień bilansowy:

MSSF 9 Instrumenty finansowe

Nowy standard został opublikowany w dniu 24 lipca 2014 roku i roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2018 roku lub później. Celem standardu jest uporządkowanie klasyfikacji aktywów finansowych oraz wprowadzenie jednolitych zasad podejścia do oceny utraty wartości dotyczących wszystkich instrumentów finansowych. Standard wprowadza również nowy model rachunkowości zabezpieczeń w celu ujednolicenia zasad ujmowania w sprawozdaniach finansowych informacji o zarządzaniu ryzykiem.

Grupa zastosuje nowy standard od 1 stycznia 2018 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Grupa rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 14 Regulatory Deferral Accounts

Nowy standard został opublikowany w dniu 30 stycznia 2014 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2016 roku lub później. Nowy standard ma charakter przejściowy w związku z toczącymi się pracami RMSR nad uregulowaniem sposobu rozliczania operacji w warunkach regulacji cen. Standard. Standard wprowadza zasady ujmowania aktywów i zobowiązań powstałych w związku z transakcjami o cenach regulowanych w przypadku gdy jednostka podejmie decyzję o przejściu na MSSF.

Grupa zastosuje nowy standard nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego standardu. Ze względu na przejściowy charakter standardu Komisja Europejska postanowiła nie rozpoczynać formalnej procedury zatwierdzenia standardu i poczekać na docelowy standard.

Zastosowanie nowego standardu nie będzie miało wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

MSSF 15 Przychody z umów z klientami

Nowy ujednolicony standard został opublikowany w dniu 28 maja 2014 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku (pierwotnie 2017 roku) lub później i dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie. Standard ustanawia jednolite ramy ujmowania przychodów i zawiera zasady, które zastąpią większość szczegółowych wytycznych w zakresie ujmowania przychodów istniejących obecnie w MSSF, w szczególności, w MSR 18 Przychody, MSR 11 Umowy o usługę budowlaną oraz związanych z nimi interpretacjach. W dniu 11 września 2015 roku Rada Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości opublikowała projekt zmian w przyjętym standardzie odraczający o rok datę wejścia w życie tego standardu.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Grupa rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 16 Leasing

Nowy standard został opublikowany w dniu 13 stycznia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2019 roku lub później i dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie (ale pod warunkiem równoczesnego zastosowania MSSF 15). Standard zastępuje dotychczasowe regulacje dotyczące leasingu (m.in. MSR 17) i diametralnie zmienia podejście do umów leasingowych o różnym charakterze, nakazując leasingobiorcą wykazywanie w bilansach aktywów i zobowiązań z tytułu zawartych umów leasingowych, niezależnie od ich rodzaju.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Grupa rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe

Nowy standard został opublikowany w dniu 18 maja 2017 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2021 roku lub później. Dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie (pod warunkiem równoczesnego zastosowania MSSF 15 i MSSF 9). Standard zastępuje dotychczasowe regulacje dotyczące umów ubezpieczeniowych (MSSF 4).

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu.

Zmiany w MSSF 10 i MSR 28: Sprzedaż lub wniesienie aktywów pomiędzy inwestorem a jego jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem

Zmiany w MSSF 10 i MSR 28 zostały opublikowane w dniu 11 września 2014 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2016 roku lub później (termin wejścia w życie obecnie został odroczony bez wskazania daty początkowej). Zmiany doprecyzowują rachunkowość transakcji, w których jednostka dominująca traci kontrolę nad jednostką zależną, która nie stanowi "biznesu" zgodnie z definicją określoną w MSSF 3 "Połączenia jednostek", w drodze sprzedaży wszystkich lub części udziałów w tej jednostce zależnej do jednostki stowarzyszonej lub wspólnego przedsięwzięcia ujmowanego metodą praw własności.

Grupa zastosuje zmiany w standardach nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego standardu. Aktualnie Komisja Europejska postanowiła odroczyć formalną procedurę zatwierdzenia zmienionych standardów.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania zmienionych standardów.

Zmiany w MSR 12: Ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat.

Zmiany w MSR 12 zostały opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Ich celem jest doprecyzowanie wymogów w zakresie ujmowania aktywów z tytułu podatku odroczonego dotyczących dłużnych instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.

Grupa zastosuje zmiany w standardzie nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego zmienionego standardu. Aktualnie Komisja Europejska jest w trakcie formalnej procedury zatwierdzenia zmiany standardu.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

Zmiany w MSR 7: Inicjatywa w sprawie ujawnień

Zmiany w MSR 7 zostały opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Celem zmian było zwiększenie zakresu informacji przekazywanej odbiorcom sprawozdania finansowego w zakresie działalności finansowej jednostki poprzez dodatkowe ujawniania zmian wartości bilansowej zobowiązań związanych z finansowaniem działalności jednostki.

Grupa zastosuje zmiany w standardzie nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego zmienionego standardu. Aktualnie Komisja Europejska jest w trakcie formalnej procedury zatwierdzenia zmiany standardu.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy, poza zmianą zakresu ujawnień prezentowanych w sprawozdaniu finansowym.

Doprecyzowanie zapisów MSSF 15: Przychody z umów z klientami

Doprecyzowanie zapisów MSSF 15 zostało opublikowane w dniu 12 kwietnia 2016 roku i ma ono zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później (zgodnie z datą rozpoczęcia obowiązywania całego standardu). Celem zmian w standardzie było wyjaśnienie wątpliwości pojawiających się w trakcie analiz przedwdrożeniowych odnośnie: identyfikacji zobowiązania do spełnienia świadczenia (performance obligation), wytycznych stosowania standardu w kwestii identyfikacji zleceniodawcy/agenta oraz przychodów z licencji dotyczących własności intelektualnej, czy wreszcie okresy przejściowego przy pierwszym zastosowaniu nowego standardu.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

Zmiany w MSSF 2: Klasyfikacja i wycena transakcji płatności na bazie akcji

Zmiany w MSSF 2 zostały opublikowane w dniu 20 czerwca 2016 roku i mają one zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później.

Celem zmian w standardzie było doprecyzowanie sposobu ujmowania niektórych rodzajów transakcji płatności na bazie akcji.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

Zmiany w MSSF 4: Zastosowanie MSSF 9 "Instrumenty finansowe" w MSSF 4 "Umowy ubezpieczeniowe" opublikowane w dniu 12 września 2016 roku.

Mają one zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

Zmiany do różnych standardów wynikające z corocznego przeglądu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (Annual Improvements 2014-2016)

W dniu 8 grudnia 2016 roku w wyniku dokonanego przeglądu MSSF wprowadzono drobne poprawki do następujących 3 standardów:

  • MSSF 1 Śródroczna sprawozdawczość finansowa, w zakresie usunięcia kilku zwolnień przewidzianych w tym standardzie, które nie mają już zastosowania,

  • MSSF 12 Ujawnianie informacji na temat udziałów w innych jednostkach, w zakresie doprecyzowania wymogów odnośnie ujawnień informacji na temat udziałów niezależnie od tego czy są one traktowane jako przeznaczone do sprzedaży, przekazania w formie dywidendy i działalność zaniechana, czy też nie ,

  • MSR 28 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięciach, w zakresie momentu, w którym jednostki o charakterze inwestycyjnym (np. venture capital) mogą zdecydować o wyborze sposobu wyceny udziałów w jednostkach stowarzyszonych lub wspólnych przedsięwzięciach w wartości godziwej, a nie metodą praw własności.

Mają one zastosowanie przeważnie dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku (niektóre już dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku) lub później.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionych standardów nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

KIMSF 22 Transakcje w walucie obcej a wynagrodzenie zaliczkowe

Nowa interpretacja została opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2018 roku lub później. Celem interpretacji jest wskazanie w jaki sposób określić datę transakcji dla celów ustalenia właściwego kursu (do przeliczeń) transakcji zawartej w walucie obcej w sytuacji, gdy jednostka płaci lub otrzymuje zaliczkę w walucie obcej.

Grupa zastosuje nową interpretację od 1 stycznia 2018 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowej interpretacji. Grupa rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowej interpretacji.

Zmiana w MSR 40 Przeniesienie nieruchomości inwestycyjnych

Zmiana w MSR 40 została opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później. Jej celem jest doprecyzowanie, że przeniesienie nieruchomości z lub do nieruchomości inwestycyjnych może nastąpić wtedy, i tylko wtedy, gdy nastąpiła zamiana sposobu użytkowania nieruchomości.

Grupa zastosuje zmieniony standard od 1 stycznia 2018 roku.

Grupa ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

KIMSF 23 Niepewność w zakresie sposobów ujmowania podatku dochodowego

Nowa interpretacja została opublikowana w dniu 7 czerwca 2017 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2019 roku lub później. Celem interpretacji jest wskazanie w jaki sposób ująć w sprawozdaniach finansowych podatek dochodowy w przypadkach, gdy istniejące przepisy podatkowe mogą pozostawiać pole do interpretacji i różnicy zdań pomiędzy jednostką i organami podatkowymi.

Grupa zastosuje nową interpretację od 1 stycznia 2019 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowej interpretacji. Grupa rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowej interpretacji.

MSSF w kształcie zatwierdzonym przez UE nie różnią się obecnie w znaczący sposób od regulacji przyjętych przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR), z wyjątkiem poniższych standardów, interpretacji oraz zmian do nich, które na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego do publikacji nie zostały jeszcze przyjęte do stosowania przez UE:

  • MSSF 14 Regulatory Deferral Accounts opublikowany w dniu 30 stycznia 2014 roku,
  • MSSF 16 Leasing opublikowany w dniu 13 stycznia 2016 roku,
  • MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe, opublikowany w dniu 18 maja 2017,
  • Zmiany w MSSF 10 i MSR 28: Sprzedaż lub wniesienie aktywów pomiędzy inwestorem a jego jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem opublikowane w dniu 11 września 2014 roku,
  • Zmiany w MSR 12: Ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku,
  • Zmiany w MSR 7: Inicjatywa w sprawie ujawnień opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku,
  • Doprecyzowanie zapisów MSSF 15: Przychody z umów z klientami opublikowane w dniu 12 kwietnia 2016 roku,
  • Zmiany w MSSF 2: Klasyfikacja i wycena transakcji płatności na bazie akcji opublikowane w dniu 20 czerwca 2016 roku,
  • Zmiany w MSSF 4: Zastosowanie MSSF 9 "Instrumenty finansowe" w MSSF 4 "Umowy ubezpieczeniowe" opublikowane w dniu 12 września 2016 roku,
  • Zmiany do różnych standardów wynikające z corocznego przeglądu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (Annual Improvements 2014-2016) opublikowane w dniu 8 grudniu 2016 roku,
  • KIMSF 22 Transakcje w walucie obcej a wynagrodzenie zaliczkowe, opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku,
  • Zmiana w MSR 40 Przeniesienie nieruchomości inwestycyjnych, opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku,
  • KIMSF 23 Niepewność w zakresie sposobów ujmowania podatku dochodowego, opublikowana 7 czerwca 2017 roku.

7. Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach

Ze względu na niepewność towarzyszącą działalności przedsiębiorstw, wielu pozycji sprawozdań finansowych nie można precyzyjnie wycenić, lecz tylko oszacować. Proces szacowania wymaga dokonania własnego osądu na podstawie dostępnych, wiarygodnych informacji. Wykorzystanie wiarygodnych oszacowań stanowi istotną część przygotowania sprawozdań finansowych i nie podważa ich poprawności. Dana wartość szacunkowa może zostać zweryfikowana, jeśli zmienią się okoliczności będące podstawą dokonanych szacunków lub w wyniku pozyskania nowych informacji czy zdobycia większego doświadczenia. Weryfikacja wartości szacunkowych z założenia nie odnosi się do poprzednich okresów, jak też nie stanowi korekty błędu.

Sporządzenie sprawozdania zgodnie z MSSF wymaga dokonania szacunków i założeń, które wpływają na wielkości wykazane w sprawozdaniu finansowym oraz w informacjach objaśniających do tego sprawozdania. Jakkolwiek przyjęte założenia i szacunki opierają się na najlepszej wiedzy Zarządu na temat bieżących działań i zamierzeń, rzeczywiste wyniki mogą się różnić od przewidywanych.

Szacunki i związane z nimi założenia podlegają bieżącej weryfikacji przez Zarząd. Zgodnie z MSSF do zmian wartości szacunkowych stosowane jest podejście prospektywne, które oznacza, że skorygowane zostają wartości dotyczące transakcji, innych zdarzeń i warunków od momentu, w którym nastąpiła zmiana. Skutki zmiany wartości szacunkowej uwzględnia się prospektywnie poprzez ujęcie w sprawozdaniu z całkowitych dochodów:

  • a) okresu, w którym nastąpiła zmiana, jeśli zmiana ta dotyczy tylko tego okresu; lub
  • b) okresu, w którym nastąpiła zmiana, i okresów przyszłych, jeśli zmiana ta dotyczy wszystkich tych okresów.

7.1. Profesjonalny osąd

W procesie stosowania zasad (polityki) rachunkowości Grupy wobec zagadnień podanych poniżej, największe znaczenie oprócz szacunków księgowych, miał profesjonalny osąd kierownictwa.

Przeniesienie aktywów z nieruchomości inwestycyjnych do środków trwałych

Grupa zmienia klasyfikację nieruchomości z nieruchomości inwestycyjnych do środków trwałych wówczas, gdy następuje zmiana sposobu ich użytkowania i nieruchomości te w większym niż nieistotnym stopniu są wykorzystywane dla własnych celów Grupy. Zarząd ocenia na dzień bilansowy istotność udziału własnego Grupy w użytkowaniu danej nieruchomości i podejmuje decyzję o jej ujęciu jako nieruchomość inwestycyjna lub środek trwały.

Przeniesienie aktywów trwałych bądź grupy aktywów jako przeznaczonych do sprzedaży

Grupa klasyfikuje aktywa trwałe (lub grupę aktywów) jako przeznaczone do sprzedaży, jeżeli uzna, że ich wartość bilansowa zostanie odzyskana w drodze transakcji sprzedaży, a nie poprzez ich dalsze wykorzystanie w prowadzonej działalności gospodarczej. Warunek ten uznaje się za spełniony wówczas, gdy wystąpienie transakcji sprzedaży jest wysoce prawdopodobne, a składnik aktywów (grupa aktywów) jest dostępny w swoim obecnym stanie do natychmiastowej sprzedaży. Na dzień bilansowy Zarząd ocenia prawdopodobieństwo zakończenie transakcji sprzedaży w czasie jednego roku od dnia zmiany klasyfikacji aktywów trwałych.

Wycena zapasów

Zapasy są wykazywane według ceny nabycia lub kosztów wytworzenia nie wyższych, niż cena sprzedaży netto. Na koszty wytworzenia składają się koszty materiałów bezpośrednich oraz w stosownych przypadkach koszty wynagrodzeń bezpośrednich oraz uzasadniona część kosztów pośrednich. Zapasy produktów, materiałów i towarów są wyceniane przy wykorzystaniu metody FIFO. Zapasy wykazywane są w wartości netto pomniejszonej o dokonane odpisy aktualizujące. Odpisy aktualizujące zapasy tworzy się w związku z utratą ich wartości, celem doprowadzenia wartości zapasów do poziomu wartości netto możliwej do uzyskania.

Na każdy dzień bilansowy dokonuje się oceny składników zapasów pod kątem utraty ich wartości, dokonując, jeśli zajdą ku temu przesłanki, odpisu aktualizującego ich wartość.

W momencie sprzedaży zapasów wartość bilansową tych zapasów ujmuje się jako koszt okresu, w którym ujmowane są odnośne przychody. Kwotę wszelkich odpisów wartości zapasów do poziomu wartości netto możliwej do uzyskania oraz wszelkie straty w zapasach ujmuje się jako koszt okresu, w którym odpis lub strata miały miejsce.

Klasyfikacja umów leasingowych

Grupa dokonuje klasyfikacji leasingu jako operacyjnego lub finansowego w oparciu o ocenę, w jakim zakresie ryzyko i pożytki z tytułu posiadania przedmiotu leasingu przypadają w udziale leasingodawcy, a w jakim leasingobiorcy. Ocena ta opiera się na treści ekonomicznej każdej transakcji.

Nakłady na trwające prace rozwojowe, zakończone prace rozwojowe

Koszty prac rozwojowych są kapitalizowane zgodnie z zasadami rachunkowości Grupy. Pierwsze skapitalizowanie kosztów jako wartości niematerialnych wynika z osądu kierownictwa dotyczącego stwierdzenia, że składnik aktywów spełnił kryteria ujmowania zgodnie z MSR 38 oraz potwierdzenia istnienia technicznych i ekonomicznych możliwości kontynuacji projektu. Ma to miejsce zwykle wtedy, gdy projekt osiągnął pewien etap zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Ustalenie kwot podlegających kapitalizacji wymaga przyjęcia przez kierownictwo pewnych założeń dotyczących prognozowanych wpływów z projektu, stopy dyskontowej oraz prognozowanego okresu uzyskiwania korzyści. Wartość bilansowa skapitalizowanych niezakończonych kosztów prac rozwojowych na 30 czerwca 2017 roku wynosiła 63 424 tys. PLN (31 grudnia 2016: 59 746 tys. PLN).

Grupa przeprowadza co roku test sprawdzający, czy nastąpiła utrata wartości składnika wartości niematerialnych, który nie jest jeszcze dostępny do użytkowania, poprzez porównanie jego wartości bilansowej z wartością odzyskiwalną. Aby udowodnić, w jaki sposób dany składnik wartości niematerialnych będzie wytwarzał prawdopodobne przyszłe korzyści ekonomiczne, Grupa ocenia przyszłe korzyści ekonomiczne, które ma uzyskać z tego składnika na podstawie zasad określonych w MSR 36 "Utrata wartości aktywów". Kierownictwo Grupy oceniając stopień pewności związany z osiągnięciem przyszłych korzyści ekonomicznych, które można przyporządkować użytkowaniu składnika aktywów, kieruje się własnym osądem.

Konsolidacja jednostek, w których Grupa posiada mniej niż większość praw głosu

Grupa ocenia, że sprawuje kontrolę nad Orphée SA, mimo że posiada mniej niż 50% praw głosu. W ocenie Zarządu posiadanie przez PZ Cormay S.A. 35,95% udziału w kapitale Orphée SA pozwala wypełnić wszystkie wymagania określone w MSSF 10 par.7 dotyczące stwierdzenia sprawowania kontroli nad tą jednostką, tzn.:

  • Spółka sprawuje władzę nad jednostką, w której dokonano inwestycji,
  • Spółka z tytułu swojego zaangażowania w jednostce, w której dokonano inwestycji, podlega ekspozycji na zmienne wyniki finansowe lub posiada prawa do zmiennych wyników finansowych ,
  • Spółka posiada możliwość wykorzystania sprawowanej władzy nad jednostką, w której dokonano inwestycji, do wywierania wpływu na wysokość swoich wyników finansowych.

Ponadto w ocenie Zarządu dodatkowo spełnione są warunki określone MSSF 10 par. B18:

  • kluczowy personel kierowniczy jednostki, w której dokonano inwestycji, to osoby powiązane z inwestorem (przykładowo dyrektor wykonawczy jednostki, w której dokonano inwestycji i dyrektor wykonawczy inwestora to ta sama osoba).
  • większość członków organu zarządzającego jednostką, w której dokonano inwestycji, to osoby powiązane z inwestorem.

Ośrodek wypracowujący środki pieniężne

Zgodnie z definicją zawartą w paragrafie 6 MSR 36 ośrodek wypracowujący środki pieniężne jest najmniejszym dającym się określić zespołem aktywów, który wypracowuje wpływy pieniężne w znacznym stopniu niezależne od wpływów pieniężnych pochodzących z innych aktywów lub innych zespołów aktywów. Z określeniem, co stanowi ośrodek wypracowujący środki pieniężne, wiąże się subiektywna ocena. Jeśli nie ma możliwości ustalenia wartości odzyskiwalnej pojedynczego składnika aktywów, Grupa identyfikuje najmniejszy zbiór aktywów, który wypracowuje w znacznym stopniu niezależne wpływy pieniężne.

7.2. Niepewność szacunków

Sporządzenie sprawozdania finansowego wymaga od Zarządu dokonania szacunków, jako że wiele informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym nie może zostać wycenione w sposób precyzyjny. Zarząd weryfikuje przyjęte szacunki w oparciu o zmiany czynników branych pod uwagę przy ich dokonywaniu, nowe informacje lub doświadczenia z przeszłości. Poniżej omówiono podstawowe założenia dotyczące przyszłości i inne kluczowe źródła niepewności występujące na dzień bilansowy, z którymi związane jest istotne ryzyko znaczącej korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w następnym roku finansowym.

Utrata wartości aktywów niefinansowych

Grupa ocenia na każdy dzień bilansowy, czy istnieją przesłanki utraty wartości aktywów niefinansowych. W razie stwierdzenia istnienia przesłanek, że wartość bilansowa tych aktywów może nie być możliwa do odzyskania, Grupa przeprowadza test z tytułu utraty wartości aktywów niefinansowych.

Wycena rezerw z tytułu świadczeń pracowniczych

Rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych (odprawy emerytalne i rentowe) ustalane są na podstawie wewnętrznych szacunków i są one aktualizowane na koniec każdego roku obrotowego. Z racji tego, że mają one charakter szacunków, choć najlepszych w ocenie kierownictwa, może być z nimi związana niepewność.

Wycena rezerw pozostałych

Pozostałe rezerwy szacowane są na podstawie przewidywanych kosztów jakie Grupa z dużym prawdopodobieństwem będzie musiała ponieść w okresach następnych. Szacunki dokonywane są w oparciu o przewidywane podstawy przyszłych roszczeń z uwzględnieniem dodatkowych kosztów np. procesowych bądź kosztów odsetek w oparciu o aktualnie obowiązujące taryfy do ich ustalenia.

Składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego

Grupa rozpoznaje składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego bazując na założeniu, że w przyszłości zostanie osiągnięty zysk podatkowy pozwalający na jego wykorzystanie. Pogorszenie uzyskiwanych wyników podatkowych w przyszłości mogłoby spowodować, że założenie to stałoby się nieuzasadnione.

Wartość godziwa instrumentów finansowych

Grupa wykorzystuje szacunki w celu określenia wartości godziwej instrumentów finansowych, dla których nie istnieje aktywny rynek.

Wartość bilansowa instrumentów finansowych Grupy jest zbliżona do ich wartości godziwej.

Stawki amortyzacyjne

Wysokość stawek amortyzacyjnych ustalana jest na podstawie przewidywanego okresu ekonomicznej użyteczności składników rzeczowego majątku trwałego oraz wartości niematerialnych. Grupa corocznie dokonuje weryfikacji przyjętych okresów ekonomicznej użyteczności na podstawie bieżących szacunków.

Wycena aktywów i zobowiązań dotyczących działalności zaniechanej

W momencie, w którym Grupa ma wystarczające przekonanie, co do tego, że działalność będzie (lub jest już) zaniechana, dokonuje reklasyfikacji aktywów, zobowiązań i wyników tej działalności do działalności zaniechanej. W takiej sytuacji aktywa są wyceniane w wartości likwidacyjnej i wykazywane w osobnej pozycji bilansu "aktywa dotyczące działalności zaniechanej", a zobowiązania są wyceniane w wartości godziwej i wykazywane w osobnej pozycji "zobowiązania dotyczące działalności zaniechanej". Grupa wykorzystuje szacunki w celu określenia wartości likwidacyjnej aktywów dotyczących działalności zaniechanej, będące najlepszą oceną kierownictwa, co do wartości odzyskiwalnej tych aktywów w warunkach likwidacji (wymuszonej sprzedaży).

8. Korekty błędów poprzednich okresów

Nie wystąpiły.

9. Istotne zdarzenia dotyczące Grupy Kapitałowej PZ CORMAY w okresie 6 miesięcy zakończonych 30 czerwca 2017 roku

9.1. Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse

Equisse jest analizatorem biochemicznym o wydajności 400 oznaczeń na godzinę z linią odczynnikową. W wyniku przeprowadzonych prac rozwojowych, powstało osiem aparatów, na których wykonano badania weryfikacyjne, testy EMC i bezpieczeństwa elektrycznego oraz walidację wewnętrzną i zewnętrzną. W I kwartale 2017 roku wprowadzono szereg modyfikacji mających na celu doprecyzowanie pracy kilku modułów i zostały one przetestowane z sukcesem przez Dział Badań i Rozwoju. W efekcie pozytywnego przejścia walidacji wewnętrznej i zewnętrznej, w dniu 30 czerwca 2017 roku, Spółka PZ Cormay S.A. dokonała zgłoszenia analizatora biochemicznego Equisse w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce (,,URPL"). W dniu 14 lipca 2017 roku upłynął termin 14 dni od zgłoszenia analizatora biochemicznego Equisse w URPL wynikający z ustawy z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych. W okresie do upływu ww. terminu Grupa nie otrzymała z URPL wezwania do uzupełnienia lub poprawienia ww. zgłoszenia. W związku z powyższym Grupa może rozpocząć proces wprowadzenia analizatora biochemicznego Equisse do obrotu na rynku polskim i europejskim oraz rozpocząć procedurę zgłoszeniową lub rejestracyjną w krajach, w których jest to wymagane. Projekt Equisse to przedsięwzięcie o znaczeniu strategicznym dla Grupy. W ocenie Zarządu PZ Cormay S.A. komercjalizacja urządzenia może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Grupy.

Obecnie trwa przygotowanie do startu produkcji seryjnych egzemplarzy analizatora Equisse. Ponadto rozpoczęto rozmowy z potencjalnymi pierwszymi odbiorcami urządzenia (tzw ,,friendly users"- laboratoriami zlokalizowanymi na terenie Polski) ws. warunków współpracy. Harmonogram realizacji projektu zakłada, że pierwsze instalacje analizatorów u tzw. ,,friendly users" nastąpią w IV kw. 2017 roku. Obecnie prowadzone są również prace przygotowawcze do rejestracji analizatora Equisse w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Zarząd Spółki PZ Cormay S.A. ocenia, że rejestracja Equisse w SwissMedic nastąpi w IV kw. 2017 roku.

9.2. Kontynuacja działań mających na celu wprowadzenie do sprzedaży własnych analizatorów w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej

W pierwszym półroczu 2017 roku GK CORMAY kontynuowała działania, mające na celu wprowadzenie do sprzedaży własnych analizatorów w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej, m.in. hematologicznego analizatora Hermes Senior i Hermes Junior oraz analizatora POCT dedykowanego do gabinetów lekarskich BlueBox. W II kwartale 2017 roku Grupa ukończyła prace prowadzone nad analizatorem biochemicznym Equisse.

Hermes Senior

Jednym z dwóch najbardziej zaawansowanych nowych produktów jest analizator hematologiczny "Hermes Senior". Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora hematologicznego klasy 3 oraz 5-diff o wydajności 120 oznaczeń na godzinę. Aparat jest w stanie wykonywać pomiar 35 parametrów krwi. Aparat jest wyposażony w automatyczny podajnik o pojemności 110 próbek.

W IV kwartale 2016 roku przeprowadzono testy walidacyjne w laboratorium Działu Badań i Rozwoju Grupy, w efekcie których wykryto wady oprogramowania sterującego i interfejsu urządzenia, głównie w trybie automatycznym obsługi analizatora. W I kwartale 2017 roku wykryte wady zostały usunięte, co przyniosło znaczącą poprawę stabilności pracy urządzenia oraz dodatkowo pozwoliło na podniesienie precyzji pomiarowej. W I kwartale 2017 roku zakończył się proces montażu 10 sztuk analizatora, które służą do dalszych testów weryfikacyjnych i walidacyjnych. Zakończono również testy bezpieczeństwa elektrycznego, uzyskując niezbędną certyfikację.

W pierwszym półroczu br. prace w ramach projektu koncentrowały się m.in. na finalizacji i testach opracowanych modyfikacji urządzenia, niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania analizatora, w tym zmian oprogramowania. W następstwie tych prac, w maju br. rozpoczęła się walidacja wewnętrzna urządzenia w laboratorium PZ Cormay..

W czerwcu i lipcu br. kontynuowana była walidacja wewnętrzna urządzenia, która do dnia publikacji niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, tj. 31 sierpnia 2017 roku nie została zakończona. Na bazie rezultatów testów wykonywanych w ramach walidacji wewnętrznej obecnie prowadzone są prace nad dodatkowymi modyfikacjami urządzenia, które pozwolą na dalszą optymalizację wyników analitycznych otrzymywanych na aparacie Hermes Senior. W analizowanym okresie Grupa rozpoczęła współpracę z laboratorium przy Zakładzie Diagnostyki Hematologicznej Katedry Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, w którym docelowo prowadzona będzie walidacja zewnętrzna urządzenia.

Zaktualizowany harmonogram projektu zakłada, że walidacja zewnętrzna urządzenia rozpocznie się w III kw. 2017 roku. Po zakończeniu walidacji zewnętrznej Grupa przystąpi niezwłocznie do złożenia deklaracji zgodności CE analizatora i jego rejestracji w URPL. Równocześnie Zarząd Spółki PZ Cormay S.A. informuje, że ze względu na złożoność procesów i mnogość niezależnych od Grupy czynników wpływających na realizację walidacji aparatu Hermes Senior, niezmiennie istnieje ograniczone prawdopodobieństwo zmian harmonogramu tego projektu.

Hermes Junior

Kolejnym produktem w trakcie opracowania jest analizator hematologiczny "Hermes Junior". Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora hematologicznego klasy 3 oraz 5-diff, o wydajności 80 oznaczeń na godzinę. Podobnie jak Hermes Senior aparat Hermes Junior jest w stanie wykonywać pomiar 35 parametrów krwi. Aparat jest wyposażony we wbudowany pojemnik o pojemności 80 próbek. Analizator będzie przeznaczony do średnich i średnio dużych laboratoriów.

W I kwartale 2017 roku nastąpił odbiór pierwszego funkcjonalnego prototypu tego analizatora. W marcu 2017 roku zostały przeprowadzone testy finalnych prototypów. Testy weryfikacyjne w Laboratorium Grupy rozpoczęto w czerwcu 2017 roku.

Hermes Junior jest częściowo wykonany na komponentach i modułach zastosowanych w analizatorze Hermes Senior, tak więc końcowe prace polegające na walidacji, udoskonalaniu i przygotowaniu do produkcji powinny zakończyć się w czasie krótszym niż w przypadku analizatora Hermes Senior. Przeprowadzenie walidacji wewnętrznej i zewnętrznej w specjalistycznych laboratoriach diagnostycznych planowane jest do końca 2017 roku. Równolegle będzie trwał proces przygotowania dokumentacji rejestracyjnej, w tym m.in. instrukcji użytkownika i instrukcji serwisowej, co umożliwi zgłoszenie tego produktu w URPL.

BlueBox

Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora biochemicznego POCT (point of care testing) wraz z linią odczynników zdeponowanych w jednorazowych kuwetach oraz kaset do pobierania krwi kapilarnej i do separacji osocza. W ramach prac nad analizatorem zakończono fazę prototypowania, w ramach której powstały 3 prototypy na potrzeby testów i walidacji wewnętrznej. "BlueBox" ma być kierowany do gabinetów lekarskich, przychodni, małych szpitali i innych placówek, gdzie jest ograniczony dostęp do diagnostyki krwi.

Na początku 2016 roku rozpoczęto prace związane z industrializacją aparatu "BlueBox" (transfer z laboratoryjnego prototypu do produktu przemysłowego, który może zostać wdrożony do seryjnej produkcji, uwzględniający optymalizację ostatecznego produktu pod względem kosztów produkcji i funkcjonalności). Równolegle Grupa kontynuuje testy posiadanych prototypów i opracowuje proces produkcji jednorazowych kuwet i kapilar na zakupionych do tego celu urządzeniach. Kontynuowane są także prace nad oprogramowaniem analizatora.

Na początku 2017 roku zostały przeprowadzone testy na kolejnej generacji prototypów, w efekcie których opracowano listę modyfikacji do wykonania. Następnym zaplanowanym etapem prac będzie przeprowadzenie testów prototypów w laboratorium Grupy w Lublinie. Na podstawie testów prototypów powstaną aparaty preseryjne, na których zostanie przeprowadzona finalna walidacja przewidziana na początek 2018 roku. Rejestracja w URPL planowana jest na 2018 rok.

MSL-30

Zarząd Grupy rozpoczął rozmowy nad zmianą formuły współpracy przy rozwoju projektu MSL-30 z Diagdev SAS z siedzibą w Castries, Francja. W toku prowadzonych rozmów w dniu 3 kwietnia 2017 roku Diagdev SAS dokonała wypowiedzenia umowy zawartej w 2015 roku z Orphée SA dotyczącej zasad realizacji tego projektu. Jednocześnie, uwzględniając pozytywne wyniki dotychczasowych prac i perspektywę dokończenia projektu MSL-30 według pierwotnej specyfikacji, Diagdev SAS wyraziło wolę dalszych negocjacji zasad sfinalizowania prac.

W następstwie prowadzonych rozmów, w dniu 26 kwietnia 2017 roku Diagdev SAS wyraziło intencję dokończenia projektu MSL-30 do etapu finalnego prototypu według pierwotnej specyfikacji i w oparciu o wyniki dotychczas zrealizowanych prac, lecz bez bieżącego finansowania ze strony Orphée SA. Prace miałyby być sfinalizowane do końca 2017 roku. W tym czasie strony finalnie ocenią efekty projektu i ustalą warunki rozliczenia końcowego etapu prac z uwzględnieniem nakładów poniesionych przez Orphée SA do czasu wypowiedzenia umowy.

Rada Dyrektorów Orphée dostrzega potencjał komercyjny MSL-30 i stoi na stanowisku zasadności dokończenia projektu i w tym celu podejmuje intensywne działania zmierzające do ustalenia nowych zasad współpracy.

9.3. Aktualne finansowanie bieżących prac badawczo-rozwojowych ze środków dotacyjnych

Jednostka Dominująca zawarła 12 października 2016 roku (data otrzymania podpisanego egzemplarza umowy) z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Umowę o Dofinansowanie Projektu w Ramach Poddziałania 3.2.1 Badania Na Rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację Projektu "Pierwsze wdrożenie do produkcji analizatorów diagnostycznych (hematologicznych i biochemicznych) nowej generacji z dedykowaną linią odczynników" ze środków publicznych oraz określenie praw i obowiązków stron umowy związanych z realizacją Projektu. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 43.643 tys. PLN. Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych związanych z realizacją Projektu wynosi 33.496 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją Projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 19.997 tys. PLN. Jednostka Dominująca jest zobowiązana do sfinansowania kosztu realizacji projektu w wysokości przekraczającej maksymalny poziom dofinansowania, w tym wynikającego ze wzrostu całkowitego kosztu realizacji projektu po zawarciu umowy. Dofinansowanie będzie przekazywane w formie zaliczki lub refundacji poniesionych kosztów kwalifikowalnych, z tym że dofinansowanie w formie zaliczki nie może przekroczyć 40% całkowitej wysokości dofinansowania.

W dniu 29 lipca 2016 roku Jednostka Dominująca zawarła umowę o dofinansowanie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację projektu "Prace rozwojowe nad demonstratorami innowacyjnych technologii nowej generacji analizatorów diagnostycznych wraz z dedykowanymi liniami odczynników" ze środków publicznych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Działanie 1.1. "Projekty B+R przedsiębiorstw" Poddziałanie 1.1.2 "Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej") oraz określenie prawa i obowiązków stron umowy związanych z realizacją projektu w zakresie zarządzania, rozliczania, monitorowania, sprawdzania i kontroli, a także w zakresie informacji i promocji. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 15.024 tys. PLN. Całkowita kwota wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem, związanych z realizacją projektu wynosi 15.024 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 7.512 tys. PLN, co stanowi 50% kwoty całkowitych wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

9.4. Finansowanie działań promocyjnych

Jednostka Dominująca zawarła 30 maja 2017 roku (data otrzymania podpisanego egzemplarza umowy) z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Umowę o Dofinansowanie Projektu w Ramach Poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand POIR. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację projektu "Ekspansja eksportowa producenta urządzeń medycznych i materiałów diagnostycznych, podmiotu PZ Cormay S.A. na wybranych rynkach w "Programie promocji branży sprzętu medycznego" ze środków publicznych oraz określenie praw i obowiązków stron umowy związanych z realizacją projektu. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 1 306 tys. PLN. Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych związanych z realizacją projektu wynosi 1 000 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 500 tys. PLN. Spółka jest zobowiązana do sfinansowania kosztu realizacji projektu w wysokości przekraczającej maksymalny poziom dofinansowania, w tym wynikającego ze wzrostu całkowitego kosztu realizacji projektu po zawarciu umowy.

Działania w zakresie niniejszego projektu obejmują:

  • udział PZ Cormay S.A. w referencyjnych rynkowo imprezach branżowych/targowych związanych z diagnostyką medyczną i laboratoryjną na rynku europejskim, azjatyckim i arabskim,
  • aktywny udział w programie promocji w tzw. działaniach ogólnych promujących polską branżę sprzętu medycznego,
  • zintegrowanie działań strategii PZ Cormay S.A. wejścia na rynki ze strategią eksportową RP, zwiększenia ekspansji eksportowej, ekspansji technologii promowania w ramach branżowego programu promocji sprzętu medycznego oraz udział w targach branżowych w kilku państwach na świecie.

9.5. Budowa zakładu produkcyjnego w Lublinie

Grupa kontynuuje realizację projektu budowy zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec, przy czym w związku z rozszerzeniem planowanego obszaru działalności Grupy na teren Stanów Zjednoczonych, konieczne było dostosowanie procesu wytwarzania wyrobów medycznych do wymaganych standardów FDA (Food & Drug Administration), dotyczących produkcji wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro. Wobec powyższego zostały przeprowadzone prace projektowe polegające na zmianie projektu technologii zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec, co pociągnęło za sobą zmianę całego projektu budowlanego i wykonawczego.

W lutym i marcu 2016 roku zostało opracowane studium koncepcyjne w celu przygotowania nowej wizji zakładu produkcyjnego zgodnego z wymaganiami FDA i oszacowania kosztów budowy. W dniu 11 lipca 2016 roku została podpisana umowa na wykonanie prac projektowych oraz na przygotowanie projektu technologii zgodnego z wymaganiami FDA.

W dniu 22 lutego 2017 roku Jednostka Dominująca uzyskała prawomocne zamienne pozwolenie na budowę. Wybór generalnego wykonawcy w trybie przetargu planowany jest na II półrocze 2017 roku, zakończenie prac budowlanych planowane jest w I półroczu 2019 roku.

W dniu 28 lutego 2017 roku wypełniając postanowienia Umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Jednostką Dominującą o dofinansowanie projektu w ramach poddziałania 3.2.1. Badania na Rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020, Spółka PZ CORMAY S.A. złożyła dokumenty w postaci wypełnionego formularza "Analiza zgodności projektu z polityką ochrony środowiska" wraz z dokumentacją wynikającą z wypełnionego formularza, w tym kopię ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia oraz kopię ostatecznego pozwolenia na budowę sporządzonych zgodnie z ustawą OOŚ oraz ustawą Prawo budowlane. W następstwie złożenia wskazanych dokumentów warunek rozwiązujący Umowę nie zostanie spełniony, a co za tym idzie Umowę uznaje się za obowiązującą od dnia zawarcia.

Potencjalne opóźnienia w budowie zakładu produkcyjnego nie stanowią znaczącego ryzyka dla wprowadzenia do sprzedaży nowych produktów z uwagi na możliwość produkcji odczynników w dotychczasowym zakładzie produkcyjnym oraz możliwość zlecania elementów procesu produkcyjnego dotyczącego analizatorów do podmiotów zewnętrznych.

Posiadane przez Spółkę zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSE EURO-PARK MIELEC Podstrefa Lublin, zmienione decyzją nr 103/WP/16 z dnia 17 maja 2016 roku ustaliło między innymi takie warunki prowadzenia działalności w SSE EURO-PARK MIELEC Podstrefa Lublin jak: zobowiązanie do poniesienia wydatków inwestycyjnych w wysokości co najmniej 25.590 tys. PLN w terminie do 28 lutego 2018 roku oraz zakończenie inwestycji (budowy zakładu produkcyjnego) w terminie do dnia 28 lutego 2018 roku.

9.6. Dystrybucja analizatorów

W dniu 24 lutego 2017 roku został zawarty Aneks do Umowy z BIT Group France S.A. z dnia 30.04.2008, który przedłuża obowiązywanie Umowy do 31 grudnia 2018 roku. Na mocy umowy Orphée SA jest wyłącznym dystrybutorem dostarczanych przez BIT Group France S.A. analizatorów: Mythic 18, Mythic 22 OT, Mythic 22 CT i Mythic 22 AL, jak również wszelkich wersji weterynaryjnych tych analizatorów. W odniesieniu do analizatorów weterynaryjnych Orphée SA posiada prawo ich wyłącznej dystrybucji na całym świecie. W odniesieniu do analizatorów przeznaczonych do badania krwi ludzkiej, Orphée SA posiada prawo ich wyłącznej dystrybucji na całym świecie z wyłączeniem terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady. Wyłączność BIT Group France S.A. na dostawę analizatorów hematologicznych opartych na tej samej technologii jest zniesiona w odniesieniu do dwóch odbiorców.

9.7. Rozwiązanie umowy dystrybucyjnej przez Greiner Bio-One Gmbh

Zarząd PZ Cormay S.A. otrzymał w dniu 21 marca 2017 roku oświadczenie Greiner Bio-One GmbH (dalej: "GBO") o rozwiązaniu przez GBO ze skutkiem na 20 marca 2017 roku umowy dystrybucyjnej łączącej GBO ze Spółką, dotyczącej dystrybucji przez Spółkę produkowanego przez GBO systemu próżniowego pobierania krwi.

Na podstawie zapisów ww. Umowy GBO będzie nadal, pomimo jej rozwiązania, dostarczał Spółce swoje produkty w zakresie potrzebnym do realizacji przez Spółkę zobowiązań wynikających z dotychczas zawartych umów, w tym wynikających z zamówień publicznych. W okresie 12 miesięcy 2016 roku udział przychodów ze sprzedaży ww. próżniowego systemu produkcji GBO w łącznych przychodach ze sprzedaży Spółki ukształtował się na poziomie 9,8%. System próżniowy pobierania krwi jest towarem handlowym dystrybuowanym przez Spółkę wyłącznie na terenie kraju, a uzyskiwane z tytułu jego sprzedaży marże są istotnie niższe w stosunku do marż realizowanych przez Spółkę z tytułu sprzedaży innych grup asortymentowych towarów handlowych oraz produktów Spółki.

Spółka od dłuższego czasu prowadzi działania zmierzające do zwiększenia generowanej marży na rynku polskim poprzez przebudowę portfela produktowego i większej koncentracji na sprzedaży i obsłudze rynku w zakresie najważniejszych dla Spółki grup produktowych, w szczególności tych, których produkcję sama prowadzi. W związku z otrzymaniem ww. oświadczenia od firmy GBO, działania te ulegną odpowiedniemu przyspieszeniu tak, aby rezultaty osiągane przez Spółkę na rynku polskim nie odbiegały od wcześniej zaplanowanych.

9.8. Udział w targach branżowych

Spółka prowadzi aktywną politykę sprzedażową. W lutym 2017 r, jak co roku, prezentowała swoją ofertę na MED LAB 2017 w Dubaju - największej wystawie diagnostyki laboratoryjnej połączonej z kongresem na Bliskim Wschodzie. Była to okazja do zademonstrowania analizatorów Hermes Senior oraz Equisse będących w finalnej fazie projektów. W marcu 2017 roku Spółka uczestniczyła w targach China Association of Clinical Laboratory Practice Expo w Qingdao w Chinach, w trakcie których promowano między innymi dostępność dwóch nowych parametrów P-LCR oraz RDW-SD podnoszących rangę trzech kluczowych analizatorów Mythic 18, Mythic 22AL i Mythic 22OT.

W maju 2017 roku Spółka uczestniczyła w targach CMEF - China International Medical Equipment Fair International Component Manufacturing & Design Show w Szanghaju w celu promocji linii odczynnikowej biochemicznej oraz hematologicznej. W sierpniu 2017 roku Spółka była obecna na największym sympozjum naukowym połączonym z targami branżowymi w Stanach Zjednoczonych, "69th AACC Annual Scientific Meeting & Clinical Lab Expo" w San Diego. Udział w wydarzeniu był bardzo istotnym czynnikiem kształtującym współpracę z dystrybutorami z obu Ameryk.

Do końca bieżącego roku Spółka będzie prezentowała swoją ofertę również na targach Medica w Niemczech.

9.9. Podpisanie aneksu do umowy kredytowej

W dniu 21 kwietnia 2017 roku Jednostka Dominująca zawarła Bankiem Zachodnim WBK Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym i walutowym nr KWWA0024/13 z dnia 5 czerwca 2013 roku. Zgodnie z zawartym aneksem, Bank udzielił Spółce kredytu w rachunku bieżącym i rachunku walutowym z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej do kwoty 3 000 tys. PLN. Strony ustaliły dzień spłaty kredytu na 30 kwietnia 2018 roku.

Zabezpieczeniami wierzytelności Banku są:

  • hipoteka umowna do kwoty najwyższej 7 500 tys. PLN ustanowiona na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1I/00093818/3,
  • hipoteka umowna do kwoty najwyższej 7 500 tys. PLN ustanowiona na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1S/0009632/9,
  • przelew wierzytelności z umów ubezpieczenia nieruchomości,
  • przelew wierzytelności (cesja globalna niepotwierdzona) od kontrahentów Spółki,
  • zastaw rejestrowy i finansowy na rachunkach bankowych Spółki,
  • zastaw rejestrowy do kwoty 6 800 tys. PLN ustanowiony na zapasach magazynowych Spółki.

Pozostałe warunki nie odbiegają od warunków standardowych dla tego typu umów.

10. Sezonowość

W segmencie działalności, na którym działają spółki Grupy (IVD – in vitro diagnostics) brak jest zjawiska sezonowości. Spółki Grupy realizują nieznacznie mniejsze przychody w okresie wakacyjnym, zwłaszcza w sierpniu, z uwagi na ogólnoświatowe obniżenie ilości transakcji w tym okresie.

11. Informacje dotyczące segmentów operacyjnych

Działalność Grupy opiera się o jeden segment operacyjny – produkcja i dystrybucja odczynników i aparatury do diagnostyki laboratoryjnej. Dane zaprezentowane w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym dotyczą więc tego segmentu.

Zgodnie z wewnętrzną sprawozdawczością zarządczą, Zarząd Grupy dokonuje systematycznej analizy wyników oraz alokowanych zasobów wyłącznie w tym segmencie operacyjnym.

12. Informacje dotyczące segmentów geograficznych

KRAJ PRZYCHODY ZE
SPRZEDAŻY ZA
6 MIESIĘCY 2017
UDZIAŁ W
PRZYCHODACH
OGÓŁEM
KRAJ PRZYCHODY ZE
SPRZEDAŻY ZA
6 MIESIĘCY 2016
UDZIAŁ W
PRZYCHODACH
OGÓŁEM
POLSKA 8 997 21,80% POLSKA 8 071 18,30%
ROSJA 5 900 14,30% ROSJA 7 447 16,90%
CHINY 3 711 9,00% BANGLADESZ 2 406 5,50%
BIAŁORUŚ 1 843 4,50% CHINY 1 883 4,30%
BANGLADESZ 1 808 4,40% IRAN 1 809 4,10%
IRAN 1 373 3,30% BIAŁORUŚ 1 369 3,10%
FILIPINY 1 271 3,10% INDIE 1 299 2,90%
PANAMA 1 179 2,90% FILIPINY 1 241 2,80%

GRUPA KAPITAŁOWA PZ CORMAY Śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

SZWAJCARIA 1 054 2,60% RUMUNIA 1 126 2,60%
CZECHY 969 2,40% PANAMA 1 028 2,30%
POZOSTAŁE
( 88 krajów)
13 116 31,70% POZOSTAŁE
( 86 krajów)
16 417 37,20%
RAZEM 41 221 100,00% RAZEM 44 096 100,00%

PODZIAŁ GEOGRAFICZNY AKTYWÓW TRWAŁYCH*

KRAJ 30 czerwca 2017 31 grudnia 2016 30 czerwca 2016
POLSKA 85 643 82 814 80 630
ROSJA 290 375 386
SZWAJCARIA 6 871 7 341 5 890
BIAŁORUŚ 30 37 37
92 834 90 567 86 943

*Aktywa trwałe w podziale geograficznym obejmują rzeczowe aktywa trwałe, wartości niematerialne i prawne oraz nieruchomości inwestycyjne

13. Przychody operacyjne według branż

BRANŻE PRZYCHODY ZE
SPRZEDAŻY ZA
6 MIESIĘCY 2017
UDZIAŁ W
PRZYCHODACH
OGÓŁEM
BRANŻE PRZYCHODY ZE
SPRZEDAŻY ZA
6 MIESIĘCY 2016
UDZIAŁ W
PRZYCHODACH
OGÓŁEM
Hematologia 18 565 45,00% Hematologia 19 280 43,70%
Biochemia 14 123 34,30% Biochemia 16 373 37,10%
Vacuette/Vacutest 2 536 6,20% Vacuette 2 504 5,70%
Serwis 2 354 5,70% Serwis 1 835 4,20%
Immunologia 1 066 2,60% Parazytologia 1 488 3,40%
Parazytologia 988 2,40% Koagulologia 556 1,30%
Analityka ogólna 333 0,80% Elektroforeza 490 1,10%
Elektroforeza 257 0,60% Immunologia 482 1,10%
Koagulologia 241 0,60% Analityka ogólna 257 0,60%
Pozostałe 758 1,80% Pozostałe 831 1,80%
RAZEM 41 221 100,00% RAZEM 44 096 100,00%

14. Struktura rzeczowa przychodów ze sprzedaży towarów i produktów

30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
1. Sprzedaż usług 940 1 092
2. Sprzedaż towarów 18 875 17 989
3. Sprzedaż wyrobów 21 406 25 015
RAZEM, w tym: 41 221 44 096
Sprzedaż dla odbiorców krajowych, w tym: 9 245 8 071
wyroby 3 394 2 745
towary 5 502 5 019
usługi, w tym: 349 307
usługi serwisowe 126 100
czynsz dzierżawny 183 199
usługi transportowo-spedycyjne 37 6
usługi pozostałe 3 2
Sprzedaż eksportowa w tym: 31 976 36 025
wyroby 18 012 22 270
towary 13 373 12 970
usługi, w tym: 591 785
usługi serwisowe - -
czynsz dzierżawny - -
usługi transportowo-spedycyjne 587 780
usługi pozostałe 4 5
41 221 44 096

15. Wartości niematerialne

Grupa ujawnia informacje w podziale na grupy wartości niematerialnych, stosując rozróżnienie na wartości niematerialne wytworzone przez jednostkę we własnym zakresie i pozostałe wartości niematerialne. Do wartości niematerialnych wytworzonych we własnym zakresie Grupa zalicza "nakłady na trwające prace rozwojowe" oraz "koszty zakończonych prac rozwojowych". Do pozostałych wartości niematerialnych są zaliczane patenty, licencje, oprogramowanie komputerowe i inne. Wartości niematerialne wytworzone we własnym zakresie, jak również patenty, licencje, oprogramowanie komputerowe i inne są składnikami aktywów o określonym okresie użytkowania.

16. Dywidendy wypłacone i zaproponowane do wypłaty

Ze względu na poniesioną w 2016 roku stratę Zarząd Jednostki Dominującej rekomendował nie wypłacać dywidendy za rok 2016, do wypłaty której podstawą byłby jednostkowy wynik netto Jednostki Dominującej. Dnia 14 czerwca 2017 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie PZ CORMAY S.A. postanowiło stratę netto PZ CORMAY S.A. za rok obrotowy 2016 w wysokości 4 708 tys. PLN pokryć w całości z kapitału zapasowego Spółki.

17. Udziały w jednostkach współkontrolowanych

Pozycja inwestycji w jednostki stowarzyszone i współzależne stanowi w całości udział Grupy w spółce współkontrolowanej Diesse Diagnostica Senese S.p.A. wyceniany metodą praw własności. Zmiana wartości inwestycji w jednostkach stowarzyszonych i współzależnych w ciągu okresu sprawozdawczego była następująca:

Okres zakończony Okres zakończony
Inwestycje w jedn. stowarzyszone współzależne 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 47 612 64 169
Udział w zysku / (stracie) jednostki za okres 1 908 874
Różnice kursowe z przeliczenia udziałów z CHF na PLN (2 934) 2 107
Odpis aktualizujący - -
Na dzień 30 czerwca 46 586 67 150

18. Połączenia jednostek gospodarczych, zmiany struktury własnościowej, nabycia i zbycia aktywów o znaczącej wartości oraz nabycia udziałów mniejszości

Nie wystąpiły.

19. Informacje o odpisach z tytułu utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, należności oraz odwrócenie takich odpisów oraz o odpisach aktualizujących wartość zapasów do wartości netto możliwej do uzyskania i odwrócenia odpisów z tego tytułu

Okres zakończony Okres zakończony
Odpisy aktualizujące
wartość środków trwałych
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 123 265
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie - 24
Rozwiązanie / Wykorzystanie 26 156
Na dzień 30 czerwca 97 133
Odpisy aktualizujące Okres zakończony Okres zakończony
wartości niematerialne i prawne 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 62 44
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie - -
Rozwiązanie / Wykorzystanie - -
Na dzień 30 czerwca 62 44
Okres zakończony Okres zakończony
Odpisy aktualizujące wartość zapasów 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 5 480 4 605
Różnice kursowe z przeliczenia (731) -
Zwiększenie 385 377
Rozwiązanie / Wykorzystanie 292 251
Na dzień 30 czerwca 4 842 4 731
Okres zakończony Okres zakończony
Odpisy aktualizujące wartość należności 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 2 666 3 784
Różnice kursowe z przeliczenia (304) -
Zwiększenie 443 470
Rozwiązanie / Wykorzystanie 342 203
Na dzień 30 czerwca 2 463 4 051

W okresie objętym sprawozdaniem nie wystąpiły odpisy/odwrócenie odpisów aktualizujących inne aktywa.

20. Istotne transakcje nabycia i sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

W okresie styczeń-czerwiec 2017 Grupa dokonała przyjęcia środków trwałych na łączną wartość 1 068 tys. PLN. Dodatkowo wartość środków trwałych w budowie uległa zwiększeniu o 504 tys. PLN.

Do istotnych transakcji przyjęcia rzeczowych aktywów trwałych należy zaliczyć:

  • przyjęcie środków trwałych w postaci aparatów diagnostycznych o wartości 834 tys. PLN,
  • przyjęcie urządzeń do produkcji o wartości 92 tys. PLN,
  • przyjęcie środków transportu o wartości 91 tys. PLN,

przyjęcie sprzętu komputerowego o wartości 48 tys. PLN.

W okresie styczeń-czerwiec 2017 przeznaczono do leasingu zwrotnego środki trwałe o wartości netto 352 tys. PLN.

Wartość netto zlikwidowanych środków trwałych w okresie styczeń – czerwiec 2017 wyniosła 114 tys. PLN.

W okresie styczeń-czerwiec 2016 spółki grupy dokonały zakupu środków trwałych na łączną wartość 4 615 tys. PLN.

Do istotnych transakcji nabycia rzeczowych aktywów trwałych należy zaliczyć:

  • zakup środków trwałych w postaci aparatów diagnostycznych o wartości 2 937 tys. PLN,
  • zakup urządzeń do produkcji 1 407 tys. PLN,
  • zakup sprzętu komputerowego o wartości 116 tys. PLN.

W okresie styczeń - czerwiec 2016 dokonano sprzedaży środków trwałych o wartości netto 35 tys. PLN.

Ponadto przeznaczono do leasingu zwrotnego środki trwałe o wartości netto 958 tys. PLN.

21. Dodatkowe informacje i objaśnienia do sprawozdania z przepływów pieniężnych

(w tysiącach złotych) Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Środki pieniężne w banku, w tym: 1 706 9 907
- rachunki bieżące 1 706 3 288
- rachunki dotacji UE - -
- lokata zabezpieczająca gwarancję bankową - -
- lokaty bankowe - 6 619
Środki pieniężne w kasie 8 3
Inne środki pieniężne - -
Środki pieniężne, razem 1 714 9 910

Przyczyny występowania różnic pomiędzy bilansowymi zmianami niektórych pozycji oraz zmianami wynikającymi z rachunku przepływów pieniężnych:

Należności Okres zakończony dnia 30
czerwca 2017
Okres zakończony dnia 30
czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu należności (2 668) 4 417
różnica:
zwrot nadpłaconego podatku dochodowego (763) -
wpływ należności z oddania środków trwałych w leasing zwrotny i ze
sprzedaży środków trwałych
(379) -
należności z tytułu sprzedaży akcji Orphée - (10 082)
Zmiana stanu należności w rachunku przepływów pieniężnych (3 810) (5 665)
Zobowiązania bez pożyczek i kredytów Okres zakończony dnia 30
czerwca 2017
Okres zakończony dnia 30
czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu zobowiązań bez pożyczek i kredytów 359 1 340
różnice:
zmiana stanu zobowiązań dotycząca wydatków inwestycyjnych, na prace
badawcze i rozwojowe
- (328)
korekta o naliczone zobowiązania z tytułu umów leasingu (489) -
korekta o płatności z tytułu umów leasingu 413 -
Zmiana stanu w rachunku przepływów pieniężnych 283 1 401
zmiana stanu zobowiązań dotycząca otrzymanych dotacji prezentowanych w
pozostałych zobowiązaniach
- 447
zmiana stanu zobowiązań dotycząca otrzymanych dotacji - (58)
Zapasy Okres zakończony dnia 30
czerwca 2017
Okres zakończony dnia 30
czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu zapasów 5 396 351
różnica:
przekwalifikowanie analizatorów (środki trwałe) na towary, czści zamienne (587) 265
Zmiana stanu zapasów w rachunku przepływów pieniężnych 4 809 616
Rozliczenia międzyokresowe Okres zakończony dnia 30
czerwca 2017
Okres zakończony dnia 30
czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych (421) (922)
różnice:
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych z tytułu otrzymanych dotacji (208) -
korekta o dotacje (prezentowane na 31.12.2015 jako pozostałe zobowiązania) - (447)
Zmiana stanu w rachunku przepływów pieniężnych (629) (1 369)

22. Kapitał podstawowy i kapitały zapasowe / rezerwowe

22.1. Kapitał podstawowy

Na dzień 30 czerwca 2017 roku kapitał akcyjny (podstawowy) podmiotu dominującego (Grupy) wynosił 63.724 tys. PLN i był podzielony na 63.723.954 o wartości nominalnej 1,00 złoty każda (wszystkie akcje zostały w pełni opłacone).

Na dzień 31 grudnia 2016 roku kapitał akcyjny (podstawowy) Jednostki Dominującej PZ CORMAY S.A. wynosił 63.724 tys. PLN i był podzielony na 63.723.954 akcji o wartości nominalnej 1,00 złoty każda (wszystkie akcje zostały w pełni opłacone).

Szczegółowe zmiany w kapitale własnym Grupy przedstawia zestawienie zmian w kapitale własnym Grupy Kapitałowej PZ CORMAY, stanowiące integralny element niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

Struktura kapitału podstawowego 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
1. Wysokość kapitału podstawowego 63.724 63.724
2. Ilość udziałów/akcji tworzących kapitał, w tym: 63.724 63.724
- akcje zwykłe - nominał 1 złoty 63.724 63.724
- akcje uprzywilejowane - -
3. Struktura emisyjna, w tym: 63.724 63.724
Nr Serii A na okaziciela, brak uprzywilejowania 6 882 6 882
Nr Serii B na okaziciela, brak uprzywilejowania 2 500 2 500
Nr serii C na okaziciela, brak uprzywilejowania 495 495
Nr serii D na okaziciela, brak uprzywilejowania 1 985 1 985
Nr serii E na okaziciela, brak uprzywilejowania 10 000 10 000

GRUPA KAPITAŁOWA PZ CORMAY Śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

Nr serii F na okaziciela, brak uprzywilejowania 3 000 3 000
Nr serii G na okaziciela, brak uprzywilejowania 4 000 4 000
Nr serii H na okaziciela, brak uprzywilejowania 1 500 1 500
Nr serii I na okaziciela, brak uprzywilejowania 200 200
Nr serii J na okaziciela, brak uprzywilejowania 1 300 1 300
Nr serii K na okaziciela, brak uprzywilejowania 31 862 31 862

22.2. Prawa akcjonariuszy

Akcje wszystkich emisji maja prawo do dywidendy od początku roku, w którym nastąpiła emisja. Żadne akcje nie są uprzywilejowane i posiadają prawo do głosu w stosunku 1 szt. akcji – 1 głos na walnym zgromadzeniu.

22.3. Akcjonariusze posiadający bezpośrednio lub pośrednio poprzez podmioty zależne co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Jednostki Dominującej na dzień przekazania niniejszego raportu

Wykaz znaczących akcjonariuszy (posiadających bezpośrednio lub pośrednio przez podmioty zależne co najmniej 5 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu) znajduje się w tabelach poniżej.

Wyszczególnienie Ilość akcji
% kapitału
Ilość głosów
TOTAL FIZ 14 632 286 22,96% 14 632 286 22,96%
Nationale-Nederlanden OFE 4 948 224 7,77% 4 948 224 7,77%
Allianz Polska OFE 4 265 398 6,69% 4 265 398 6,69%
Pozostali 39 878 046 62,58% 39 878 046 62,58%
RAZEM 63 723 954 100,00% 63 723 954 100,00%

Stan na dzień 30 czerwca 2017 roku oraz na dzień 31 sierpnia 2017 roku

Zestawienie struktury akcjonariatu opiera się o informacje posiadane przez Zarząd na dzień publikacji niniejszego raportu.

22.4. Zestawienie stanu posiadanych akcji Jednostki Dominującej lub uprawnień do nich przez osoby zarządzające i nadzorujące Jednostkę Dominującą na dzień przekazania raportu śródrocznego wraz ze wskazaniem zmian w stanie posiadania, w okresie od przekazania poprzedniego raportu śródrocznego, odrębnie dla każdej z osób

Akcjonariusz Funkcja Ilość akcji w dniu
przekazania
poprzedniego raportu
Zmiana ilości
akcji
Ilość akcji w dniu
przekazania
niniejszego raportu
Janusz Płocica Prezes Zarządu 428 178 0 428 178
Konrad Łapiński Przewodniczący Rady Nadzorczej 867 357 0 867 357
Tadeusz Wesołowski* Członek Rady Nadzorczej 0 1 514 809
Tomasz Markowski** Członek Rady Nadzorczej 28 480 0 28 480

*wraz z podmiotem powiązanym

** wraz z osobą blisko związaną

22.5. Niepodzielony wynik finansowy oraz ograniczenia w wypłacie dywidendy

Skonsolidowany zysk Grupy Kapitałowej nie podlega podziałowi, a jedynie zatwierdzeniu. Statutowe sprawozdania finansowe wszystkich Spółek w Grupie Kapitałowej są przygotowywane zgodnie z lokalnymi standardami rachunkowości. Dywidenda może być wypłacona w oparciu o wynik finansowy ustalony w jednostkowym rocznym sprawozdaniu finansowym przygotowanym dla celów statutowych. Podziałowi podlega wynik jednostkowy PZ CORMAY S.A.

23. Zobowiązana z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

Na dzień Na dzień
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania, w tym: 19 620 17 381
- zobowiązania z tytułu dostaw i usług 16 998 14 851
- zobowiązania z tytułu podatków, ceł, ubezpieczeń i innych świadczeń 1 199 900
- zobowiązania z tytułu wynagrodzeń 644 652
- zobowiązania finansowe z tytułu leasingu 744 606
- inne zobowiązania 35 372

24. Rezerwy

30-06-2017 rok Rezerwa z tytułu
świadczeń
emerytalnych
Z tytułu podatku
odroczonego
Inne rezerwy Rezerwy ogółem
Na dzień 1 stycznia 2017 roku 577 1 714 11 140 13 431
Różnice kursowe z przeliczenia jednostki zagranicznej - (120) (601) (721)
Utworzenie / zwiększenie - 926 534 1 460
Wykorzystane - - 134 134
Rozwiązane - 923 555 1 478
Na dzień 30 czerwca 2017 roku 577 1 597 10 384 12 558
Krótkoterminowe na dzień 30-06-2017 481 - 10 384 10 865
Długoterminowe na dzień 30-06-2017 96 1 597 - 1 693

30-06-2016 rok Rezerwa z tytułu
świadczeń
emerytalnych
Z tytułu podatku
odroczonego
Inne rezerwy Rezerwy ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 roku 769 1 692 3 251 5 712
Różnice kursowe z przeliczenia jednostki zagranicznej - - - -
Utworzenie / zwiększenie - 942 109 1 051
Wykorzystane - - 297 297
Rozwiązane - 936 185 1 121
Na dzień 30 czerwca 2016 roku 769 1 698 2 877 5 344
Krótkoterminowe na dzień 30-06-2016 678 - 2 877 3 555
Długoterminowe na dzień 30-06-2016 91 1 698 - 1 769

25. Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki oraz papiery dłużne

Kredyty bankowe i pożyczki

Zgodnie z najlepszą wiedzą Zarządu w okresie sześciu miesięcy zakończonych dnia 30 czerwca 2017 roku wystąpiły następujące zmiany kredytów bankowych i pożyczek

Saldo kredytu/pożyczki Saldo kredytu/pożyczki
Nazwa spółki Kredytodawca / na 30 czerwca 2017 w tys. PLN na 31 czerwca 2016 w tys. PLN Zmiana
w Grupie pożyczkodawca Krótko- Długo Krótko- Długo stanu
terminowe terminowe Razem terminowe terminowe Razem
PZ CORMAY S.A. BANK BZ WBK 2 094 0 0 0 0 0 2 094
RAZEM 2 094 0 0 0 0 0 2 094

W dniu 21 kwietnia 2017 roku Spółka zawarła Bankiem Zachodnim WBK Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym i walutowym nr KWWA0024/13 z dnia 5 czerwca 2013 roku. Zgodnie z zawartym aneksem, bank udzielił Spółce kredytu w rachunku bieżącym i rachunku walutowym z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej do kwoty 3.000 tys. PLN. Strony ustaliły dzień spłaty kredytu na 30 kwietnia 2018 roku.

Jako zabezpieczenie wierzytelności banku dla kredytu obrotowego zaciągniętego przez PZ CORMAY S.A. (kwota zabezpieczonego kredytu wynosi na dzień 30 czerwca 2017 roku 3.000 tys. PLN) ustanowiono:

  • hipotekę umowną do kwoty najwyższej 7.500 tys. PLN ustanowioną na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1I/00093818/3,
  • hipotekę umowną do kwoty najwyższej 7.500 tys. PLN ustanowioną na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1S/0009632/9,
  • przelew wierzytelności z umów ubezpieczenia nieruchomości,
  • przelew wierzytelności (cesja globalna niepotwierdzona) od kontrahentów Spółki,
  • zastaw rejestrowy i finansowy na rachunkach bankowych Spółki,
  • zastaw rejestrowy do kwoty 6.800.tys. PLN ustanowiony na zapasach magazynowych Spółki.

26. Zobowiązania warunkowe

W okresie objętym niniejszym śródrocznym skróconym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym nie wystąpiły istotne zmiany w stosunku do ujawnionych w nocie 45 skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2016, sporządzonego na dzień 31 grudnia 2016 roku.

Na dzień 30 czerwca 2017 roku, wartość dofinansowania zabezpieczona wekslami in blanco, wynikająca z zawartych umów o dofinansowanie projektów będących w okresie realizacji oraz w okresie trwałości wynosi 46 469 tys. PLN (na 31 grudnia 2016 roku 45 969 tys. PLN).

Weksle zabezpieczające wywiązanie się ze zobowiązań dotyczących leasingów, wartość zobowiązań leasingowych na dzień 30 czerwca 2017 roku wyniosła 1573 tys. PLN (na 31 grudnia 2016 roku wyniosła 1 543 tys. PLN).

27. Informacje o istotnych postępowaniach toczących się przed sądem, organem właściwym dla postępowania arbitrażowego lub organem administracji

Postępowanie z powództwa pana Tomasza Tuory przeciwko m.in. PZ Cormay S.A. o ochronę dóbr osobistych

Pan Tomasz Tuora wytoczył przed Sądem Okręgowym w Warszawie przeciwko członkom Zarządu oraz Spółce PZ Cormay S.A. powództwo o ochronę jego dóbr osobistych w postaci dobrego imienia, dobrej sławy zawodowej oraz godności osobistej poprzez publiczne rozpowszechnianie twierdzeń, komentarzy i sugestii na temat popełnienia przez powoda przestępstwa nadużycia zaufania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej na szkodę Spółki. Powód domagał się złożenia przez pozwanych oświadczeń i przeprosin i ich publikację na stronie internetowej Spółki i w dziennikach "Parkiet" i "Puls Biznesu" oraz zasądzenia od pozwanych łącznej kwoty 20 tys. PLN na cel społeczny. Pozwani żądali oddalenia powództwa w całości i zasądzenia kosztów. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok oddalający powództwo i zasądzający koszty. Powód wniósł apelację od powyższego wyroku. W dniu 11 kwietnia 2017 roku apelacja została oddalona. Wyrok jest prawomocny.

Pożyczka od osoby fizycznej

Spółka Orphée SA jest w sporze (z osobą fizyczną, jedną z dwóch pożyczkodawców) związanym z roszczeniami wywodzonymi z umowy pożyczki z dnia 8 stycznia 2010 roku w kwocie 2.000 tys. CHF.

Osoba ta wystosowała sądowe wezwanie do zapłaty. W ocenie Grupy otrzymane wezwanie do zapłaty jest bezzasadne. Wezwanie do zapłaty obejmuje przypadającą na pożyczkodawcę połowę pożyczonej kwoty, to jest 1 mln CHF. Grupa wskazuje, że zgodnie z umową – kwota pożyczki miała stać się wymagalna w przypadku osiągnięcia przez Orphée SA w okresie udzielenia pożyczki zysku netto w wysokości co najmniej 2.000 tys. CHF. Równocześnie w przypadku nieosiągnięcia przez Grupę Cormay zysku netto w wysokości 3.000 tys. CHF w okresie 5 lat od dnia podpisania Umowy, pożyczka zgodnie z treścią tejże Umowy ulegała umorzeniu.

W ocenie Rady Dyrektorów Spółki Orphée SA warunek powstania wymagalności zwrotu pożyczki nie został spełniony, zaś warunek umorzenia pożyczki został spełniony, przy czym z uwagi na zawyżone wyniki finansowe Grupy Cormay w sprawozdaniach finansowych za kolejne okresy okoliczności powyższe nie są wprost odzwierciedlone, ponieważ sprawozdania te zawierają wyniki finansowe zawyżone w stosunku do rzeczywistych. Na wniosek Rady Dyrektorów, Zarząd jednostki dominującej PZ Cormay S.A. zlecił biegłemu rewidentowi dodatkowy audyt, który potwierdził faktyczne wyniki Grupy Cormay w latach 2010-2014. W dniu 16 grudnia 2016 roku Rada Dyrektorów powzięła informację, że w dniu 14 grudnia 2016 roku pełnomocnik Grupy wniósł o oddalenie roszczeń wskazanych w wezwaniu w całości. Do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia sporu Grupa utworzyła rezerwę w wysokości roszczenia, przy jednoczesnym uwzględnieniu umorzenia pożyczki.

Oprócz wyżej wymienionych - zakres istotnych spraw sądowych, których stroną jest Jednostka Dominująca lub jednostki od niej zależne nie uległ zmianie w stosunku do ujawnionych w rocznym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za rok zakończony 31 grudnia 2016 roku (nota 47).

28. Informacje o istotnych rozliczeniach z tytułu spraw sądowych

W okresie 6 miesięcy zakończonych 30 czerwca 2017 nie wystąpiły istotne rozliczenia z tytułu spraw sądowych.

29. Informacje o transakcjach z podmiotami powiązanymi

Łączne kwoty rozrachunków oraz transakcji PZ CORMAY S.A. zawartych z podmiotami powiązanymi za okres 6 miesięcy 2017 roku oraz za okres 6 miesięcy 2016 roku:

Podmiot powiązany kapitałowo Okres Zakupy od
podmiotów
powiązanych
Sprzedaż na
rzecz
podmiotów
powiązanych
Zobowiązania
wobec
podmiotów
powiązanych
Należności
od
podmiotów
powiązanych
Odpis
aktualizujący
wartość
należności
01.01-30.06.2017 1 262 1 262 657 2 185 -
Orphée SA 01.01-30.06.2016 1 005 4 112 67 9 736 -
01.01-30.06.2017 - - - - -
Innovation Enterprises Ltd 01.01-30.06.2016 4 - 4 65 65
01.01-30.06.2017 - 497 - 135 -
Kormej Diana Sp. z o.o. 01.01-30.06.2016 - 480 - 272 -
01.01-30.06.2017 - 2 790 - 117 -
Kormiej Rusłand Sp. z o.o. 01.01-30.06.2016 - 3 972 - 539 -
01.01-30.06.2017 333 - 606 - -
Orphee Technics Sp. z o.o. 01.01-30.06.2016 269 - 368 1 -
01.01-30.06.2017 362 - 498 43 43
Diesse Diagnostica Senese S.p.A. 01.01-30.06.2016 234 - 208 45 45

29.1. Podmiot o znaczącym wpływie na Grupę

Podmiotem mającym znaczący wpływ na Spółkę i Grupę Kapitałową PZ CORMAY pozostaje Total Fundusz Inwestycyjny Zamknięty wraz z podmiotami powiązanymi będący na dzień publikacji niniejszego sprawozdania finansowego największym akcjonariuszem PZ Cormay S.A. – 23%. Total FIZ jest jednocześnie drugim największym akcjonariuszem Orphée SA i posiada w tej spółce 19% głosów (PZ Cormay – 36%).

29.2. Warunki transakcji z podmiotami powiązanymi

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi w pierwszym półroczu 2017 roku odbywały się na warunkach równorzędnych z tymi, które obowiązują w transakcjach zawartych na warunkach rynkowych.

29.3. Pożyczka udzielona członkowi Zarządu

W okresie 6 miesięcy 2017 roku nie zostały udzielone pożyczki członkom Zarządu Grupy.

29.4. Inne transakcje z udziałem członków Zarządu

W okresie 6 miesięcy 2017 roku jedynymi transakcjami z Członkami Zarządu były wypłaty wynagrodzeń należnych członkom Zarządu.

29.5. Udziały wyższej kadry kierowniczej (w tym członków Zarządu i Rady Nadzorczej) w programie akcji pracowniczych

W spółkach Grupy Kapitałowej nie występują programy akcji pracowniczych.

30. Nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne

W okresie bilansowym nie wystąpiły nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne.

31. Czynniki, które w ocenie Grupy będą mieć wpływ na osiągane wyniki w kolejnych okresach

W ocenie Zarządu PZ Cormay S.A. istotny wpływ na wyniki Grupy w perspektywie najbliższych 12 miesięcy mieć będą:

  • komercjalizacja analizatorów własnej produkcji zarejestrowanego w lipcu 2017 w URPL analizatora biochemicznego – Equisse oraz analizatorów hematologicznych, nad którymi w dalszym ciągu trwają prace rozwojowe - Hermes Senior i Hermes Junior,
  • budowa zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec

Wprowadzenie na rynek zarejestrowanego w lipcu 2017 roku w URPL analizatora Equisse oraz analizatorów, nad którymi trwają jeszcze prace rozwojowe Hermes Senior oraz w dalszej kolejności Hermes Junior, w ocenie Zarządu Spółki w istotny sposób wpłynie zarówno na wyniki jednostkowe PZ Cormay, jak i całej Grupy Kapitałowej. Zarząd oczekuje wzrostu kosztów sprzedaży i marketingu, związanych z wprowadzeniem urządzeń na rynek, oraz kosztów finansowych związanych z koniecznością zwiększenia kapitału obrotowego niezbędnego dla uruchomienia produkcji urządzeń i odczynników. Równocześnie, wprowadzenie analizatorów na rynek przełoży się w perspektywie najbliższych lat na wzrost przychodów z tytułu sprzedaży urządzeń oraz odczynników

W związku z rejestracją w dniu 14 lipca analizatora Equisse w URPL Grupa może rozpocząć proces wprowadzenia analizatora biochemicznego Equisse do obrotu na rynku polskim i europejskim oraz rozpocząć procedurę zgłoszeniową lub rejestracyjną w krajach, w których jest to wymagane. Projekt Equisse to przedsięwzięcie o znaczeniu strategicznym dla Grupy.

Obecnie trwa przygotowanie do startu produkcji seryjnych egzemplarzy analizatora Equisse. Ponadto rozpoczęto rozmowy z potencjalnymi pierwszymi odbiorcami urządzenia (tzw ,,friendly users"- laboratoriami zlokalizowanymi na terenie Polski) ws. warunków współpracy. Harmonogram realizacji projektu zakłada, że pierwsze instalacje analizatorów u tzw. ,,friendly users" nastąpią w IV kw. 2017 roku. Obecnie prowadzone są również prace przygotowawcze do rejestracji analizatora Equisse w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Zarząd Spółki ocenia, że rejestracja Equisse w SwissMedic nastąpi w IV kw. 2017 roku.

Analizator Hermes Senior jest na etapie walidacji wewnętrznej, która do dnia publikacji niniejszego Śródrocznego Sprawozdania Finansowego, tj. 31.08.2017 roku. nie została zakończona. Na bazie rezultatów testów wykonywanych w ramach walidacji wewnętrznej obecnie prowadzone są prace nad dodatkowymi modyfikacjami urządzenia, które pozwolą na dalszą optymalizację wyników analitycznych otrzymywanych na aparacie Hermes Senior. W analizowanym okresie Grupa rozpoczęła współpracę z laboratorium przy Zakładzie Diagnostyki Hematologicznej Katedry Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, w którym docelowo prowadzona będzie walidacja zewnętrzna urządzenia.

Zaktualizowany harmonogram projektu zakłada, że walidacja zewnętrzna urządzenia rozpocznie się w III kw. 2017 roku. Po zakończeniu walidacji zewnętrznej Grupa przystąpi niezwłocznie do złożenia deklaracji zgodności CE analizatora i jego rejestracji w URPL. Równocześnie Zarząd Spółki PZ Cormay S.A. informuje, że ze względu na złożoność procesów i mnogość niezależnych od Grupy czynników wpływających na realizację walidacji aparatu Hermes Senior, niezmiennie istnieje ograniczone prawdopodobieństwo zmian harmonogramu tego projektu.

W I kwartale 2017 roku nastąpił odbiór pierwszego funkcjonalnego prototypu tego analizatora. W marcu 2017 roku zostały przeprowadzone testy finalnych prototypów. Testy weryfikacyjne w Laboratorium Grupy rozpoczęto w czerwcu 2017 roku.

Hermes Junior jest częściowo wykonany na komponentach i modułach zastosowanych w analizatorze Hermes Senior, tak więc końcowe prace polegające na walidacji, udoskonalaniu i przygotowaniu do produkcji powinny zakończyć się w czasie krótszym niż w przypadku analizatora Hermes Senior. Przeprowadzenie walidacji wewnętrznej i zewnętrznej w specjalistycznych laboratoriach diagnostycznych planowane jest do końca 2017 roku. Równolegle będzie trwał proces przygotowania dokumentacji rejestracyjnej, w tym m.in. instrukcji użytkownika i instrukcji serwisowej, co umożliwi zgłoszenie tego produktu w URPL.

Grupa kontynuuje realizację projektu budowy zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec, przy czym w związku z rozszerzeniem planowanego obszaru działalności Spółki na teren Stanów Zjednoczonych, konieczne było dostosowanie procesu wytwarzania wyrobów medycznych do wymaganych standardów FDA (Food & Drug Administration), dotyczących produkcji wyrobów medycznych. W dniu 22 lutego 2017 roku Spółka uzyskała prawomocne zamienne pozwolenie na budowę, a wybór generalnego wykonawcy w trybie przetargu planowany jest na II półrocze 2017 roku. Zakończenie prac budowlanych planowane jest w I półroczu 2019 roku. W związku z realizacją tego projektu Zarząd Grupy oczekuje wzrostu kosztów finansowych związanych z pozyskaniem zewnętrznych źródeł finansowania.

32. Zdarzenia następujące po dniu bilansowym

32.1. Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse

W dniu 14 lipca nastąpiła rejestracja analizatora Equisse w URPL. Szczegółowy opis znajduje się w nocie 9.1.

32.2. Zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego spółki PZ Cormay S.A.

W dniu 20 lipca 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny Spółki PZ Cormay S.A. Prospekt Emisyjny został sporządzony w związku z ofertą publiczną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej 16.695.541 Akcji PZ Cormay S.A., zwykłych, na okaziciela, serii L o wartości nominalnej 1,00 złotych każda, kierowaną do akcjonariuszy spółki Orphée SA z siedzibą w Plan-les-Ouates Genewa, Szwajcaria oraz w celu ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie 16.695.541 akcji oferowanych do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W dniu 24 lipca 2017 roku Prospekt Emisyjny został opublikowany na stronie internetowej Spółki.

W dniu 25 lipca 2017 roku, na podstawie upoważnienia zawartego w Uchwale nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach z dnia 8 września 2016 roku w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki poprzez emisję akcji zwykłych na okaziciela serii L w drodze oferty publicznej z wyłączeniem prawa poboru w stosunku do dotychczasowych akcjonariuszy Spółki, dematerializacji i ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii L oraz zmiany statutu Spółki, Zarząd Spółki, za zgodą Rady Nadzorczej Spółki, ustalił cenę emisyjną akcji serii L na kwotę 3,24 PLN za jedną akcję serii L.

Przeprowadzenie oferty publicznej ma na celu nabycie przez Spółkę (przy założeniu pełnej subskrypcji Akcji serii L i nabyciu w zamian maksymalnej liczby akcji Orphée wynikającej z parytetu) 20 869 426 akcji Orphée.SA.

32.3. Zdarzenia następujące po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe, nieujęte w niniejszym sprawozdaniu, a mogące mieć znaczący wpływ na przyszłe wyniki finansowe Grupy

Po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe nie wystąpiły zdarzenia, mogące w znaczący sposób wpłynąć na przyszłe wyniki finansowe – nieujęte w niniejszym sprawozdaniu.

33. Informacje o udzieleniu przez Jednostkę Dominującą lub przez jednostki od niej zależne poręczeń kredytu, pożyczki lub udzieleniu gwarancji – łącznie jednemu podmiotowi lub jednostce zależnej od tego podmiotu, jeżeli łączna wartość istniejących poręczeń lub gwarancji stanowi równowartość co najmniej 10% kapitałów własnych Grupy

W okresie objętym niniejszym śródrocznym skróconym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Jednostka Dominująca, ani jednostki od niej zależne, nie udzieliły poręczeń kredytu, pożyczki lub gwarancji, których wartość stanowiłaby równowartość 10% kapitałów własnych.

34. Inne informacje mogące w istotny sposób wpłynąć na ocenę sytuacji majątkowej, finansowej i wyniku finansowego

Nie występują.

35. Inne informacje istotne dla oceny sytuacji kadrowej, majątkowej, finansowej, wyniku finansowego i ich zmian oraz informacje istotne dla oceny możliwości realizacji zobowiązań

Nie występują.

PZ CORMAY S.A.

ŚRÓDROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

I. WYBRANE JEDNOSTKOWE DANE FINANSOWE

tys. PLN tys. EUR
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony 30
czerwca 2016
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony 30
czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony 30
czerwca 2016
(niebadane)
Przychody ze sprzedaży produktów towarów i materiałów 24 796 27 663 5 838 6 315
Koszt własny sprzedaży 17 678 20 086 4 162 4 585
Zysk(strata) z działalności operacyjnej (1 386) (851) (326) (194)
Zysk ( strata) brutto (1 462) (495) (344) (113)
Zysk (strata) netto (1 462) (372) (344) (85)
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 3 030 (4 280) 713 (977)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej (6 002) (9 680) (1 413) (2 210)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej 1 967 (380) 463 (87)
Przepływy pieniężne netto razem (1 005) (14 340) (237) (3 274)
Zysk (strata) na jedną akcję (0,023) (0,006) (0,005) (0,001)
30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016 30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016
Aktywa razem 131 602 126 730 31 137 28 646
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania 27 581 25 965 6 526 5 869
Zobowiązania długoterminowe 11 525 11 426 2 727 2 583
Zobowiązania krótkoterminowe 16 056 14 539 3 799 3 286
Kapitał własny 104 021 100 765 24 612 22 777
Kapitał akcyjny 63 724 63 724 15 077 14 404
Liczba akcji w tys. szt. 63 724 63 724 63 724 63 724
Wartość księgowa na jedna akcję 1,63 1,58 0,39 0,36

II. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW PZ CORMAY S.A. – CZĘŚĆ 1 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Przychody ze sprzedaży 24 796 27 663
Koszt własny sprzedaży 17 678 20 086
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży 7 118 7 577
Pozostałe przychody operacyjne 123 97
Otrzymane dotacje 50 32
Koszty sprzedaży 5 304 5 606
Koszty ogólnego zarządu 2 412 2 338
Pozostałe koszty operacyjne 961 613
Zysk (strata) z działalności operacyjnej (1 386) (851)
Przychody finansowe 8 450
Koszty finansowe 84 94
Zysk (strata) brutto (1 462) (495)
Podatek dochodowy - (123)
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej (1 462) (372)
Zysk (strata) z działalności zaniechanej - -
Zysk (strata) netto za okres (1 462) (372)
Średnioważona liczba akcji na koniec okresu(w tys. szt.) 63 724 63 724
Średnioważona liczba akcji rozwodniona na koniec okresu (w tys. szt.) 63 724 63 724
Podstawowy zysk netto na jedną akcję według średnioważonej
liczby akcji
(0,023) (0,006)
Rozwodniony zysk netto na jedną akcję według średnioważonej
liczby akcji
(0,023) (0,006)

III. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW PZ CORMAY S.A. – CZĘŚĆ 2 ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
Zysk (strata) okresu (1 462) (372)
Inne całkowite dochody netto, w tym: 4 719 3 118
Pozycje, które w przyszłości nie zostaną zreklasyfikowane do rachunku
zysków i strat
- -
Pozycje, które w przyszłości mogą zostać zreklasyfikowane do
rachunku zysków i strat
4 719 3 118
Zysk (strata) z wyceny aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży 10 4 719 3 118
Całkowite dochody za okres 3 257 2 746

IV. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ PZ CORMAY S.A. NA DZIEŃ 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA 30 czerwca 2017
(niebadane)
31 grudnia 2016 30 czerwca 2016
(niebadane)
AKTYWA
Aktywa trwałe 109 484 101 707 101 757
Rzeczowe aktywa trwałe 8,11 20 805 21 714 23 105
Nieruchomości inwestycyjne 1 083 1 083 1 143
Wartości niematerialne, w tym: 8 58 510 54 542 50 911
- nakłady na trwające prace rozwojowe 56 882 52 788 49 013
- koszty zakończonych prac rozwojowych 1 190 1 315 1 464
- pozostałe 438 439 434
Wartość firmy - - -
Inne długoterminowe aktywa finansowe 8 26 931 22 212 24 429
Należności długoterminowe 83 87 -
Inne aktywa długoterminowe 1 146 1 146 1 252
Aktywa z tytułu podatku odroczonego 926 923 917
Aktywa obrotowe 22 118 25 023 43 271
Zapasy 8 8 912 13 349 13 546
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe
należności
8 11 630 9 034 21 300
Rozliczenia międzyokresowe 543 602 541
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty 9 1 033 2 038 7 884
SUMA AKTYWÓW 131 602 126 730 145 028
PASYWA
Kapitał własny 104 021 100 765 106 940
Kapitał podstawowy 12 63 724 63 724 63 724
Kapitał zapasowy 42 059 46 768 46 768
Zyski zatrzymane/Niepokryte straty 533 533 151
Skumulowane inne całkowite dochody (833) (5 552) (3 331)
Wynik okresu bieżącego (1 462) (4 708) (372)
Kapitał własny ogółem 104 021 100 765 106 940
Zobowiązania długoterminowe 11 525 11 426 11 425
Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego 14 926 923 917
Zobowiązania z tytułu świadczeń emerytalnych 96 96 91
Pozostałe zobowiązania 829 922 1 183
Otrzymane dotacje 9 674 9 485 9 234
Zobowiązania krótkoterminowe 16 056 14 539 26 663
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe
zobowiązania
15 12 284 12 816 24 468
Oprocentowane kredyty i pożyczki 2 094 - -
Rezerwy 14 1 160 1 205 1 453
Zobowiązania z tytułu świadczeń emerytalnych 481 481 678
Otrzymane dotacje 37 37 64
Zobowiązania razem 27 581 25 965 38 088
SUMA PASYWÓW 131 602 126 730 145 028

V. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

NOTA Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
(niebadane)
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
(niebadane)
DZIAŁALNOŚĆ OPERACYJNA
Zysk (strata) netto
Korekty:
(1 462)
4 492
(372)
(3 908)
Amortyzacja 2 099 1 987
Zysk / (strata) z działalności inwestycyjnej 482 (21)
Odsetki 66 75
Zmiana stanu należności i pozostałych aktywów finansowych 9 (3 734) (2 656)
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem pożyczek i kredytów 9 969 (1 935)
Zmiana stanu rezerw (45) (352)
Zmiana stanu zapasów 9 3 850 (707)
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych 9 40 (450)
(Zapłacony) zwrócony podatek dochodowy
Inne korekty
763
2
-
151
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej 3 030 (4 280)
DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNA
I. Wpływy
235 1 065
Wpływy ze sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych oraz wartości
niematerialnych
27 1 007
Dotacje otrzymane na realizowane prace rozwojowe 208 58
II. Wydatki 6 237 10 745
Wydatki na rzeczowy majątek trwały i wartości niematerialne 473 4 465
Wydatki na trwające prace rozwojowe 4 094 4 186
Zwrot zaliczki na nabycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa 1 670 2 094
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej (6 002) (9 680)
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA
I. Wpływy
Wpływy z udzielonych kredytów, pożyczek
2 446
2 094
17
17
Wpływ środków z leasingu zwrotnego 352 -
II. Wydatki 479 397
Wydatki z tytułu kredytów / pożyczek - 17
Wydatki z tytułu odsetek i prowizji 66 75
Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego i innych
zobowiązań finansowych
413 305
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej 1 967 (380)
Przepływy pieniężne razem (1 005) (14 340)
Zmiana stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów (1 005) (14 340)
Środki pieniężne na początek okresu 2 038 22 224
Środki pieniężne na koniec okresu 1 033 7 884

VI. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2017 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Skumulowane inne
całkowite dochody
Zyski zatrzymane/
niepokryte straty
Kapitał własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2017 roku 63 724 46 768 (5 552) (4 175) 100 765
Zysk / strata za okres - - - (1 462) (1 462)
Inne całkowite dochody - - 4 719 - 4 719
Całkowite dochody za okres ogółem - - 4 719 (1 462) 3 257
Uchwała WZA o pokryciu straty z lat
ubiegłych
- (4 708) - 4 708 -
Pozostałe zmiany (zaokrąglenia) - (1) - - (1)
Na dzień 30 czerwca 2017 roku 63 724 42 059 (833) (929) 104 021

VII. SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 12 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2016 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Skumulowane inne
całkowite dochody
Zyski zatrzymane/
niepokryte straty
Kapitał własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 roku (przed
korektą)
63 724 51 365 (6 449) (4 597) 104 043
Korekta błędów podstawowych (zwrot
podatku dochodowego za rok 2009 i 2010)
- - - 533 533
Na dzień 1 stycznia 2016 roku (po
korekcie)
63 724 51 365 (6 449) (4 064) 104 576
Zysk / strata za okres - - - (4 708) (4 708)
Inne całkowite dochody - - 897 - 897
Całkowite dochody za okres ogółem - - 897 (4 708) (3 811)
Uchwała WZA o pokryciu straty z lat
ubiegłych
- (4 597) - 4 597 -
Na dzień 31 grudnia 2016 roku 63 724 46 768 (5 552) (4 175) 100 765

VIII. PÓŁROCZNE SKRÓCONE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITAŁACH WŁASNYCH PZ CORMAY S.A. ZA OKRES 6 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 30 CZERWCA 2016 ROKU

Kapitał
podstawowy
Kapitał
zapasowy
Skumulowane inne
całkowite dochody
Zyski zatrzymane/
niepokryte straty
Kapitał własny
ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 roku 63 724 51 365 (6 449) (4 597) 104 043
Korekta błędów podstawowych - - - 151 151
Na dzień 1 stycznia 2016 roku (po
korekcie)
63 724 51 365 (6 449) (4 446) 104 194
Zysk / strata za okres - - - (372) (372)
Inne całkowite dochody - - 3 118 - 3 118
Całkowite dochody za okres ogółem - - 3 118 (372) 2 746
Uchwała WZA o pokryciu straty z lat
ubiegłych
- (4 597) - 4 597 -
Na dzień 30 czerwca 2016 roku 63 724 46 768 (3 331) (221) 106 940

IX. DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE

1. Informacje ogólne

Skrócone sprawozdanie finansowe Spółki PZ Cormay S.A. obejmuje okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku oraz zawiera dane porównawcze za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2016 roku oraz na dzień 31 grudnia 2016 roku.

PZ CORMAY S.A. jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Warszawie pod numerem KRS 0000270105. Spółce nadano REGON 140777556 oraz NIP 1181872269. Siedziba Spółki mieści się w Łomiankach.

Czas trwania Spółki jest nieoznaczony.

Podstawowym przedmiotem działalności PZ CORMAY S.A. według klasyfikacji PKD jest produkcja pozostałych wyrobów chemicznych gdzie indziej niesklasyfikowana (20.59.Z).

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku podstawowym w systemie notowań ciągłych. Według klasyfikacji przyjętej przez ten rynek reprezentuje "Sektor Farmaceutyczny: ogólne."

PZ CORMAY S.A. z siedzibą w Łomiankach, przy ul. Wiosennej 22, prowadzi działalność w kilku lokalizacjach: w Warszawie, Lublinie oraz Maryninie k/Lublina. W Warszawie zlokalizowana są biura Zarządu, dyrekcja sprzedaży krajowej, dział zamówień publicznych, marketing, dział eksportu i współpracy zagranicznej oraz dział serwisu technicznego. W Maryninie k/Lublina ulokowany jest zakład produkcyjny, laboratorium kontrolne i dział zapewnienia jakości. Z kolei w Lublinie mieści się dział badań i rozwoju, dział logistyki wraz z magazynem wyrobów gotowych, biuro obsługi klienta oraz księgowość.

2. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego

Niniejsze śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd w dniu 31 sierpnia 2017 roku.

3. Podstawa sporządzenia śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego

Niniejsze śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe jest przedstawione w złotych ("PLN"), a wszystkie wartości, o ile nie wskazano inaczej, podane są w tysiącach PLN.

Niniejsze śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej w dającej się przewidzieć przyszłości. Zarząd Spółki na dzień zatwierdzenia niniejszego śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego nie stwierdza istnienia faktów i okoliczności, które wskazywałyby na zagrożenie możliwości kontynuowania działalności przez Spółkę.

Biorąc powyższe pod uwagę w ocenie Zarządu działalność Spółki będzie kontynuowana w dającej się przewidzieć przyszłości obejmującej okres co najmniej 12 miesięcy po dniu 30 czerwca 2017 roku.

3.1. Oświadczenie w sprawie rzetelności sporządzenia sprawozdania finansowego

Zarząd PZ CORMAY S.A. oświadcza, że wedle swojej najlepszej wiedzy, niniejsze półroczne skrócone sprawozdanie finansowe i dane porównawcze sporządzone zostały zgodnie z obowiązującymi PZ CORMAY S.A. zasadami rachunkowości oraz odzwierciedlają w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową oraz wynik finansowy PZ CORMAY S.A

3.2. Oświadczenie o zgodności

Niniejsze śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF), w szczególności zgodnie z Międzynarodowym Standardem Rachunkowości nr 34 oraz MSSF zatwierdzonymi przez Unię Europejską (MSSF-UE). Na dzień zatwierdzenia niniejszego śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego do publikacji, biorąc pod uwagę toczący się w Unii Europejskiej proces wprowadzania MSSF oraz prowadzoną przez Spółkę działalność, w zakresie stosowanych przez Spółkę zasad rachunkowości nie ma różnicy między MSSF, które weszły w życie, a MSSF zatwierdzonymi przez Unię Europejską.

MSSF-UE obejmują standardy i interpretacje zaakceptowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości ("RMSR") oraz Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej ("KIMSF").

Niniejsze śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe jest kolejnym sprawozdaniem finansowym sporządzonym zgodnie z MSSF – UE.

Przy sporządzeniu śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego Spółka przestrzegała tych samych zasad rachunkowości, co w sprawozdaniu finansowym Spółki za rok zakończony dnia 31 grudnia 2016 roku z wyjątkiem zastosowania zmian do standardów oraz nowych interpretacji obowiązujących dla okresów rocznych rozpoczynających się w dniu lub po 1 stycznia 2017 roku.

Śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe nie obejmuje wszystkich informacji oraz ujawnień wymaganych w rocznym sprawozdaniu finansowym i należy je czytać łącznie z opublikowanym sprawozdaniem finansowym Spółki za rok zakończony dnia 31 grudnia 2016 roku.

Rachunek zysków i strat został sporządzony w wariancie kalkulacyjnym, a rachunek przepływów pieniężnych metodą pośrednią.

Spółka dokonała korekty prezentacyjnej danych w bilansie, wyróżniając pozycje – "Wartości niematerialne - nakłady na trwające prace rozwojowe", "Wartości niematerialne - koszty zakończonych prac rozwojowych", "Wartości niematerialne – pozostałe". Zmiany te mają na celu podkreślenie, że te składniki aktywów stanowią wartości niematerialne i nie powinny być przyporządkowywane do innych pozycji aktywów.

4. Istotne zasady (polityka) rachunkowości

Zasady (polityka) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za okres sześciu miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzeniu rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2016 rok (zastosowano takie same zasady dla okresu bieżącego i porównywalnego). Szczegółowy opis zasad rachunkowości przyjętych przez Spółkę został przedstawiony w rocznym sprawozdaniu finansowym za 2016 rok, opublikowanym w dniu 28 kwietnia 2017 roku.

W roku 2017 nie wprowadzono nowych zasad rachunkowości, a także nie dokonano zmian zasad już istniejących, za wyjątkiem tych, które wynikają z zastosowania nowych standardów i interpretacji.

W celu zwiększenia czytelności sprawozdania finansowego oraz uporządkowania pozycji w bilansie tak, aby były bardziej zrozumiałe i adekwatne do działalności jednostki, zaprezentowano wartości niematerialne jako jedną pozycję z wyodrębnionymi podpozycjami w następujący sposób:

"Wartości niematerialne, w tym:

  • nakłady na trwające prace rozwojowe,
  • koszty zakończonych prac rozwojowych,
  • pozostałe."

Zmiana sposobu prezentacji nastąpiła również w okresie porównawczym.

Efekt zastosowania nowych standardów rachunkowości.

Od 1 stycznia 2017 roku nie obowiązują żadne nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. Poniżej wskazano na dwa przypadki, w których zmiany w standardach opublikowane przez RMSR i mające obowiązywać od 1 stycznia 2017 roku, nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Zmiany w MSR 12: Podatek dochodowy - ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat.

Zmiany w MSR 12 zostały opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Ich celem jest doprecyzowanie wymogów w zakresie ujmowania aktywów z tytułu podatku odroczonego dotyczących dłużnych instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

Zmiany w MSR 7: Rachunek przepływów pieniężnych - Inicjatywa w sprawie ujawnień

Zmiany w MSR 7 zostały opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Celem zmian było zwiększenie zakresu informacji przekazywanej odbiorcom sprawozdania finansowego w zakresie działalności finansowej jednostki poprzez dodatkowe ujawniania zmian wartości bilansowej zobowiązań związanych z finansowaniem działalności jednostki.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki, poza zmianą zakresu ujawnień prezentowanych w sprawozdaniu finansowym.

Standardy nieobowiązujące (nowe standardy i interpretacje)

W niniejszym sprawozdaniu finansowym Spółka nie zdecydowała o wcześniejszym zastosowaniu opublikowanych standardów lub interpretacji przed ich datą wejścia w życie.

Następujące standardy i interpretacje zostały wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej, a nie weszły jeszcze w życie na dzień bilansowy:

MSSF 9 Instrumenty finansowe

Nowy standard został opublikowany w dniu 24 lipca 2014 roku i roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2018 roku lub później. Celem standardu jest uporządkowanie klasyfikacji aktywów finansowych oraz wprowadzenie jednolitych zasad podejścia do oceny utraty wartości dotyczących wszystkich instrumentów finansowych. Standard wprowadza również nowy model rachunkowości zabezpieczeń w celu ujednolicenia zasad ujmowania w sprawozdaniach finansowych informacji o zarządzaniu ryzykiem.

Spółka zastosuje nowy standard od 1 stycznia 2018 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Spółka rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 14 Regulatory Deferral Accounts

Nowy standard został opublikowany w dniu 30 stycznia 2014 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2016 roku lub później. Nowy standard ma charakter przejściowy w związku z toczącymi się pracami RMSR nad uregulowaniem sposobu rozliczania operacji w warunkach regulacji cen. Standard. Standard wprowadza zasady ujmowania aktywów i zobowiązań powstałych w związku z transakcjami o cenach regulowanych w przypadku gdy jednostka podejmie decyzję o przejściu na MSSF.

Spółka zastosuje nowy standard nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego standardu. Ze względu na przejściowy charakter standardu Komisja Europejska postanowiła nie rozpoczynać formalnej procedury zatwierdzenia standardu i poczekać na docelowy standard.

Zastosowanie nowego standardu nie będzie miało wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

MSSF 15 Przychody z umów z klientami

Nowy ujednolicony standard został opublikowany w dniu 28 maja 2014 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku (pierwotnie 2017 roku) lub później i dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie. Standard ustanawia jednolite ramy ujmowania przychodów i zawiera zasady, które zastąpią większość szczegółowych wytycznych w zakresie ujmowania przychodów istniejących obecnie w MSSF, w szczególności, w MSR 18 Przychody, MSR 11 Umowy o usługę budowlaną oraz związanych z nimi interpretacjach. W dniu 11 września 2015 roku Rada Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości opublikowała projekt zmian w przyjętym standardzie odraczający o rok datę wejścia w życie tego standardu.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Spółka rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 16 Leasing

Nowy standard został opublikowany w dniu 13 stycznia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2019 roku lub później i dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie (ale pod warunkiem równoczesnego zastosowania MSSF 15). Standard zastępuje dotychczasowe regulacje dotyczące leasingu (m.in. MSR 17) i diametralnie zmienia podejście do umów leasingowych o różnym charakterze, nakazując leasingobiorcą wykazywanie w bilansach aktywów i zobowiązań z tytułu zawartych umów leasingowych, niezależnie od ich rodzaju.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu. Spółka rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowego standardu.

MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe

Nowy standard został opublikowany w dniu 18 maja 2017 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2021 roku lub później. Dozwolone jest jego wcześniejsze zastosowanie (pod warunkiem równoczesnego zastosowania MSSF 15 i MSSF 9). Standard zastępuje dotychczasowe regulacje dotyczące umów ubezpieczeniowych (MSSF 4).

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu.

Zmiany w MSSF 10 i MSR 28: Sprzedaż lub wniesienie aktywów pomiędzy inwestorem a jego jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem

Zmiany w MSSF 10 i MSR 28 zostały opublikowane w dniu 11 września 2014 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2016 roku lub później (termin wejścia w życie obecnie został odroczony bez wskazania daty początkowej). Zmiany doprecyzowują rachunkowość transakcji, w których jednostka dominująca traci kontrolę nad jednostką zależną, która nie stanowi "biznesu" zgodnie z definicją określoną w MSSF 3 "Połączenia jednostek", w drodze sprzedaży wszystkich lub części udziałów w tej jednostce zależnej do jednostki stowarzyszonej lub wspólnego przedsięwzięcia ujmowanego metodą praw własności.

Spółka zastosuje zmiany w standardach nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego standardu. Aktualnie Komisja Europejska postanowiła odroczyć formalną procedurę zatwierdzenia zmienionych standardów.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania zmienionych standardów.

Zmiany w MSR 12: Ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat.

Zmiany w MSR 12 zostały opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Ich celem jest doprecyzowanie wymogów w zakresie ujmowania aktywów z tytułu podatku odroczonego dotyczących dłużnych instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.

Spółka zastosuje zmiany w standardzie nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego zmienionego standardu. Aktualnie Komisja Europejska jest w trakcie formalnej procedury zatwierdzenia zmiany standardu.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

Zmiany w MSR 7: Inicjatywa w sprawie ujawnień

Zmiany w MSR 7 zostały opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku lub później. Celem zmian było zwiększenie zakresu informacji przekazywanej odbiorcom sprawozdania finansowego w zakresie działalności finansowej jednostki poprzez dodatkowe ujawniania zmian wartości bilansowej zobowiązań związanych z finansowaniem działalności jednostki.

Spółka zastosuje zmiany w standardzie nie wcześniej niż z dniem ustalonym przez Unię Europejską jako data wejścia w życie tego zmienionego standardu. Aktualnie Komisja Europejska jest w trakcie formalnej procedury zatwierdzenia zmiany standardu.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki, poza zmianą zakresu ujawnień prezentowanych w sprawozdaniu finansowym.

Doprecyzowanie zapisów MSSF 15: Przychody z umów z klientami

Doprecyzowanie zapisów MSSF 15 zostało opublikowane w dniu 12 kwietnia 2016 roku i ma ono zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później (zgodnie z datą rozpoczęcia obowiązywania całego standardu). Celem zmian w standardzie było wyjaśnienie wątpliwości pojawiających się w trakcie analiz przedwdrożeniowych odnośnie: identyfikacji zobowiązania do spełnienia świadczenia (performance obligation), wytycznych stosowania standardu w kwestii identyfikacji zleceniodawcy/agenta oraz przychodów z licencji dotyczących własności intelektualnej, czy wreszcie okresy przejściowego przy pierwszym zastosowaniu nowego standardu.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

Zmiany w MSSF 2: Klasyfikacja i wycena transakcji płatności na bazie akcji

Zmiany w MSSF 2 zostały opublikowane w dniu 20 czerwca 2016 roku i mają one zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później.

Celem zmian w standardzie było doprecyzowanie sposobu ujmowania niektórych rodzajów transakcji płatności na bazie akcji.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

Zmiany w MSSF 4: Zastosowanie MSSF 9 "Instrumenty finansowe" w MSSF 4 "Umowy ubezpieczeniowe" opublikowane w dniu 12 września 2016 roku.

Mają one zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

Zmiany do różnych standardów wynikające z corocznego przeglądu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (Annual Improvements 2014-2016)

W dniu 8 grudnia 2016 roku w wyniku dokonanego przeglądu MSSF wprowadzono drobne poprawki do następujących 3 standardów:

  • MSSF 1 Śródroczna sprawozdawczość finansowa, w zakresie usunięcia kilku zwolnień przewidzianych w tym standardzie, które nie mają już zastosowania,

  • MSSF 12 Ujawnianie informacji na temat udziałów w innych jednostkach, w zakresie doprecyzowania wymogów odnośnie ujawnień informacji na temat udziałów niezależnie od tego czy są one traktowane jako przeznaczone do sprzedaży, przekazania w formie dywidendy i działalność zaniechana, czy też nie ,

  • MSR 28 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięciach, w zakresie momentu, w którym jednostki o charakterze inwestycyjnym (np. venture capital) mogą zdecydować o wyborze sposobu wyceny udziałów w jednostkach stowarzyszonych lub wspólnych przedsięwzięciach w wartości godziwej, a nie metodą praw własności.

Mają one zastosowanie przeważnie dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku (niektóre już dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2017 roku) lub później.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionych standardów nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

KIMSF 22 Transakcje w walucie obcej a wynagrodzenie zaliczkowe

Nowa interpretacja została opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2018 roku lub później. Celem interpretacji jest wskazanie w jaki sposób określić datę transakcji dla celów ustalenia właściwego kursu (do przeliczeń) transakcji zawartej w walucie obcej w sytuacji, gdy jednostka płaci lub otrzymuje zaliczkę w walucie obcej.

Spółka zastosuje nową interpretację od 1 stycznia 2018 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowej interpretacji. Spółka rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowej interpretacji.

Zmiana w MSR 40 Przeniesienie nieruchomości inwestycyjnych

Zmiana w MSR 40 została opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2018 roku lub później. Jej celem jest doprecyzowanie, że przeniesienie nieruchomości z lub do nieruchomości inwestycyjnych może nastąpić wtedy, i tylko wtedy, gdy nastąpiła zamiana sposobu użytkowania nieruchomości.

Spółka zastosuje zmieniony standard od 1 stycznia 2018 roku.

Spółka ocenia, że zastosowanie zmienionego standardu nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Spółki.

KIMSF 23 Niepewność w zakresie sposobów ujmowania podatku dochodowego

Nowa interpretacja została opublikowana w dniu 7 czerwca 2017 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2019 roku lub później. Celem interpretacji jest wskazanie w jaki sposób ująć w sprawozdaniach finansowych podatek dochodowy w przypadkach, gdy istniejące przepisy podatkowe mogą pozostawiać pole do interpretacji i różnicy zdań pomiędzy jednostką i organami podatkowymi.

Spółka zastosuje nową interpretację od 1 stycznia 2019 roku.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowej interpretacji. Spółka rozpoczęła analizę skutków wdrożenia nowej interpretacji.

MSSF w kształcie zatwierdzonym przez UE nie różnią się obecnie w znaczący sposób od regulacji przyjętych przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR), z wyjątkiem poniższych standardów, interpretacji oraz zmian do nich, które na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego do publikacji nie zostały jeszcze przyjęte do stosowania przez UE:

  • MSSF 14 Regulatory Deferral Accounts opublikowany w dniu 30 stycznia 2014 roku,
  • MSSF 16 Leasing opublikowany w dniu 13 stycznia 2016 roku,
  • MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe, opublikowany w dniu 18 maja 2017,
  • Zmiany w MSSF 10 i MSR 28: Sprzedaż lub wniesienie aktywów pomiędzy inwestorem a jego jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem opublikowane w dniu 11 września 2014 roku,
  • Zmiany w MSR 12: Ujmowanie aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego z tytułu niezrealizowanych strat opublikowane w dniu 19 stycznia 2016 roku,
  • Zmiany w MSR 7: Inicjatywa w sprawie ujawnień opublikowane w dniu 29 stycznia 2016 roku,
  • Doprecyzowanie zapisów MSSF 15: Przychody z umów z klientami opublikowane w dniu 12 kwietnia 2016 roku,
  • Zmiany w MSSF 2: Klasyfikacja i wycena transakcji płatności na bazie akcji opublikowane w dniu 20 czerwca 2016 roku,
  • Zmiany w MSSF 4: Zastosowanie MSSF 9 "Instrumenty finansowe" w MSSF 4 "Umowy ubezpieczeniowe" opublikowane w dniu 12 września 2016 roku,
  • Zmiany do różnych standardów wynikające z corocznego przeglądu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (Annual Improvements 2014-2016) opublikowane w dniu 8 grudniu 2016 roku,
  • KIMSF 22 Transakcje w walucie obcej a wynagrodzenie zaliczkowe, opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku,
  • Zmiana w MSR 40 Przeniesienie nieruchomości inwestycyjnych, opublikowana w dniu 8 grudnia 2016 roku,
  • KIMSF 23 Niepewność w zakresie sposobów ujmowania podatku dochodowego, opublikowana 7 czerwca 2017 roku.

5. Korekty błędów poprzednich okresów

Nie wystąpiły.

6. Opis istotnych dokonań lub niepowodzeń Spółki w okresie, którego dotyczy raport, wraz z wykazem najważniejszych zdarzeń dotyczących Spółki

Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse

Equisse jest analizatorem biochemicznym o wydajności 400 oznaczeń na godzinę z linią odczynnikową. W wyniku przeprowadzonych prac rozwojowych, powstało osiem aparatów, na których wykonano badania weryfikacyjne, testy EMC i bezpieczeństwa elektrycznego oraz walidację wewnętrzną i zewnętrzną. W I kwartale 2017 roku wprowadzono szereg modyfikacji mających na celu doprecyzowanie pracy kilku modułów i zostały one przetestowane z sukcesem przez Dział Badań i Rozwoju. W efekcie pozytywnego przejścia walidacji wewnętrznej i zewnętrznej, w dniu 30 czerwca 2017 roku, Spółka PZ Cormay S.A. dokonała zgłoszenia analizatora biochemicznego Equisse w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce (,,URPL"). W dniu 14 lipca 2017 roku upłynął termin 14 dni od zgłoszenia analizatora biochemicznego Equisse w URPL wynikający z ustawy z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych. W okresie do upływu ww. terminu Spółka nie otrzymała z URPL wezwania do uzupełnienia lub poprawienia ww. zgłoszenia. W związku z powyższym Spółka może rozpocząć proces wprowadzenia analizatora biochemicznego Equisse do obrotu na rynku polskim i europejskim oraz rozpocząć procedurę zgłoszeniową lub rejestracyjną w krajach, w których jest to wymagane. Projekt Equisse to przedsięwzięcie o znaczeniu strategicznym dla Spółka. W ocenie Zarządu PZ Cormay S.A. komercjalizacja urządzenia może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Spółki.

PZ CORMAY S.A. Skrócone sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

Obecnie trwa przygotowanie do startu produkcji seryjnych egzemplarzy analizatora Equisse. Ponadto rozpoczęto rozmowy z potencjalnymi pierwszymi odbiorcami urządzenia (tzw ,,friendly users"- laboratoriami zlokalizowanymi na terenie Polski) ws. warunków współpracy. Harmonogram realizacji projektu zakłada, że pierwsze instalacje analizatorów u tzw. ,,friendly users" nastąpią w IV kw. 2017 roku. Obecnie prowadzone są również prace przygotowawcze do rejestracji analizatora Equisse w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Zarząd Spółki PZ Cormay S.A. ocenia, że rejestracja Equisse w SwissMedic nastąpi w IV kw. 2017 roku.

Hermes Senior

Jednym z dwóch najbardziej zaawansowanych nowych produktów jest analizator hematologiczny "Hermes Senior". Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora hematologicznego klasy 3 oraz 5-diff o wydajności 120 oznaczeń na godzinę. Aparat jest w stanie wykonywać pomiar 35 parametrów krwi. Aparat jest wyposażony w automatyczny podajnik o pojemności 110 próbek.

W IV kwartale 2016 roku przeprowadzono testy walidacyjne w laboratorium Działu Badań i Rozwoju Spółki, w efekcie których wykryto wady oprogramowania sterującego i interfejsu urządzenia, głównie w trybie automatycznym obsługi analizatora. W I kwartale 2017 roku wykryte wady zostały usunięte, co przyniosło znaczącą poprawę stabilności pracy urządzenia oraz dodatkowo pozwoliło na podniesienie precyzji pomiarowej. W I kwartale 2017 roku zakończył się proces montażu 10 sztuk analizatora, które służą do dalszych testów weryfikacyjnych i walidacyjnych. Zakończono również testy bezpieczeństwa elektrycznego, uzyskując niezbędną certyfikację.

W pierwszym półroczu br. prace w ramach projektu koncentrowały się m.in. na finalizacji i testach opracowanych modyfikacji urządzenia, niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania analizatora, w tym zmian oprogramowania. W następstwie tych prac, w maju br. rozpoczęła się walidacja wewnętrzna urządzenia w lubelskim laboratorium Spółki.

W czerwcu i lipcu br. kontynuowana była walidacja wewnętrzna urządzenia, która do dnia publikacji niniejszego śródrocznego skróconego sprawozdania finansowego, tj. 31 sierpnia 2017 roku nie została zakończona. Na bazie rezultatów testów wykonywanych w ramach walidacji wewnętrznej obecnie prowadzone są prace nad dodatkowymi modyfikacjami urządzenia, które pozwolą na dalszą optymalizację wyników analitycznych otrzymywanych na aparacie Hermes Senior. W analizowanym okresie Spółka rozpoczęła współpracę z laboratorium przy Zakładzie Diagnostyki Hematologicznej Katedry Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, w którym docelowo prowadzona będzie walidacja zewnętrzna urządzenia.

Zaktualizowany harmonogram projektu zakłada, że walidacja zewnętrzna urządzenia rozpocznie się w III kw. 2017 roku. Po zakończeniu walidacji zewnętrznej Spółka przystąpi niezwłocznie do złożenia deklaracji zgodności CE analizatora i jego rejestracji w URPL. Równocześnie Zarząd Spółki informuje, że ze względu na złożoność procesów i mnogość niezależnych od Spółki czynników wpływających na realizację walidacji aparatu Hermes Senior, niezmiennie istnieje ograniczone prawdopodobieństwo zmian harmonogramu tego projektu.

Hermes Junior

Kolejnym produktem w trakcie opracowania jest analizator hematologiczny "Hermes Junior". Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora hematologicznego klasy 3 oraz 5-diff, o wydajności 80 oznaczeń na godzinę. Podobnie jak Hermes Senior aparat Hermes Junior jest w stanie wykonywać pomiar 35 parametrów krwi. Aparat jest wyposażony we wbudowany pojemnik o pojemności 80 próbek. Analizator będzie przeznaczony do średnich i średnio dużych laboratoriów.

W I kwartale 2017 roku nastąpił odbiór pierwszego funkcjonalnego prototypu tego analizatora. W marcu 2017 roku zostały przeprowadzone testy finalnych prototypów. Testy weryfikacyjne w Laboratorium Spółki rozpoczęto w czerwcu 2017roku.

Hermes Junior jest częściowo wykonany na komponentach i modułach zastosowanych w analizatorze Hermes Senior, tak więc końcowe prace polegające na walidacji, udoskonalaniu i przygotowaniu do produkcji powinny zakończyć się w czasie krótszym niż w przypadku analizatora Hermes Senior. Przeprowadzenie walidacji wewnętrznej i zewnętrznej w specjalistycznych laboratoriach diagnostycznych planowane jest do końca 2017 roku. Równolegle będzie trwał proces przygotowania dokumentacji rejestracyjnej, w tym m.in. instrukcji użytkownika i instrukcji serwisowej, co umożliwi zgłoszenie tego produktu w URPL.

BlueBox

Przedmiotem projektu jest opracowanie analizatora biochemicznego POCT (point of care testing) wraz z linią odczynników zdeponowanych w jednorazowych kuwetach oraz kaset do pobierania krwi kapilarnej i do separacji osocza. W ramach prac nad analizatorem zakończono fazę prototypowania, w ramach której powstały 3 prototypy na potrzeby testów i walidacji wewnętrznej. "BlueBox" ma być kierowany do gabinetów lekarskich, przychodni, małych szpitali i innych placówek, gdzie jest ograniczony dostęp do diagnostyki krwi.

Na początku 2016 roku rozpoczęto prace związane z industrializacją aparatu "BlueBox" (transfer z laboratoryjnego prototypu do produktu przemysłowego, który może zostać wdrożony do seryjnej produkcji, uwzględniający optymalizację ostatecznego produktu pod względem kosztów produkcji i funkcjonalności). Równolegle Spółka kontynuuje testy posiadanych prototypów i opracowuje proces produkcji jednorazowych kuwet i kapilar na zakupionych do tego celu urządzeniach. Kontynuowane są także prace nad oprogramowaniem analizatora.

Na początku 2017 roku zostały przeprowadzone testy na kolejnej generacji prototypów, w efekcie których opracowano listę modyfikacji do wykonania. Następnym zaplanowanym etapem prac będzie przeprowadzenie testów prototypów w laboratorium Spółki w Lublinie. Na podstawie testów prototypów powstaną aparaty preseryjne, na których zostanie przeprowadzona finalna walidacja przewidziana na początek 2018 roku. Rejestracja w URPL planowana jest w 2018 roku.

Aktualne finansowanie bieżących prac badawczo-rozwojowych ze środków dotacyjnych

Spółka zawarła 12 października 2016 roku (data otrzymania podpisanego egzemplarza umowy) z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Umowę o Dofinansowanie Projektu w Ramach Poddziałania 3.2.1 Badania Na Rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację Projektu "Pierwsze wdrożenie do produkcji analizatorów diagnostycznych (hematologicznych i biochemicznych) nowej generacji z dedykowaną linią odczynników" ze środków publicznych oraz określenie praw i obowiązków stron umowy związanych z realizacją Projektu. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 43.643 tys. PLN. Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych związanych z realizacją Projektu wynosi 33.496 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją Projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 19.997 tys. PLN. Spółka jest zobowiązana do sfinansowania kosztu realizacji projektu w wysokości przekraczającej maksymalny poziom dofinansowania, w tym wynikającego ze wzrostu całkowitego kosztu realizacji projektu po zawarciu umowy. Dofinansowanie będzie przekazywane w formie zaliczki lub refundacji poniesionych kosztów kwalifikowalnych, z tym że dofinansowanie w formie zaliczki nie może przekroczyć 40% całkowitej wysokości dofinansowania.

W dniu 29 lipca 2016 roku Spółka zawarła umowę o dofinansowanie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację projektu "Prace rozwojowe nad demonstratorami innowacyjnych technologii nowej generacji analizatorów diagnostycznych wraz z dedykowanymi liniami odczynników" ze środków publicznych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Działanie 1.1. "Projekty B+R przedsiębiorstw" Poddziałanie 1.1.2 "Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej") oraz określenie prawa i obowiązków stron umowy związanych z realizacją projektu w zakresie zarządzania, rozliczania, monitorowania, sprawdzania i kontroli, a także w zakresie informacji i promocji. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 15.024 tys. PLN. Całkowita kwota wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem, związanych z realizacją projektu wynosi 15.024 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 7.512 tys. PLN, co stanowi 50% kwoty całkowitych wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

Finansowanie działań promocyjnych

Spółka zawarła 30 maja 2017 roku (data otrzymania podpisanego egzemplarza umowy) z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Umowę o Dofinansowanie Projektu w Ramach Poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand POIR. Przedmiotem umowy jest udzielenie Spółce dofinansowania na realizację projektu "Ekspansja eksportowa producenta urządzeń medycznych i materiałów diagnostycznych, podmiotu PZ Cormay S.A. na wybranych rynkach w "Programie promocji branży sprzętu medycznego" ze środków publicznych oraz określenie praw i obowiązków stron umowy związanych z realizacją projektu. Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 1 306 tys. PLN. Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych związanych z realizacją projektu wynosi 1 000 tys. PLN. Całkowita kwota dofinansowania w związku z realizacją projektu przyznana została w wysokości nieprzekraczającej 500 tys. PLN. Spółka jest zobowiązana do sfinansowania kosztu realizacji projektu w wysokości przekraczającej maksymalny poziom dofinansowania, w tym wynikającego ze wzrostu całkowitego kosztu realizacji projektu po zawarciu umowy.

Dofinansowanie będzie przekazywane w formie zaliczki lub refundacji poniesionych kosztów kwalifikowalnych, z tym że dofinansowanie na podstawie wniosków o płatność pośrednią nie może przekroczyć 90% kwoty dofinansowania. Pozostała kwota dofinansowania jako płatność końcowa będzie przekazana Spółce po zaakceptowaniu wniosku o płatność końcową. Łącznie dofinansowanie w formie zaliczki nie może przekroczyć 40% całkowitej wysokości dofinansowania.

Prace badawcze prowadzone przez Dział Badań i Rozwoju

Funkcjonujący w Spółce Dział Badań i Rozwoju (dalej "DBiR") prowadził aktywne prace nad opracowywaniem nowych technologii odczynnikowych oraz implementacji posiadanych formulacji do nowych analizatorów. Efekty prowadzonych prac mają poszerzyć zakres oferowanych produktów, zaś klientom dać możliwość uzyskiwania większej ilości oznaczeń przy zastosowaniu posiadanych analizatorów.

Budowa zakładu produkcyjnego w Lublinie

Spółka kontynuuje realizację projektu budowy zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec, przy czym w związku z rozszerzeniem planowanego obszaru działalności Spółki na teren Stanów Zjednoczonych, konieczne było dostosowanie procesu wytwarzania wyrobów medycznych do wymaganych standardów FDA (Food & Drug Administration), dotyczących produkcji wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro. Wobec powyższego zostały przeprowadzone prace projektowe polegające na zmianie projektu technologii zakładu produkcyjnego w SSE Euro-Park Mielec, co pociągnęło za sobą zmianę całego projektu budowlanego i wykonawczego.

W lutym i marcu 2016 roku zostało opracowane studium koncepcyjne w celu przygotowania nowej wizji zakładu produkcyjnego zgodnego z wymaganiami FDA i oszacowania kosztów budowy. W dniu 11 lipca 2016 roku została podpisana umowa na wykonanie prac projektowych oraz na przygotowanie projektu technologii zgodnego z wymaganiami FDA.

W dniu 22 lutego 2017 roku Spółka uzyskała prawomocne zamienne pozwolenie na budowę. Wybór generalnego wykonawcy w trybie przetargu planowany jest na II półrocze 2017 roku, zakończenie prac budowlanych planowane jest w I półroczu 2019 roku.

W dniu 28 lutego 2017 roku wypełniając postanowienia Umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Spółką o dofinansowanie projektu w ramach poddziałania 3.2.1. Badania na Rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020, Spółka PZ CORMAY S.A. złożyła dokumenty w postaci wypełnionego formularza "Analiza zgodności projektu z polityką ochrony środowiska" wraz z dokumentacją wynikającą z wypełnionego formularza, w tym kopię ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia oraz kopię ostatecznego pozwolenia na budowę sporządzonych zgodnie z ustawą OOŚ oraz ustawą Prawo budowlane. W następstwie złożenia wskazanych dokumentów warunek rozwiązujący Umowę nie zostanie spełniony, a co za tym idzie Umowę uznaje się za obowiązującą od dnia zawarcia.

Potencjalne opóźnienia w budowie zakładu produkcyjnego nie stanowią znaczącego ryzyka dla wprowadzenia do sprzedaży nowych produktów z uwagi na możliwość produkcji odczynników w dotychczasowym zakładzie produkcyjnym oraz możliwość zlecania elementów procesu produkcyjnego dotyczącego analizatorów do podmiotów zewnętrznych.

Posiadane przez Spółkę zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSE EURO-PARK MIELEC Podstrefa Lublin, zmienione decyzją nr 103/WP/16 z dnia 17 maja 2016 roku ustaliło między innymi takie warunki prowadzenia działalności w SSE EURO-PARK MIELEC Podstrefa Lublin jak: zobowiązanie do poniesienia wydatków inwestycyjnych w wysokości co najmniej 25.590 tys. PLN w terminie do 28 lutego 2018 roku oraz zakończenie inwestycji (budowy zakładu produkcyjnego) w terminie do dnia 28 lutego 2018 roku.

Rozwiązanie umowy dystrybucyjnej przez Greiner Bio-One GmbH

Zarząd PZ Cormay S.A. otrzymał w dniu 21 marca 2017 roku oświadczenie Greiner Bio-One GmbH (dalej: "GBO") o rozwiązaniu przez GBO ze skutkiem na 20 marca 2017 roku umowy dystrybucyjnej łączącej GBO ze Spółką, dotyczącej dystrybucji przez Spółkę produkowanego przez GBO systemu próżniowego pobierania krwi. Na podstawie zapisów ww. Umowy GBO będzie nadal, pomimo jej rozwiązania dostarczał Spółce swoje produkty w zakresie potrzebnym do realizacji przez Spółkę zobowiązań wynikających z dotychczas zawartych umów w tym wynikających z zamówień publicznych. System próżniowy pobierania krwi jest towarem handlowym dystrybuowanym przez Spółkę wyłącznie na terenie kraju, a uzyskiwane z tytułu jego sprzedaży marże są istotnie niższe w stosunku do marż realizowanych przez Spółkę z tytułu sprzedaży innych grup asortymentowych towarów handlowych oraz produktów Spółki.

Spółka od dłuższego czasu prowadzi działania zmierzające do zwiększenia generowanej marży na rynku polskim poprzez przebudowę portfela produktowego i większej koncentracji na sprzedaży i obsłudze rynku w zakresie najważniejszych dla Spółki grup produktowych, w szczególności tych, których produkcję sama prowadzi. W związku z otrzymaniem ww. oświadczenia od firmy GBO, działania te ulegną odpowiedniemu przyspieszeniu tak, aby rezultaty osiągane przez Spółkę na rynku polskim nie odbiegały od wcześniej zaplanowanych.

Udział w targach branżowych

Spółka prowadzi aktywną politykę sprzedażową, w lutym 2017 roku, jak co roku, prezentowała swoją ofertę na MED LAB 2017 w Dubaju - największej wystawie diagnostyki laboratoryjnej połączonej z kongresem na Bliskim Wschodzie. Była to okazja do zademonstrowania analizatorów Hermes Senior oraz Equisse będących w finalnej fazie projektów. W marcu 2017 roku Spółka uczestniczyła w targach China Association of Clinical Laboratory Practice Expo w Qingdao w Chinach, w trakcie których promowano między innymi dostępność dwóch nowych parametrów P-LCR oraz RDW-SD podnoszących rangę trzech kluczowych analizatorów Mythic 18, Mythic 22AL i Mythic 22OT.

W maju 2017 roku Spółka uczestniczyła w targach CMEF - China International Medical Equipment Fair International Component Manufacturing & Design Show w Szanghaju w celu promocji linii odczynnikowej biochemicznej oraz hematologicznej. W sierpniu 2017 roku Spółka była obecna na największym sympozjum naukowym połączonym z targami branżowymi w Stanach Zjednoczonych, 69th AACC Annual Scientific Meeting & Clinical Lab Expo" w San Diego. Udział w wydarzeniu był bardzo istotnym czynnikiem kształtującym współpracę z dystrybutorami z obu Ameryk.

Do końca bieżącego roku Spółka będzie prezentowała swoją ofertę również na targach Medica w Niemczech.

Podpisanie aneksu do umowy kredytowej

W dniu 21 kwietnia 2017 roku Spółka zawarła Bankiem Zachodnim WBK Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym i walutowym nr KWWA0024/13 z dnia 5 czerwca 2013 roku. Zgodnie z zawartym aneksem, Bank udzielił Spółce kredytu w rachunku bieżącym i rachunku walutowym z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej do kwoty 3 000 tys. PLN. Strony ustaliły dzień spłaty kredytu na 30 kwietnia 2018 roku.

Zabezpieczeniami wierzytelności Banku są:

  • hipoteka umowna do kwoty najwyższej 7 500 tys. PLN ustanowiona na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1I/00093818/3,
  • hipoteka umowna do kwoty najwyższej 7 500 tys. PLN ustanowiona na rzecz Banku na nieruchomości wpisanej w księdze wieczystej nr LU1S/0009632/9,
  • przelew wierzytelności z umów ubezpieczenia nieruchomości,
  • przelew wierzytelności (cesja globalna niepotwierdzona) od kontrahentów Spółki,
  • zastaw rejestrowy i finansowy na rachunkach bankowych Spółki.

Pozostałe warunki nie odbiegają od warunków standardowych dla tego typu umów.

Zwrot zaliczki od Orphée SA w kwocie 15.494 tys. PLN

W dniu 15 lipca 2014 roku Spółka PZ Cormay S.A. zawarła ze spółką zależną Orphée SA umowę przedwstępną sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa (dalej zwanej "ZCP"). Zgodnie z umową, warunkiem zawarcia do dnia 31 października 2014 roku umowy przyrzeczonej dotyczącej sprzedaży ZCP, było posiadanie przez PZ Cormay S.A. akcji Orphée SA stanowiących co najmniej 50% plus 1 ogólnej liczby akcji Orphée SA oraz zawarcie przez Orphée SA i PZ Cormay S.A. umów regulujących bieżące rozliczenia pomiędzy stronami. W terminie do dnia 31 października 2014 roku nie nastąpiło spełnienie się warunków w postaci zawarcia przez Orphée SA oraz PZ Cormay S.A. umów regulujących bieżące rozliczenia pomiędzy stronami. Zgodnie z umową z Orphée SA przysługiwał zwrot zaliczki do dnia 31 grudnia 2015 roku w kwocie 15 494 tys. PLN. W dniu 17 grudnia 2015 roku PZ Cormay S.A. zawarła z Orphée SA Porozumienie Zmieniające do Umowy Przedwstępnej Sprzedaży Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa z dnia 15 lipca 2014 roku, na mocy którego zmianie uległ termin zwrotu zaliczki na rzecz Orphée SA na termin określony na dzień 31 grudnia 2016 roku. W dniu 16 grudnia 2016 roku Spółka zawarła Porozumienie Zmieniające Porozumienie do umowy przedwstępnej sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, na mocy którego zmianie uległ termin zwrotu zaliczki na rzecz Orphée z terminu określonego na dzień 31 grudnia 2016 roku na termin określony na dzień 30 czerwca 2017 roku. Inne postanowienia Umowy pozostały bez zmian.

Na dzień 30 czerwca 2017 roku Spółka PZ Cormay S.A. spłaciła zaliczkę w całości.

7. Sezonowość działalności

W segmencie działalności, na którym działa Spółka (IVD – in vitro diagnostics) brak jest zjawiska sezonowości. Spółka realizuje nieznacznie mniejsze przychody w okresie wakacyjnym, zwłaszcza w sierpniu, z uwagi na ogólnoświatowe obniżenie ilości transakcji w tym okresie.

8. Informacje o odpisach z tytułu utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, należności oraz innych aktywów finansowych oraz odwrócenie takich odpisów oraz o odpisach aktualizujących wartość zapasów do wartości netto możliwej do uzyskania i odwrócenia odpisów z tego tytułu

Odpisy aktualizujące wartość środków trwałych Okres zakończony Okres zakończony
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 123 265

PZ CORMAY S.A. Skrócone sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie - 24
Wykorzystanie / Rozwiązanie 26 156
Na dzień 30 czerwca 97 133
Odpisy aktualizujące wartości niematerialne i prawne Okres zakończony Okres zakończony
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 62 44
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie - -
Wykorzystanie / Rozwiązanie - -
Na dzień 30 czerwca 62 44
Odpisy aktualizujące wartość zapasów Okres zakończony Okres zakończony
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 1 116 916
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie 314 254
Wykorzystanie / Rozwiązanie 292 251
Na dzień 30 czerwca 1 138 919
Odpisy aktualizujące wartość należności Okres zakończony Okres zakończony
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 1 974 1 286
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie 443 367
Wykorzystanie / Rozwiązanie 275 112
Na dzień 30 czerwca 2 142 1 541
Okres zakończony Okres zakończony
Odpisy aktualizujące pozostałe aktywa finansowe 30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Na dzień 1 stycznia 7 288
Różnice kursowe z przeliczenia - -
Zwiększenie - -
Wykorzystanie / Rozwiązanie - -
Na dzień 30 czerwca 7 288

W okresie objętym sprawozdaniem nie wystąpiły odpisy/odwrócenie odpisów aktualizujących inne aktywa.

9. Dodatkowe informacje i objaśnienia do sprawozdania z przepływów pieniężnych

Struktura środków pieniężnych do sprawozdania z przepływów pieniężnych

(w tysiącach złotych) Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Środki pieniężne w banku, w tym: 1 033 7 881
- rachunki bieżące 1 025 1 262
- rachunki dotacji UE - -
lokata zabezpieczająca gwarancję bankową - -
lokaty bankowe - 6 619
Środki pieniężne w kasie 8 3
Inne środki pieniężne - -
Środki pieniężne, razem 1 033 7 884

Przyczyny występowania różnic pomiędzy bilansowymi zmianami niektórych pozycji oraz zmianami wynikającymi z rachunku przepływów pieniężnych:

Należności i pozostałe aktywa finansowe Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu należności (2 592) 7 577
różnica:
zwrot nadpłaconego podatku dochodowego (763) -
wpływ należności z oddania środków trwałych w leasing zwrotny i ze sprzedaży środków
trwałych
(379) -
należności z tytułu sprzedaży akcji Orphée - (10 082)
Zmiana stanu należności w rachunku przepływów pieniężnych (3 734) (2 505)
Zobowiązania bez pożyczek i kredytów Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu zobowiązań bez pożyczek i kredytów (625) (4 090)
różnice:
otrzymana od Orphée zaliczka na zakup zorganizowanej części przedsiębiorstwa 1 670 2 094
zmiana stanu zobowiązań dotycząca wydatków inwestycyjnych, na prace badawcze i
rozwojowe
- (328)
korekta o naliczone zobowiązania z tytułu umów leasingu (489) -
korekta o płatności z tytułu umów leasingu 413 -
zmiana stanu zobowiązań dotycząca otrzymanych dotacji (58)
zmiana stanu zobowiązań dotycząca otrzymanych dotacji prezentowanych w pozostałych
zobowiązaniach
- 447
Zmiana stanu w rachunku przepływów pieniężnych 969 (1 935)
Zapasy Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu zapasów 4 437 (972)
różnica:
przekwalifikowanie analizatorów (środki trwałe) na towary, części zamienne (587) 265
Zmiana stanu zapasów w rachunku przepływów pieniężnych 3 850 (707)
Rozliczenia międzyokresowe Okres zakończony dnia
30 czerwca 2017
Okres zakończony dnia
30 czerwca 2016
Bilansowa zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych 248 1

PZ CORMAY S.A. Skrócone sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

Zmiana stanu w rachunku przepływów pieniężnych 40 (450)
korekta o otrzymane dotacje (208) (447)
korekta o nakłady na prace rozwojowe - (4)
różnice:

10. Informacje o dodatnich i ujemnych różnicach pomiędzy wartością godziwą aktywów dostępnych do sprzedaży a ich ceną nabycia ujętych w innych całkowitych dochodach

Spółka kwalifikuje akcje spółki Orphée SA jako aktywa finansowe dostępne do sprzedaży. Akcje te są notowane na NewConnect, wobec tego istnieje cena rynkowa ustalona na aktywnym rynku. Dodatnią i ujemną różnicę pomiędzy wartością godziwą aktywów dostępnych do sprzedaży a ich ceną nabycia, Spółka ujmuje w innych całkowitych dochodach. Spadek wartości aktywów dostępnych do sprzedaży spowodowany utratą wartości odnosi się do rachunku zysków i strat jako koszt finansowy.

Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2017
Okres 6 miesięcy
zakończony
30 czerwca 2016
Przeszacowanie akcji Orphée do wartości rynkowej odniesione na inne całkowite
dochody
4 719 3 118

11. Istotne transakcje nabycia i sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

W okresie styczeń-czerwiec 2017 Spółka dokonała przyjęcia środków trwałych na łączną wartość 1 040 tys. PLN. Dodatkowo wartość środków trwałych w budowie uległa zwiększeniu o 504 tys. PLN.

Do istotnych transakcji przyjęcia rzeczowych aktywów trwałych należy zaliczyć:

  • przyjęcie środków trwałych w postaci aparatów diagnostycznych o wartości 834 tys. PLN,
  • przyjęcie urządzeń do produkcji o wartości 92 tys. PLN,
  • przyjęcie środków transportu o wartości 91 tys. PLN,
  • przyjęcie sprzętu komputerowego o wartości 20 tys. PLN.

W okresie styczeń-czerwiec 2017 przeznaczono do leasingu zwrotnego środki trwałe o wartości netto 352 tys. PLN.

Wartość netto zlikwidowanych środków trwałych w okresie styczeń – czerwiec 2017 wyniosła 114 tys. PLN.

W okresie styczeń-czerwiec 2016 spółka dokonała zakupu środków trwałych na łączną wartość 4 597 tys. PLN.

Do istotnych transakcji nabycia rzeczowych aktywów trwałych należy zaliczyć:

  • zakup środków trwałych w postaci aparatów diagnostycznych o wartości 2 937 tys. PLN,
  • zakup urządzeń do produkcji o wartości 1047 tys. PLN,
  • zakup sprzętu komputerowego o wartości 101 tys. PLN.

W okresie styczeń-czerwiec 2016 dokonano sprzedaży środków trwałych o wartości netto 1 tys. PLN.

Ponadto przeznaczono do leasingu zwrotnego środki trwałe o wartości netto 958 tys. PLN.

12. Akcjonariusze posiadający bezpośrednio lub pośrednio poprzez podmioty zależne co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki na dzień przekazania niniejszego raportu

Wykaz znaczących akcjonariuszy (posiadających bezpośrednio lub pośrednio przez podmioty zależne co najmniej 5 % ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu) znajduje się w tabelach poniżej.

Stan na dzień 30 czerwca 2017 roku oraz na dzień 31 sierpnia 2017 roku

Wyszczególnienie Ilość akcji % kapitału Ilość głosów % głosów
TOTAL FIZ 14 632 286 22,96% 14 632 286 22,96%

PZ CORMAY S.A. Skrócone sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

Nationale-Nederlanden OFE 4 948 224 7,77% 4 948 224 7,77%
Allianz Polska OFE 4 265 398 6,69% 4 265 398 6,69%
Pozostali 39 878 046 62,58% 39 878 046 62,58%
RAZEM 63 723 954 100,00% 63 723 954 100,00%

Zestawienie struktury akcjonariatu opiera się o informacje posiadane przez Zarząd na dzień publikacji niniejszego raportu.

13. Zestawienie stanu posiadanych akcji Spółki lub uprawnień do nich przez osoby zarządzające i nadzorujące Spółkę na dzień przekazania raportu śródrocznego wraz ze wskazaniem zmian w stanie posiadania, w okresie od przekazania poprzedniego raportu śródrocznego, odrębnie dla każdej z osób

Akcjonariusz Funkcja Ilość akcji w dniu
przekazania
poprzedniego
raportu
Zmiana
ilości akcji
Ilość akcji w dniu
przekazania
niniejszego raportu
Janusz Płocica Prezes Zarządu 428 178 0 428 178
Konrad Łapiński Przewodniczący Rady Nadzorczej 867 357 0 867 357
Tadeusz Wesołowski* Członek Rady Nadzorczej 1 514 809 0 1 514 809
Tomasz Markowski** Członek Rady Nadzorczej 28 480 0 28 480

*wraz z podmiotem powiązanym

** wraz z osobą blisko związaną

14. Rezerwy

30-06-2017 rok Rezerwa z tytułu
świadczeń emerytalnych
Z tytułu podatku
odroczonego
Inne rezerwy Rezerwy ogółem
Na dzień 1 stycznia 2017 roku 577 923 1 205 2 705
Utworzenie / zwiększenie - 926 534 1 460
Wykorzystane - - 24 24
Rozwiązane - 923 555 1 478
Na dzień 30 czerwca 2017 roku 577 926 1 160 2 663
Krótkoterminowe na dzień 30-06-2017 481 - 1 160 1 641
Długoterminowe na dzień 30-06-2017 96 926 - 1 022
30-06-2016 rok Rezerwa z tytułu
świadczeń emerytalnych
Z tytułu podatku
odroczonego
Inne rezerwy Rezerwy ogółem
Na dzień 1 stycznia 2016 roku 769 936 1 786 3 491
Utworzenie / zwiększenie - 917 101 1 018
Wykorzystane - - (249) (249)
Rozwiązane - (936) (185) (1 121)
Na dzień 30 czerwca 2016 roku 769 917 1 453 3 139
Krótkoterminowe na dzień 30-06-2016 678 0 1 453 2 131
Długoterminowe na dzień 30-06-2016 91 917 0 1 008

15. Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

Na dzień Na dzień
30 czerwca 2017 30 czerwca 2016
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania, w tym: 12 284 24 468
zaliczka na zakup zorganizowanej części przedsiębiorstwa otrzymana od Orphée - 13 400
zobowiązania z tytułu dostaw i usług 9 666 8 972
zobowiązania z tytułu podatków, ceł, ubezpieczeń i innych świadczeń 1 199 833
zobowiązania z tytułu wynagrodzeń 641 650
zobowiązania finansowe z tytułu leasingu 744 606
inne zobowiązania 34 7

16. Nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne

W okresie bilansowym nie wystąpiły nietypowe pozycje wpływające na aktywa, zobowiązania, kapitał własny, wynik netto lub przepływy pieniężne.

17. Informacje o istotnych postępowaniach toczących się przed sądem, organem właściwym dla postępowania arbitrażowego lub organem administracji

Postępowanie z powództwa pana Tomasza Tuory przeciwko m.in. PZ Cormay S.A. o ochronę dóbr osobistych

Pan Tomasz Tuora wytoczył przed Sądem Okręgowym w Warszawie przeciwko członkom Zarządu oraz Spółce PZ Cormay S.A. powództwo o ochronę jego dóbr osobistych w postaci dobrego imienia, dobrej sławy zawodowej oraz godności osobistej poprzez publiczne rozpowszechnianie twierdzeń, komentarzy i sugestii na temat popełnienia przez powoda przestępstwa nadużycia zaufania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej na szkodę Spółki. Powód domagał się złożenia przez pozwanych oświadczeń i przeprosin i ich publikację na stronie internetowej Spółki i w dziennikach "Parkiet" i "Puls Biznesu" oraz zasądzenia od pozwanych łącznej kwoty 20 tys. PLN na cel społeczny. Pozwani żądali oddalenia powództwa w całości i zasądzenia kosztów. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok oddalający powództwo i zasądzający koszty. Powód wniósł apelację od powyższego wyroku. W dniu 11 kwietnia 2017 roku apelacja została oddalona. Wyrok jest prawomocny.

Oprócz wyżej wymienionych - zakres istotnych spraw sądowych, których stroną jest Spółka nie uległ zmianie w stosunku do ujawnionych w rocznym jednostkowym sprawozdaniu finansowym za rok zakończony 31 grudnia 2016 roku (nota 45.5).

18. Istotne rozliczenia z tytułu spraw sądowych

W okresie 6 miesięcy zakończonych 30 czerwca 2017 roku nie wystąpiły istotne rozliczenia z tytułu spraw sądowych.

19. Informacje o podmiotach powiązanych oraz transakcje z jednostkami powiązanymi

Następująca tabela przedstawia łączne kwoty transakcji zawartych z podmiotami powiązanymi na dzień 30 czerwca 2017 roku oraz na dzień 30 czerwca 2016 roku.

Podmiot powiązany kapitałowo Okres Zakupy od
podmiotów
powiązanych
Sprzedaż na
rzecz podmiotów
powiązanych
Zobowiązania
wobec
podmiotów
powiązanych
Należności od
podmiotów
powiązanych
Odpis
aktualizujący
wartość
należności
Orphée SA 01.01-30.06.2017 1 262 1 262 657 2 185 -
01.01-30.06.2016 1 005 4 112 67 9 736 -
Innovation Enterprises Ltd 01.01-30.06.2017 - - - - -
01.01-30.06.2016 4 - 4 65 65
Kormej Diana Sp. z o.o. 01.01-30.06.2017 - 497 - 135 -

PZ CORMAY S.A. Skrócone sprawozdanie finansowe za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2017 roku (w tysiącach PLN)

01.01-30.06.2016 - 480 - 272 -
Kormiej Rusłand Sp. z o.o. 01.01-30.06.2017 - 2 790 - 117 -
01.01-30.06.2016 - 3 972 - 539 -
Orphee Technics Sp. z o.o. 01.01-30.06.2017 333 - 606 - -
01.01-30.06.2016 269 - 368 1 -
Diesse Diagnostica Senese S.p.A. 01.01-30.06.2017 362 - 498 43 43
01.01-30.06.2016 234 - 208 45 45

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi odbyły się na warunkach równorzędnych z tymi, które obowiązują w transakcjach zawartych na warunkach rynkowych.

20. Czynniki, które w ocenie Spółki będą mieć wpływ na osiągane wyniki w kolejnych okresach

Czynniki mogące mieć wpływ na osiągane wyniki w kolejnych okresach zostały opisane w nocie 31 śródrocznego skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

21. Zmiany sytuacji gospodarczej i warunków prowadzenia działalności, które mają istotny wpływ na wartość godziwą aktywów finansowych i zobowiązań finansowych jednostki

Nie wystąpiły.

22. Informacje o niespłaceniu kredytu lub pożyczki lub naruszeniu istotnych postanowień umowy kredytu lub pożyczki, w odniesieniu do których nie podjęto żadnych działań naprawczych do końca okresu sprawozdawczego

Nie wystąpiły.

23. Informacje o zawarciu przez emitenta lub jednostkę od niego zależną jednej lub wielu transakcji z podmiotami powiązanymi, jeżeli pojedynczo lub łącznie są one istotne i zostały zawarte na innych warunkach niż rynkowe

Nie wystąpiły

24. Zmiana sposobu (metody) wyceny w przypadku instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej

Nie wystąpiły.

25. Zmiany w klasyfikacji aktywów finansowych w wyniku zmiany celu lub wykorzystania tych aktywów

Nie wystąpiły.

26. Nieudziałowe i kapitałowe papiery wartościowe

Nie wystąpiły.

27. Stanowisko zarządu odnośnie publikowanych prognoz.

Spółka nie publikowała prognoz wyników za I półrocze 2017 roku.

28. Dywidendy wypłacone i zaproponowane do wypłaty; pokrycie straty

Zwyczajne Walne Zgromadzenie PZ CORMAY S.A. uchwałą z dnia 14 czerwca 2017 roku postanowiło stratę netto za rok obrotowy 2016 w wysokości 4 708 tys. PLN pokryć w całości z kapitału zapasowego Spółki.

29. Zmiany w zobowiązaniach warunkowych lub aktywach warunkowych, które nastąpiły od czasu zakończenia ostatniego roku obrotowego

W okresie objętym niniejszym śródrocznym skróconym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym nie wystąpiły istotne zmiany w stosunku do ujawnionych w nocie 45 sprawozdania rocznego PZ CORMAY S.A. sporządzonego na dzień 31 grudnia 2016 roku.

Na dzień 30 czerwca 2017 roku, wartość dofinansowania zabezpieczona wekslami in blanco, wynikająca z zawartych umów o dofinansowanie projektów będących w okresie realizacji oraz w okresie trwałości wynosi 46 469 tys. PLN (na 31 grudnia 2016 roku 45 969 tys. PLN).

Weksle zabezpieczające wywiązanie się ze zobowiązań dotyczących leasingów, wartość zobowiązań leasingowych na dzień 30 czerwca 2017 roku wyniosła 1573 tys. PLN (na 31 grudnia 2016 roku wyniosła 1 543 tys. PLN).

30. Zdarzenia następujące po dniu bilansowym

Rejestracja analizatora biochemicznego Equisse

W dniu 14 lipca nastąpiła rejestracja analizatora Equisse w URPL. Szczegółowy opis znajduje się w nocie 6.

Zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego spółki PZ Cormay S.A.

W dniu 20 lipca 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny Spółki PZ Cormay S.A. Prospekt Emisyjny został sporządzony w związku z ofertą publiczną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej 16.695.541 Akcji PZ Cormay S.A., zwykłych, na okaziciela, serii L o wartości nominalnej 1,00 PLN każda, kierowaną do akcjonariuszy spółki Orphée SA z siedzibą w Plan-les-Ouates Genewa, Szwajcaria oraz w celu ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie 16.695.541 akcji oferowanych do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. W dniu 24 lipca 2017 roku Prospekt Emisyjny został opublikowany na stronie internetowej Spółki.

W dniu 25 lipca 2017 roku, na podstawie upoważnienia zawartego w Uchwale nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki PZ Cormay S.A. z dnia 8 września 2016 roku w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki poprzez emisję akcji zwykłych na okaziciela serii L w drodze oferty publicznej z wyłączeniem prawa poboru w stosunku do dotychczasowych akcjonariuszy Spółki, dematerializacji i ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii L oraz zmiany statutu Spółki, Zarząd Spółki, za zgodą Rady Nadzorczej Spółki, ustalił cenę emisyjną akcji serii L na kwotę 3,24 PLN za jedną akcję serii L.

Przeprowadzenie oferty publicznej ma na celu nabycie przez Spółkę (przy założeniu pełnej subskrypcji Akcji serii L i nabyciu w zamian maksymalnej liczby akcji Orphée wynikającej z parytetu) 20 869 426 akcji Orphée.SA.

31. Zdarzenia następujące po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe, nieujęte w niniejszym sprawozdaniu, a mogące mieć znaczący wpływ na przyszłe wyniki finansowe Spółki

Po dniu, na który sporządzono śródroczne skrócone sprawozdanie finansowe nie wystąpiły zdarzenia, mogące w znaczący sposób wpłynąć na przyszłe wyniki finansowe – nieujęte w niniejszym sprawozdaniu.

32. Informacje o udzieleniu przez Spółkę lub przez jednostki od niej zależne poręczeń kredytu, pożyczki lub udzieleniu gwarancji – łącznie jednemu podmiotowi lub jednostce zależnej od tego podmiotu, jeżeli łączna wartość istniejących poręczeń lub gwarancji stanowi równowartość co najmniej 10% kapitałów własnych Spółki

W okresie objętym niniejszym śródrocznym skróconym sprawozdaniem finansowym Spółka ani jednostki od niej zależne nie udzieliły poręczeń kredytu, pożyczki lub gwarancji, których wartość stanowiłaby równowartość 10% kapitałów własnych.

33. Inne informacje istotne dla oceny sytuacji kadrowej, majątkowej, finansowej, wyniku finansowego i ich zmian oraz informacje istotne dla oceny możliwości realizacji zobowiązań

Nie występują.

34. Inne informacje mogące w istotny sposób wpłynąć na ocenę sytuacji majątkowej, finansowej i wyniku finansowego

Nie wystąpiły.